Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
11. říj 2009

já si taky myslím,díky 😉

b.e.r.u.s.k.a
11. říj 2009

Ahojky všem.Asmeen já jsem namalovaná byla,měla jsem alespoň make-up.Potěch hormonech mám vždy horší pleť a bez make-upu nevyjdu mezi lidi,snad jen s košem. 🙂 Nikdo mi nic neříkal.

b.e.r.u.s.k.a
11. říj 2009

Teď jsem říkala manželovi o tom,jak píšete,že košilka s žirafou přináší štěstí,tak prý nějakou musíme koupit než půjdeme na opu 🙂

teddyna
11. říj 2009

beruško,taky jsem tomu nevěřila.ale co jsem přešla do reprofitu,všichníi říkali,ať si vezmu košulu s žirafou.a je fakt,že všechny,co znám a měly košili s žirafou,tak se jim zadařilo. a to znám spoustu takových,co jim dali jedno embryo a podařilo se - viz(shodou okolností) můj případ 😀 . ale spolehlivě zabírá i košile s Iháčkem.a u Asmen určitě zabere pruhovaná košula s zebrou 😀 .nicméně,žirafa je tutovka 😀 😀 . asmen,kdybysme se tady už neviděly - tak na zítra moc a moc štěstí a čekáme samé dobré zprávy

b.e.r.u.s.k.a
11. říj 2009

Teddy tak já to vyzkouším.Tento týden půjdu shánět košilku se žirafou 🙂
A Asmeen zítra moc moc štěstíčka,ať dobře dojedete a hlavně ať máte dobrou úrodu.Potom dej vědět.

teddyna
11. říj 2009

beruska:košulky s žirafama mají na trhu u vietnamců - a co jsem se divila,vše je bavlna a děsně dobře se ty tričkokošule nosí.

capenka
11. říj 2009

holky jsem uvažovala když nevyšlo mi IVF tak jak je to s inseminací, spermie asi musí mít v pořádku,a kolik stojí inseminaci a v olmiku ji nedělají musím do brna a musím mít schválení pojištovny

micinka22
11. říj 2009

capenko jo nejaky hodnoty spermie mít musí ..IUI se delá v Brne..a ja platím 1000kč(plus 2tis za dárce)..a žadnou pojištovnu mit nemusis

micinka22
12. říj 2009

Veru držím palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katapola
12. říj 2009

Ahoj holky. Tak už jsme týden z dovolené zpět a ve středu jdeme k Machačovi, tak jsem zvědavá co vymyslí.
Co se tady dělo nového? Nějaké přírůstky nebo úspěchy? Já jen četla, že se budou kupovat košulky s žirafou, tak jen chci napsat, že tím to rozhodně není, mi ta košulka úspěch nepřinesla.

zuzka72
12. říj 2009

Katy-držím paluchy, já jdu ve středu taky k doktorovi tak se jen modlím, aby bylo vše vevnitř v pořádku, dost vody a aby to tam ťukalo o 106. ☹ Košula, nekošula-ono to vyjde, i když budeš nahá, neboj. 😀

katapola
12. říj 2009

Zuzi díky, já tobě taky🙂

micinka22
12. říj 2009

Kat tak vy už jdete taky do akce ..paráda🙂 nam ty palce upadnou 😀 😀 😀 tak hlavne at se rychle tehotni at o ne neprojdem.--))

Zuzi drzim palce at jsou same dobre zpravy 😵 😵

katapola
12. říj 2009

Mici, do akce ne, jen se domluvit co a jak dál. Stejně teď pár měsíců nic podnikat nemůžem.

capenka
12. říj 2009

takže inseminace se nedělají v Olmiku,? a musím čekat na schválení pojištovny ?

zuzka72
12. říj 2009

Tak já jsem zjistila, že k tomu doktorovi jdu zítra a né zíítra, já to popletla. 😝

teddyna
12. říj 2009

Zuzi,tak jdeš zítra nebo zítra?? 😀 a máš pravdu - aj kdybysme byly nahé nebo měly pytel přes hlavu,tak to prostě jednou vyjít musíííí !Katy,jaká byla dovča?kde jste se dovolovali?

asmeena
12. říj 2009

Ahoj holky, moc děkuji za vaši podporu.
Jak jsme přijeli do Brna, tak jsme trošku zabloudili, ještě šíleně pršelo, tak jsme měli nohavice pěkně mokré. Když jsme to konečně našli, tak jsme zase bloudili v budově, protože tam nesídlí pouze Reprofit, ale je tam i spousta jiných ordinaci atd...Pak jsme to konečně našli, mají tam dvě recepce a všechno moc krásné. Já jsem byla odvedena na pokojíček, na kterém byly dvě postele, po chvilce mi tam přivedli ještě jednu paní. Docela mazec, lezla mi trošku na nervy, protože mi řekla "Já jsem lékařka, jen aby vám to bylo jasné", tak jsem si říkala - "ach jo". A taky, že jo. Když se nás sestřička po OPU přišla zeptat jestli chceme píchnout něco proti bolesti, tak ta paní řekla "já mám tramal" - tak se jí sestra ptala jestli má opravdu tak velké bolesti? Nakonec si teda nechala píchnou ibalgin. Pak mi ještě vnucovala názor, že si musím vzít nemocenskou po ET, protože já jí řekla, že si ji brát nebudu, tak mi začala vysvětlovat proč si jí vzít mám. No na mašlu. Přitom toho mám za sebou víc než ona (měla jen jedno neúspěšné IVF s minimální stimulací a pár IUI).
Jo a taky jsme měli jít na OPU v 10:00 a když už bylo 10:00 a pořád jsme ležely a čekaly, tak paní vyšla z pokoje a začala shánět sestru, že jako jestli na ni nezapomněli, že píchala pregnyl a do 36 hodin má být ovulace, tak aby už jí udělali OPU. Pak přišla a říká, že to je ale bordel, když jí nevezmou ani na čas. Tak jsem říkala, že toho mají asi hodně, že to snad nevadí 15 minut zpoždění - tak mi na to řekla "no to máte pěkný flegmatický přístup"

