Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bellka
4. črc 2011

@mourinka29 neboooj, já měla Clostík a připíchla jsem pak Fostimon po 3 dny a taky jsem mohla jít dva měsíce po sobě 😉

mourinka29
4. črc 2011

@bellka super a tys teda u minimálky otěhotněla???a kolik si měla vajíček??

bellka
4. črc 2011

@mourinka29 ano, poprvé nám to nevyšlo, to bylo v červnu a v červenci jsem otěhotněla a Šimonek bude mít za chvilku 3 měsíce 😉 a jestli budeš mít čas a chuť, tak nakoukni na moje články, tam jsem popsala naši 12ti letou bolavou cestu za miminkem a dneska je všechna tíha světa pryč 😉 Měli jsme 6 vajíček, dvě odpadly a zbyly 4 a ztěch 4 e zaváděly dvě blastocysty, jedna časná a druhá expandovaná a z toho máme Šimonka, naši životní lásku a na zamražení nezbylo, ale nevadí 😉 Chtěli bychom ještě jednou zkusit v Reprofitu pořídit Šimonkovi sourozence, ale to je jen takový sen, zatím 😉

mourinka29
5. črc 2011

jéj,tady neí nikdo??? 😲 😲 😲 😲

ta jsem byla v RF a mám tam teda 3 folíky a všechny mají přes 16mm,ještě dneska jsme dopíchli puregon a ve čtvrtek bude OPU,sliznice 10mm,ta jeprý super,na to že jsem měla clostík,tak uvidíme,kolik bude vajuch 🙂

olousek35
5. črc 2011

@mourinka29 no tak vidíš, tak to je super. Nakonec to bude všechno dobrý za za 14 dní přidáš pozitivní testík. 😉

mourinka29
5. črc 2011

@olousek35 no uvidíme,ŠTELCL říkal,že ještě určo povyrostou,páč mi se zdály malé na OPU,ale tak snád ano 😵

olousek35
5. črc 2011

@mourinka29 vidíš, je to dobré

mourinka29
6. črc 2011

😕 😕 😕 😕 ,tady nikdoo??zítra mám OPU,tak jesli to přežiju,tak odpol jsem tu,ale jak vidím,tak tady to nějak vázne 😀 😀 😀

meggar
6. črc 2011

@mourinka29 Na zítra držím palce, ať to dobře dopadne. Dej nám pak vědět, jak jsi dopadla 😉

olousek35
7. črc 2011

ahojda holky, tak co nového? Krom letních prázdnin?

vika29
7. črc 2011

@mourinka29 ahoj, tak taky držím palečky 😉 ...jinak já se chystám na laparku jdu 19.7. a pak budu na neschopence - jak dlouho se po laparce zůstává na nemocenské?...a pak už se snad začne něco dál podnikat. 😀

olousek35
7. črc 2011

@vika29 po laparce standartně 14 dní, ale záleží na doktorovi a na domluvě. At vše dobře dopadne.

mourinka29
7. črc 2011

Ahojte holkyy,tak si předsta¨vte,že já mám 12 vajuch 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 ,muj vaječník je kabrnák 😀 😀 ,přišel na pokoj štelcl a říká mi to,mu říkám,jestli si nespletl pacientku 😀 😀 😀 😀 ,ale taky říkal,že ty poslední byly menší,takže nemusí být kvalitní,a že třeba zbyde jen 5 😲 😀 ,ale i to je pro mě moc,já vždy nastimulovala od 2-5 vajuch 😀 😀 😀 ,
@vika29 já nevím,já jsem v domácnosti,takže nedokážu říct,jak dlouho je po laparce doma 😒

olousek35
7. črc 2011

@mourinka29 tý brdo, tak to je fakt dost dobrý, gratulace veliká. Jak to bude probíhat dál? Budete mít icsi, nebo přirozeně? Kdy ET?

meggar
7. črc 2011

@mourinka29 Týýýjo, tak teda gratulace veliká. Za pár dní ET a pak už nám budeš jen hlásit // 😀

beruska35
7. črc 2011

Ahoj holky, už nějakou dobu sem chodím nakukovat. Nás čeká IVF někdy v srpnu. Můžu se přidat?

mourinka29
7. črc 2011

@olousek35
@meggar no holky držím se při zemi,mám toho už tolik za sebou 😔 ,že se už ničemu nebudu divit,ale i Štelcl říkal,že některá byla malá,takže třeba bude jen 5 😒 ,ale uvidíme,mi budou stačit dva koblížci 😵 😵 😵 😵 a utroše mám zavádět 4-0-4 😲 ,kolik jste zaváděli vy??já vždymax 4 za den 😕
@beruska35 ahojky,jen se přidej 😵 😵 😵 ,srpen je tady co by dup 😀 😀 a už si byla v RF??

