Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
17. bře 2011

@veveram
@ester32 : díky holky, snad brzy seženu finance na další pokus 😉

okcelok
17. bře 2011

@gabikri mrzí mě to 😢

kornelka11
17. bře 2011

@ester32 neuveris ale nedavno som na teba myslela 🙂
Dakujem, ideme dalej.

Pozeram ze ty si uz pekne daleko. Som rada ze je vsetko v poriadku.
Pekne si tehulkujte babulky nase, coskoro sa vymenime 🙂

@gabikri ani sa ta nejdem pytat ako sa citis zlaticko moje. Drz sa!

Pozdravujem Vas vsetky 🙂

olousek35
18. bře 2011

@gabikri chjo, tak to je mi moc líto. Já měla takovou radost, že Ti to vyšlo. Tak aspon budu držet pěstičky ke shánění penízků. My jsme finančně taky v háji a k tomu ještě zadlužení. Prostě doba na nic. Drž se a nesmutni, i když je to těžké.

mandre
18. bře 2011

Ahoj holky, jsem se chtěla zeptat, jak je to v RF s narkózou/předoperačním vyšetřením. Je to potřeba nebo ne? Nikdo mi nic neřikal, v předchozím CARu to chtěli vždycky....děkuju 😵

kornelka11
18. bře 2011

@mandre predoperacne vysetrenie v RF nepotrebujes 🙂

mandre
18. bře 2011

@kornelka11 no aspoň, že tak 😵 ....v minulim Caru jsem chodil pomalu každý 3 měsíce k obvodní dělat předoperační, jsem si připadala jak hypochondr
Po předchozí zkušenosti mně to v RF připadá takové samojedoucí...byla jsem tam jednou před měsícem....ostatní vyřizuju mailem, telefonama, poštou....a jedu na UZ až ve středu.
No to jsem zvědavá, co uvidí 😲 😲 ...snad tam bude Machač, co jsem pochopila z telefonátu se sestřičkou, tak je nějaký rozlítaný, není tam každý den a ona ani nebyla schopná říct, jestli ve středu dorazí 😖 😕
Ty chodíš ke komu?

kornelka11
18. bře 2011

@mandre presne tak, aj u nas to tak bolo. Nic ine sme nerobili len sme behali po internistoch.

Ja som tam Machaca videla len jeden jediny krat a to som tam bola uz asi 10 krat, zato mam pocit ze Stelcl tam aj spava 🙂 Ten tam je stale.
Ale aj tak si mylsim, ze komukolvek sa dostanes, urcite budes spokojna. Vsetci su tam fajn.

Ja chodim k Vitouskovej.

mandre
18. bře 2011

@kornelka11 uvidím, ještě si to ověřím v pondělí jestli bude 😕
Já bych jenom nechtěla chodit pokaždý k jinýmu, s tím mám špatné zkušenosti - takhle mi zpackali obě předchozí IVF - jeden nevěděl, co dělá druhej....a hlavně mi říkal, že mě potřebuje "nastudovat", jak reaguju apod. 😲
Jak dlouho už jsi v RF?
Já byla v Gennetu v Praze 1,5 roku, 1IVF + 2.IVF bez ET 😖

lenka27
18. bře 2011

@kornelka11 tak s panem doktorem Štelclem máš pravdu, taky jsem ho podezřívala, že tam i spi. Dokonce mě přišlo jak kdyby ho na můj ranní ultrazvuk sestřičky budily. 🙂 Machač a Koudelka si myslím berou spíš cizince, co jsem tak postřehla.

kornelka11
18. bře 2011

@mandre aj mna si casto krat uchmatol Stelcl z recepcie a Vitulke vsetko zaznaci do zdravotnej karty. Nemusis sa toho bat, ked ta Machac nezoberie. Ale take veci, ze kazdy krat si u ineho, to sa tam myslim ani nedeje.
Od leta som v RF 🙂

