Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
14. říj 2009

co bych pro to mimino neudělala. jsou horší věci. K té sestře jdu poprvé až za týden, to mě prý nějak vyšetří a naučí cviky. Určitě dám vědět.

zanny
14. říj 2009

Katapolo..já se ti ani nedivím,že máš takovou náladu,někdy je to fakt na nervy ☹ myslím,že to tady každá známe.Ale jednou to štěstí musí zabloudit sakra i k nám,ne?

katapola
14. říj 2009

Źanny, už aby to bylo🙂

asmeena
14. říj 2009

katap: nám taky nenašli žádný problém, a teď před mým taky posledním hrazeným IVF zkouším minimálku. Zítra si jedu pro broučky, tak jsem zvědavá jestli pak budou konečně na testu vysněné //. Taky jsem nikdy nebyla ani náznakem těhotná. 😖
Ale teď tomu hodně věřím, Machač mi dodal hodně energie a síly.

katapola
14. říj 2009

Asmee, tak držím pěstičky. Kolik jsi měla na minimálku vajíček? Embryjka se vyvíjí? U minimálky se asi nedělá prodloužená kultivace nebo jo?

asmeena
14. říj 2009

Byla jsem v pondělí na punkci a byla 4 vajíčka a prý ještě 15 malých folíků, ze kterých ale dr. nic nebral, že by z toho stejně nic nebylo. Včera jsem volala tak byla 3 embryjka a dnes jsou stále 3 a z toho dvě čtyřbuněčná a jedno tříbuněčné.
Holky a nemám nějak málo buněčné, na to že mi je chtějí zítra zavádět? Do zítra se zas až tak moc přece nerozdělí.

katapola
14. říj 2009

Asme, já myslím, že máš parádní embryjka. My měli 2. den kultivace 2-4 buňky. Zítra by měly být 6-8buněčné. V každém případě 4 vajíčka na minimálku jsou supr a hlavně vám i bojují, což je ještě víc supr.

asmeena
14. říj 2009

katap: právě, že se Machač divil, když mi přišel po OPU říct výsledek, že je nějaké divné, že jsem ve Fertimedu při běžné stimulaci na IVF měla pouze 7 vajíček, když teď po minimálce byla 4. Že se mu to nějak nezdá, když ví že jsem do sebe rvala hodně vysoké dávky hormonů.

katapola
14. říj 2009

asme a co jsi při té minimálce dostala? nějaké hormony se asi berou?

asmeena
14. říj 2009

bere se od 3-7DC clostilbegyt (stejně jako když stimuluješ na IUI) a pak jsem dva dny píchala vždy ráno jednu ampulku fostimonu

katapola
14. říj 2009

aha, jsem zvědavá, nejspíš mě to čeká taky. tak tfuj tfuj

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

Asmeen,na zítra hodně štěstíčka a potom poreferuj.Třeba ti bude dělat transfer Machač 🙂
A holky kdo dělal transfer vám?Měli jste štěstí na Machače?

asmeena
14. říj 2009

Já doufám, že budu mít štěstí na něho. I OPU mi dělal on. Teda doufám, aspoň než jsem usnula, tak ho sestra sháněla 😀

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

🙂

inzulinka
14. říj 2009

kat,
nejsi sama, já mám dnes náladu taky pod psa 😖 . Zítra nás čeká IUI, ale nějak tomu nevěřím, že to vyjde. Ráno mě děsně bolel vaječník, zítra budu 16.DC a folík by měl mít už 24mm, tak si říkám, jestli už to není moc a neprasnul dnes sám ☹ . Snad to Machač dobře spočítal 😒 .

asmeena
14. říj 2009

inzul: neboj, určitě to vyjde.

micinka22
14. říj 2009

inzuli ..neves hlavu....vajicko taky chvilku putuje..takze i kdyz prasklo ma sanci se setkat se spermosama..ja byla na IUI 15DC

inzulinka
14. říj 2009

No jo, ale jestli prasklo dnes, spermie k němu doputují až zítra v poledne 🙂 . To asi neklapne. My důsledně dodržujeme před IUI půst 😀 . Tentokrát jsme to možná měli porušit, ale to už stejně nikdo nezjistí...

asmeena
14. říj 2009

inz: neboj, praskne až zítra. 😵

zanny
14. říj 2009

Asmeen a Inz..na zítra držím moc pěsti,ať všechno klapne. 😉

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

Tak dobrou holky a zítra všem hodně štěstíčka,já se jdu psych.připravit na pregnyl a zalehnu k telce

sukubka
14. říj 2009

ahojík holky!jsem tu zase!odpoledne jsem hlídala bráchovi malího,dneska si totiž jel do porodnice pro manželku a pro druhou ratolest,mají holšišku je nádherná!
jinak asmena já měla FSH 12někdy 13 tak uvidím co Macháč na to a pozastavil se nad tou tvojí hodnotou?

sukubka
14. říj 2009

asmenko ty jsi nakonec měla teda tu minimální stimulaci?

