Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
13. říj 2009

já jsem dnes už devátý den,takže to vychází na ten pátek

asmeena
13. říj 2009

takže košilku a papučky sebou. A ptal se tě taky, jestli ti má napsat i chlapa sebou?

micinka22
13. říj 2009

berusko tak vidím že se chystá další těhulka!!! to je krásný 5 folíku🙂)) ted ještě dozrají a v pátek budou ready🙂))

zanny
13. říj 2009

Beru,taky gratuluji 🙂

asmeena
13. říj 2009

jdu hrát s manžou karty. 😉 Ještě můžu, zatím nás žádné děti neruší, tak si musíme užít poslední idilky 😀 Říkala kolegyňka v práci co se vrátila po mateřské (má dvojčátka holčičky), že jí přijdu jak z jiné planety. Že už se dlouho odpoledne neprospala, nehrála karty atd..Co má děti, že takové věci už nestíhá dělat. 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. říj 2009

Tak manžela mi připomínal,ale neptal se zda to má napsat. 🙂 Holky já jsem tak ráda,že se to konečně pohlo kupředu.
mici díky,snad vše bude ok
i tobě dík zanny

b.e.r.u.s.k.a
13. říj 2009

asmeen,tak to já se na to těším,až ty děti budou a já nebudu stíhat 🙂
Tak hodně štěstí v kartách a manžel má taky dovolenou?

asmeena
13. říj 2009

dnes byl v práci, ale včera měl dovču a na ET si taky bere dovolenou.
Taky se těším, až nebudu celou noc spát a budu se budit k těm našim broučkům 😵 Aspoň ten náš stereotypní život bude bohatější.

b.e.r.u.s.k.a
13. říj 2009

moje slova Asmeen,pak třeba budeme mluvit jináč,ale už aby to bylo,co?No tak to máš dobré,že už máš manžu doma,to já mám taky dovolenou,ale sedím tu sama.V práci se pořád vyptávají co budeme dělat,ale my jsme to svedli na manžela,že on se teď nemůže uvolnit z práce,tak jim to snad nedošlo,že se u nás něco chystá.Sice o tom všem ví,že se nám nedaří a co jsem podstoupila,ale tentokrát jsme se rozhodli,že o tom neřekneme nikomu.No snad mi i transfer vyjde do konce dovolené,to by pak bylo horší si něco vymýšlet,když bych měla po dovolené.

asmeena
13. říj 2009

berus: tak to máš stejně jako já. O minulý pokusech věděli v práci a všichni úplně podrobně a teď mlčíme. Měli jsme jet na víkend k našim a volala jsem dnes mamce, že asi nepřijedeme, že manžel musí v pátek předělávat v práci server. V práci jsem si vzala náhradní volno jak jsme jeli odpoledne na pohovor a teď jsem si vzala dovolenou, že hlídám babičku. Tak jsem ráda, že nám to vychází. A po ET (který bude snad ve čtvrtek)budu ještě do neděle doma a v pondělí do práce. Pokud se má zadařit, tak se zadaří i když budu chodit do práce.

b.e.r.u.s.k.a
13. říj 2009

Doktor to taky říká,že je zbytečné být doma,dokonce si z nás dělal srandu,že se nemáme bát,že by to ze mně vypadlo.Jen být v klidu a moc se nepřetahovat.No já bych to asi stejně doma nevydržela.

asmeena
13. říj 2009

já taky né, ale ta paní lékařka co se mnou včera ležela po OPU, tak ta mi dost drsně vnucovala, že musím jít na nemocenskou. Tak já snad sama nejlíp vím jak se cítím. A už jsem si tímto prošla několikrát a doma se opravdu užírat nechci. Jsem jeden den doma a už mě to nebaví

certina
13. říj 2009

Ahojki všichni.......tak jsem zase tady po delší odmlce............stačila jsem Vás sice průběžně pročítat, ale nějak jsem nestihala už pak psát.......když teď začalo to škaredé počasí (pro teda suprovní počasí) - tak nic nějak nestihám - páč chci všechno udělat a nevím kam dřív skočit!!!Když je venku tak škaredě - tak já jsem naopak plná elánu - šák už jsem to potřebovala jak sůl - do teď jsem stále jen odpočívala a nic nedělala a tak mi i pěkně rychle narostlo břicho!!Už by se to mohlo aspoň na chvíli trocha ustálit 😀
Takže vítám všechny nové příchozí......je to fajn , že se ještě stále rozrůstáme o nové a nové - paráda, ale trocha už se mi to v hlavě motá, kdo kde a jak................
takže všem přeju do snažení moc a moc štěstíčka, a už se mocinky těším, až se to tady rozroste o nové těhule 😎 - už se nemůžu dočkat - která z Vás to tady vybalí jako první.....to budou skvělé zprávičky......... 😀
Všechny teda moc a moc zdravím a budu se snažit sem nakukovat víc častěji......
jo - holky - já bych na tu kávičku zašla s Váma - kdyby Vám další človíček nevadil 😒 Ostravačky!