Joo a ET budto v neděli nebo v uterý,záleži,kolik jich zbyde,já měla vždy jen 4 vajíčka max a et po ě dnech a ted u poslední minimálky byly nekvalitní ty embryjka,tak se trošku bojím,aby nebyl někde problém

bellka
7. črc 2011

Ahojky berušky, všechny vás moc zdravím 🙂
@mourinka29 paráda, holka zlatá, teď jenom ať je tam ten pravý bojovníček a ten tam jistě bude, moc budeme držet pěstičky, teď ještě přežít ty nervy při tom volání jak se prďolci vyvíjejí 🙂 já měla Utrouše 2-2-2 😉
@beruska35 vítej mezi námi 🙂

lenule123
7. črc 2011

ahojte, my tak nejak cekame az skonci prazdniny a pak se tam stavime na prvni konzultaci - pres prazdniny toho mame hodne naplanovaneho, tak stejne nema cenu zacinat s nejakou stimulaci, uzijeme si dovolenou a v mezicase si udelam znovu hormonalni profil, UZ na ovulaci, kontrolni spermiogram atd... at pak az tam dojdeme muzeme brzo zacit 🙂 jsme zvedava co mi reknou, jestli napred zkusit IUI nebo rovnou IVF - tak nejak jsem to porad odkladala tam jit, protoze jsem porad doufala, ze mimisek prijde sam, ale dva roky uz je doba zacit neco delat 🙂

olousek35
7. črc 2011

@mourinka29 já zavádím stejně jako ty.Utrouš už mi leze snad i očima. Vidím ho a mám pocit, že vrhnu. Brrrr. Ale musím to vydržet. Co mi zbývá. A ty neboj, reprofit je nej. Tam ti to vyjde určo.

meggar
7. črc 2011

@mourinka29 já zavádím taky Utroš 4-0-4. Ze začátku to se mnou mávalo pěkně, ale už jsem si zvykla. I když nemůžu říct, že se netěším, až se ho zbavím 😉
@beruska35 Vítej mezi námi. Držím palce, aby RF bylo vaše správný rozhodnutí, jako u nás 😀

beruska35
7. črc 2011

Díky za přivítání.
@mourinka29 v RF jsme byli máme za sebou 1neuspěšné IUI .
Já se strašně těším a zároveň bojím jak to u nás dopadne, můžete mi některá přiblížit jak IVF v RF probíhá. 😉

mourinka29
7. črc 2011

@lenule123 ahojkyyyy 🙂 🙂 🙂 a tys byla na laparoskopii??máš pruchodné vejcovodyy??,podle mě,pokud jste zdraví a ,tak bych si asi nechala skontrolovat vejovody a podle toho se rozhodneš,protože pokud jsou ok,tak bych se zbytečně neládovala hned hormonama a zkusila bych pár IUI 🙂
@olousek35 ty mi závidíš??? to já závidím tobě 😀 😀 😀 😀 😀

lenule123
8. črc 2011

@mourinka29 ahojky, jj laparoskopii mam za sebou, vejcovody OK, oba pruchodne, zadna endometrioza, hezka ovulace, dobry spermiogram..... a dva roky nic :( taky premyslim, ze napred zkusime par IUI 🙂

lentilkal
8. črc 2011

ahoj holky mam prosbicku povedlo se vam nekomu et jen s jednim embryjkem.Včera jsem jedno dostala tak doufam ze je to ten pravy bojovnik

mourinka29
8. črc 2011

ahojte holkyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵
@lenule123 tak super,v tom případě byc taky asi zkusila IUI
@lentilkal já otěhotněla s jedním 4buněčným embryjkem loni na podzim 😵 ,sice to později nedopadlo,ale to je už jiná věc ☹

Holky tak z 12 vajuch bylo 10 zralých a 7 bojuje 😵 😵 😵 😵 ,ET bude v uterý asi 😵 😵

okcelok
8. črc 2011

@lentilkal ahojky,já měla jen jednoho mražáčka a ten teď spinká v postýlce!! 🙂 🙂 🙂 Hodně štěstí a věř,to dělá zázraky! 🙂 🙂 😉

lentilkal
8. črc 2011

dekuji ja mela 4 vaja ale zustalo jen jedno a bylo 7b tak snad bude bojovat

olousek35
8. črc 2011

@lentilkal ahojda, já měla jedno embryjko na podzim a chytlo se. Nedopadlo to sice, ale jde to. No a ted jsem měla opět zavedeno jen jedno a jsem těhotná. Určitě to jde. Obzvlášt letošní velmi plodný rok to vyjde všem.
@mourinka29 nezávidím, zavádím utrouš jako ty 😀 Chce to klídek a výsledek se dostaví. Úrodička pěkná.
@beruska35 ivf probíhá tím, že ti udělají 2.den cyklu hormonální profil a rozhodnou se podle něj s protokolem. Když je krátký, tak pícháš od 2.dne do 6.dne hormony, 7.den jdeš na folikulometrii, kde případně změní dávkování a naplánují OPU. Opu probíhá v narkoze, odeberou vajíčka a pak ti řeknou počet a domluví se s tebou na icsi, nebo přirozeném oplodnění. My nechali vše na přírodě a všechna se oplodnila. Pak si každý den ve 13 hod.voláš a průběžně ti řeknou kolik a jakk se vyvíjí a kdy na ET.

lentilkal
8. črc 2011

dekuji no u me ten plodnj rok neplatti uz jsem byla letos 2x a nic