Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
27. říj 2009

holky a dělají v Reprofitu automaticky AH? Mně to vždy u IVF dělali.

asmeena
27. říj 2009

holky, kde jste se ztratily?

katapola
27. říj 2009

Asme, v Reprofitu byl účet jasný, 8000 za ICSI, 6000 za PK, celkem 14000. Za léky jsem nic nedoplácela. AH v Reprofitu automaticky nedělají, mám dokonce pocit, že to považují za zbytečné.

katapola
27. říj 2009

Mě ve Fertimedu AH taky nabídli. U 5buněčných embryí! Pochybuju, že to mělo vůbec jaký smysl.

asmeena
27. říj 2009

jakto, že si za léky nic nedoplácela? To jsi tak super vešla do toho co hradila pojišťovna? Tak to je fajn.

asmeena
27. říj 2009

Já jsem čučela, že jsem měla dokonce osmibuněčná embryjka, když ve Ferťasu maximálně šestibuněčné. No jsem zvědavá, pokud to teď nedopadne a ve čtvrtek tam ta druhá čárka nebude, tak jestli se nám rozmrazí to jedno embryjko. Jak je jedno, tak si myslím, že to je horší.

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

holky my jsme platili něco málo přes 13000,- a podle Fertimedu,kde nás to poprvé vyšlo skoro na 30000,-a podruhé 20000,-tak je to teď pohoda.
Asmeen neboj ještě máš dva dny a pak se tam ta druhá tlustice ukáže.
To já se ještě načekám na testování 😒

asmeena
27. říj 2009

beruš: a budeš testovat až jak jak ti to napsal Machač, nebo zkusíš dřív,

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

Asi zkusím vydržet až jak mi nakázal dr.Manžel nechce o dřívějším testu ani slyšet.Ani bych to před ním neutajila,kdyby byl negativní,tak bych byla z toho smutná a on by to na mně poznal.Jen přemýšlím,zda testovat tím Reprofiťáckým nebo si koupit jiný.Kdosi psal,že není spolehlivý.

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

Asmee a co říkáš na kasu,ta se má co.Moc jí závidím. 🙂 Ale zároveň ji to přeju.

asmeena
27. říj 2009

kasa: to má super, znám se s ní osobně a moc jí to přeji. 😉

asmeena
27. říj 2009

holky honí mě hlad nebo mlsná, co já vím, musím jít prozkoumat jestli nemáme něco k snědku. Jé, já mám nápad, udělám si asi bramborák 😀

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

neboj my za chvíli budeme také na jejím místě 🙂 😉

micinka22
27. říj 2009

Katapola hm to je zajimavy..ja bych nechtela ani Isci ..mozna jen PK..tak to bych mela celkem levne IVF..asi mu to fakt navrhnu :/

juvik
27. říj 2009

Asmee, ty máš podezřelé chutě 🙂 I když já jsem dneska taky furt jedla a mlsala 😔 ...manžel se smál, že jím do zásoby, když zítra nebudu moct 😀

sukubka
27. říj 2009

daisy a kolik jsi měla po minimálce vajíček?

juvik
27. říj 2009

no nic, loučím se s váma, jdu koukat na Ulici...stejně mi koník nějak blbne, jede pomalu 😠
tak papa 😉

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

juvik na zítra tfuj tfuj a potom dej vědět 😉 Přeji ti pěknou úrodičku!!!!

asmeena
27. říj 2009

já už měla týden chuť na bramboráky, tak jsem si udělala, tedá já jsem ještě neměla ani jeden, dva už zpráskal manžel 😀

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

tak dobrou chuť as,snad na tebe zbyde

asmeena
27. říj 2009

jojo, už jsem si jeden ukradla. 😀

sukubka
27. říj 2009

asmenko taky bych si dala bramborák,ale plpat se s tím tedka na večer by se mi nechtělo.my se ted chystáme jít s manžou na večeři,reserve mame na 20h tak se těším 😉

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

sukub ty se máš,tak dobrou chuť

asmeena
27. říj 2009

sukub: tak si to užijte a dejte si něco dobrého. Něco slavíte, nebo jdete jen tak?

asmeena
27. říj 2009

tak to mně nevadí se s tím paplat, akorát pak nesnáším umývat nádobí. Myčka se mi do kuchyně nevleze, tak musím zapojit své ruce.

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

to jsme na tom stejně,nám už se taky myčka do kuchyně nevleze,ale já mám na to manžela.Máme domluvu,já vařím a on umývá 🙂 Teda někdy mě to taky nemine 😒

asmeena
27. říj 2009

berus: tak to máme taky tak, manža se snaží, ale někdy mi je to blbé, aby umýval pořád on

sukubka
27. říj 2009

holk\ jdeme jen tak chodíme tak hodně často.jinak mi myčku máme je to fakt bezva,ale stejně musíte zapojit ruce než tam věci dám pořád je oplachuju hlavně od tatarky atd aby to pak nesmrdělo!

asmeena
27. říj 2009

tak to by mě asi nebavilo ještě předmývat, to už bych asi umyla úplně.

sukubka
27. říj 2009

to říká i má mamka že nechápe na co sme si ji pořizovali když stejně vše umývám,ale nevadí mi to.někdy to umyju úplně a do myčky to ani nedám.popravdě sme dělali novou kuchyn a manža říkal že rovnou už koupime i myčku at ji pak nemusime dokupovat a vše to předělávat