Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
31. srp 2010

Dobre rano babulky,
@maja3.s tak ako? Vycikane 2 ciarky? Mozeme uz blahozelat?

okcelok
31. srp 2010

ahojky,tak jak je!!?Stále veselá a plná optimismu? 😀 😀 😀 😀 Tak to má být!

okcelok
31. srp 2010

@rebeca_1 to bylo pak pro Tebe! 😝

rebeca_1
31. srp 2010

@okcelok stale na nervy, nie vesela a plna optimizmu.... Medzi 13-14 hod. zase volam.

okcelok
31. srp 2010

@rebeca_1 ničeho se neboj,vše je OK!!!!!!!!!!!

78marcela
31. srp 2010

Ahoj holky, zdravím všechny...já byla na minidovče, na mém novém kolečku. první den jsem zvládla 27 km, nožičky se mi podlamovaly a zadek mě tak bolel...druhý den jsme najeli jen 12 km (a to jsem spíš šla půlku pěšky, protože to bylo do kopce), přidaly se bolavá stehna..třetí den to bylo opět 25 km, bolely mě všechny svaly, i ty, co jsem nevěděla, že mám...ale je to nádherný pocit a docela mě to chytlo a bavilo. Nikdy bych tomu nevěřila, že budu taková nadšená cyklistka. Projeli jsme NP Podyjí, i z rakouské strany, Hardegg a okolí a třetí den kousek v Moravském krasu...nádhera, jsem úplně nadšenááááá...

rebeca_1
31. srp 2010

@okcelok ty mas dnes volno? Ci len doobedie mas take volnejsie?
Ja som si od OPU zobrala dovolenku. Vzdy som byvala doma uz od pichnutia pregnylu ale teraz som bola doma az od OPU. A som rada ze v ten piatok som si v robote neublizila....

rebeca_1
31. srp 2010

@78marcela panecku.... Marcelik ty sa nezdas! Perfektne! To je fajn ked si clovek takto vyvetra hlavu. Len si neubliz, stimulujes predsa!

78marcela
31. srp 2010

@rebeca_1 Myslím, že mi to neublíží. Beru ted anopyrin, estrimax, prednison, femibion. Cítím se ale docela fajn a taky chci zhubnout, aby byla vyšší šqnce uchycení...aspon to říkala doktorka.Ale skvělý pocit z toho kola mám, děsně mě to bavilo...a jedno kilečko zase dole, prima...příští týden asi projedeme tu Jihlavu, Telč...

rebeca_1
31. srp 2010

@78marcela naco je anopyrin? Aj ja ho asi dostanem pri ET. Vitouskova nieco hovorila o anopyrine a prednisone.

78marcela
31. srp 2010

@rebeca_1 myslím, že na ředení krve, aby se nebránilo přívodu živin do embryjka, kdyby tam byly nějaé¨ké malé sraženinky.

rebeca_1
31. srp 2010

@78marcela mne hematologia vysla zle a od nedele picham fraxiparin 0,3. Myslis, ze mi prida aj anopyrin ked mam fraxik?

okcelok
31. srp 2010

@rebeca_1 já jsem doma už delší dobu,jsem servírka,tak mě M?achač nechal doma.Dnes se jdu konečně po roce zase ostříhat a pak valím do Ikei!!
myslím si,že když budeš doma,tak budeš ve větší pohodě a klídečku a to vše je jen a jen dobře!!! 🙂 😉

okcelok
31. srp 2010

@78marcela Téda,to gratuluji a obdivuji!!!!!!!!!Já bych to asi takhle naráz nedala!! 😝 Ale taky plánuji koupi kola!!!
Pátek už je za dveřmi!!!! 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
31. srp 2010

@okcelok jej tak ty mas prijemny den pred sebou....

okcelok
31. srp 2010

@rebeca_1 jojo 😀 😀 až na to počasí tady,je hnusně! 😝 😝 😝

rebeca_1
31. srp 2010

@okcelok aj u nas.. Krajsie pocasie hlasia az na piatok.

okcelok
31. srp 2010

@rebeca_1 tak to u nás nevím na kdy!! 😠

veveram
31. srp 2010

Krásné dopoledne,i když deštivé přeju všem.
@78marcela :tebe obdivuju,,že jsi bez treninku zvládla ten cyklistický maraton,ale je dobře že tě to tak nadchlo,já na kole zvládám jen rovinky,když příjde kopec,je to moje smrt 😀
@rebeca_1 :jestli si pícháš fraxi,tak anopyrin ti nedají,maximálně vymění,si myslím

rebeca_1
31. srp 2010

@veveram tak to sa tesim. Ved som za polovicou cyklu a este stale mam kefrik plny ))))) Nie a nie sa tych liekov zbavit.

