Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
16. kvě 2011

@mandre tak to je mi líto. Mě to potkalo při 1.IVF, ale svět se nezbořil a určo vyjde další pokus.

@11112 proč myslíš, že jsou nekvalitní? Doktoři něco povídali? Neboj, taky to vyjde. Uvidíš. Jen to chce tomu věřit.
@okcelok ty jsi úžasná ženská. I když tvoje vajucha nechtějí, tak je to moc záslužný čin. Co mimčo, jaký to je pocit ho mít pod srdíčkem? Už bys asi chtěla, aby bylo na světě 🙂

meggar
16. kvě 2011

@mandre to je mi moc líto, že to nevyšlo. Musí to být hrozné, vidět // a pak nic. To já jsem ještě 2 neměla, bylo trochu snažší se smířit s tím, že to nevyšlo.
@okcelok Já mám při stimulaci okolo 20 vajíček a téměř všechny zralý.A protože u mě problém není, tak doufám, že mě jednou jako dárkyni chtít budou. Dřív jsem o dárcovství moc nepřemýšlela, ale po tom, čím si člověk projde a hlavně, co tady čte, tak jsem rozhodnutá do toho později jít.
@olousek35 Kdy máš první termín UTZ ?

bobulinka74
16. kvě 2011

@okcelok děkuji za číslo, snad ho nebudu potrebovat... @11112 @mandre to je mi moc líto. ☹ Holky, nevzdávejte to, určitě to brzy vyjde!!!!

bobulinka74
16. kvě 2011

@kornelka11 děkuji za palečky, čím víc, tím líp 🙂 Holky, já beru dnes 3.den clostyl, zdá se mi, že mám trošičku nafouklejší bříško, ale jinak nic necítím. Asi je to ještě brzy, že 😕 Od kterého dne jste něco cítily, - teda jestli jste vůbec něco cítily....

saminka
16. kvě 2011

@mandre - to je mi taky moc lito, ze to nevyslo, je to skoda ☹ uplne stejna vec se mi stala po druhem Ketu 😒 ale nezbyva nez jen dal bojovat 😉

@bobulinka74 ja nepocitovala nic zvlastniho pri clostiku, ale hodne holek miva navaly a je jim celkove nic moc, tak bud rada, ze tobe se to nijak neprojevuje, kolik jich beres denne?

@olousek35 jak ti jdou ty injekce, mas to pero na Puregon?
@okcelok - tak to je divne, ze te odmitli na darcovstvi, vsak problem s vajicky preci nemas 😕 😠

bobulinka74
16. kvě 2011

@saminka beru 3x1, někde jsem četla, že někdo bral 4 denně... Nevím, co je maximum.. No já jsem myslela třeba i bolesti břicha, vaječníků. Já mívám silné bolesti při norm. ovulkách, tak jsem zvědavá, jak budu reagovat a jestli vůbec. Proto mě zajímá, od kdy jste někdo cítili bolesti nebo tlak, že se ty vajíčka tvoří.

okcelok
16. kvě 2011

@olousek35 ale kéž bych mohla pomoct! 😖 No po pravdě teď už to není nic moc,protože všude tlačí a zavazí,ale samozřejmě je to jinak bomba!! 😀 😝 Ale už bych ji chtěla doma!

okcelok
16. kvě 2011

@meggar no pokud jsi na tom tak dobře,tak do toho jdi,je super,když víš,že to někomu pomůže. Já bych to možná zkusila až po té,co budeme mít za sebou 3 ivf,ale to zas nevím,jestli na to nebudu stará!

okcelok
16. kvě 2011

@bobulinka74 není zač. 😉

okcelok
16. kvě 2011

@saminka nemám,ale sestřička mi potom,co se dozvěděla,že musím na ivf sama řekla,že je budu potřebovat a že nemůžu darovat. A shodou okolností to myslím bylo na RF.

