Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

janib
8. lis 2010

@gabikri a krvácení už OK?

veveram
8. lis 2010

Ahoj slunička,
no co jsem se to krásného dočetla.Tak budu držet palečky na krvičku,která vám to jen potvrdí a
@luckap123 brzký transfer a ať se taky raduje z výsledku.
@saminka :jěště není nic ztracené,co když se stane zázrak co 😉

veveram
8. lis 2010

Jdu se rychle vyčůrat do zkumavky a letím na kontrolu.Těším se na další počteníčko až se vrátím.Mějte se zatím krásně. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabikri
8. lis 2010

@janib : no není právě, malinko špiním pořád

olousek35
8. lis 2010

@gabikri no vidíš, hlavně že nemizí. Já jsem taky na prášky, protože podle mně sílí pomalu, ale asi to pravda nebude. 😀 😀 😀 Na desítkovým tertu sílí viditelně. Za tři dny rozdíl pěknej. Na 25ce je pořád stejně slabá. Takže rozlouskne to krev. Zítra mám testovat ofiko a pak tam asi volat. Já jsem u ET totiž vše, co mi říkali zapomněla. A přítel taky neví ani zbla. 😀 😀 Tak jsme byli vystresovaní.
Držíííím dál pěstičky a třeba nám je nafoť 🙂

dorra
8. lis 2010

Ahojte v dalším týdnu. Kdo to tady brblal, že říjen nebyl v RF úspěšný? Vždyť tady vidím zase nové těhule! Holky, gratuluju a držte plody, je to hromská dřina, vim, o čem píšu!

@janib kočko, pořád na Tě myslím, jak se vám daří a vidíš, už 29tt, toto letí.. Ty jsi byla na testu cukrovky kdy? Já někdy kolem 24tt, to budu absolvovat eště raz? 😲

@gabikri, určo na nic nečekej a zavolej komukoli do RF kvůli tomu špinění. Oni jsou na to zvyklí a hlavně Tě uklidní spolehlivěji než my tady!! A to je hrozně důležité. Já krvácela vždycky, a když jsem zavolala, hned se mi ulevilo.

dorra
8. lis 2010

Ještě k tomu testování.. už jsem tu určo psala, že jsem testovala daleko dříve před termínem. Já se každý den utěšovala, že je ještě brzo čekat //, že mám na ně nárok až třeba za týden, takže samotné testování mě nestresovalo, když test byl bílý, ale stresovalo mě, když jsem tady nemohla sehnat mamatest. Jen jsem se těšila z toho, když // byly, že mi dali opravdu živá embrya, která ještě bojovala. I když to třikrát za nějakou dobu vzdala.

olousek35
8. lis 2010

@dorra ahojda naše optimistko. Několikrát denně koukám na tvůj fotoblog na fotečky testíků a porovnávám. Už z toho magořím. Ale je to úžasné. Ani se nenaděješ a malý bude na světě. Už víš pohlaví? Bude to Hanička?

okcelok
8. lis 2010

@gabikri no ono se mimi unizďuje,tak dělá trošku neplechu,moc držím palce!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

janib
8. lis 2010

@dorra Ahoooooooj, ráda Tě vidím....🙂 Ne, na té cukrovce jsem byla taky někdy kolem toho 24.týdne, ale než jsem si to vložila do pasu tak mě to chvilku trvalo...🙂 Dá se to vydržet... Jím tmavé pečivo a většinou piju hořký čajíky. A když jim po malých dávkách, tak ten cukr ani neskáče a můžu občas i zhřešit....🙂 Hlavně že mě potvrdili, že je to "jen" těhotenská a po porodu zmizí. Slinivka mi inzulinu pro mimi prý produkuje dost, takže se ho to nedotklo a pokud to teď nebudu přehánět, tak snad už ani nedotkne, za což su tam nahoru moc vděčná...
A co ty, já na Tebe kolikrát tak myslím, co pokojík pro Haničku, už se rýsuje? Ty jo, my nějka doma nestíháme, začali jsme malovat Eliščin pokoj a ňák se to všechno táhne... 😀 Tak ji přemlouvám, ať bydlí ještě v břísku, že nemá hotovej pokojík, ale že slibuju, že do ledna to zvládnem... 😀

@gabikri opravdu si do RF ratši zavolej, určo Ti zvednou Utroš a už to fakt bude OK. Jestli špiníš jen málo, nelekej se, je to divný, ale fakt je to běžný... A aspoň budeš klidnější...

