Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
2. srp 2010

kráásné ránkoo 😵

hanulinecka
2. srp 2010

@rebeca_1 držímě pěstičky co to dá 😵

já jsem dneska sama mareček zustal s babi na zahradě já jdu k zubaři a pak za nima jedu už je mě smutno po roštákovi jednom máme super vzteklé období tak si i maminka užívá 😝

dneska máme takový velký den máme zahradu s chatou asi 20km od bydliště a povedlo se nám sehnat tady u nás zahardu tak se jedeme podívat a když se nám bude páčit tak ju vezmeme,ale hned prodat tu našu no bude to veselý......

@andinka22 všechno nejlepší ke krásným kulatinám já měla letos kristovy 😀

andinka22
2. srp 2010

@hanulinecka tak ať se Vám zahrada líbí, pak nám napiš.
Děkuji za přání.

maja3.s
2. srp 2010

Taky přeju dobré ráno, teda spíš už dopoledne. Já si dnes nějak přispala 😅
rebeca_1... tak už to máš určitě za sebou, tak snad vše dobře dopadlo a bojovníci se už snaží
okcelok....tak to by mě taky lákalo, projet si to všechno na vlastní pěst, ale....jednak nemám tolik odvahy (a obvzlášt na Kubu, jak píšeš, tam tě můžou zavřít za cokoliv) a to pohodlí. Už se vidím jak jsem naštvaná, že si nemůžu každý den umýt hlavu 😀

monulkab
2. srp 2010

Ahoj holčny, hlásím negatívní test, takže zítra jdu do RF na krev. Chtěla jsem se zeptat, jak to probíhá, jestli se zítra třeba dostanu ještě k doktorovi, nebo si musím rovnou domluvit další konzultaci...někdo tu psal že po minimálce se nemusí dělat pauza, tak jsem přemýšlela o tom, že bych šla hned do další, co myslíte....

rebeca_1
2. srp 2010

Ahojte babulky,

tak ja sa hlasim po OPU......

Najskor mi Vitouskova spravila UTZ a videla tam uz len 1 folik, nie 3. Aj tak sa ale islo spinkat.
Nakoniec boli odobrane 2 foliky ale obidva boli prazdne.
Obidve sme to brali ako skusobny softik, nic to... Ideme dalej. )))))
Vyfasovala som plnu tasku liekov a ihliciek a o 2 tyzdne zacinam s novou stimulkou.
Moc sa tesim.
Citim sa vyborne, jedine co ma boli je srdiecko ((((((
.... ale zastavili sme sa v Olympii a hned bolo lepsie ))))))

Dakujem Vam, ze ste si takto dnes na mna mysleli, ste moc zlate!!!!

maja3.s
2. srp 2010

rebeca_1 ...jejda...je mi to děsně líto, že to tak dopadlo...ach jo....ale snad příště bude líp, i když to srdíčko bolí nejdýl, tak snad bude brzo líp. Tak snad sis udělala aspon radost a něco hezkého si koupila. Je to slabá útěcha, ale spoň malinko to pomáhá, to znám 😒
No jinak já už netrpělivě čekám na MS, ať můžu začít stimulovat...už aby to bylo.
monulkab ...taky špatná zpráva, mrzí mě to...vůbec nevím, jak to chodí, když jdeš na krev do Reprofitu. Já měla test z moči taky vždycky negativní a jelikož to mám kus cesty, tak jsem ho buď vůbec nedělala nebo si to domluvila se svým gynekologem. Jinak na další softík můžeš klidně další cyklus, teda samozřejmě pokud bylo vše bez problémů, nemáš cysty nebo nějak moc rozhašené hormony...

andinka22
2. srp 2010

@rebeca_1 to je mi moc líto, posílám aspoň malé pohlazeníčko. Já přesně tohle zažila, akorát mě neuspávali, měla jsem folík taky prázdý. Nejvíc bolí to srdíčko, já vím, ale tak snad sis aspoň udělala v Olympii radost a něco hezkého si na bolístku koupila, já to tak také dělám, aspoň malá útěcha.
Držím pěstičky ať to příště dopadne o moc lépe. 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
2. srp 2010

Dakujem, ste hrozne moc zlate,
aj ja verim, ze nabuduce stimulka dopadne lepsie. Snad sa dockam aj ET. )))))

