Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
9. srp 2011

@mourinka29 já měla taky takové pár dnové období, kdy byl výtok zabarven do žluta. A je to zatím dobré. 😉
@meggar tak to je fajn, že můžu jít jíst. Už padám hlady. 😀 A jak vypadali prcci? Už víš, co to bude? Prý se to někdy dá poznat už nyní. Dodáš nám fotečku? Já se šíleně těším a zároveň i šíleně bojím 😉
Zdravím taktéž všechny, na které jsem zapomněla, a že je vás hodně 😉

meggar
9. srp 2011

@olousek35 Prcci jsou velikostně uplně stejní. Odpovídáme 13+0 a posunuli nám termín na 14.2.My si nechceme nechat říct, co to bude, ale je fakt, že ten jeden šulda se nedal přehlídnout, radši jsme se neptali,ale tak hezky nám ho i vyfotili, že je to téměř jasný. Prý máme příště říkat hned na začátku, že to nechceme vědět 😀
Držím palce, ať ti to dobře dopadne. 😉

mourinka29
9. srp 2011

holky moc vám děkujii a krásně se čte,jak vám je fájn a prdolkové rostou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,já jdu naKO zítra večer zase,taky se těším i bojím 🙂 🙂 ,ale to už asi jiné nebude,jinak nevolnosti mě trápí pěkně,od středy do včerejška jsem hoodněpoléhavala,dneska je to nejlepší,ale cítím,že že to tak nebude celý den 😀 😀 😀 😀 ,ale beru si pul hodky před vstanutím misku píškotu a jeden ovocný bonbonek 😀 😀 ,a myslím,že právě ten cukr z toho bonbonku mi pomáhá a není mi zle,jinak já trpím spíš večerními nevolnostmi,u šeherezády to začne a v 8 pádím raději do postele,at to zaspím 😀 😀 😀

držím všem palečkyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

agnes88
9. srp 2011

@vika29 udělali mi hormonáln profil a víc sme nestihli. Manžel se zotavuje, takže čekáme až dozrajou spermijky. Ale nebízela sem jim že kartu donesu a dr ji nechtěl.

olousek35
9. srp 2011

Tak jsem zpět. Taky budu čekat na výsledky z krve a to dýl jak týden. No, nevadí. Hlavně že se prcek ukázal, že je v pořádku. Dr.nenašel žádné anomálie, Tp nám posunul o 6 dní dopředu. Tak budu doufat. 😉

meggar
9. srp 2011

@olousek35 Chacha, tak jsem asi 3hodiny měla termín dřív než ty 😀 😀 😀 No ale vzhledem k tomu, že máme dva, tak budem venku asi stejně dřív 😉
Jak to, že na výsledky budeš čekat dýl, jak týden? Mě by měli během odpoledne zavolat a nebo si to můžu najít na netu.

beruska35
9. srp 2011

@olousek35
@bellka
@meggar
díky za odpověď. Pořád se pozoruju.

olousek35
9. srp 2011

@meggar no, asi proto, že to dělá reprofit. Ale to neva. Nebudu to nijak hrotit. TP mám 10.2. a taky si myslím, že to bude dřív. Ty mé myomy mě ještě potrápí a rodit budu císařem. 😀 Pohlaví nám prdola odmítl ukázal. Dr.se snažil dobrejch 20 minut kouknout mezi nohy, ale prostě to neukazujeme. A pořád chtěl spát. Se ani nedivím po probdělé noci a po obědě. 😀

mourinka29
9. srp 2011

ahojte holky,tak já byla nakonec u dr. na utz,začala jsem odpol víc špinit ☹ ,ale už je to dobré,miminko odpovídá,a vše je ok,ale i tak měto znepokojuje,t pošpinování,tak mám odpočívat a budu se modlit,at se mě miminko drží 🙂

meggar
9. srp 2011

@mourinka29 Neboj, tentokrát to vyjít musí a vyjde, uvidíš. 😉
@olousek35 My zas nechceme vědět, co čekáme a ti naši spolupracovali, jak blázen. Jeden nám tak krásně roztáhl nohy, že toho šuldy nešlo přehlídnout a ještě nám ho s ním vyfotili. 😀 😀 😀 Naštěstí ten druhej nebyl vidět, ale to už jsme hlásili doktorce, že to nechcem vědět. S jedním klukem jsme stejně počítali, takže to zas není takový překvápko a u toho druhýho prcka pořád doufám v holku. Jo a screening negativní, jupííí. Prý na dvojčata přímo excelentní výsledky 😉 Manžel se tady nosí, jak páv, hlavně kvůli tomu šuldovi 😀 😀 😀 Jo a termín nám posunuli přesně na Valentýna.