@lenka27 ze? 🙂
Inak my sme poculi aj Stelcla rozpravat po anglicky aj francuzsky. Frajer jeden nezda sa 🙂 Ale toto uz neviem ako to maju rozdelene, je mozne ze zahranicnych beru zase ti dvaja.
No proste su to jednicky v tom RF 🙂

saminka
18. bře 2011

ahojky slunicka,

@mandre dr Machac je mooc super tak doufam ze tam bude v tu stredu, jinak pracuje i v reprofitu v olomouci,ma tam dva ordinacni dny myslim tak je opravdu rozlitany, ale ja ted mela stesti a delal mi jak opu tak et, a na jeden ultrazvuk jsem mela Stelcla, tak jsem to mela i minule, ja tam snad ani toho koudelku nevidela 😅

a maji to urco rozdelene, stelcl umi jak anglicky tak francouzsky a ma tedy na starosti hlavne francouze a machac a koudelka a myslim ze jeste nejaka pani doktorka Hana a dalsi anglicanky a americanky atd, je to tam opravdu mezinarodni, ale nemej strach, tak jak rika Kornelka, vzdy to zapisi do karty aby vedeli, co kdo rika 😵

mandre
18. bře 2011

@saminka jj, díky 😵
no sestra říkala, že Út a Pá není v Brně, že jezdí Po,St a Čt. Když jsem tam byla, viděla jsem ještě Štecla a Vitouškovou, identifikovala jsem je dle foto na jejich stránkách, Machač tam byl, byl to Čt a to prý má ambulanci 😵.
To vypadá, že tam mají víc cizinců, ne? 😅
Jak se máš? Jedeš zase do Brna, na UZ miminka? 😵

bellka
18. bře 2011

Ahojky berušky, nakukuju a zdravím vás všechny 🙂
@saminka jak se cítíš, těhulinko 😉
@kornelka11 duben je za dveřma, beruško 🙂
@gabikri sluníčko, vím jak je to hrozné, když nejsou penízky, my taky žili od pokusu k pokusu a všechny peníze se dávaly bokem jenom na to jedno, doufám, že se vám podaří našetřit co nejdříve, myslím na Tebe moc 😵
@olousek35 Tobě už se to taky blíží, tak doufám a hlavně věřím, že všechno bude v pořádku 🙂
@mandre neboj se nic, opravdu jsi v těch nejlepších rukách a ikdyž je tam spousta zahraniční klientely, tak zrovna v Reprofitu z nich nejsou na větvi, vůbec bys to nepoznala, jsi tam stejně na prvním místě jako každý jiný a dokonce bych řekla, že více, protože na cizincích vydělávají a našim spíš pomáhají a snaží se ulevit jak to jenom jde a to jsem jinde nezažila. Tam to bylo naopak, objevili se cizinci a nikdo si Tě nevšímal, takže se fakt neboj 😉
A jinak já taky uvažovala, kdy Machač spí, páč střídá Olomouc a Brno a vůbec jsou tam všichni velcí machři, takže jsem ráda, že jsme se jim dostali do rukou 🙂Prostě týmová práce, jeden přišel na příčinu, naplánoval stimulaci, další provedl OPU a kdo měl službu, tak zavedl embryjka do pupíku a výsledky jsou jako by to dělal jeden a ještě jsem teda neslyšela o nikom, komu by něco zanedbali 😉
Děvčátka, jaro je tu a tak to prostě musí vyjííít 😉

olousek35
18. bře 2011

@mandre neboj, já začala u Koudelky, přešla k Pospíšilové, nebot neměl místo, pak mi dělala 2x ultrazvuk Kuřecová, pak odběr vajíček a ultrazvuky Štelcl, ET Pospíšilová a nakonec dořešoval Koudelka a revizi dělal Štelcl. Snad jen Machače a Vitouškovou jsem ještě osobně nepoznala. Ale všichni jsou super. Štelcl s Kuřecovou takoví ráznější, ale zase upřímní. Ale to jsou všichni. Tak hlavu vzhůru a žádný strach.

