Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

meggar
20. kvě 2011

@olousek35 Já jsem si to blbec spletla, na OPU jdu až ve středu a jdu na osmou. To je škoda, mohly jsme se potkat. ☹
Jak mám velký folíky nevím, nějak jsem se nezeptala. Doktorka říkala, že na jedné straně jich je 8 a na druhé tak 6, ale že v každým nemusí být vajíčka, nebo jich tam může být víc. Tak předpokládám, že mluvila jen o těch, který jsou větší.

olousek35
20. kvě 2011

jj, tak to určo tak bude. Já jdu tedy v úterý, tak pak dám vědět. Tobě pak držím pěstičky.
😉

dasa2412
21. kvě 2011

D 🙂 🙂 obrý večer,zdravím Vás všechny holčiny,právě jsem se zaregistrovala a ráda bych se k Vám přidala a vyměňovala si rady a zkušenosti.
Která z Vás chodí do Reprofitu v Brně?

kornelka11
22. kvě 2011

@dasa2412 vitaj v temicke, vsetky tu chodime do Reprofitu 🙂

olousek35
22. kvě 2011

@dasa2412 ahojda, reprofit je nej, takže jsem tu z něj všechny 😉

olousek35
22. kvě 2011

Holky, tak mě tak napadá, když jste měli OPU v úterý, tak ET bude v neděli? Nějak mi to hlava nebere. Soboty tam bývají, to vím, ale neděle netuším. Neměla to některá s vás taky tak?
@kornelka11 a jak to vypadá, holka, s tebou?

kornelka11
22. kvě 2011

@olousek35 Ked ti bude vychadzat ET na nedelu, tak ti ho aj v nedelu urobia. ET sa neodklada 🙂, mozes byt pokojna. So mnou to vyzera zatial celkom dobre 🙂

saminka
22. kvě 2011

@olousek35 urco i v nedeli, ja tam byla jednou i na statni svatek a otevreno meli taky 😉 ale jestli dobre pocitam tak paty den by jsi byla v sobotu ne? pocita se to myslim urco s den Opu

kornelka11
22. kvě 2011

@saminka nie. Den OPU sa nerata.

olousek35
22. kvě 2011

Holky, moc dík. Tak já se připravím bud na pátek, nebo na neděli. Neděle by se mi hodila líp. Pak bych mohla nic nedělat až do 8.6. Udělala jsem si hromadu volna, abych si nic nevyčítala. 😉
Jak se daří všem vám? Já to trochu nestíhala sem chodit a psát. Od úterý tu budu skoro pořád. Už se na vás těším. 😀

bobulinka74
22. kvě 2011

Ahojky, tak jsem po kontrole a folíky jsou dva velké, jeden menší, z toho asi nic nebude. OPU mám v úterý. Transfer čtvrtek-pátek, myslím, nejsem si jistá...

petrita83
23. kvě 2011

@okcelok neboooj to neee, čtvrtek už je za chviličku 😀 ikdyž nevim, jestli s ní taťka nemá nějákou lepší dohodu než já...a Rozárka nečeká na to až bude mít ty 4,5kg 😀 😀

dasa2412
23. kvě 2011

@olousek35 Ahojky,tak to je super,já jsem tam byla zatím jen dvakrát,ale jsem spokojená-chodím k dr.Štelclovi.
Já se tady v tom nějak neumím zorientovat,ale snad na to příjdu.

okcelok
23. kvě 2011

@petrita83 děvče,já si myslím,že se na nás může zvysoka vykašlat s narozením v květnu a vykoukne v červnu. Nás chce převézt,dítě moje! 🙂

okcelok
23. kvě 2011

@olousek35 tak na tebe budud myslet,ať tam máš co nejvíc vajuch té nejvyšší kvalitky!!!! 🙂 🙂 🙂

olousek35
23. kvě 2011

@okcelok díky, jsem zvědavá. Ráno jdem na to. No a co prcek, už ho vyklop, maminko. Chceme vidět fotečky 😉 A hlavně at porod co nejméně bolí.

olousek35
23. kvě 2011

@dasa2412 určitě na to přijdeš a budeš s náma kecat až ti to nebude milé. Už se těším, bo jsem od zítra na neschopence, tak tu budu pořád.

