Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
5. říj 2009

Beras,holka - tebe snad slepili vteřiňákem,že se mimču nechce ven,ne? já už vidím katastrofický scénář,jak jdu v prosinci do divadla a tam začnu rodit 😀 .
asmen:ale bacha na ty výmluvy-páč abys třeba neměla nemocnou babičku dvakrát po sobě nebo ti neumřel nějaký příbuzný dvakrát v jednom roce a tááákk 😀 . nicméně,já bych to takhle neřešila,když není Štěpán v Olmiku,tak kontroly jsou v Brně na klinice - dyť jsou tam všichni z jednoho hnízda,tudíš je to zcela jedno. mě dělal OPU taky někdo jinej než Machač.taky ten Machač nemůže být všude,no ne?

beras
5. říj 2009

Teddy no ani mi nemluv. 😀 Já fakt nevím co se tomu našemu miminku vevnitř tak neskonale líbí,že nechce ven 😀 Hlavně naše malá je tak natěšená,že o tom mele snad pořád dokola a dneska ráno nanovo. 😀 V pátek jdu zase do porodky a musím se tam nějak domluvit a trochu dr. porejpnout 😀

teddyna
5. říj 2009

beras,tak jak se tak na tebe dívám,tak si ty lístky do divadla klidně můžu koupit.divadlo je 4.12 a termín mám 20.1 - čili jestli budu jak ty,tak v tom divadle snad ty labutě ještě zatančím🙂)

certina
5. říj 2009

beras, beras.....holka jedna - Ty seš ještě stále kinder vajíčko 😉 tééda, téééda......už se těším, až pak sem nakoukneš a napíšeš, že už máš mimiško u sebe.... 😀 😅
jjjo - jo 10 měsíců před svatbou vybírat šaty je docela brzo, ale když já nevím co se mnou na jaro bude a jak to všechno bude probíhat a po pravdě řečeno - mám raději vše ráda trocha v předstihu.........a jsem taky dost náročná na výběr.....takže už to budu mít z krku a nebudu muset na to myslet - šak bude dost jiných věcí k organizování............dneska jsem byla zkoušet nějaké a jedny se mi dost hodně líbiíly a paní říkala, že když je přijdu do konce roku zamluvit dá mi i velkou slevu....což se vyplatí 😀 .............paní byla velice ochotná a milá - prostě pěkný přístup a pak jsme byli ještě v jednom a tam byla pro změnu zas taková stará rachejtle - no děs.......měla tam snad 10 šatů a tvářila se jako kakabus!!!Tak jsme se otočii a šli pryč - i když se mi tam taky jedny líbily - ale ty už bych teď na sebe nenavlíkla.....tak jsem ji ještě nechtěla obtěžovat víc 😝

Mišo - nepsala Zuzka jak jí je???Neozvala se ??
MOni - co kočik???

micinka22
5. říj 2009

certin Zuzka se neozvala ..
tak to jo..jinak saty si hodne holky nechavaji sit na míru v Usa a za cenu pujcovneho u nas...

teddyna
5. říj 2009

mici,nejen v USA - kolegyne z prace si je nechala sit v Polsku-mela saty nadherne v podstate za cenu,co by si je pujcila.a pak je prodala za stejnou cenu,za jakou si je nechala sit. no,jesteze jsem nebyla narocna,pac dat majlant za saty,co budu mit na sobe jeden den...to by se mi teda faaakt nechtelo.ona ta svatba je takova trochu opicarna.fakt bych ty prachy priste vrazila treba do dovolene - to je uzitecnejsi jak trdlikovat pul dne v restauracce. - ale toť pouze můj názor 😎

micinka22
5. říj 2009

teddy njn ty ses praktik telem i dusi co?.-)
ja se na svatbu moc tesila ..taky jsme meli kolem 50 lidí..bylo to krasny..i kdyz jsem chtela jet na koni a to nevyslo:// a proste bych delala hostinu v přírode nebo vetsi restauraci..ale jinak jsem byla spokojena.-)))a penez urcite nelituju za nic 😎 😎 😎 😎

asmeena
5. říj 2009

ahoj holky, tak jsem dnes ráno asi probudila sestřičku Marušku. Říkala ať zítra dojedeme na 10:00, ale to asi nestihneme, tak jsem se jí ptala jestli můžeme dojet kolem 13:00, tak říkala, že ano, a pak ještě dodala (špatně jsem ji slyšela byl blbý signál) že ať přijedeme ale před 13:00. Tak teď opravdu nevím, na kolik tam pojedeme. Funguje tam nějaká pauza na oběd? Abychom nedojeli zrovna na 12:00 a nikdo tam nebyl? 😀

ted: tak já si budu teda zapisovat ty své výmluvy, abych opravdu nepohřbila jednoho člověka třeba dvakrát za rok 😀 😀 😀

mici: jsem zvědavá jestli na sebe zítra natrefíme 😉

micinka22
5. říj 2009

asmeen ja jdu na 12.30 tak snad maji pauzu predtim🙂)) ale hlas se ke me pac ja te nepoznam..ty me urcite s malou 😀 😀 😀 😀