veveram
31. srp 2010

@rebeca_1 :to jsme všechny tak zvané chodící lékarny 🙂 já mám na nočním stolku samé blistry s lékama a zobu a zobu 😒 ale když je to k prospěchu 🙂

rebeca_1
31. srp 2010

Babulky viete mi poradit ako prebieha ET v Reprofite? To pojdem opat na operacku alebo ET sa robi ambulantne? Mam si zobrat aj nocnu kosielku alebo nieco?

saminka
31. srp 2010

@78marcela taky te zdravim a teeeeda to sis krasne pojezdila na kole 😵 ja jsem kolo taky objevila nedavno a taky me z neho hrozne bolel zadek,pak mi ale pritel koupil vetsi sedatko a uz je to parada. a taky se mi to hrozne libi,a vsem jen doporucuji,taky nesnasim jizdu do kopce,vzdy jsem jak na umreni ale za to s kopce je to super 😀
@rebeca_1 tak drzim ti palecky na dnesek a na kazdy den,za par dnu uz budes mit embryjka u sebe a budete si dovolenkovat, ja jdu za chvili na ten ultrazvuk,jsem nervozni jak mala holka 😅 ani nevim proc, nejspis nezvyk jit zase na gyndu 😕 😕

Maja a jak dopadl testik??

@veveram a ty taky beres anopyrin a prednison? a co ten ultrogestan- je lepsi to polykat nebo zavadet? ja mela vsechny ty prasky spis jako prevenci a taky mozna kvuli potratu, ale jinak jsem na zadnych testech nebyla tak bych to i riskla je tedka vynechat(prednison a anopyrin) ale teda necham si poradit...vim,ze na to jsou hodne odlisne nazory....

rebeca_1
31. srp 2010

@saminka drzim palce na UTZ, daj vediet ako si dopadla!

saminka
31. srp 2010

@rebeca_1 ET se dela opet na sale ale uz ti jen staci si odlozit v male satnicce kde dostanes sukynku a specialni botky...takze kosilu uz nepotrebujes,teda tak to aspon bylo u mne 🙂 a partnerovi manzelovi taky daji botky 😅 10 min si polezis ale ted nevim jestli je lepsi delat ET na prazdny mechyr nebo plny......ja ho mela prazdny bo vzdy jak jsem nervozni tak se mi chce curat 😅 no a povedlo se to takze to je asi jedno,vim ze v nekterych centrech se i dve hodiny lezi ....ale to mi nekdy pripada fakt zbytecne,protoze embryjka z tebe nevypadnou 😅 😅 😅

veveram
31. srp 2010

@rebeca_1 :je to rychlovka,nejdříve si tě zavolá Dr a informuje tě o stavu embryjek,pak jdete i s manželem na malý sálek,tam si odložíš spodní část věcí a dostaneš kolem sebe prostěradlo a lehneš si na stůl,manžel sedí u tebe,pak příjde Dr,zavede ti zrcadla a sestřička na břiško ultrazvuk a čeká se na emryologa,pak ti tam ty mimuška šupnou a 20minut ležíš a relaxuješ,pak ti dají protokol,zaplatíš a jedeš domů odpočívat.
@saminka :já beru Euthyrox na štítnou žlázu,to mi Macháč nasadil jak viděl hormonální profil a po OPU jsem dostala Estrimax3x1 a Utrogestan 3x2 zavádím,je to lepší,jinak při užívaní perorálně mi po něm bylo dost špatně a mdlo

okcelok
31. srp 2010

@rebeca_1 přesně jak píše Saminka,pak vám na obrazovce mimísky ukáží a pak je vidíš i v sobě,my to fotili!! 🙂

saminka
31. srp 2010

@veveram tak to mame hodne podobne s tou stitnou zlazou, ja uz ji mam uplne venku a tak musim brat tabletky(Letrox) do konce zivota 😔 no ale i presto je mozne otehotnet a mit mimi takze je to v klidku 😵 hodne lidi ani nevi,jak je dulezite mit funkci stitne zlazy pod kontrolou hlavne u otehotneni 😖

veveram
31. srp 2010

@saminka :dneska snad už každý druhý člověk bere tbl na štítnou žlázu,taky mám kamarádku,které teď vyoperovali a má krásnou dvouletou holčičku

78marcela
31. srp 2010

@rebeca_1 to vůbec nevím, zkus se na to zeptat, oni budou nejlépe vědět, jestli fraxík bude stačit nebo ne.
@okcelok už se těšíš na čtvrtek? Já na pátek docela jo, už se zase bude konečně něco dít.
@veveram Já jsem stejná, kopce vůbec nezvládám, však jsem psala, že jak byl kopec, šla jsem pěšky...ale po rovině se jede úžasně...
@saminka též mám spěciální dámské gelové sedlo, ale zadek bolel i tak, ten první den mě bolelo, i když jsem se večer posadila na měkkou postel 😀 😀 😀