micinka22
14. říj 2009

sukubko a prosimte je to MACHAČ A NE MACHÁČ 😀 😀 😀

sukubka
14. říj 2009

micinko aha 😀

micinka22
14. říj 2009

sukubko a chovala sis malou at se te to chytne??? 😉 😉 😉 ja chovala pred tydnem miminko..tož taky doufám 😀 😀 😀

teddyna
14. říj 2009

čaute.tak kino úúžasné.byli jsme na filmu "ať žijí rytíři" - vřele doporučuju.super film,nádherná hudba.
no a před kinem jsem se stavila v Lidlu,že tam budou mít sušák na prádlo,co chtěla Asmen.a tak jsem sebou flákla na zem přede dveřma-koleno mám dodřený do krve.jsem uklouzla na té debilní kovové mřížce,co tam mají přede dveřma.a jak jsem ležela na té zemi,tak se ty dveře furt otvíraly a zavíraly,páč jsou na fotobuňku.prodavačky na mě čuměly,já nadávala.... naštěstí se mimčí hemží dál,takže je v pořádku.ale rifle půjdou do pračky a koleno musím ošetřit.vypadám jak puberťák,co se dere někde po stromě sousedům na višně. no a sušák samozřejmě neměli-šmejdi 😠

jaja35
15. říj 2009

Ahoj holky,
Asmi držím pěsti. Katy ty lázně bych nezavrhovala. Taky se mi do lázní nechtělo a nakonec na ně vzpomínám. Březen - duben jsem byla ve Františkových lázních a bylo to super. Taková dobrá dovča, i když bez manžela a dost daleko od domova. Sešla se nás tam dobrá parta. Jezdí tam holky i po slepáku. Bydlela jsem sama na pokoji, tedy chtěli za to 6000 Kč, ale zase to byl komfort. S holkama jsme hodily do cukráren na kafíčko, svařáčka, zákusky..... Některé procedury jsou dost zvláštní.... šlapací bazénky, výřivka na nohy, výplach pochvy minerální vodou, slatinné tampóny... Pokud nejsi astmatička nebo nemáš problémy se srdcem, cpou Ti 3x týdně do pochvy teplé bahýnko a pak ještě 20 min sedíš v teplé slatině. Jinak Ti to plácají na břicho a bedra. Z klasických koupelí jsem dostala vyrážku. Neustále jsme se totiž namáčely. Kultury bylo taky dost. Kino, koncerty jsme měly zdarma a ještě nás tam nalévali vínem, grogem.. 🙂 Diskotéky také nebyly k zahození. Tancoval tam s námi děda cca 70 let (jezdí tam i srdcaři) a ten měl výdrž. 🙂 Fakt jsem si takhle dlouho neodpočinula a nepobavila se.

Jinak Mojžíšovou jsem cvičila cca rok, ještě chvíli po těch lázních. Ale pak začala práce venku, bylo krásně..... A fyzioterapeutka mi řekla, že už mám nacvičeno dopředu. No, možná někdy zase začnu. Hlavní je cvičit to dobře, postupně přidávat počet opakování. Ještě pořád chodím do naší nemocnice k fyzioterapeutce na mobilizace kostrče (jak tady někdo psal, je to rádoby masáž konečníku). Strčí Ti do zadku prst, ty střídavě zatínáš a uvolňuješ zadek a ona Ti rovná "ocásek". Když ho máš vybočený, tak to celkem bolí, ale nic hroznýho to není. Je fakt, že lázněmi a tou mobilizací se mi to asi v těle srovnalo. Mobilizace už nebolí a snad už to nemám v pánvi tak stažené, jak mi vloni na podzim po 2. neúspěšném IVF řekl i léčitel. Jo a jedna rada. Mojžíšovou vyučuje spousta lidí. Někteří za to chtějí platit, ale když máš doporučení od doktora a u vás v nemocnici na rehabilitaci to dělají, tak je to zdarma. Pojišťovna to hradí bez problémů.
Mám pocit, že jsem dostala MS. Takže od soboty začínám stimulovat. 🙂

teddyna
15. říj 2009

krásné ráno všem.i když tady u nás je hnůůůj počasí.pršosněží,takže je to tak spíše na spaní.ale už se mi nechce,tak dneska bude gruntovací den - jsem se rozhodla a basta. a měla bych se na to vrhnout,dokud mám elán.jak mě to pak pustí,tak neudělám zas nic 😀 . Jajo,taky jsem byla v lázních - ale Klimkovicích.užila jsem si to parádně-je fakt,že od třetího dne pobytu jsem chodila už bez podrpdy a kalhotek,páč jsem se tam neustále vyslíkala a oblíkala,protože jsem měla třeba dvě vanový koupele po sobě.a diskotéky byly fajn aj u nás - lidi odhodili berle a trsali na Goťáka.taky jsem byla berlonožec po zlomenině a k tomu gynekolog.indikace-takže jsem měla dvě muchy jednou ranou.
Asmen už se určitě šlechtí,aby se miminkům líbila-že Verčo?? a vezmi si kapesník,kdyby ti ukápla slza jak uvidíš miminka na plazmě na zdi.mě teda ukápla 😉

micinka22
15. říj 2009

Veru už jste asi na ceste ...držím palce at se z toho " namazanyho chleba máslem" prcci už ven na 9 měsíců nedostanou 🙂)))

Jajo teda to vypada jak super dovča a jeste to pomuze 🙂))))no tak at je MS tu a zacnes dasli uz uspesnej pokus🙂))

Teddy u nas nastesti uz neprsi ani nesnezi..jedem na mega nákup a nemam zimní gumy ://