Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
30. říj 2009

Ahoj,

Asmee, to je mi líto...sněhurka to ale jistí 😉

Nám dneska zavedli dvě dvoubuněčná embrya, zavedli je už dneska, protože byla prý pomalejší a v děloze jim bude líp. Musíme doufat, že to doženou a chytnou se 😵
Byla prý dvojkové kvality...ráno se s nimi ještě nic nedělo, ale když mi je zaváděli, tak už se prý probudila a začínala se zas dělit 🙂 Transfer byl super zážitek, je fajn vidět, ty dva flíčky jak se rozplácnou v děloze. 😀
Transfer dělala zase dr. Vitoušková, byla moc hodná. Jinak ten transfer už dnes doporučil Machač, prý holt máme nejen slabší spermio- měli jsme 13 mil., ale i vajíčka jsou slabší, 3 byla prý úplně nějaká zdegenerovaná, jedno nezralé a 3 oplozovali, zdálo se, že budou tři embrya, ale jedno se rozpadlo.
Testit mám v pátek 13.11. 😅...dobré datum že? 😀
Dojeli jsme dobře, ale v Brně bylo tak krásně, sluníčko a tady je mlha a zima, fuj 🙄...takže jsem teď skoro dvě hodiny chrupčila.

asmeena
30. říj 2009

juvik: tak super, já měla krásná osmibuněčná jedničkové kvality a vidíš jak jsem dopadla. Ti tvý budou určitě šampionci. Tak si užívej, už si těhulinka 😉

juvik
30. říj 2009

Asmee,díky, utěšuju se tím, že někdy dr, řeknou, že embrya jsou super a stejně se nechytnou a někdy jim nevěří a pak koukají. Posledně mi taky ve Fertimedu zaváděli kvalitu B a otěhotněla jsem...jen to pak nedopadlo 😒
Akorát mě dost od včera bolí levá strana, dr. říkala, že je vše na ultrazvuku ok, ale že musela ten levý vaječník u punkce víc zmáčknout, aby se k němu dostala, tak může být teď citlivější. Snad to přejde. A jsem děsně nafouklá 😅...ale to mívám vždycky...břicho jak pátrací balón 😀

juvik
30. říj 2009

Asmee, ležela jsi po transferu, aspoň ty první dny nebo ne. Po zkušenostech mi to přijde zbytečné a dr. nic neříkala, ale nechci zase taky nic pokazit. Ležení mě ale neba 😖

asmeena
30. říj 2009

neležela, už to totiž tak poctivě neberu, doma jsem sice byla, ale pořád jsem něco dělala. 😉

juvik
30. říj 2009

taky to tak vidím 😉 ...v zimě po transferu jsem taky neležela...akorát nevím proč ve Ferťasu musíš po ET strávit u nich noc...no asi potřebují využít svou ubytovací kapacitu 😀

asmeena
30. říj 2009

asi ano juvik a pokud se to má uchytit, tak se to uchytí i když mají dvě buňky nebo šestnáct. Ať ležíš nebo chodíš.

katapola
30. říj 2009

Asmee, to je mi líto, že to nevyšlo. Ale máš svůj plán hned na další cyklus, tak je fajn, že to bereš tak statečně. Drž se. Jednou se nám to určitě podaří!!!

asmeena
30. říj 2009

katap: jsem statečná holka a nevzdám se, ono se nám všem podaří, jen hold někomu dříve a někomu později. Ale dočkáme se, věřím tomu.

juvik
30. říj 2009

tak jsem si dala čajíček a čokoládku, abych broučky navnadila 😵
Manžel odjel do práce, tak se nudím.

juvik
30. říj 2009

Všechny jsme holky statečné 😉
Musíme bojovat do roztrhání těla 🙂

asmeena
30. říj 2009

čokoládku tekutou nebo jakou? Jé ty si mě teď navnadila. Jdu si nakrájet banán a dám si ho se šlehačkou a rozpustím si hořkou čokoládu. 😀

juvik
30. říj 2009

ne, ne, čokoládku v tuhém stavu...na čokládě holt ujíždím 😅 ...a vůbec na sladkém, oba s manžoelem máme rádi sladké a o víkendu vždycky peču, aby bylo na neděli, ale většinou to padne už i v sobotu 😀
banán se šlhačkou a čokoládou je taky mňam 😵 , ale nemám banán, zásadní problém 🙂

asmeena
30. říj 2009

tak se stav, ti jeden podaruji 😀

juvik
30. říj 2009

se mi moc nechce někam cestovat...nejde to poslat po síti? 😀

asmeena
30. říj 2009

když bych ten banán natlačila do počítače, víš jak by to potom vypadalo???? 😀 😀 😀