okcelok
23. kvě 2011

@olousek35 no moc se jí nechce,ve středu jdu na kontrolu na Obilňák,tak uvidím,co mi řeknou! 😕

meggar
23. kvě 2011

@olousek35 Držím palce na zítřejší odběr. Ať je co nejvíc dobrých vajuch. Já tě budu následovat o den později. 😉

bellka
23. kvě 2011

Ahojky vespolek 🙂
všechny vás moooc zdravíme 😉
@olousek35 tfujky tfujky tfujky na zítřek, ať jsou vajuška kvalitní 🙂
@meggar ve středu budeme držet palušky Tobě 🙂
@kornelka11 @gabikri jak se máte, sluníčka 😵
@okcelok vydrž prťka, vydrž, už to bude coby dup 🙂 se tááák těšíme na malou princezničku a hlavně, ať to jde jako po másle 🙂
@saminka toto letí, už 16 tt, jak se máš??? 🙂
@veveram jak se daří, maminko 😵 co Filípek??? Taky užíváte teplých dní k procházkám??? 🙂
My se máme krásně, Šimonek je zlatíčko, většinu dne jsme venku a nic nám neschází, tak to musím zaťukat 🙂
Moc vás všechny zdravíme a přejeme všem hooodně štěstííí a budeme nakukovat a držet všechno co máme 🙂

saminka
23. kvě 2011

@olousek35
@meggar taky vam holky drzim co mam na zitrejsi a pozitrejsi OPU at mate hodne krasnych vajuch a at se krasne oplodni 😉 😉 😉

@bellka taky zdravim belli, mame se fajn, ted jsem cele leto doma s dcerku a strasne si to zatim uzivame, do minuleho tydne jsem kazdy den chodila do skoly na dopoledne a ona do jeslicek tak ted je to parada, ze mame na sebe zase cas a uzivame si to, ma ted fakt krasne obdobi a je tak sladka, musim to vyuzit dokud je druhy mimisek jeste v brisku, pak uz nebude tolik casu jen na ni 😵 😵 😵
citim se fajn, brisko uz vyskakuje a nebo ten specek po Miusce 😀 na odposlouchavadle srdicka posloucham pravidelne a uz se tesim na prvni kopanecky 😵 zatim me nic moc netrapi 😉 Pocasi si ale nijak neuzivame, mame tady silene vetrno i kdyz slunecno 😒 ☹ no ale jednou denne na prochazku jdem tak i tak 😉 jinak jsem rada, ze si to tak uzivate, me to s kojenim prislo vsechno tak v pohode, ze si mimiska muzu vzit kam chci a vzdy vim, ze jist dostane proste zadne lahve, ohrivani nic, strasne pohodlne, sice jsme na zacatku dost bojovaly, mala se nechtela prisat byla hrozne ospala ale nakonec s pomoci kloboucku to slo a kojila jsem do 10 mesicu 😉 tak jen tak dale i pro vas 🙂

okcelok
23. kvě 2011

@bellka no je to už dlouhý čekání!!!!!!!!! Koukala jsem,jak je malej šikovnej,roste jako z vody!!! No přece nebudete trčet doma,když je tak krásně!!!!!!!!!!!

kornelka11
23. kvě 2011

@olousek35 vela stasticka na zajtra, nech ma dr. stastnu ruku 🙂

kornelka11
23. kvě 2011

@bobulinka74 pozeram ze aj ty mas zajtra OPU, vela stasticka aj tebe 🙂 A neboj, aj z dvoch vajicok moze byt miminko!

petrita83
24. kvě 2011

@okcelok asi jí budou muset nakonec vykouřit 😅 😀 😀 květen je ještě dlouhej, neřikej, že bys jí tam chtěla schovávat až do června 😀

okcelok
24. kvě 2011

@olousek35 hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!! 😉

okcelok
24. kvě 2011

@petrita83 hele,no co já s ní nadělám,neposlouchá už od malička!!!!!!!!!!!! 😝 😀

vika29
24. kvě 2011

ahoj, přeji všem holčinám co mají a budou mít OPU pořádnou nadílku vajuch 😉

olousek35
24. kvě 2011

tak hlásím 7 vajuch, tak uvidíme jak se budou vyvíjet dál. Kdo měl dnes ještě OPU? Přeji všem, co jdou zítra, aby bylo vše dle očekávání.

meggar
24. kvě 2011

@olousek35 tak to gratuluju. Byl počet podle očekávání? Moje nervozita před zítřkem mírně stoupá 😉