Já tam byla včera na krvi na HP a snad jediná jsem mluvila česky 😀. Příští črvrtek jdu ke Koudelkovi a snad už mi nic neposune a za měsíc začneme.

gabikri
18. bře 2011

Ahoj vespolek 😉

Tak jsem dnes vůbec nemohla spát, celou noc jsem přemášlela kde nejrychleji sehnat 100tisíc, ale na nic jsem nepřišla 😖 No nic, bude se to muset nějak našetřit. Jinak jsem ráno jen tak ze zajímavosti ráno poslala mail do sedmi pražských center z dotazem na dárkyni poměr cena/ čekací doba a je to všude stejné, ba i horší a dražší 😒
No za dvacet mi to nikde neudělají 😝

@mandre : v Reprofitu je to v pohodě, nepruděj tam tak s předoperačním, to si taky pamatuju z minulého caru, to jsem musela mít předoperační co dva měsíce 😖 A ještě jsem měla takovou krávu ( už jsem od ní utekla) obvodní, že mi při každém tom předoperačním mi dělala přednášku, že bych se už na to měla vykašlat, že už jsem na to stará a že si akorát huntuju tělo. Opravdu výborný 😒
Jinak jsem přemýšlela o tom Gennetu, protože tam dárkyně stojí stejně, ale nečeká se, ale dost holek na to nadává, tak nevím, tys tam byla nespokojená? Zase z jiné diskuse tam jsou z darovaných dvě těhulky a na první pokus, tak nevím 😒

gabikri
18. bře 2011

@olousek35 : Štelcl ráznější, jo? Takovej miláček, to si dovolím nesouhlasit 😀 To jsi asi nezažila " ráznějšího " doktora 😀

mandre
18. bře 2011

@gabikri jako Dr. jsou v pohodě, akorát tam je takovej nával, že jsem ještě 1,5h po objednací lhůtě čekala v čekárně, primářka měla 30-40 lidí denně v ordinaci, takže byla úplně hotová, a to pak jaksi nejde řešit někoho, kdo není standardní případ, na kterej nasadí tu svojí pořád dokola šablonu a víc nic nevymyslí, taky nejsem nejmladší a čekat na něco, nevim na co 😖 , už teda nemůžu. Objednat se ke svojí Dr. je docela obtížný.
Prostě jsem se cítila jak na pásovce a nemohla jsem nikomu vysvětlit, že na mě tohle nefunguje a že musíme jinak.
Gennet dělá novou kliniku na dárcovský program, je v tom hodně peněz....
Já neřikám, že jsou tam špatní, hodně lidem pomohli....mně bohužel nee, akorát jsem furt něco platila a nikdo mě moc neřešil, prostě šup, jedem, zaplať, nevyšlo...to se stává, jedem znova to samý, šup....
Nakonec mi doktorka řekla, že ať změnim centrum, třeba to pomůže.

@bellka
@olousek35
no snad to půjde, jsem už z toho všeho za ty roky vyřízená, to znáte taky 😨

gabikri
18. bře 2011

@mandre : díky, no to je pěknej byznys to dárcovství, to by člověk neřekl, že je na to takový nával, ale všude!!! 😕 Já bych chtěla zůstat v Reprofitu, tam ten pocit pásovky vůbec nemám, ale když mi řeknou čekačku třeba devět měsíců.........tak to nevím 😒

mandre
18. bře 2011

@gabikri proč myslíš, že tak dlouho? nemají dárkyně?....ale jako stálá zákaznice si myslim, že nebudeš dlouho čekat. 😵 Já jsem docela konzerva, co se týká prostředí, a to už bylo..., že jsem musela změnit CAR. Bála jsem se, že vyplácám zbytečně pokusy na pojišťovnu a bude to k ničemu. 😖
Oni mají hodně pacientů celkem. Jsou na to 4 doktoři.