@monulkab objimam ta. Bojovnicku nas, bezkaj pokojne bez pauzy do dalsieho softiku. Ked nemusis, necakaj! Najucinnejsi liek proti smutku je novy a lepsi zaciatok. ))))

monulkab
2. srp 2010

rebeca děkuju, jsi hodňoučká. Věřím že na po příští stimulce budeš mít ukázkovou úrodu!v RF už budou vědět na co budeš mít lepší reakci. Najucinnejsi liek proti smutku je novy a lepsi zaciatok....tak to je přesně to v co doufám. Snad si na mě zítra udělá někdo čas a budu se moci domluvit na dalším startu. s penězi to teda bude hodně divoké, ale tak snad to nějak zvládnem. Vypadá to že budu startovat s maja3s zároveň, jsem ráda že budu mít sparring parťačku 🙂 Rebeca a kdy půjdete do dalšího pokusu vy????

rebeca_1
2. srp 2010

@monulkab mala by som zacat s novou stimulkou 16.8. ))))) Uz sa na nu velmi tesim.
Ku komu si objednana alebo ides do Reprofitu len tak bez objednania?

monulkab
2. srp 2010

No já chodím ke Koudelkovi, objednaná nejsem, ale zkusím se zítra domluvit na Recepci, jestli by mě Koudy přednostně nevzal (jinak je na něj celkem dlouhá čekací doba - aby ne, na takovýho fešáka 😉 ) Nejradši bych teda k němu, ale kdyby neměl volno, tak se pokusím dostat k někomu kdo volno mít bude. mám na ten začátek stimulky tak ještě cca 5 dní čas, než dostanu ms....

rebeca_1
2. srp 2010

@monulkab no tak to ano, Koudy je velky fesak. Ja som ho sice este nevidela ale co sa aspon na konikovi pise....
Urcite si na teba najde cas. Tak drzim palce na zajtra!

vykyi
2. srp 2010

rebeca_1 moc mě to mrzí, moc jsem na Tebe myslela, muselo se ti škytat. 😢 Já jsem měla jí v červnu, ale kvůli dovolené jsem to posunula, měla jsem strach, že bych to nezvládla tahat se s kuframa neteřinka chce pochovat. Měla jsem děsný víčitky, že jsem dala přednost dovolené před mimi. Měla jsem i sen dítě na mě mluvilo"maminko ty mě nechceš". Jsem asi blázen.
monulkab moc mě to mrzí 😢 foukám Tvoji bolístku na srdíčku i dušičce, mě to čeká za chvíli pobolívá mě podbříšku i prsa, oběd jsem do sebe tlačila, že mě myslím lezl i ušima (sněla jsem polívku a už jsem nemohla).
Holky přece nám to musí vyjít, copak je ten svět tak nespravedlivej, jinde se děti hážou igelit.pytlích do popelnice(promiňte) a my jsme připraveny jim dát první - poslední a .........................
Promiňte trochu jsem se odvázala.

rebeca_1
2. srp 2010

@hanulinecka tak super trosku si si oddychla. Akurat ten zubar, nic prijemne....
Ale ta zahrada! To bude urcite skvela vymena. A bude aj chatka ci len zahradka?

rebeca_1
2. srp 2010

@vykyi len sa odviaz! Mas jednu velku pravdu!!!! Pokojne si povedz co mas na srdiecku!

Dnes som sa Vitouskovej zrovna pytala za letnu dovolenku. Po ET mozem odletiet na dovolenku ale nie do ziadnych exotickych destinacii. Hned ma upozornila na Egypt, Tunisko a vsetky tie krajiny, kde mi hrozi infekcia.
Nie, kufor urcite nebudem vlacit. Na toto mam toho najuzasnejsieho manzela na svete. V ziadnom pripade by mi to nedovolil.

Ale to je este tak strasne daleko..... Kiezby som sa dockala buduci mesiac ETu. To by bola radost aj s nejakym tym hcg!!!! ))))) To by bola ina dovolenka.....

hanulinecka
2. srp 2010

@rebeca_1 kočko naše taky je mě to moooc líto a to jsi dopadla napoprvé skoro jako já tak vímjak se citíš aha a nebyla stebou dneska na opu petra nějaká??moje kámoška taky dneska byla na opu v reprofitu a super jak my ženský jsme nastavený a itřepeme a jdeme dál super

jinak mě zub vytrhl a ted to přichází k sobě hruza bolí to jak čert ☹ ☹

jinak výměna se nekoná byla to katastrofa teda z mého uhlu pohledu jsme rozmlsaná z té naši chaty a to bylo prostě chata na chatě a všude na tebe někdo čuměl jestli máte facebook mám tam sppusty fotek kdo by chtěl mrknout

marek jel na ryby začí tady na vysočině bouřit chjoo s ebojím

a taky bych chtěla napsat že už tady dlouho nebyla žádná těhulka tak honééééééém holky jdeme do toho a pul je hotovo 😵 😵 😵 😵 😵 ted na babí léto se bude těhotnět

rebeca_1
2. srp 2010

@hanulinecka vobec neviem, ja som bola na izbe c. 5 a na jednotke boli anglicania. OPU som mala uplne prva. Az ked som sa vratila po OPU na recepciu tak brali na izby dalsie 3 a 3 baby. Takze asi bola tam v tych skupinkach. Myslim, ze Vitouskova mala len mna a tu anglicanku. Potom nastupoval Machac. Inak dnes tam bolo velmi rusno...

