Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
30. kvě 2009

Peťko,když já jsem takový hýbací cvok.nejsem zrovna typ,co by jen ležel a odpočíval.právě přemlouvám manžela,ať jde se mnou a Teddym ven,že tady vylezlo konečně slunko.ale vidím to tak,že zas půjdem s Tedíkem sami.ale vím,že dneska už nemůžu dát takovou mega prochajdu,jak včera. ve čtvrtek jsem projížděla Krmelínem,tak jsem si tak říkala,kdepak asi bydlíš🙂)baráků je tam do aleluja.a ten test si klidně udělej,maximálně vyhodíš nějakých 30 Kč za test nebo či kolik to stojí.

certina
30. kvě 2009

To je pěkné, že jsi jela přes Krmelín 😉 ........A víš, že jsem Ti chtěla napsat ať odpočíváš maximálně se projdeš s Teddym??, ale pak jsem si uvědomila, že jsi psala, že Ti právě nesvědčí dlouhé procházky.....tak jsem to ani nepsala........
JO s tím testem máš pravdu......momentálně mně to nestojí nic, protože jsem si je objednala přes net......takže je teď mám v zásobě cca 10 testů........takže peníze mně teď nebolej......ale spíš se bojím toho zklamání....neb fakt moc nevěřím, že by se to zrovna povedlo......A nechtěla bych to tím testem zase přivolat......uvidím jak mi bude do rána - minule jsem se chtěla právě testovat a než jsem došla na WC bylo to tam..... ☹
NO nic tak já jdu makat......ať mám uklizeno, vypráno, navaříno, vyžehleno a s úsměvem přivítám přítele (vždyť toto všechno se od žen vlastně očekává, že????)

certina
30. kvě 2009

Jóo jinak u nás už taky trošku vysvitlo sluníčko, hlavně že už neprší.....ještě máme zítra co dodělávat na zahradě,tak snad to vyjde.........pa

teddyna
30. kvě 2009

tak jsem udělala prochajdu s Teddym a manžel si objednal na véču těstoviny s tvarohem.tak mu tady vařím hrnec nudlí a píšu mu,že nudle jsou hotový a on mi řekl,že ho vykrmuju - no chápete to myšlení??tak napřed si to chlap objedná a pak huláká,že ho vykrmuju. no nic,tak bude mít nudle zejtra na oběd.i když,jak ho tak znám,tak nudle zmiznou ještě dneska do půlnoci🙂) Peti,v pondělí jdu na 8 ráno na kosmetiku do Bosorky,bude tam někde už ta tvoje fotka před a po?? nebo ti dá jen osobní CD?nebude jí to tam viset někde na zdi??no chápej,ať vím,s kým si píšu,ne??????

certina
30. kvě 2009

To nevím, ale snad jí tam někde viset nebudu.......nebavili jsme se o tom.....i když na CD se mě taky neptala a počítala s tím, že jej chci......nafotila mně asi 20x a poté se mně ptala jestli jej chci nebo ne???No tak co mi už zbýválo......tak jsem si ho koupila......teda dovezla mi jej do prráce, neb hned kousek od mé práce chodí cvičit..
Ale jsem ráda že ho mám, bude to alespoň taková památka......a je na těch fotkách aspoň vidět líčení 😉 Ale strašně nerada se takhle fotím na povel......( a to se chci příští rok vdávat????? - tam se vlastně taky fotí 😲 😲 😲)
Jestli chceš pošlu Ti pár fotek do IP 😲 😲 😲
Hmmm nudle s tvarohem, to jsem snad měla naposledy ve škole.......doma nudle moc nedělám, neb má polovička jej nejí......takže si dělám jen takové rychlé těstovinové saláty s tuňákem a zeleninou do práce........
a co podnikáte dnes večer????
Já nachystala nějaké papu a koukáme na nahrané přátelé....které jsme přes týden nestíhali......topíme v krbu....no romantika musí být 😎

donnald
30. kvě 2009

Ahojky děvčata,
takže já od včerejšího podvečera regulérní krvácím, tzhn. mrcha je tu 🙂 .
Ale s tím mám problém - 2-3DC jsem měla jít na testy, což je teď o víkendu, což je pasé. 😠 .Tak jsem si říkala, že tam zajdu v PO jako 4DC, ale přijde mi to taky jako blbost, protože od 3-7 dne mám brát Clostík.....Co myslíte, má cenu tam chodit???Já myslím, že asi ne.

JInak manžel se mi dnes vrátil ze Slovenska a byl celej od bláta 😀

donnald
30. kvě 2009

Peti, pošli mi taky nějaké ty fotky 🙂

certina
30. kvě 2009

A kdo pošle fotky mně???????? ☹

certina
30. kvě 2009

Veruš tak to je mně moc líto 😢 😢 Ale v PO bych na ty testy určo zašla......nebo bych tam hned ráno zavolala a zeptala bych se co a jak.....a na kolik h jsi byla objednaná???Asi bez času, že?
No u mně prozatím nic.........a ten clostík bereš jeden nebo dva za den????
A copak dělali, že byl od bláta???Jaké měli počasí?????U nás už se odpoledne docela vyjasnilo a zatím to vypadá dobře......
A kde se nám toulá Zuzka?????

donnald
30. kvě 2009

Ahojky,

takže Peti - aby to bylo spravedlivé - tak co kdybychom si poslali fotku/y všichni na vzájem???????? mě by to teda chvíli trvalo, než bych našla nějakou kde mi to sluší 😀 .