saminka
9. srp 2011

@meggar
@olousek35 holky moc gratuluji k uspesnym screeningum, urco i u olouska bude vse ok!!!!! nam se mimi taky nechtelo ukazat bo bylo ospale,fakt asi zalezi kdy se na ten ultrazvuk chodi, po obede maji i miminka siestu 😉

@mourinka29 taky jsem rada ze na kontrole je vse ok, a snad ti to spineni prestane, je to fakt tak caste u jak ivf tehotenstvi tak i normalnich prirozenych, ja mela hodne krvaceni u miusky ale ted ani kapka tak je to hodne ruzne....
@beruska35 moje druhe tehu je prave s embiskem tridennim 8bunecnym, meli jsme po minimalce jen tri a spechala jsem zpatky do Irska tak jsme necekali dyl a zavadeli jsme po trech dnech 2 embryjka a vyslo to, takze si myslim, ze to klidne i tobe vyjde, kdysi se prodlouzena kultivace nedelala a zenske tehotnely tak bud optimistka!!!

vsechny zdravime!!!

ivka3901
9. srp 2011

@meggar díky za info takže nebudem tú kartu nejak vybavovať inak aj ked som volala do reprofitu tak mi povedali,že ak náhodou mám nejaké tie správy tak možem prineisť,ale neni to nutné 🙂 aj podľa mňa si spravia svoje výsledky. 🙂

janib
9. srp 2011

@bellka i ostatní těhulky, maminky a čekatelky hezký večer, teda noc, už určitě všichni chrupkáte...🙂 Mooooc dlouho jsem tu nebyla, to naše zlatíčko nám dává teď zabrat (v dobrý slova smyslu)...🙂 Dneska je nám přesně půl roku, tak jsem fakt naměkko... Tak strašně rychle to letí... naše beruška se začala už ve třech měsících otáčet na bříško, ale od tý doby lézt né a né, když je dlouho na bříšku, tak se vzteká, protože ji to tam už takhle nebví.Ale pro jistotu se chystá rovnou sedět a stavět na nožičky...🙂 No mazec. Tak jsem stále kolem ní, protože už potřebuje zabavit a sama když nesedí toho moc nezvládne. Ale je to naše Zlato, už dělá kraviny, v očíčkách jí svítí ďáblící a řehtá se na celé kolo... Stále nám spinká celou noc, nic se nezměnilo a už baštíme normální miminkovský papu, šmakuje jí, tak máme radost...🙂
Bellka určitě potvrdí, že jdou kolikrát slzičky z té radosti do očí...🙂
Holky, všem držím pěstičky pro zdravý průběh těhulkování, porody se vám blíží, já už na tu bolest zapomněla a šla bych do toho znovu, tak silný zážitek to je...🙂
Všem maminkám s mimískama ať vám ti vaši drobečci rostou hlavně do zdraví a do krásy a dělají jen samou radost.
A všem ostatním čekatelkám, no držím moooooc pěstičky, určitě to vyjde, jak říkám, když se dívám do postýlky, stále nemůžu uvěřit, že se ten velký zázrak stal právě nám, takže vydržte, za chvilku budete mít taky nadělení v postýlce...🙂
Mějte se moc krásně, já na vás, až naše Zlato dovolí, zase juknu...

petuska123
10. srp 2011

ahojte baby.informujem sa vo viacerych temach o nizkom amh v mojom pripade hodnota 0,92,aky ja naj.protokol ake su sance a ci ste daktora mala taky problem.momentalne navstevujem iscare v martine a chystame sa do 2 kola ivf este ma caka genetika.

vika29
12. srp 2011

ahoj holky, mám na vás otázečku. Dnes jsem začala zobat clostík, ale na večer jsem domluvená s kamoškama, takže je dost pravděpodobny, že budeme trochu popíjet. Myslíte, že můžu na ty prášky tak 1 až 2 dvojky vína?...když nebudu pít budu všem podezřelá a mně už se fakt nechce nikomu svěřovat co mám a nemám v plánu - znáte to, všichni něco radí a půlka z nich ani nezná, že je něco jako ovulace. 😒 dík

meggar
12. srp 2011

@vika29 Já si myslím, že klidně můžeš, že to ničemu neuškodí. Já jsem pár večerů po ET cíleně pila dvojku červeného vína na lepší uhnízdění(někde tady jsem to včetla), tak si klidně dej. 🙂

vika29
12. srp 2011

@meggar díky...tak si dneska dám 😀

olousek35
12. srp 2011

Pěkný páteček, děvčata 😉 Jak se všem daří? Mně dnes slušně bolí hlava, tak půjdu asi pokračovat ve spaní. Snad to pomůže. Přeji všem nádherný víkend a těším se na hromadu nových zpráviček. 😀

meggar
12. srp 2011

@olousek35 Ani nemluv. Me přestalo být kolem 12-13tt šatně ale zas mě od té doby bolí, nebo alespoň pobolívá hlava každý den. Jinak si to těhotenství už trochu užívám. Doufám, že to za chvíli přejde.