asmeena
30. říj 2009

nakonec jsem se rozhodla, že zvítězila chuť na něco slaného a tak jdu udělat bramborák. 😀 😀 😀 manžel nachystal červené víno, prý to po něm rychleji dostanu, abychom mohli co nejdřív potom jet pro zmrzlinku. 😀 😀

juvik
30. říj 2009

hnusně no 😅 ..raději si dám něco jiného
mám tam bílý jogurtek a do toho něco nahňácám...se neunesu, jestli budu takhle mlsat 😔

juvik
30. říj 2009

dobrý plán 😉
červené mám taky ráda...smůla 🙂
bramboráky miluju, ale manžel moc ne, bývá mu po nich blbě

asmeena
30. říj 2009

juvik: já jsem se celou dobu od stimulky snažila nepít kávu, žádné coca-coly ani alkohol. Tak teď si to červené opravdu vychutnávám. Zítra umyju okna (dnes jsem akorát vysála a převlíkla postele a vyprala -teda pračka vyprala) a zítra budu pokračovat, takový menší vánoční úklid, protože před vánocema budeme mít už broučky v bříšku a už se nesmíme huntovat. Teda ty už je tam máš, tak ty už úklid nestihneš. Zaúkoluješ manžela. 😉 To jsem ti to pěkně naplánovala, že?

micinka22
30. říj 2009

juvik tak to je super..ono na ech bunkach fakt moc nesejde.-)) proste bud se chcou chytit a nebo ne 🙂))držim palce aby se chytlo a nepustilo 😎 😎 😎

teddyna
30. říj 2009

čaute vespolek. Juvik,přeju,aby se miminka drapsla sliznice a už se nepustila. a Asmen,ty musíš věřit,že ten poslední je ten pravý bojovník! teď jsem po celým dni si sedla a jsem totál kaputoš.je to nějaký náročný celý. byla jsem dopoledne v ZOO,byla děsná zima,mlha,ale zvířátka byla venku,takže jich bylo hodně vidět.nicméně,na nějaké extra prochajdy už to počasí fakt není.pak jsme sjeli s manželem do OBI,koupili lampičky do nové ložnice,takže dneska si už budem moct konečně číííst před spaním.
a jak tady čtu,asmen dělala předvánoční úklid.taky jsem ho dělala,zítra ještě dorazím okna,vyměním záclony a začnu konečně prát na mimčo a chystat pokojíček.pořád nemám hotovýho nic.to se ještě zapotím. ale aspoň to bude z krku a v prosinci už chci mít klid,to už se budu asi sotva kulat

asmeena
30. říj 2009

ahoj tedd, teda tak to jsi měla teda dobrý den. Co vás přimělo jít do ZOO v takovém počasí? To bylo spíš na zalezení do peřin.

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

Asmeen už to čteš po několikáté,ale též ti musím napsat,že mi je líto jak jsi dopadla.Tak si hezky pořádně vygrubtuj,protože až budeš mít sněhuláčka u sebe,tak se musíš šetřit.No já jsem se tedy dnes nešetřila,tak doufám,že brouček zůstane a nenaštve se.V práci jsem byla od rána až do čtvrt na šest a jsem úplně hotová,takže pokud budou dvě čárky,tak to budu muset omezit a říkat zákaznicím i ne,že nemám volno.
Juvik a tobě gratuluji k oboum embrouškům,vidíš a tak jsi se bála,že nevydrží.A 13 mil.spermiogramu je dost málo ne?To manžel měl teď 128mil,tak jsem si myslela,že je to špatně,protože předtím měl 203mil.

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

tedd ale moc to s tím uklízením nepřeháněj.

asmeena
30. říj 2009

berus: můj manžel měl taky 135 milionů, ale jenom 26% pohyb, a 8% normálních morfologicky. Tak prý na IVF to je krásné, ale na přirozené otěhu nic moc. Ale myslím, že ono by se možná časem zadařilo, ale za jak dlouho?

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

Tak já jsem si myslela,jak jsme na tom špatně.Vždy nám říkali,že je to sice v normě,ale mohlo by to být lepší.No a pohybměl 51%progresivní pohyb 27% a norm.morfologie 48%

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

Jináč my holky děláte strašné chutě a doma nic. ☹

asmeena
30. říj 2009

berus: tak to máte krásné spg. a stejně ty už ho potřebovat na otěhu nebudeš, protože už jsi těhulka 😵 tak se stav k nám, ještě je tady zbytek bramboráku a banán se šlehačkou a čokoládou ti můžu taky udělat.

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

hm já to mám k vám trošku daleko,ale dík za nabídku.Jo a určitě ho budeme potřebovat,chceme totiž ještě alespoň jedno.To jsi mi připoměla Machače.Při transferu se s námi loučil a že doufá,že už se v Brně vidíme naposled.No a manžel mu řekl,že ne,tak se zarazil,myslel že už to vzdává.Tak to uvedl na správnou míru a řekl,že si přijedeme ještě pro jedno.