olousek35
16. kvě 2011

@meggar ultrazvuk jdu ve středu, tak jsem zvědavá

@saminka ahojda sami, puregon v peru mám a je to naprosto bezbolestné. Píchá se to dobře. Akorát jsem zvědavá, jak na to reagují vyječníky, ale psychicky mám naprosto šílené depky a odpoledne nepředvídatelné střídání nálad. Při fostimonu jsem byla v pohodě. Tohle je ale pěkná síla. 😀

meggar
16. kvě 2011

@olousek35 já mám ultrazvuk ve čtvrtek, tak to se nepotkáme.

puregon mám taky, psychicky je to docela v pohodě, ale dost mě bolívá hlava a mám návaly horka, což z dřívějších stimulací nepamatuju. Dřív jsem ale mívala dlouhý protokol, ten byl zas hrozný na psychiku, ty moje nálady bývaly bezva 😉

11112
17. kvě 2011

@olousek35 Ahojky já mám už FSH 18 a to už se tvoří málo vajíček nebo nekvalitní víš. 😒

olousek35
17. kvě 2011

@meggar návaly horka jsem mívala po fostimonu, ted mám pocit, že to se mnou sekne. Spíš je mi zima. Snad to dopadne dobře. Musíme věřit. 😉

olousek35
17. kvě 2011

@11112 to je škoda, ale naštěstí jsou i jiné možnosti. A třeba se ti i to jedno kvalitní utvoří a vyjde to. I zázraky se dějí. 😉

saminka
17. kvě 2011

ahojky holciny tak uz se nam to tady krasne rozjizdi 😉
@bobulinka74 ja taky ted u minimalky brala 3x1 a taky znam holky co berou i 4 denne, je to celkem zvlastni ze predtim u IUI jsem mela jen jednu tabletku denne a utvorilo se mi vzdy ty dve a pri trojnasobnem jen teda 3-4 vajucha 😅 no ale ani pri klasickem IVF jsem bricho nijak moc nepocitovala a to jsem mela 30 vajuch,teda po OPU uz jo 😉 tak snad te nic moc bolet ted nebude 😉

@olousek35
@meggar holky tak pekne pichejte a my uz se tesime na vase zpravy z ultrazvuku, urco se vam jich urodi pekne hodne 😉 ja si teda na zadne deprese nejak nepamatuji ale je to u kazdeho jine, ja byla mimo domov, u rodicu tak jsem si to spis uzivala 😉

@11112 skoda, ze to nedopadlo ale jeste bych to zkousela s tou minimalkou, mozna ze s clostylem se ti jich urodi o neco vic 😉

@okcelok no je to fakt ze ted jeste budes tvoje vajucha potrebovat, ale uz budete mit tu vasi rodinku tak te mozna nechaj darovat ne? 😉 Je o to fakt velky zajem.

U nas je vse ok, uz slysim mimiskovo srdicko a je to ten nejkrasnejsi zvuk 😉 vzdy me to uklidni, a uz se moc tesim na prvni kopanecky, za par tydnu jedem na dovcu tak to se taky tesim.

vsechny zdravim!!!!

okcelok
17. kvě 2011

@saminka no právě,pak bych to zkusila. Po prvním IVF,které nám nevyšlo a zůstalo nám zamražených 6 embryjek,jsme je po rozchodu z partnerem taky chtěli darovat,ale bylo nám řečeno,že o hotové mimísky takový zájem není. Tak snad mě to pak klapne s vajíčkama.

petrita83
17. kvě 2011

@mandre Aoooj Mandre, to mě hrozně moc mrzí 😖 pořád jsem čekala na super zprávičky a nic ☹ ...ale je to přeci pokrok, příště se určitě zavrtá a nevzdá to!!!..držím palce do dalších pokusů, hlavně to nevzdávej.

olousek35
17. kvě 2011

gabikri, copak je s tebou? Jak válčíš? Chybíš mi tu. 😉

olousek35
17. kvě 2011

@meggar a jaký máš pocit? Co břicho? Já ho mám pěkně nafouklý, tak snad bude víc vajuch než minule. Celkem se zítřka bojím, ale budu doufat, že jich bude dost

okcelok
17. kvě 2011

@petrita83 už máš doktora?