bublenudle
12. srp 2011

Ahoj holky,jen Vás chci všechny pozdravit a popřat krásný víkend.....už se mooooc těšim,až budu od 24ho patřit mezi Vás Reprofitačky.... 😉
Mějte se krásně.....

ivka3901
12. srp 2011

@bublenudle ahojky aj já sa zaradím 31 augusta medzi vás reprofiťáčky 🙂

ivka3901
12. srp 2011

@bublenudle vidím,že aj ty máš toho veľa za sebou ☹ ale my sme silné a dočkáme sa vytúženého mimča ako to vy voláte

bublenudle
13. srp 2011

@ivka3901 Ahooj,to je fajn,ja jdu 24 😉
ano,bohužel už toho mám dost,tak doufám,že se to prolomí a bude už konečně vytoužene miminko....jdeš poprve,nebo jsi chodila jinam???? já chodila do mjineho caru,ted prestupuji....

bellka
13. srp 2011

Krásnou sobotěnku všem 🙂
@bublenudle @ivka3901 děvčátka, nebojte se nic, v Reprofitu se vám podívají na "zoubek" a určitě se dočkáte toho krásného a vytouženého uzlíčku štěstí 🙂 My byli 12 let beznadějný případ a sotva jsme přešli do Reprofitu, na druhom minimálku jsem otěhotněla a Šimonek má zítra 4 měsíce, láska naše největší 😵 @olousek35 @meggar @mourinka29 užíváte, těhulky, užíváte??? Už jste něco koupily pro ta svoje zlatíčka v pupíčku 😉 @saminka holka zlatá, už se Ti to krátí, nedávno jsi hlásila // a za chvilku je miláček tady, uletí to jako voda 😉 @petruska123 bohužel, vůbec nevím, co to amh je, nemyslela jsi FSH😕 @vika29 určitě sklenička vína nikomu neublíží a v Reprofitu dokonce doporučují sát si dvojku červeného před ET 😉
Zdravíme maminky s mrňousky, těhulinky a hlavně naše snažilečky, holky statečné 🙂 🙂 🙂

bublenudle
13. srp 2011

@bellka je to krasa,moc ti to přeji..šimonek je fešak...
no,doufam,že i mja budu mit brzo mimi...chci se zeptat,jake vyšetřeni dělaji partnerovi pred mimimalkou v RF ?? krom spg???

olousek35
13. srp 2011

@bublenudle
@ivka3901 určitě se obě dvě brzo dočkáte. Já byla beznadějný případ s minimální nadějí na otěhotnění a v reprofitu to šlo vždycky. Tak hlavu vzhůru, hodně optimismu a víry. Vyjde to. 😉
@bellka Ještě nic nenakupuji. Zatím nemám ani moc za co. Oblečky mám slíbené od kamarádky a to v obou barvách. Prý toho má plný sklep a ostatní asi taky časem přes nějaký bazar nakoupíme. Neschopenka je sice dobrej fyzickej oddech, ale pak se nedostává penízků.
Téda, Šimonek ty měsíce nějak přeskakuje, ne? S takovou rychlostí bude mít za chvíli roček. 😀 Je moc dobře, že je takové zlaté dítko a dělá jen radosti.
@meggar snad tě hlava bolet přestane. Není to nic příjemného. Chjo. Mně se zase začíná vracet reakce na pachy. Tak snad jen na pár dní. Je to mazec. 😀

lentilkal
13. srp 2011

Ahoj vsem co si me pamatuji mejma vykriky do tmy.Takze u nas je konec mimco se prestalo vyvijet tak cekame jestli dojde ms nerada bych na revizi.Takze zase s nervama na dne dr.uz jsou tam ze me na mrtvici tak premyslim jestli to nevzdat

olousek35
13. srp 2011

@lentilkal jejda, tak to je mi líto. Ale určo to nevzdávej, ono to vyjde. Já šla po prvé taky na revizi, pak si půl ročku počkala a už to točí ve mně 4.měsíc. Tak hlavu vzhůru. Ty pády hodně bolí, ale pak ten úspěch, to za to určitě stojí. Drž se.

lentilkal
13. srp 2011

@olousek35 ja vim treba se vzpamatuji ale byl to uz 7 pokus v reprofitu za rok a pul a to moc nadeji nedava

gabikri
13. srp 2011

@lentilkal : lentilko to je mi líto, foukám na dušičku, ať brzo nabereš sílu 😔