Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
30. říj 2009

já právě nevím jestli mu budou dělat nový spermio ale říkal Machač at dojedeme 12den cyklu oba!a jak tam ten spermiogram probíhá?nějak bokem nebo jak?chodili jsme do Fertimedu tam to manžovi vyhovovalo že to bylo tak bokem 😉
a ty chodíš na minimálka?a na kolikátý pokus jdeš?

ferdice
30. říj 2009

Zatim jsem chodila jen ke svemu gyndr na folikulometrii, zobala jsem clostil a pichali mi pregnyl. loni na podzim se mi tak podarilo otehotnet, ale nevyslo to. takze navsteva reprofitu pro mne bude velkou zmenou, asi proto se k tomu tak upinam. puvodne jsem mela v umyslu zacit ve fertimedu, ale jak jsem tak brouzdala po forech, tak se jim ted trochu zkazila povest, se mi zda. navic se mi v reprofitu libi ta moznost minimalni stimulace. manzel nikdy na spermio nebyl, tak uvidime jak mu to pujde 🙂

micinka22
30. říj 2009

daisy tak si dáš jednu ampuli..taky pichám jednu .-)

sukubko super..takže taky bude dáreček pod stromek jo?.-))

sukubka
30. říj 2009

ferdice co je to folikulmetrie?měření folíků? 😉 ta minimálka je fakt super a ještě je fajn že to jde každý měsíc a né čekat 3měsíce na pauzu po IVF!

micinko no uvidím jak nám to výjde ale snad bych mohla začít stimulovat 😉

sukubka
30. říj 2009

ferdice do Fertimedu né!já tam byla a děs!!!!!!

ferdice
30. říj 2009

sukubko, ta minimalka byl fakt jeden z duvodu proc reprofit. ja se totiz bojim, ze nam 3 pokusy ivf stacit nebudou ☹ uz jsem byla tehotna 3x a nikdy to nevyslo, vzdycky to skoncilo hned na zacatku, akorat naposledy to bylo mimodelozni. vsechna mozna vysetreni jsem absolvovala a problem nenalezen zadny.
folikulometrie - jo mereni foliku

daisy14
30. říj 2009

mici, díky, už do mě byla zabodnuta 😀

ferdice
30. říj 2009

a co jsi sukubko ve fertimedu absolvovala? asi v OL ze ano? ja uvazovala o polance, ze bych to mela kousek, ale cestu ozelim, hlavne at je vysledek

sukubka
30. říj 2009

ferdice ve Fertimedu první IVF ale děsnej přístup k lidem i Machač se dneska smál když sem řekla o fertimedu a ano v OL!jdi do Reprofitu opravdu je to úplně o něčem jiným a Machač opravdu povzbudí a i výsledky mají dobré

sukubka
30. říj 2009

holky nativ a minimálka není to samé?štráchám po internetu a jednou píši o nativu jinde o minimálce a já nevím co je v tom za rozdíl?

ferdice
30. říj 2009

tak jsi mne sukubko jeste vice navnadila, doufam ze machac nezklame, hlavne lidsky. az se mi to nezda jak o nem vseci mluvi v superlativech 🙂 a tebe doufam taky potesi a vyjde ti jeste male vanocnatko 🙂

ferdice
30. říj 2009

ja myslim sukubko, ze nativ je uplne bez hormonu a minimalka je s clostilem nebo necim podobnym. taky jsem se na to uz trosku divala. tak snad jsem to spravne pochopila.

sukubka
30. říj 2009

ferdice já taky koukala jak Machače holky chválí a byla jsem na něj zvědavá a on je fakt jedinečnej a doktor na pravém místě,který umí dodat energii a sílu znovu bojovat!!!!je opravdu milej a fakt sem byla až překvapená!
ok tak jsem ráda žes mi to vysvětlila,myslím že to tak s tim nativem a minimálkou bude!
a ty jsi obědnaná na kdy?

sukubka
30. říj 2009

a minimálka se nepočít do pokusu ivf že?

ferdice
30. říj 2009

minimalka se nepocita, vsak pokud vim na to pojistovna ani nijak neprispiva. my jdeme 1.12.

ferdice
30. říj 2009

ja jsem na toho machace fakt zvedava. na pana dokonaleho 🙂 sakra sakra uz aby byl prvni prosinec.

sukubka
30. říj 2009

to uběhne neboj a třeba se tam potkáme to já tak nějak budu stimulovat 😀

ferdice
30. říj 2009

treba se potkame 🙂 budes o krok napred, tak aspon poreferujes co a jak. pro mne to budou same novinky. tak ja uz jdu do hajan. dobrou noc sukubko.

sukubka
30. říj 2009

taky jdu hajat tak dobrou ferdice 😉
jinak určitě bych poreferovala

asmeena
30. říj 2009

tak mi napsal pan doktor, že pokud chci jít na KET, tak musím hned od prvního dne MS brát léky, takže jestli to dostanu dřív než do úterý, na kdy si mě pozval, tak jsem v řiti a měsíc budeme muset čekat. ☹

asmeena
30. říj 2009

dais: jo tak to máš stejný problém jako já, já chtěla píchat všechny tři a naštěstí jsem to ještě probírala se setřičkou a máš píchnout opravdu jen těch 5000 a zbytek si schovej. 😉

sukubka
31. říj 2009

pěkné ránko holky já dneska budu na netu až večer jedu k našim pomáhat
Asmenka zase bude stěhovat že?jinak asmenko snad mrcha nepříjde dřív,jinak by to bylo fakt pěkně na pytel chápu tě!!!!musíme doufat že když nedorazila do ted tak do uterý vydrží!