Jinak mě v pondělí čeká hroznej den. V 8:00hod máme vždy u ředitelky poradu vedení, což nikdy člověk neví, co přijde a potom jdu s ředitelkou od 10:00 - cca 16:15 na krajský úřad na takové vstupní proškolení k jednomu projektu.... Takže pokud bych měla jít v pondělí na testy, vidíém to leda na čas mimo oběda, tzn. 12-13hod.

Clostík mám teď první měsíc brát 1-0-1, tak jsem zvěděvá. Do teď -na předpis mého normálního gynekologa-jsem ho brala 0-0-1, tak uvidíme. Nicméně jsem počítala, že kontrolní UTZ mě čeká v úterý 9.6., ale musím se objednat a domluvit se setrou.

A ještě k soužití s kočkou v době těhotenství - ptala sjem se na to našeho veterináře a on říkal, že toxoplazmózou vždycky všichni hrozně straší, ale kdo se vyzná tak, ví o co jde. vysvětloval mi, že ta nemoc se přenáší přes výkaly kočky a pokud kočce pravidelně čistíme a myjeme WC (inkuvbační doba že je až 10-14dní), nemůže se stát, že by se šířila a pak že se stejně šíří jen tím, že sáhneme na ty výkaly a olízneme prsty (obrazně řečeno). Říkal, že daleko větší nebezpečí je jíst třeba zeleninu ze zahrádky, kde běhají volně kočky, které do hlíny vykonají svou potřebu. Protože tam už je to na pořád a tak nemoc se má 🙂 . Jinak taky říkal, že se dá kočce odebrat krev a poslat to do Brna na vyšetření, kde zjistí, jestli kočka je nebo není přenašeč.

certina
30. kvě 2009

Tak jo - zítra to provedem........to stěma fotkama - ju???
Pěkný popis toxoplazmózy.......
Verčo a to máš práci přímo v Olomouci????Nebo jak dlouho dojíždíš do práce????A jakou máš pracovní dobu???Já mám klasickou úřednickou - PO, ST 7-17, ÚT, ČT 7-15, PÁ 6:30 - 13. Ale jinak si tam opravdu raději hned ráno zavolej ať něco nepropásneš!

Holky my jdeme do hajan - tak zase zítra - pa, pa

teddyna
30. kvě 2009

Peti,tak jak se budeš chtít vdávat,dej vědět.krom jiného mám manžela profi fotografa fotícího,mimo jiné akce,také svatby🙂) Donnald,tobě díky za perfektně popsaný popis toxoplazmozy.taky si myslím,že některé baby to hodně v těhotenství přehánějí.já vyrůstala s kočkama,psama,králíkama,slépkama od malička,tudíš přece musím mít nějaké ochranné látky.kdybych vyrůstala někde v bytě a najedou jsem se dala do kamošení s pouliční kočkou,chápu,že by riziko bylo vyšší.jo a ještě k tomu clostíku-dávka1-0-1 je zcela v pohodě dávka k nativu nebo minimální stimulaci.takže uvidíš,jak folikuly porostou a podle toho se Machač rozhodne buď ti dopíchnout nějakou dávku FSH,nebo udělat IUI a nebo udělat OPU jen po Clostíku.neboj,on něco vymyslí.hele a v úterý jedu taky k machačovi - jedu na 11,ale dorazím tak v 11:15-když vše půjde jak má.tak se tam možná potkáme.

donnald
30. kvě 2009

Ahojky,

takže zítra akce Foto 🙂.

Jinak co se prac. doby - mám pevnou (bohužel 🙂 ) 6:30 - 15:00hod. peti a ty jsi teda taky v soc. službách???

K Machačovi na UTZ půjdu až to další úterý toho 9.6., ty už jdeš asi tento týden,že? Holky - teď jeden dotaz - co všechno musí předejít tomu, aby se provedlo IUI??? Já si totiž myslím, že min. to bude třeba. manžel měl loni 30mil spermiek a bůhví kolik jich bude mít teď ☹ . Ikdyž je pravda, že poctive zobe vitamíny.

teddyna
31. kvě 2009

donnald,no jo,vidíš,máš pravdu-dyť už jdu na utz tohle úterý.ježíš,já jsem domotaná!!!no,na úspěšné IUI je důležitá ovulace a dobře pohyblivé spermie,tak uvidíš.nic se za to neplatí,tak proč to nezkusit,ne??
co provádíte při neděli?já uklidila,ošetřila pejskovi nohu-zas má meziprstní absces,se z toho zblázním-máme to furt dokola a teď koukáme na film.ale mě to absolutně nebere,tak jsem sedla k počítači.a uvařím si kávu,páč se mi chce spát po utrouši.