meggar
17. kvě 2011

@olousek35 Břicho mě jen tak lehce píchá, ale nic moc. Já jsem u stimulek teda nikdy nic necítila, až po OPU. Teď jen tak trochu, tak doufám, že to zas neroste nějak moc rychle. No uvidím ve čtvrtek.

bobulinka74
17. kvě 2011

@saminka to musí být nádherný pocit s mimískem pod srdíčkem 😵 A ty jsi otěhotněla při minimálce? @meggar @olousek35 holky držím pěsti, at je vše ok, já jdu taky na utz ve čtvrtek 🙂

saminka
17. kvě 2011

@bobulinka74 ahojky, i kdyz jsem to uz jednou zazila tak je to porad stejne krasne byt tehulinka a vedet ze neco tak krasneho ve mne roste 😅 moc to preji vsem, a ano, povedla se nam prvni minimalka, po dvou neuspesnych Ketikach.

veveram
18. kvě 2011

Zdravím všechny,pomalu přibývají těhulky jak tak čtu,to je dobře. 🙂 🙂 🙂
Já jse m se včera vrátila po týdnu z nemocnice,kde jsem byla s bolestmi ledviny a vysokýma teplotama.Bohužel jsem musela přestat kojit,tak jsme na umělé výživě,ale aspoň přibírame,už máme 3600g a dneska měsíc na světě. 😀

@saminka :hezky ti to naskakujou týdny 🙂 🙂
@okcelok :nám to při přijetí do porodnice vypočítala Mudr, na 38+5 když jsem porodila.Tak drřžím palečky na pohodový porod,bez komplikací. 🙂 🙂 🙂

petrita83
18. kvě 2011

@okcelok hádej?nemám..pořád čekám na mrchu..ať vim kdy se můžu objednat 😠 a taky trošičku nestíhááám..

okcelok
18. kvě 2011

@veveram tak to je škoda,že to dopadlo takhle a můžeš kojit teď anebo jsi to mlíčko ztratila? No jsem zvědavá,kdy se malá vyklube,už bych to chtěla mít za sebou a mít ji doma!

okcelok
18. kvě 2011

@petrita83 moc práce??! Škoda,že jsi tak daleko,my máme v Brně dobrý doktrůrky!

vika29
18. kvě 2011

ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mám za sebou zkušenosti z Obi - 3x IUI bez úspěchu a 1x IVF a biochem. těhotenství po týdnu konec, na mrazáček nic nezůstalo 😒 Teď čekáme na výsledek genetiky a tak trochu jsem uvažovala i o změně CARu. Nejvíc mě děší, že mám nárok jen na 3 pokusy co jsou hrazené pojišťovnou ☹ , protože za plnou cenu by jsme to asi nezvládli. Tak jsme se chtěla zeptat, jestli se minimálka taky počítá do těch pokusů co jsou hrazené pojišťovnou?...a na kolik to tak případně přijde? díky 🙂

saminka
18. kvě 2011

@veveram jee to me mrzi ze jsi byla zase v nemocnici, te to teda potrapilo ☹ ale kvuli kojeni se netrap, hlavni je ze Filipek pribyva a ty jsi vylecena a spokojena maminka 😉 a tydny naskakuji pekne, hlavne ted, kdyz je hezky tak porad s malou nekde litame a bavime se 🙂

@olousek35 tak jak dopadl dnesni ultrazvuk???verim, ze po puregonu moc dobre 😉

@vika29 ahojky, urco se k nam muzes pridat 🙂 nemyslim si ze bys musela myslet tak negativne, ze by vam to nemelo vyjit z tech tri pokusu, urco se neco podari, jinak minimalka se do pokusu na pojistovnu nepocita, leky jsou u ni mini, ja brala jen clostylbegyt a pak pichala Pregnyl 5000 pred Opu a plati se za dalsi sluzby jako je ISCI, se mi zda ze to je 1000 Kc za jedno embryjko, no my meli jen tri a celkove nas to jako samoplatce stalo do 20.000,-Kc coz neni vubec moc, myslim si, ze se da nejvic usetrit prave na tech hormonech a lecich.Hodne stesti 😉