Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
27. říj 2009

my máme teda myčku 3 roky a nikdy sem nic nepředmívala a nic nesmrdí 😅 😅 😅 akorat ty JAr tablety jsou pekne hnusny a nadobi mělo příchut jaru://bleeeeeeeeeee

večeri závidím.. 😀 😀 😀

sukubka
27. říj 2009

micinka koukala jsem na tvé album lili je úžasná. 😉

sukubka
27. říj 2009

taky ji máme dlouho a pokud tam dám opravdu neumyté nádobí pak to cítím,ale my sme pořád v práci a tu myčku nezapínáme tak často víš tak pak tam nechat talíř od tatarky 3dny je hnus vy ji určitě zapínáte častěji,ještě k tomu když máte malé dítě to máte nádobí mnohem víc než mi dva

asmeena
27. říj 2009

holky pro dnešek se loučím. Pápá

sukubka
27. říj 2009

nic musím se jít oblíkat manža nadává že to nestihnu ráno na vás kouknu.
micinka taky bych chtěla takovou princeznu jako máš ty

asmeena
27. říj 2009

pápá sukub, užij si to.

sukubka
27. říj 2009

asmenko ahojík a užij zítřejšího volna (určitě máte volno né?)

asmeena
27. říj 2009

jj, máme volno.

micinka22
27. říj 2009

sukubko díky a užijte si véču..princezny se dočkáš.-) jako každá tady..nebo tedy princátka.-))
Já zrovna dělám fotoalbum od narození do 2 let..ted mají akci na happyfotu tak zase budou dárky na vánoce..no a s tím se vracím jak byla malinkatá a jak je tedka už samostatná..ještě jak začně pořádně mluvit a bude hotovej človíček...šileny...

jinak Lilča byla tak šilene protivna ,že šla spat..mliko mi hodila malem na hlavu ..ale už spí..vstávala po 7..budeme muset najet zase na spaní po O..jinak z ní zešílím..ale kdyby chodla každej den spat jako dneska..to bych si nechala líbit.-)

teddyna
27. říj 2009

dobrý večer všem
asmen,zhruba na těch 14:30 by to bylo schůdné v tom Futuru aj pro čertinu. tak teda ten další čtvrtek??ale ještě si dáme ve středu vědět,jo??

asmeena
27. říj 2009

jasně teddy

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2009

as můžu se zeptat od kolikátýho dne po ET jsi začala testovat?

asmeena
27. říj 2009

no, počkej musím to spočítat.....od 8dne

britka
28. říj 2009

ahoji,tak jsem si zas přečetla co jste poklabosily.Asmen když máš malou kuchyň tak by ti stačila 45 myčka já ji mám a je dobrá.Holky jak jsem četla jak jste psaly co kolik stojí tak kdyby jste věděly kolik mě 3 nezdařené transfery ve Ferťasu stály jsem totiž samoplátce ,ale nevzdávám to.Holky máte Scuka co?Smůla mám šichtu tak si to užijte.

certina
28. říj 2009

Dobré ráno všem.............
Britko a nějak mi vypadlo - ty seš taky někde od Ostravy???

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Dobré ráno,
sukubko,tak jak se vydařila večeře?
A co ty Verčo,už jsi dneska testovala a ukázala se ti už ta druhá čárka?

micinka22
28. říj 2009

dobre rano..
Berusko a kdy testnes ty??at se mame na co tesit...

donnald
28. říj 2009

Ahojky holky,

tak já nemám šanci to nikdy dočíst všechno 😀 . hezky se to tady rozjelo, ta diskuze.
jsem ráda, že jste tady probrali peníze, protože jsem byla zvědavá, jaké kdo máte zkušenosti.
Já včera vzala poslední antikoncepci, tak už se budu každý den těšit na mrchu a pak hurá do píchání!!!

Jinak včera jsem si taky koupila Orbitrek a dala si závazek že začnu sportovat 😀 . Chodím občas na spining a toť vše. Takže jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.