certina
31. kvě 2009

Holky - tak jsem zkoušela do IP poslat fotku, ale tam to asi nepujde ☹
Nepošleme si to na mejlika????Já tady do své složky zatím nechci dávat své osobní foto, aby to bylo přístupno kdekomu......nebo jestli Vás napadá něco jiného pište......
JInak u mě zatím nic nového.....ráno jsem dělala test a negativní ☹ (Ale i když jsem byla těhu, tak se mi pozit.test ukázal až po týdenním zpoždění 😒 )........
Co děláte????My se koukáme na Lásku z pasáže a topíme v krbu.......pokračování večerní romantiky....no a až to skončí pujdu něco makat........
Jo Veruš taky makám v sociálních službách......

certina
31. kvě 2009

Moni máš v mejlu mé fotky......teď je řada na Tobě......už se těším 😉 😉
Nešlo toho moc poslat......tak aspoň něco.....
Veruš napiš mi svou mejlovou adresu - já svou jsem už poslala - máš ji v IP 😅

teddyna
31. kvě 2009

Pe´tko,taky jsem ti cosik poslala.ale máš ty fotky dost velké,chtělo by to zmenšit pixely. nicméně jsem to přelouskala,takže u mě v pohodě.tak to my se chystáme už asi hodinu sednout si na zahradu,ale furt je cosik přednější - zákazníci manžela,nějací sousedi pro tchánovce - no co,šak Moňa počká,ne? 😠

certina
31. kvě 2009

JO, jo to znám......přítel má svou firmu a taky klienti volají i klidně v noci.......
tak to sorry......však víš, že jsem na PC antitalent 😖 To jsem tam asi musela vypadat jak lochneska........
teď jsem poslala ještě jednu aktuální fotku........

teddyna
31. kvě 2009

Peti,ale houby lochneska.no vidíš,jaká jsi šikula na aktuální fotce.holky a co provedem s tím srazem??má někdo zájem se srazit? 😉

zuzka72
31. kvě 2009

Ahoj holky, moc se omlouvám, ale nešel mi net-asi kvůli bouřce, na srazík bych se přidala také, test jsem neměla odvahu si udělat-zítra uvidíme, jak dopadnou výsledky krve. Jinak pokud chcete mé fotky, tak mám profil na lidé goldsteel .

teddyna
31. kvě 2009

zuzi,tak to se určitě všechny mrknem.já mám taky více fotek na lidé.cz-teddyna - jak jinak taky,že?ale jsou tam fotky,který jsou o pár let a dost kil mladší ☹

zuzka72
31. kvě 2009

Tak teddyna jsem zhlídla tvůj profil, jsi hezká ženská-říkal to ten můj, mě se teda taky líbíš, ale já nejsem na žensky. 🙂

micinka22
31. kvě 2009

Ahoj holky tak od Července jsem se rozhodla chodit do reprofitu na IUI .-)) už jednu princeznu máme ale IVF a Fertimed....te´d doufám právě v Machače a IUI .-)) tak snad se povede..hodně štěstí všem..)

certina
31. kvě 2009

Tak Tě vítám Micinka22 - a jak to , že až od července?????

certina
1. čer 2009

Dobré ranko holky......jak je??? 🙂

zuzka72
1. čer 2009

Ahoj, tak jsem si udělala opět test 44 dní od poslední MS. Výsledek? Negativ, jak jinak. Volám na tz výsledkz, yatím to nikdo nebere. Ach jo... ☹

zuzka72
1. čer 2009

Tak jsem se dovolala a yase nic. Maruška bude v práci až yítra, takže mám volat až yítra. Navíc se mi klávesnice přepla na anglickou a nemůžu to spravit, takže to píše místo z-y a místo y-z.

certina
1. čer 2009

Zuzi to jsou nervy, co???S tou klávesnicí Ti moc nepomůžu - jsem antitalent 😒
Jinak holky - u mně BT klesá - poslední 3 dny 37,1 , 37,0 , a dnes 36,9 - takže to asi fakt přijde.....To bude paráda....potřebuju tento týden umýt okna a chystat na sobotní oslavu, a jestli budu mít MS, tak jsem zvědavá jak to zvládnu... ☹

zuzka72
1. čer 2009

U mě je BT stále 37 až 37,3, ale měřím ráno a mám úplně royhicovanz tělo, tak to asi tím...

teddyna
1. čer 2009

čaute pracující ženy! tak já mám dneska důlležitej úkol - jdu konečně na nový nehty.už to potřebuju jak koza drbání.Zuzi,tu klávesnici přepneš capsLockem a nebo dole v liště,kde máš psaný,jakým jazykem píšeš.je to tam,jak bliká ICQ - tak vedle je ikona CZ nebo EN - tak mrkni,co tam máš.pokud EN,tak na to klikni a oprav na CZ