asmeena
5. říj 2009

Uvidím v kolik tam dojedeme. Řekla bych, že to bylo sestřičce jedno, hlavní je že mě tam má zapsanou. 😀 😀 A kdyby něco, tak si počkáme. Pokud tě poznám, tak se přihlásím. A jak se vlastně jmenuješ křestním, abych tě trapně neoslovila před všema micinko 😀 a ty by si mi řekla těší mě asmeenko 😀 😀 😀

micinka22
5. říj 2009

heh no jsem Míša a ty? 😀

certina
5. říj 2009

jéé holky - Vy se zítra potkáte a poznáte - jééé to je paráááda............zase se budou znát další dvě koníkovky............... 😀 😅 tak napište jak to probíhalo, jestli jste se poznaly a co a jak...........no a samo, že jak jste dopadly u Štepána 😉 tak držím palce - tfuj, tfuj.................... 🙂

teddyna
5. říj 2009

no jo,Mici - jsem praktik fakt tělem aj duší. ale co už naděláš,co? jo,asmen - a klidně se můžeš přidat aj k nám s certinou na ty naše mejdany při dortíku v Shoppingu - že Peti?berem Verču? 😀
jo,Mici - taky jsme měli na svatbě koně - ale jel na něm jen manžel.páč jak jsem k němu šla a viděl ten bílej flek šatů,tak začal stříhat ušima a couvat-tak jsem na něho nenasedla,aby mě neshodil.

asmeena
5. říj 2009

ted: jak dorazíte někdy do OV, tak dejte vědět, klidně můžeme zajít. 😉

micinka22
5. říj 2009

no ono ja znam konikovek a jinych diskutacek hodne...ale stejnak na netu dycky rikam prezdivkou .-))

teddyna
5. říj 2009

asmen,dyť s čertinou jsme v podstatě ostravačky.takže obě fáráme po OV v podstatě pořád. jo,zítra jedu do Poruby do RC Kaštánek na předporodní kurz,tak to snad najdu

asmeena
5. říj 2009

mici: já Verča 😉

asmeena
5. říj 2009

ted: tak pak dej vědět, tak se ti to tam líbilo.

Stejně nevím jestli se ještě s mici potkáme, teď jsme se rozhodli, že pojedeme na půl 12

micinka22
5. říj 2009

Verčo no ja tam budu tak ctvrt hodinky pred ..tak uvidíte 😉

asmeena
5. říj 2009

kdyžtak se k tobě budu trošku nesměle hlásit. 😉

teddyna
6. říj 2009

asmen,tak co?? jakej byl Štěpula?? povídej,přeháněj

micinka22
6. říj 2009

teda konečně to tady jede jo..

asmeena
6. říj 2009

mici: ráda jsem tě poznala. Máš senzační holčičku.

Jinak doktor byl plný humoru, který mi teda opravdu sedí. Na UTZ jsem měla 5 foliků napravo a nalevo také 5. Takže pokud to donosím, tak bude v pondělí na OPU krásná úrodička. 😀

micinka22
6. říj 2009

asmeen taky jsem vás ráda poznala a budu držet palceeeeeeeeeee 🙂)) no malá se pak začla pěkně nudit taže paráda 😝 😝 😝 stála sem tam u placeni poplatku 10 minut než si cosi laskavě dodělala 😖 😖 😖 malá lítala po celým areálu...v ordinaci si hrála s ultrazvukem 😀 😀 😀 😀
My máme prej nachystaného krásného brášku 🙂 Zítra píchám pregnyl a v pátek jedem na IUI.

asmeena
6. říj 2009

téda, tak super. To by bylo, aby nebylo. To bude brácha jak vyšitej.
Jsem tak trošku trapnila v ordinaci, protože mě udivilo, na jaké lehátko si mám lehnout, když mi dělal UTZ. Ve Fertimedu měli normální kozu. Tak se doktor smál, že jak jsem to dělala u jiného gynekologa, když neznám lehátko, tak jsem mu řekla, že neznám takové, že ve Fertimedu se dávají nohy nahoru 😀 tak se smál. No trapka. 😀

asmeena
6. říj 2009

mici: a když se tam Lili tak líbilo, nebude z ní jednou výborná gynekoložka 😀 🙂

micinka22
6. říj 2009

Veru v pohodě .-) on to tak nebere...ja zase trapinila poprve v brne s tim Pregnylem do břicha..sem řikala že do břicha nechci že jsem zvykla do zadku a jinam to nechci 😅 😅 😅 no dala mi to do břicha.-)
no klidne at je gynekoložka..me je to fuk 😀 😀 😀

asmeena
6. říj 2009

taky jsem trapnila s fostimonem a pregnylem do zadku a doktor mi řekl, že kdo mi to říkal, že lepší je to do břicha. Pro mě lepší, líp se to píchá a míň to bolí. 😉

b.e.r.u.s.k.a
6. říj 2009

Asmeen,tak to koukám,tolík folíků.Gratuluji a tiše závidím,jak jsi to udělala,brala jsi i něco navíc? 🙂

asmeena
6. říj 2009

užívám femigard a myslím, že i ten to hodně dělá. Už ho mám dlouho ozkoušený.