Juj, bolest so zubkom je neprijemna. Nech to cim skor preboli....
Zatvor okna, zastri zaluzie a pusti si nahlas muziku! Burka prehrmi ani nebudes vediet ako ))))
S tou zahradkou sa netrap! Urcite by si ju predavala so vsetkymi krasnymi zazitkami a tych 20 km sa da vzdy zvladnut ))))) Dobre si urobila, ze si zostala.






hanulinecka
2. srp 2010

@rebeca_1 +a joo ona chodí k Machačovi to si každej dr.dělá svoje OPU?????????????
a mužu se zeptat jak se jmenuješ???nebo jsi fakt rebeca??? 😵

hanulinecka
2. srp 2010

jééé já vám mužu pár foteček dát sem

rebeca_1
2. srp 2010

@hanulinecka ano myslim, ze kazdy lekar si robi svoje pacientky. Machac zacinal az po Vitouskovej. Tak ta tvoja kamaratka isla az po mne. Ja som bola uz o pol deviatej na recepcii po OPU. Rychlo som bola hotova.

No super zahradka, naco by si menila? ))))

andinka22
2. srp 2010

@hanulinecka zahrada je super, tak co bys měnila. Jinak OPU si nedělá kažný mudr. sám, záleží, kdo má jak čas.
Mě OPU i ET pokaždé dělal někdo jiný.

rebeca_1
2. srp 2010

@andinka22 tak potom neviem. Nas sa vzdy pytali kto sa o nas stara.

rebeca_1
3. srp 2010

Krasne dobre rano, ja som mala ist dnes do prace ale rozhodla som sa, ze pojdem az vo stvrtok. Tak si este lezim v posteli s laptopom na kolenach. )))))

vykyi
3. srp 2010

Dobré ráno holky!hanulinecka-máte krásný zahradu, nemměňila bych. Co zoubek doufám, že nebolí potvůrka.
Máš pravdu to jsme my ženský, přítelovi když jsme byly na OPU tak mu brali krev a ten z toho byl hotvej, div že nechtěl foukat.
rebeca_1 každý doktor se stará o svého pacienta, ale když zrovna nemá třeba službu nebo je na nějakým školení, tak to udělá jiný, ale každý si opravdu dělá radši toho svého pacienta.

andinka22
3. srp 2010

Hezké ránko holky,
@rebeca_1 je to jak píše Vykyi, že každý se snaží dělat své pacientky a když tam zrovna není, tak tě vezme někdo jiný.
Rebeko tak si ještě odpočiň a ve čtvrtek už půjdeš pracovat. Já jdu zítra po dovolené, tak to se mi ani trošku nechce. ☹

rebeca_1
3. srp 2010

@vykyi ano, moze to tak byt. Chodim k Vitouskovej ale minuly tyzden poprosila Stelcla aby mi urobil UTZ no a potom sa zase vratila k Vitulke ))))
@andinka22 a si oddychnuta? Zavolaj do prace, ze si si nestihla este poriadne oddychnut! ))))) Ale nie, treba aj pracovat trosku, ved zase pri dalsom IVF si trosku oddychnes )))))

andinka22
3. srp 2010

@rebeca_1 měla jsem dovču tak 14 dní, no a moc dovolené už mi nezbývá. Já teď žádnou stimulku neplánuji, měla jsem jich letos až, až, takže možná až v zimě nebo na jaře, ale nevím, nevím. Jinak já mám moře práce i o dovči, s e-shopem je hodně práce, takže já jsem v jednom kole pořád, ale nevadí mi to. Dnes je škaredě, vypadá že bude pršet, tak jdu uvařit a uklidit. 🙂

rebeca_1
3. srp 2010

@andinka22 aj ja si dam pauzu so stimulkou niekedy v oktobri. Teraz idem do dalsej a potom kebyze ma pusti este do jednej, bola by som rada. No a potom by som si dala 3 mesiace mozno aj viac pauzu. Ale to je este tak strasne daleko....
Clovek asi ked neodcestuje k moru, stale ma co robit.... Tu robotku si doma tusim vzdy najde.
Aj u nas je take iste pocasie, tiez asi sprchne.

rebeca_1
3. srp 2010

Nikde nikto?
Ja uz mam upratane aj pozehlene.
A Vy co robite?
U nas prsi ani na teraske sa neda sediet (((((