No a Beras - to je paráda..........jsem si to tam na těch sluníčkách četla - no ještě , že už to máš holka za sebou a jste s Tomáškem krásně přituleni u sebe 😉 - taky doufám, že sem hodíš nějakou fotečku ať ho můžeme taky omrknout - chlapíka jednoho!!! 😀

asmeena
13. říj 2009

ahoj certi, tak to je fajn, že si nabrala sílu a počasí je na tvé straně. To mě teď vyhovuje spíše ležet, nic mě v tom hnusném počasí nebaví.
A kafíčko můžeme spáchat, čím víc, tím líp. 😉 Se aspoň inspiruju vašima bříškama. 😵

teddyna
13. říj 2009

ahojte.tak jsem vás konečně dočetla. mám smutnou zprávu - Lenka,co tu včera psala,leží v nemocnici-začla krvácet.je to prostě na prd.nic nemůže být tak,jak bysme chtěly.
takže kávičku navrhuju spáchat,jak bude Léňa doma a bude v pohodě a tím pádem budem 4 - Asmen,Čerti,Teddy a Lenka - co vy na to?? zatím jí držme palce
asmen a tobě gratuluji k vynikajícím zprávám - jsem ti říkala,že zebří košilka jsou trojčátka 😀
dneska jsem byla na těhu tancích - supééér.všem doporučuju.dost mě teda bolí zadek,ale to je prej z poctivýho cvičení a poctivýho držení postoje,jak se má.a taky jsem se dověděla,na co všechno se ptát,když zajdu do porodky na prohlídku porodního sálu.domluvila jsem se s jednou kolegyní,co chodíme spolu na kurz,že se zajdem podívat do porodnice do Poruby.tak jsem zvědavá.vyčistila jsem dneska koberec v pokojíčku,do rána to uschne,manžel přestěhuje psací stůl a máme hotovo komplet.a pak se můžu začít věnovat shromažďování věcí na mimčo.

asmeena
13. říj 2009

tak pokud budeš s Leňou v kontaktu, tak jí vyřiď, že na ní moc myslíme a držíme jí pěsti, ať vše dopadne dobře a je co nejdříve s broučkem doma.

micinka22
13. říj 2009

teddy drzime Lence palce!!!!!!!!!!!!!!!!snad to zastavi a bude to OK..

zuzka72
14. říj 2009

Tak já se ptala dokiho, kdy indikují císaře a on když první dítě jde koncem pánevním a druhé hlavičkou, že by se do sebe těmi hlavičkami mohli zaklesnout a pak by ty dvě hlavy v sobě mamina nevytlačila, ale i tak, že při této poloze se to dá i normálně a že to záleží na nemocnici a na doktorovi, že každý to vede jinak a že na to nemám myslet, no to se mu teda řekne. Včera jsem byla na té kontrole, doktor se zhrozil, co vše jsem prožila a že už snad mám vybráno dopředu, asi se nade mnou slitoval, že mi udělal UTZ, říkal, že až příště, ale já, že chci mít jistotu a on mě pak 20minut ojížděl břicho. Mimča sebou mleli o 106. Kopali nohama, mávali, hlavičky měli velikostně Ok, průchod pupečníkem OK, srdíčko OK, prej jsou to asi 2 kluci-hurá, mámto potvrzeno už po třetí. No uvidíme, až budu mít ty výsledky z genetiky bude to na 100% to pohlaví. Mají volat dnes, nebo zítra-moc se toho bojím. 4.11 jdu na srdíčka a 10.10 na screening v II trimestru, 27.10 na kontrolu-tak držte pěstičky. Holčina co ležela se mnou ve špitále mi psala, že má ve 26týdnu holčičku-600gr. To je co? Jo a v nemocnici jsem měla jedno mimčo hlavou dolů vpravo dole a druhy koncem pánevním vlevo nahoře a včera byly obě dvě vpravo, jedno dole a jedno nahoře. Jen si tak říkám, když sebou tak melou a nedej Bože zjistí, že to jedno je fakt špatny, jak poznaj, ktery to bylo? Mě z toho asi jebne. Při mém štěstí, kdyby došlo k vyndání jednoho, tak mi vyndaj určitě omylem to zdravy. Ať už volaj ty výsledky.......

