Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
28. říj 2009

to já mám mladšího bráchu, a ten se teď rozešel s přítelkyní a našel si holčinu studující, tak pochybuju, že ten bude mít v brzké době mimi, abych si to měla na kom vyzkoušet a se švagrovou se nebavím, takže tam si nemám co zkoušet 😉

asmeena
28. říj 2009

sukub: to nevím jestli tě pošle na imuno, musíš se s ním poradit, on určitě ví co dělá. Je to profík. 😉

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

tak holky tady z netu ti mimi půjčí,ať se zaučíš.Však vás je tu z Ostravy plno

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

holky já jsem si onehdá chovala mimi od koleg.a je to tak nádherné,držet v ruce takového drobečka

asmeena
28. říj 2009

berus: tak teď se tady chlámu. To by bylo jak půjčovna 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

No když si to chceš vyzkoušet 😀

asmeena
28. říj 2009

Holky já tím dnešním volnem mám za to, že je sobota a to budu zítra asi hodně překvapena, když budu muset vstávat brzy ráno. 😲

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Alespoň to rycleji uteče,ten týden.Ale taky se mi nechce zítra vstávat a hlavně jít do práce,ale ty dva dny,to zvládneme

lenka_s
28. říj 2009

Holky, jak vás tady čtu, tak vám musím říct, že se mateřství nemusíte bát. Já jsem se před 1,5 rokem stala mámou 8 měsíčního chlapečka a byl to ten nejúžasnější pocit na světě a samozřejmě i šok. Neměla jsem tu příležitost 9 měsíců se připravovat na mateřství. Jasně, je to vždy totální změna v životě, ale být mámou máte v sobě. Věřte tomu, není se čeho bát. Jenom pak se už bojíte o toho malého prcka, kterého je plno kolem vás. Všem vám moc přeji brzy zažít ten pocit 😀 😀 😀 .

asmeena
28. říj 2009

leni moc díky. A jak je tobě, už vše dobré?

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Ahoj Leni,tak jak se vám daří?

sukubka
28. říj 2009

asmenko mě když doma po bytě lítá ten malej od bráchy vždycky si řkám že to bude super až tu bude u nás lítát náš prcek.děti prostě miluju a ještě k tomu on to tak semnou umí 😀

sukubka
28. říj 2009

leni moc děkujem.

sukubka
28. říj 2009

holky takže jak přijdu do toho centra k Machačovi tak se mám někde ohlasit?a jak je to tam s čekáním když jsem obědnaná na 12h?

asmeena
28. říj 2009

půjdeš sukub k recepci a sestřička už ti řekne co a jak.

lenka_s
28. říj 2009

V pátek mě propustili konečně z nemocnice, už nekrvácím, 11 dní hospitalizace mi vážně stačilo. V pondělí jsem byla u svého doktora a miminko je v pořádku a hematom tam už není. Poprvé jsem viděla krásně našeho drobečka, měří 1,5cm, byl to nádherný pocit, když tam byla vidět už krásně hlavička, tělíčko, začínající ručičky a nožičky a srdíčko bilo o 106.Konečně máme i první fotku z ultrazvuku. Nejvíce jsem stejnak trpěla kvůli Lukáškovi, že jsem ho musela nechat doma, ale s manželem jsme se dohodli, že to kvůli miminku nějak zvládneme. A moji chlapi to krásně spolu zvládli.

sukubka
28. říj 2009

asmenko děkuju já musím zítra proštudovat trasu ani nevím kde to je!ke globusu trefím ale dal to bude v háji 😀

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

sukub dole si zazvoníš a setřička ti otevře,kdyby to chvíli trvalo,tak vydrž.Někdy má fofry a nestíhá,no a potom se hned u ní nahlásíš a ona ti řekne,kdy máš jít.Někdy to ale na přesnou objednací hodinu nevyjde

asmeena
28. říj 2009

leni, tak to je super a založ si album a hoď fotečku, ať se taky pokocháme mimiškem 😉

sukubka
28. říj 2009

berusko nevadí mi když to nebude přesně ve 12h pojede semnou asi i mamka chce si pak v olomouci nakoupit tak snad na mě nebudou koukat jak na tele 😉

sukubka
28. říj 2009

jojo leni šup jak píše asmenka vytvoř albíčko a hod nám na kukanec prcka

lenka_s
28. říj 2009

Ok, pokusím se co nejdříve hodit něco do albíčka.

asmeen přeji ti, ať ti to v pátek dobře dopadne a máš na krvi krásně velké hcg 😉

berusko tobě taky řeji, ať vám to vyjde a máš můj obdiv, že to vydržíš až do toho 3.11. Já jsem to nevydržela a 11 den po OPU se testla odpolední močí a ejhle, objevila se tam slaboulinká druhá čárka. Moc vám to holky přeju.😉

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Leni díky,no víš já tam chci vidět pořádné tlustice,tak čekám 🙂

asmeena
28. říj 2009

leni: já už zkoušela testovat, ale nic tam nebylo ani 12 den po ET. Takže si nedělám iluze, že by mělo být něco na krvi. Ale člověk nikdy neví, že?

sukubka
28. říj 2009

asmenko jasně že člověk nikdy neví

lenka_s
28. říj 2009

tak jsem dala pár fotek do albíčka. asmeen pokud jsi ještě nedostala MS, tak nehaž flintu do žita. třeba se tam ještě ukážou.

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2009

Leni Lukášek je slaďoučký.A vy jste si ho sami vybrali nebo vám ho přidělili?

sukubka
28. říj 2009

leni jste pěkná rodinka Lukášek je taky úžasnej a testíky krásně sílí bude mít Lukášek sestřičku 😀

sukubka
28. říj 2009

Leni lukáška máte adoptovanýho?

lenka_s
28. říj 2009

berusko: funguje to tak, že se vždy miminku vybírají rodiče, ale u nás se trefili, je to celý taťka 😀 😀 😀 . děkuji za pochvalu.

sukubko děkuji za pochvalu, vždy nás to zahřeje u srdíčka. Lukášek je opravdu úžasný.