juvik
31. říj 2009

Dobré ráno holky 🙂

Asmee, tak at máte to stěhování rychle za sebou a můžeš si i užít víkendu. A mrcha snad počká, když se do teď někde toulá, tak snad nedocestuje dřív. Chápu tě, člověk nechce ztrácet čas. Ale stejně nic nenaděláme...někdy mám pocit, že furt jen na něco čekáme. Je to škola trpělivosti 😉

Sukubko, taky jsem byla po první návštěvě u Machače nadšená, moc příjemný člověk. I manžel říkal, že z něj měl dobrý pocit. Moc mi pomohl ten jeho optimismus, protože já jsem spíš pesimista, tak mě to povzbudilo.

Daisy, takže v neděli tě čeká odběr, jestli jsem to dobře pochopila? Tak tfuj, tfuj 🙂

Včera večer jsem si povídala s našimi embryjky v bříšku 😀...jsem jim říkala, jak se na ně těšíme a ať zůstanou pěkně v teple u mě. Manžel se smál, ale pak jim taky říkal, že je má rád. 😵

teddyna
31. říj 2009

dobré ráno všem.
tak mám opět uklízecí mánii.ale můžu vám teda říct,že jen jsem vytřela barák a lilo ze mě jak z vola a můžu jít do sprchy.čůrky potu po čele..hrůza. v těhotenství je to pocení(aspoň pro mě) zcela nejotravnější záležitost.člověk se zpotí jen si tkaničky u bot zaváže.
Juvik,tak to je fajn,že si takhle povídáte s bříškem.sice si člověk u toho může připadat jak blázen,ale je to třeba,aby mimča věděly,že jsou očekávány.
Asmen,co máš brát za léky od 1.dne ms? třeba to tady někdo z holek má doma a mohl by ti pomoct.

juvik
31. říj 2009

Teddy, teda ty jsi drak 😀
Já jsem akorát nachystala na oběd žemlovku s jablíčky a tvarohem a teď uvažuju, že zajdu ven, láká mě to sluníčko, i když je tam teda podle teploměru dost zima.

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2009

Asmeenko,tak se dnes u toho stěhování moc nepřetěžuj,ať to nedostaneš a vydržíš do úterý.Jináč pokud víš co máš brát,tak to zkus přes diskusi,jak píše Teddy.
Juvik taky s bříškem povídám a přemlouvám embryjko,aby u nás zůstalo.Dnes jsem mu uklízela v pokojíku a umývala okno,aby vidělo,že to tam bude mít hezké.Tedy tam zatím máme skladiště,ale až budeme vědět,že se zadařilo,tak se na tom začne pracovat.
Sukub a stimulovat se začíná od 3-7 dne a potom po kontrole dopichuješ fostimon a nakonec pregnyl.
Daisy a ten pregnyl jsi tam musela mít 6 ampulek-3xprášek a 3xvodička,vždy se to má smíchat.1prášek a 1 vodička,ale to jsi asi udělala.

juvik
31. říj 2009

Berus, tak to jsem ráda, že nejsem takový blázen, že si s nimi povídám 😀
A jak se cítíš? Asi je brzo, aby člověk něco pociťoval, že?
My jsme doobědvali a tak jsem se napuckala, že nemůžu ani dýchat. 😅 Za hodinu mě čeká utrouš, tak to zas pak budu jak spící Růža.
Venku jsem se byla podívat, na zahradě, ale je tam zima...přes okno to sluníčko hřeje, ale v reálu už nic moc.

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2009

No to já si taky říkala,že jsem praštěná,ale co.Jsem ráda,že na tom jsme stejně.A cítím se úplně normálně.No uvidím jak v úterý dopadnu.
Juvik a ty utroš polykáš?A bereš ho pravidelně?No já bych taky měla jít vzít polední dávku,většinou mi to vychází kolem jedné,ráno v osum a večer až než jdu spát kolem desáté a ten už zavádím.

juvik
31. říj 2009

Já ho polykám, protože mám se zaváděním blbou zkušenost, měla jsem pak vždycky mykózu 😖 Tak jsem se ptala dr. , i teď v Brně, a říkali, že je to úplně jedno, že pokud mi to dělá problémy, ať klidně polykám.
Posledně jsem taky přes den polykala a večer zaváděla...ale taky jsem měla problémy.
Jinak já ho beru ráno kolem půl šesté, když jde manžel do práce, tak ho zobnu a jdu spát dál, pak kolem půl druhé a večer kolem desíti než jdu spát.

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2009

No já to neberu nějak v přesném rozmezí,ale doufám že to nevadí.Taky jsem se až před pár dny koukla do letáku a tam se píše hodinu po jídle a já si to brala i na lačno a jedla ažaž.