dorra
8. lis 2010

@janib jj, s pokojíkem jsem na tom stejně, já ale musím ještě čekat na stolaře a ti slíbili dorazit až koncem listopadu, takže já Haničce nic neslibuju. Ale už jsem začala hnízdit a cosi připravovat, konečně!

dorra
8. lis 2010

@olousek35 Tak Ti nevim, ésli je dobré porovnávat cizí testy s vlastními, ale sama jsem to dělala, že.. 😅 Jde o to, že když pořádně uschnou (třeba až za hodně hodin), jsou slabší. Nebo je foťák blbě vyfotí a zas to není objektivní. My ty první testy (hrůza!, ale já opravdu testovala třeba už od 5.dne po ET) třeba foťák vůbec nevzal.
Podle mě je důležité, že se vám tam // pěkně začínají zviditelňovat, že je to už veliký úspěch, bo třeba jiné holky tu druhou čárku vykoukat nemůžou, ať dělají, co dělají a braly by klidně ještě slabšího caspera, než si myslíte, že máte vy. A ohromně záleží na embryu, ésli si to vybojuje, ne na tom testu. Jsou //? Prima! Ale jejich sílou se už nedeptejte a nemagořte! 😉

olousek35
8. lis 2010

@dorra určo máš pravdu. Stejně to bude tak, jak to má být. Buď těhu budu a nebo ne. Příroda i Bůh vědí, co dělají. 😉

dorra
8. lis 2010

@olousek35 ale Ty teď těhu jsi 🙂 !!

olousek35
8. lis 2010

@dorra doufám, že jo. Ale začínají mě bolet prsa a břicho, tak se začínám bát, že se pouští.

dorra
8. lis 2010

Hele, přestaň sýčkovat a jsi to okamžitě zaspat! 😠

olousek35
8. lis 2010

@dorra nééé, já to mu stále věřím, že těhu jsem a bude to dobrýýýýý, nesýčkuju. 😀
Spát půjdu odpoledne. 😉

dorra
8. lis 2010

@olousek35 noproto, holko jedna!

olousek35
8. lis 2010

@gabikri tak co, volala si tam? Zvýšili ti utroš, nebo co povídalali?

gabikri
8. lis 2010

@janib
@dorra : holky měly jste pravdu, jsem tam teď volalla a zvedli mi Utroš na 4 x 2 místo na 2 x 3. A mám to polykat a ne zavádět. Jsem tam teď poslala ty čtyři najednou a točí se se mnou celý svět 😕 😕 😕

olousek35
8. lis 2010

@gabikri to je nějaký divný. Nemáš polykat 4x denně po dvou tabletkách? To by bylo logičtější.

maakovaa
8. lis 2010

@gabikri Juchuchuuuu, drž se a vy děcka taky! 😉

dorra
8. lis 2010

@gabikri ten utroš se jí po dvou! Máš ho brát 4x denně.. 😎 Tož ať se točí, hlavně ať to děcko přežije! 😀 Věř mi, já jich v závěru měla 12, ale vždy po dvou.

olousek35
8. lis 2010

gabča dala 4 a spí jak šípková růženka. A v noci zase nebude moct dospat rána. 😀 😀 😀

gabikri
8. lis 2010

😀 😀 😀 Holy nedělejte se ze mě srandu 😀 😀 😀 To se mnou málem fláklo 😀 😀 😀 Teď jsem se vzbudila 😀
Ale byla bych dala ruku do ohně, že říkala čtyči dvarrát denně 😕 😕 Kam mám teď zavolat, když mi to tam nikdo nebere? No čtyři naráz je ale asi fakt blbost 😀

olousek35
8. lis 2010

@gabikri hahaha, ty jsi ale ero. Volej na tu jejich nonstop mobilní linku. Ale ber to fakt 4x denně 2 ks, ju? Si mě tím fakt pobavila. On i jeden ústy je mazec, natož čtyři. Hahaha. Prášek na spaní hadra. 😀

gabikri
8. lis 2010

@olousek35 : hele to byl najednou takový hukot v hlavě, jako bych vypila lahev vodky 😀 😀

gabikri
8. lis 2010

tak jsem tam teď volala a paní se smála.......jééé, prý, vy jste tomu dala 😀 😀 😀

olousek35
8. lis 2010

@gabikri to věřím. Chudák prcek. Taky si asi pěkně odpočal. A už určo nekrvácíš. 😀 Tak něco zbašti a pak dej před spaním jen dvě, at to nepřeženeš. A ráno dvě a před oběděm dvě a na svačinu dvě a před spaním ty poslední dvě. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olousek35
8. lis 2010

@gabikri a co ti k tomu paní povídala? Nevíš, s kým si mluvila?