No a po samotné OPU za námi přišel na pokoj kde jsme dospávaly Machač a sdělil nám úrodičku. Já jsem měla 4 pěkná vajíčka a prý dalších 15 folíků, které byly ale malé, tak z nich nic ani nevybíral. Zítra si máme volat na embryjka.

asmeena
12. říj 2009

A ještě se Machač divil, že jak je možné, že jsem měla při sloních dávkách puregonu ve Fertimedu pouze 7 vajíček, když teď s minimálkou mám 4. Že mu to přijde trošku jako nepoměr. Tak tož já opravdu nevím.

micinka22
12. říj 2009

Verco SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aspon vidis ,že reaguješ pekne i na minimum hormonu!!!!tak at se mimíse krasne oplodní a rostou🙂) hele to bysme mohli mit skoro stejny datum porodu co 😀 😀 😀 😀 i kdyz u tebe je ta sance daleko vetsi ze budes tehulinka🙂) tak tfuj tfuj..a baba --no koment..lecba doktoru je snad to nejhorsí 😝 😝 😝 😝

capenko jen v BRne ...cenu ti rekne dr v ordinaci..ja jsem u metalky a nic se nevyrizuje..

asmeena
12. říj 2009

mici: to bychom mohli být stejně těhu, a my budeme. 😉

zuzka72
12. říj 2009

Teddy,já už blbnu,zítra jo, ve středu né.

b.e.r.u.s.k.a
12. říj 2009

Ahoj Asmeen,od rána na tebe myslím a držím pěstičky.4 vajíčka to je super,tak ať se hezky oplodní a krásně sílí.
S tou doktorkou je to hrůza,ale prý takoví doktoři bývají.Takže nakonec měli plno a manžel na tebe čekal v čekárně,to je škoda,ale co nakonec jsi to přežila i s doktorkou 🙂

teddyna
12. říj 2009

asmen,tak to jsou samé dobré zprávy.teda až na "spoluobyvatelku" pokoje.to bylo určitě nepříjemné. Ibalgin jí určitě nepíchali,páč ten v injekční formě není.určitě to byl Novalgin,ne? a nebo si vzala Ibalgin v tabletě. No,je to jedno - aj kdyby si šňupla koks,tak nám může být nějaká MUDra ukradená,ne? 4 zralá vajíčka,to je moc hezký výsledek.tak jen tfuj tfuj,ať se mimča hezky klubou.
dneska jsem byla na testu na cukrovku - vám řeknu,pěkný blivajs.něco jak Sprite s dvaceti kostkama cukru.ale statečně jsem zvládla a ani je tam nepoblila.a miminku se to vůůbec nelíbilo,jak jsem dávala poslední lok z půllitru,tak se začlo fest hemžit.no,bodejď by se mu to líbilo!! tak aspoň výsledek snad bude gut.
Zuzi,to je v pohoděě,taky chvílema takhle blbnu.hlavně,když chci něco říct a v půlce věty zapomenu co jsem chtěla říct a proč.

asmeena
12. říj 2009

ted: tak to věřím, že to musel být blivajz. Nezávidím, ale asi si tím taky budu muset projít jestli budu těhule. 😖 Ještě jsem řekla Štěpánovi,( když mi říkal, že sliznice je přichystaná krásně na těhotenství), že je krásně pozitivní a v ten okamžik se ta paní začala strašně chechtat. Tak nevím co na tom bylo k smíchu. Prostě jsem ráda, že mě tak Štěpán podporuje. Hodně mi to pomáhá. Pořád lepší než jak mi řekl hned před mým 1.IVF doktor Holub ve Fertimedu, že nikdy nebudu mít děti. 😠

asmeena
12. říj 2009

zuzi: tebe omlouvá těhu demence. To je v pohodě. 😀 😀 😀

lenka_s
12. říj 2009

Ahoj teddynko, ještě jednou díky za dnešní návštěvu, mooooc mě potěšila. Alespoň jsem přišla na jiné myšlenky. Jinak vás tady všechny moc zdravím, jsem tady nová.

micinka22
12. říj 2009

Verco ta doktorka je pekne svihla..na to se da pousmat v dobrem ..to jo .-)) v tom Fertimedu jsou na palici ...pac fakt nekterejm zenskejm tu neplodnost snad sami privodi :///

cukrovkovej test je hnus ..asi ho podruhe odmitnu.. 😝 😝 😝

asmeena
12. říj 2009

ahojky leni 😉

lenka_s
12. říj 2009

Holky nevadí, když se kvám přidám. Něco málo o sobě, před 8 lety IUI v Gyncentru - s hyperstimulací, následně s těhotenstvím, které zamlklo v 8tt, 4 IVF, nespočet IUI a 2x KET ve Fertimedu a vše bez úspěchu a po doporučení teddynky jsem v září podstoupila u Macháče minimální stimulace, která nám vyšla a jsem dnes v 6+1. Dneska jsem totiž krvácela, ale na ultrazvuku můj doki viděl, že je to zatím OK. Ve středu jdeme do OL na ultrazvuk, tak uvidíme. Jinak máme adoptovaného syna Lukáška, které mu jsou 2 roky a je to ten nejúžasnější tvoreček na světě.