Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
12. lis 2009

Veru jo a jede se i s tatkama...-)))

rencav
12. lis 2009

Včera jsem byla u Machače s tím,že jsi jedu pro léky a injekce.Ještě neposlali žádost na pojišťovnu a tak pojedu pro tyto věci 8.12.Stejně by by OPU vyšlo na 24.12 🙂 ,což se na svátky neprovádí.

micinka22
12. lis 2009

reni takže mimi v lednu jo🙂) paráda🙂

juvik
12. lis 2009

Takže holky opravdu nic ☹ ...byla jsem ve městě, tak jsem si zašla na krev,je negativní 😔
nejlepší bylo, že ta sestra, co mi dávala výsledky šla ke mně s takovým rozzářeným obličejem...já už si říkala žeby přece...a ona mi s úsměvem řekla: " je to negativní, paní nejste těhotná." No nic, ona si asi myslela, že jsem zoufalá, že bych mohla být a nechci a ono je to úplně naopak 😢

Musím napsat Machačovi a poradit se, co dál ...

micinka22
12. lis 2009

juvik:(( no někdy sestry nadělají víc škody než užitku:/((

katapola
12. lis 2009

Nějak se to tu smůlovatí☹

micinka22
12. lis 2009

kdo má tedka testovat??

juvik
12. lis 2009

myslím, že Daisy, příští týden...snad to tu prolomí

juvik
12. lis 2009

a s tou sestrou, já vím, že nevěděla v jaké jsem situaci a nemyslela to nijak zle...jen mě to tak nějak dorazilo 😒 ...holt jsem po těch hormonech přecitlivělá...už jsem je ale vysadila a budu čekat na mrchu

britka
12. lis 2009

juvíku po těch hormonech je člověk přecitlivělý a ještě se člověk těší a nic.Já vždycky říkám proč zrovna já,ale to si říkáme všechny.Jsem ráda,že monča a malý je v pořádku.

donnald
12. lis 2009

Ahojte holky,

Mici já píchala 125 prvních 6 dní, pak 5 dní 150 a poslední 4 k tomu ještě Orgalutan. Říkal mi, že jsem typický případ PCO a tak má strach z hyperstimulačního syndromu, proto tak málo 😉 .
No uvidíme jak zítra dopadneme.

Já sjem už z toho na hlavu, Už dnes v noci sjem se budila si od 3hod s pocitem, že to nestihneme, zaspíme, přošvihneme..................... NO nechci vidět dnešní noc 😀 . Ale za chvíli jdu z práce domů, uděláme si doma hezkej večer, uvařím něco dobrého, pak si dám bylinnou koupel (včera jsem si to koupila v olympii v DMku a je to pro mě novinka) a uvidíme. Snad bude vše OK.

Holky ale před tím OPU, musím být úplně nalačno, ne? Ani pít nemůžu. teda píšou to v těch papírech.

irinka.j
12. lis 2009

Zdravím holky, koukám,že je tady trošku smutno.
Juvi.....nevím co napsat, vím,že to bolí, přeju hodně sil, nepodat se tomu a jít dál.

irinka.j
12. lis 2009

Holky chtěla jsem se zeptat, jak probíhá první konzultace u Dr. Machace? Berou se nějaké odběry, manželovi sperma? Přemýšlela jsem jestli si nemám dobředu nechat udělat hormonální profil, tak jak se to bere ten 3.DC.
Doufám, že mají smlouvu z 213, abych ještě nemusela měnit pojišťovnu.

irinka.j
12. lis 2009

Donnald, pokud máš OPU v celkové narkoze, tak by jsi měla být nalačno. Vidím,že jsi z toho docela dost nervozní 🙂 neboj všechno stihnete a budeš mít krásnou úrodičku 🙂 držím palečky

britka
12. lis 2009

irinko,já měla 1 konzultaci v září.Povykladali jsme si s machačem vše co a jak.Nechá tě abys mu vše řekla o sobě jaký máš problém atd.a pak ti řekne co a jak on..Žádné odběry nebral.teď jenom čekám kdy se ozve kdy bude volný termín.Já jsem taky u revirní poj.,ale jsem samoplátce tak pojišťovna mi nedá nic ani 1kč.Tak neboj on je fajn.