teddyna
14. říj 2009

dobré ráno všem.tak jak se tak dívám,tak nejsem nespavec sama.Zuza mě předběhla. akorát mě budil ten chrápající element vedle mě,takže mám po spaní. přestěhovali jsme se do nové ložnice a tam spím jak zabitá. asi to bude tím,že tam nepiští ten debil pes od sousedů.páč ve staré ložnici nám pištěl přímo pod oknama.
tady je dneska hnusně - sněhoprší a je tam pěkná kosa.byla jsem vytřepat venku deky a už mezi těma dveřma jsem se otřásla.Zuzi,to máš dobré,že víš o miminkách - já nevím nic - ani jak je velký,kolik váží...to se můžu dívat jen do průměru tabulek.to prý budem zjišťovat příště,kdy je ve 30tt poslední ultrazvuk. včera jsem byla na těhu tancích - super aktivita!!!!všem,co mají rády pohyb-doporočuju.jednak se miminko uklidní a jednak se perfektně uvolní svalstvo a kyčle,což je u porodu víc než nutné.
asmen:s Leňou jsem v kontaktu a vyřídím.

micinka22
14. říj 2009

Zuzko...budou to oba zdravy kluci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vidis jak bojujou??? tak hned nemysli černě..i když po tom všem to asi nejde:( pošli prckum nejaky dobroty at pekne rostou .-)

teddyna
14. říj 2009

mici,no že jo?taky to říkám - včera jsme po cvičení šly s holkama z kurzu do cukrárny,každá jsme dala nějakej zákusek(no,se přiznám,že já nenažranec rovnou 3),kávu,džusík - skecly jsme a šly jsme dom.a jak se mimčovi dařilo po tom věnečku! 😀

zuzka72
14. říj 2009

Holky, když mě nehoní žádny chutě musím se do jídla nutit, bohatě mi stačí prášky, co mi předepsali, těch se najím až,až. 😀 A nějaky cvičení a tance? O tom si mohu jen nechat zdát, nesmím nic, ale stejně jsem na to líná, přece si nebudu huntovat tělo cvičením. 😀

teddyna
14. říj 2009

no joo,Zuzi - ale ty máš dvacet kilo.kdežto já se musím hýbat,páč vorvaňi už nejsou v módě.a bude hůůř.teď,ve třetám trimestru,ta váha pojede o 106.co váha - hlavně to rozšiřování do všechn strach.za chvíli se chystám ke známé,co má malou holčičku.že jí zbyly asi 4 balíky plen-tak mi je prodá za poloviční cenu.tak aspoň cosik ušetřím.jsem si řekla,že by bylo vhodno teda už začít nějak shromažďovat věci na mimčo.a dávat do kupy,co je třeba.sice dneska člověk vběhne do obchodu a koupí vše v jednom hypermarketu.ale už se vidím,jak s týdenním dítkem běhám po tescu. tož holt bude chodit manžel-naštěstí je v tomhle spolehlivej.

micinka22
14. říj 2009

teddy hehe tak at si ty kycle neuvolnis moc.-)) pac na konci tehu je budes mit i bez tance tak uvolneny ze budes chodit jak kachna a a obcas nad nima i ztratis kontrolu 😀 😀 😀 😀
Zuzi tak aspon zkus kus uzenyho ..ty ses na to maso ne 😀 😀 😀

Asmeeen zase budes volat v 1??

teddyna
14. říj 2009

Mici,neblázni-jsem měla hnátku už zlámanou jednou a to stačilo.ale je fakt,že v tom těhu jsem teď nějaká padací nebo co.ale ony ty nohy nějak samy neposlouchaj- za to vůůbec nemůžu.

zuzka72
14. říj 2009

Mici na maso jsem, ale nic mi teď neleze-to jsou asi nervy, kvuli těm výsledkům. 😒
V Olympii mají takovy kalhotky , Mici myslíš, že je to dobry? A do toho se dávaj ještě textil plínky, nevíš? Myslím ty riflovy. http://www.huggiesclub.cz/script05/shopping.asp...

zuzka72
14. říj 2009
micinka22
14. říj 2009

Zuzko neee to jsou normalni jednorázovky🙂) pro prcky co se uci na nocnik 🙂))natahovací..
taky jsem o nich uvazovala ..na venek..ale stejne to nei ted pod oblecenim videt že🙂)
jo a my uz tyden jsme vesmes bez pleny!!! sama si chodi na nocnik ..parada🙂 akorat na ven a na noc máme..

zuzka72
14. říj 2009

Lili je šikula a Mici, jako, že to jsou obyč papírovy akorát jsou designem riflovy, tak jako? Tož to jsou pro mě na ...... Já myslela, že to jsou něco, jak ty jsi tady o tom psala ty bio, nebo co.

micinka22
14. říj 2009

Zuzi neneee jsou to normalni papirovky ..ale v designu riflí .-)) ale látkovky jsem ted ozkousela tyto..http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4115578 a moc nám sedí..jsou tenoucky a uvnitr je kapsa do ktere vložíš klasickou čtvercovou plínu a je to 🙂navrch jeste muzes dát tu separacni vložku,kvuli kadění..když se pocura tak vytahnes tu ctvercovku a kalhotky premachnes a jak jsou tenky jsou hnedka suchy🙂)