Mějte se moc hezky holky
papa verča

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Mici já mám testovat až příští týden v úterý

micinka22
28. říj 2009

Donnald orbitrek-elipticky trenažér..mam taky.-))) no ted ma tedy asi 3 letou pauzu v ložnici 😅 😅 😅 ale jak odrodím druhy dite..snad to nebude za nekolik let..tak na neho hupsnu..bavilo me to..jen se poprve dokopat byla síla..:/(/

Berusko tak v pátek už by mamatest řekl jak na to jsi .-) ale ty vydržíš co 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

mici já bych tastla,ale asi by mi to před manželem neprošlo.
Jináč já jsem taky cvičila,ale teď to flákám.Vždy začnu,když se nám nezadaří a pak,když jdeme do dalšího pokusu,tak se raději šetřím a necvičím.Chtěla jsem zkusit Mojžíšku,ale nemám pevnou vůli a cvičit každý den ☹

katapola
28. říj 2009

HOlky, tak co testy? Už se někomu zadařilo?
Já jdu cvičit svoji spartakiádní sestavu🙂 Docela mě to baví, říkám si, že přinejmenším z toho budu mít hezký zadek🙂))))

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Kat tak si hezky zacvič 😉

teddyna
28. říj 2009

čaute vespolek.tak u nás se už od rána opět maká i když je svátek.přijeli tu brigádníci kopat sloupky na novou bránu.čili svátek nesvátek se robí jak o dušu. ale za chvíli bude sníh,tak ať je to hotovka.teď hodím odpočinek u telky a pak mi přijede sestra s rodinou,tak budu mít veselo.

juvik
28. říj 2009

Ahojky,

tak jsme zpět 🙂 cestu jsme zvládli v pohodě, nebyl takový provoz...a vajucha jsem nevytřepala 😀
Nakonec mi odebrali 7 vajuch 😕 ...nějak jsem nechápala...i dr. říkala, že na minimálku je to hodně...jen nevím jestli se mám radovat, protože u mě bylo vždycky množství na úkor kvality, vajec hodně, ale nekvalitní. 😒
No nic, uvidíme zítra, budu volat po 13.00
Machač tam sice byl, ale měli nátřesk a tím, že byl svátek, tak tam byl jen on a doktorka, zapomněla jsem jméno. Takže nakonec mi OPU dělala ta doktorka a pak za mnou byla taky ona, sice se ptala jestli teda chci mluvit i s Machačem, ale nebyla schopna říct, kdy bude mít čas, tak jsme to vzdali. trochu mě to mrzelo, ale i ona byla moc příjemná... a vůbec všechen personál...to ve Ferťasu se to říct o všech nedalo 😖.
Jediné na co jsem se nezeptala a uvědomila si to až v autě, je že nevíme jaký byl spermiogram. Ale co, snad něco bylo a bude z čeho vybírat. 🙂
Takže tak... ještě jsme se stavili na oběd a teď si jdu dáchnout, nějak mě pobolívá bříško.

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Juvik,krásná úrodička 🙂 Nám spermiogram neřekli,ale budete ho mít napsaný potom ve zpávě co vám dají pří transferu.Tak jen hezky odpočívej a nabírej sílu na mimiska

teddyna
28. říj 2009

Juvik,to máte dobrý výsledek na minimálku !přeju,aby se miminkám dařilo a pak se jim u tebe líbilo. však zítra po 13té už budeš mít nějaké zprávy - věřme,že dobré !!

asmeena
28. říj 2009

juvik: tak to máš krásnou úrodičku, budou určitě i nějací na zamražení. 😉 ale ty už je potřebovat nebudeš 😵
Jinak já dnes netestovala, budu až zítra, ale BT mi pomalu klesá, takže tak do dvou dnů přijde ta mrcha mrchovatá a já si snad co nejdřív pojedu pro naši zmrzlinku. 😵
berus: s tím cvičením to mám jako ty. Taky když se nezadaří, tak se do toho vrhnu a potom před další stimulací se snažím šetřit.

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

asmeen,ještě nehaž flintu do žita.Mně je už od včerejška nějak blbě,ale nejspíš to bude nervozitou,jak nám to dopadne.A to jsem si říkala,že to tentokrát vezmu s přehledem 😒
Asmeen a zítra máš oficiální den testování viď a půjdeš i na krev?

asmeena
28. říj 2009

na krev půjdu asi v pátek, pokud nedorazí mrcha. Jinak jsem myslela, že budu psychicky na dně pokud se teď nezadaří, ale jsem docela v pohodě. Asi protože vím, že máme ještě zmrzlinku v záloze.