veveram
18. bře 2011

@mandre :teď jsi nejsem jista,ale zdá se mi že Macháč je i ve středu v Olomouci,má tam ambulanci,ale možná se mýlim.On totiž bydlí v Olomouci.Jednou mi vyšla kontrola na neděli,tak jsme se sešli večer,přijel v pracovním,že zrovna maluje 😀 A taky mi nedělal OPU ani ET,jsou tam všichni opravdu skvělí.

gabikri
18. bře 2011

@mandre : dárkyň mají dost, ale je o to strašný zájem a oni nestíhají ryhleji jak doktoři, tak v laboratoři 😉 Zase tak stálá nejsem, mám za sebou "teprv" jeden pokus + KET u nich. No uvidíme.. Já zase lituji zbytečně vyplácaného pokusu na dárkyni v tom minulém caru, teď by se hodil. 😒

olousek35
18. bře 2011

holky, ted když je vás tu víc. Máte někdo zkušennosti z fostimonem a pak třeba s puregonem nebo gonalem a růstem, kvalitou a množstvím vajíček? Stále řeším stejný problém. Minule byl fostimon, ted chci puregon. Koudy mi tvrdí, že nebude krom ceny žádný rozdíl. Můžete mi napsat své zkušennosti? Díky moc.

kornelka11
18. bře 2011

@olousek35 ja som mala gonal len raz a uz nikdy by som ho nechcela.
Zbytocne drahy, ja som mala z neho nekvalitne vajicka a embryjka nam vydrzali sotva 3 dni.
Ale kazda z nas reaguje na nieco ine, mozno tebe bude zrovna sediet 🙂
Ja by som uz do drahych liekov nesla. Vyskusala som ale nebola som z neho nadsena.

bellka
18. bře 2011

@olousek35 Koudy má pravdu, já měla v předchozím CARu Puregon, vychvalovali ho do nebe a že jedině díky němu bude všechno kvalitní a prd. Jenom jsou to vyhozené peníze a to jsem ho měla pokaždé. V Reprofitu jsem ke Clostíku připíchla 3x Fostimon a pupík je na spadnutí 😉

olousek35
18. bře 2011

@bellka no, já tentokrát puregon zkusím. Alespoň pro klid dušičky. Jinak už se moc těším, že se začne něco konečně dít. Na druhou stranu už mám opět i nervíky. Tobě už se to pěkně krátí. Za chvilku jste na světě, tak ať porod probíhá co nejlépe. 😉

mandre
18. bře 2011

@olousek35 já měla 2x gonal, a dopadla jsem blbě....Machač řikal, že kdyby viděl to 1.IVF, tak by mi ho při 2. nedával....nedozrála většina vajíček, počet byl pokaždý dobrý.
A ty jdeš na klasické IVF?

olousek35
18. bře 2011

@mandre jj, na 2.ivf. Poprvé jsem měla fostimon, 5 vajíček, 4 oplodněné spontánně, 1.zavedené a chvíli i chycené. Zamražené žádné.

lenka27
21. bře 2011

@gabikri to je pravda on je fakt zlatej, je s ním hlavně sranda 🙂

maruzi
21. bře 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, nestalo se vám někdy něco podobného? Já jsem 4. cyklus na clostylbegytu, a z těch tří předchozích cyklů jsem měla zralé vajíčko pouze jednou a to až 23. den cyklu. Doktorka říkala, že při mé diagnoze (PCO) prostě mám dlouhé cykly. Jinak menses jsem dostala až někdy kolem 32. dne, takhle to probíhalo vždycky.
Dnes jsem 19. den cyklu a začala jsem špinit. Nemáte s tím nějaká zkušenost? proč se to mohlo stát, když normálně ms dostanu jedině na vyvolávačku nebo hormony?