Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
27. kvě 2014

@delfi75
@catchulinecka
Tak jsem se dopsala Otevřelovi, prý se mám objednat ke konzultaci, a volný termín má až poslední týden v červnu. Jsem z toho docela neštastná, celý měsíc zase čekat na pitomou konzultaci,, pak než zase dostanu ms další tři týdny a pak bych se docela vsadila, že mi řeknou, že přes léto žádné zákroky nedělají...chce se mi řvát....

delfi75
27. kvě 2014

@simkar Doktoři jsou tam šikovní, určitě vymyslí řešení. ..'

delfi75
27. kvě 2014

@78marcela proč by přes léto nic nedělali ?A psala jsi přes recepci nebo přímo Dr .?

78marcela
27. kvě 2014

@delfi75 volala jsem na recepci co dál. Tam mi řekli, že mám napsat otevřelovi. Tak jsem mu napsala a od mi dnes napsal, že mám zavolat na recepci a objednat se. Tak jsem volala.
nevím, jak to je přes léto...transfery jo, ale nevím, jestli i hysteroskopie a laparky...ve většině nemocnic se přes léto nedělají operace...

delfi75
27. kvě 2014

@78marcela operativa je asi menší, v létě je větší tendence ke hnisání ran.. ..

78marcela
27. kvě 2014

@delfi75 no právě...

kacatka
27. kvě 2014

@78marcela klid, tu hysteroskopii ti udělají, to není náročný zákrok. Ty chodíš k Otevřelovi? já myslela, že máš Vitouškovou. Víš co, ještě mu napiš, že by si chtěla podstoupit HSP co v nejbližším termínu, protože půjdete brzy na další KET a uvidíš jaký vymyslí termín.

delfi75
27. kvě 2014

@kacatka přesně tak, žádná rána není ...

78marcela
27. kvě 2014

@kacatka můj hlavní lékař je Otevřel, byla jsem u něj na první konzultaci. Utz Kozumplík, na KET jsem chtěla Vitouškovou. A já mu to tak psala, napsal mi, že to proberem na konzultaci v tom červnu poslední týden...
Nakonec jsem tam volala znovu a jdu 12.6 ke kozumplíkovi, to byl úplně nejbližší termín, který mi dali. aspon tak.

catchulinecka
27. kvě 2014

@78marcela jejda Marci, já úplně vím jak se cítíš, to je fakt na nic, stále takto na něco čekat 🙄 Jedna věc je, že jsou v RF profíci (snad) ale druhá věc je, že je boj se dovolat, dovolat se konkrétnímu doktorovi, popřípadě si s ním domluvit schůzku...☹

78marcela
27. kvě 2014

@catchulinecka jo, už jsem netrpěliva. Už bych ráda aby se něco dělo.
Ale ty dva týdny nějak vydržím. Snad nebudu muset čekat zase dal potom.

78marcela
27. kvě 2014

@catchulinecka a jak ty to teď máš, co ten KET v nativu, vyjde to? Nebo už snad jsi byla?

catchulinecka
27. kvě 2014

@78marcela já taky čekám! 😀 úplně mě to už vytáčí 😨 čekám stále na MS, ono po té laparce a revizi má přijít až 5-6 týden, takže si myslím a doufám!!! že příští týden dojde, no a pak jdu cca 12 den na ultrazvuk a uvidíme, zda se poštěstí mít KET v nativu...po pravdě si ale myslím, že to nevyjde, protože jsem měla vždycky problémy s ovulací a nepravidelným cyklem ☹

78marcela
27. kvě 2014

@catchulinecka a stimulovat tě tedy ještě nemůžou, pro jistotu? A když budeš mít ovulaci, jak se to potom řeší kdybys třeba po laparce otěhotněla? Přece se to dost stává. Třeba doma sex a druhý den KET a oba by vyšly ., jak se tomuto zabraňuje? Při normálním KET je to jasné, stimulace sice zvedá sliznici ale vajíčko tam není. A při nativu?

emada
27. kvě 2014

prosím o info, jestli je v RF ještě Kuřecová, není na MD?

cermi77
27. kvě 2014

@emada uz je zpatky v RF po materske.

78marcela
27. kvě 2014

@emada viděla jsem ji tam před 16dny.

emada
27. kvě 2014

@cermi @78marcela díky, chodila jsem k ní a pomalu plánuju další návštěvu, tak bych ráda opět k ní, byla jsem s jejím přístupem spokojená🙂

78marcela
27. kvě 2014

@emada to je fajn že se ti zadarilo.

emada
27. kvě 2014

@78marcela ještě jsem nerodila, dcera je adoptovaná 😉

78marcela
27. kvě 2014

@emada ahaaa 😉
tak to mě nenapadlo, myslela jsem že když jsi k ní chodila a že pak pauza a vidím jedno dítě, tak jsem myslela žese ti to u Kuřecove povedlo. No dobře že se povedlo aspoň jinak.

simkar
28. kvě 2014

Vy jste toho tady nakecaly, holky? Já jsem včera hledala ten článek s Koudelkou, ale nikde jsem to nenašla.
To děsný čekání na konzultace mě taky strašně štve, měli by mít termíny pro ty, co jdou poprvé a pak ty, co jsou už v tom strašném koloběhu, protože to čekání, co bude dál je strašný.

catchulinecka
28. kvě 2014

@78marcela abych pravdu rekla,ja absolutne nevim jak je to s tim nativem 😀 proste tam pak prijdu na ultz a uvidim. Kazdopadne me nikdo nestimuluje a ani nebude jak dojde ms. Ale jak jsem rekla,stejne tomu moc nedavam...spise se uz divam a vybiram nejakou dovcu,protoze nechci hned na KET,az tak spise v zari 🙂 samozrejme pokud nevyjde ten v tom nativu 😉

zelena_zirafka
28. kvě 2014

@simkar Já jsem myslela, že to tak funguje, když už jsem byla "v koloběhu", tak mi dali termín brzo (s ohledem na fázi cyklu), čekala jsem dýl jen na první. Nebo to byla náhoda?

kacatka
28. kvě 2014

@catchulinecka já jdu taky v nativu, už jsme to tady vysvětlovaly jak to funguje. Mě teda říkal dr. Koudelka opak, že pokud mám pravidelně MS, tak je šance k uhnízdění embryjka daleko větší než při stimulaci léky, tak nevím ☹Ale četla jsem, že ty máš problém s ovulací. A oni tu ovulaci neřešili? Prostě ti řekli, že jdeš na KET v nativu a hotovo?

78marcela
28. kvě 2014

@zelena_zirafka nevím, možná jsi měla štěstí...mě cyklus necyklus (u mě teda spíš necyklus, já žádný cykly nemám), napsal mi, že má pan doktor volno poslední týden v červnu a hotovo. A to jsme zrovna na dovolené. ale vydyndala jsem si u jiného doktora dřívější termín, jsem za něj ráda, a už se těším, co mi poví...hodně věřím té hysterce, asi se začnu i těšit na narkozu... 😀 😀 😀

delfi75
28. kvě 2014

@simkar ahoj a ještě by měli mít termíny pro starší a pokročilé ,které nemají moc času 🙂

78marcela
28. kvě 2014

@delfi75 tak tam bych patřila i já...nás by měli brát přednostně.

delfi75
28. kvě 2014

@78marcela přesně tak, každá hodina dobrá...

simkar
28. kvě 2014

a celkově bx to mohlo rychleji odsypat, 1. IVF - 1. dítě a tak 🙂))))))