irinka.j
12. lis 2009

Díky Brit, nechci tě strašit,ale přitom jak jsem se nemohla dovolat do reprofitu a holky psaly, že toho tam teď mají moc, aby na tebe nezapomněli. A vy půjedete do dalšího ivf, nebo zkusíte tu minimálku,ta se mi zdá pro samoplátce jako nejlepší řešení, co se týče financí.

juvik
12. lis 2009

Irinko, taky mám pojišťovnu 213 a myslím, že by neměl být problém. Akorát že jsem už taky samoplátce, tak to je šumafuk. A ten hormonální profil si nech klidně u svého dr. udělat, nic tím nepokazíš, naopak

Psala jsem Machačovi,ptala jsem se ho i co dál...tak už odepsal 😕 ...ale jen že je to na osobní konzlutaci a taky jsem se ho ptala na nativ, úplně bez léků, tak napsal, že to je na zvážení... to jsem se toho dozvěděla 😅
no nic, je mi jasné, že toho má nad hlavu, tak se budem muset nejdřív domluvit s manželem a pak se objednat.

irinka.j
12. lis 2009

Juvi, ono možná lepší řešit tyhle věci raději osobně, jsem ráda,že to nevzdáváte a zkoušíte to dál. 😉

juvik
12. lis 2009

jj, to je mi jasné...ale spíš mě překvapilo, že odpověděl tak rychle...on snad pracuje non-stop...kontroluje pacientky, dělá zákroky, píše maily...aby se nám z toho nezbláznil 🙂

irinka.j
12. lis 2009

no to jo 🙂 , to svědčí i o tom,že mu nejsme jedno... málo který doktor je zapálený pro svou práci a dělá ji rád...

b.e.r.u.s.k.a
12. lis 2009

Juvik to mě mrzí,ale je skvělé že to nevzdáváš.Já jsem si dnes koupila čajík pro podporu otěhotnění,tak piju a sedím na záchodě.Čaje mě totiž pořád nutí.
A co asmeen????

juvik
12. lis 2009

tak čekám, jak Asmeen dopadla na kontrole. Jestli už má nachystanou peřinku pro mimi? 🙂

Berus, taky jsem letos pila skoro půl roku ženský čajík...asi se zas po nějakém podívám. Nesmíme zahálet 🙂
No, já si ale taky když furt popíjím čajíky připadám jak průtokový ohřívač 😅

asmeena
12. lis 2009

ahoj holky, tak se konečně dnes hlásím. Byla jsem dnes u svého gyndaře a sliznici mám 8mm, tak jsem psala Machačovi a ten mi odpověděl, že to vypadá velmi dobře a od soboty mám brát utroš a ve čtvrtek na 11:00 KET.
Ještě jsem mu potom psala dodatečně e-mail, jestli mám rovnou přijet nebo máme volat jestli se embryjko rozmrazilo, tak mi napsal ať zavolám hned v 8:00 na jeho mobil a poslal mi číslo. To je servis. 😉

asmeena
12. lis 2009

a teď vás jdu dočíst 😀

asmeena
12. lis 2009

juvik: moc mě to mrzí, že to nevyšlo, ale ty jsi bojovnice a určitě brzy načerpáš energii do dalšího boje.
Moc děkuji, že jste tak na mě myslely.

irinka.j
12. lis 2009

holky, já popíjím taky bylinky... kontryhelový čaj...taky močopudný 🙂

asmeena
12. lis 2009

já jsem taky zkoušela kontryhel na růst sliznice a na mě spíš působil opačně, sliznici jsem měla po něm hodně nízkou.

asmeena
12. lis 2009

Holky nevíte jestli je minimálka nějak omezena věkem? Kamarádka má 40let a chtěla by jít do toho.

juvik
12. lis 2009

asmee, tak to jsou super zprávy 😉 ...konenčě dneska něco pozitivního
taky jsem si psala dneska s Machačem, čekám ještě na jednu odpověď....ale je fakt skvělý, takový servis, to se fakt hned tak nevidí

juvik
12. lis 2009

asmee, to si platí sama, tak si myslím, že ne
omezené věkem jsou ty úhrady klasického ivf, tam je hranice 39 let, ne?