Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

irinka.j
26. lis 2009

Tak jsem vás dočetla...

Mici, tak přeji co nejkvalitnější vajíčka 🙂

Juvi, doufám, že jsi dneska zvládla ten odběr a máte bojovníčka. Držím pěsti.

b.e.r.u.s.k.a
26. lis 2009

Juvi,tak co máte bobana? 🙂

britka
26. lis 2009

Moni víš ono mimča i u pití usínají,kdyby měl málo tak se přihlasí,že má hlad.ještě pár dní a budeš s malým pořád.Už aby to bylo co?

juvik
26. lis 2009

Ahoj,
tak jsem konenčně tu, doma jsme byli už v 11.00, ale ještě jsem honem vařila oběd a pak jsme byli nakoupit.

A máme 1 vajuško 😀 ...nakonec tam dorostl ještě jeden folík, tak ho taky odsál, ale tam vajíčko nebylo. Sliznice prý je ukázková 12mm, doktor sršel humorem 🙂 ...a má zlaté ruce, protože to bylo naprosto v pohodě...cítila jsem jedno píchnutí a pak už jen takový tlak. Dokonce jsem tu jehlu sledovala s ním na obrazovce 😅
Zítra po 13.00 volám, jestli je bojovníček.

juvik
26. lis 2009

Teddy, Vojtík je krásný a jak čtu, tak i moc šikovný 😵

irinka.j
26. lis 2009

Juvi, tak to je skvělé, že to dobře dopadlo a zítra určitě bojovník bude na světě (na misce 🙂 ), mám takový pocit,že to jinak ani nemůže dopadnout. Moc držím palce.

asmeena
26. lis 2009

ahoj holky, tak koukám, že tady jsou jen dobré zprávičky.
teddy: malý je velký šikulka
juvik: mám z tebe velkou radost, vidím to teď s výsledkem 9 měsíců velké bříško 😵
mici: aby ti cymbídko kvetlo, dej ho přes léto ven na zahradu a v této době držet tak při 12 stupních a po novém roce budeš mít krásný kvetoucí stvol

certina
26. lis 2009

Juvik - to je moc hezké.......a taky moc, moc, moc držím palečky!!!!!!!! 😉 😉 😉

juvik
26. lis 2009

děkuji 😉
ale víte jak, nervíky pracujou...a co teprv zítra před jednou...snad máte pravdu a pojedem pro bojovníčka

sukubka
26. lis 2009

ahoj holky!
juvík tak at je bojovník po mamince,zvládla jsi odsátí na jedničku,to já bych teda byla vyklepaná jako ratlík!

teddyna
26. lis 2009

Juvik - určitě bojovníček bude - uvidíš ! my jsme měli taky jednoho bojovníčka a ten se mi teď statečně přisává k cicku. a další dobrá zpráva ode mě - zítra nastupuju k Vojtíškovi do nemocnice(zítra si mám volat,jestli propustí jednu maminku s miminkem a tudíš je místo pro mě a nebo nastoupím až v sobotu) - doktorka ho moc chválí,jak je šikovný. sám si pije víc než má ordinované dávky,přibírá hezky - jsem moc ráda. Klokánkuju s ním a to ho uklidňuje a je spokojený. všem moc a moc přeju ten pocit,co teď prožívám já. sice hormony fungujou a potoky slz mi tečou každý den-mnohdy bezdůvodně,ale jinak vidím,že Vojtík je fakt šikovný.Podle fotek,říká moje mamka,je na něm vidět,že sílí každým dnem.budu mít s sebou nejspíš internet,takže budu ve spojení s váma.

asmeena
26. lis 2009

juvik: já myslím, že to tentokrát dopadne dobře, nejsi nadopovaná zbytečně hormonama, bylo to v přirozeném cyklu a to je taky dobré.

micinka22
26. lis 2009

Juvik super super super!!
Veru boužel doma nikde 12st nemám..máme vše obyvatelné..ale byl v nejchladnejsí místnosti s otevreným oknem hodne dlouho..problem je že je presazovany a psali že vykvete tak za 5 let po presazeni://

juvik
26. lis 2009

sukubko, však já jsem vyklepaná byla 😅 ...ale když už jsem tam ležela a vtrhnul tam Machač s tím svým věčně optimistickým obličejem, tak bylo po nervech 🙂

teddy, to by bylo super, kdybys už mohla být s Vojtíkem 😉 A jestli budeš mít net, tak to bude taky super, budem mít čerstvé info 😵

britka
26. lis 2009

Holky orchideje se nemají přesazovat cymbidius ten prej trvá několik let než pokvete a já blb z jednoho udělala 7 a teď budu čekat a čekat než pokvete.Moni vidíš i tvoje mamča ti řekla,že malý se mění a je chlapík.Moni tak ti držím palečky ať ti to vyjde abys mohla být s Vojtíškem.Jo a nemůžu sehnat košilku pro štěstí.Co mi radíš kde ji sehnat do OV nejezdím.

b.e.r.u.s.k.a
26. lis 2009

Brit a jakou košilku sháníš a kde bydlíš?

micinka22
26. lis 2009

britko njn jenže ja ho chtela trosku olecit..černali mu zespodu listy..tak sem nechala jen ty relativne dobry..jako uz je zase rozlostlej pres celej kvetinac..ale jsem zvedava kdy bude kvest..

britka
26. lis 2009

mici to mi dala švagrova novou rostlinku a taky měla černé listy a to bylo z vody teď už se zpamatovala černé listy ostříhala.Kvítek mám jak v květinářství vždyť to je pěkný koníček.Beruš jsem ze Šenova jak Monča,Dívala jsem se Ve Frýdku,ale se žirafou nic,jenom zajíci smůla.Mám na to tak 3 týdny no uvidím budu shánět.

micinka22
26. lis 2009

britko no z vody nevim ..ona to ma porad sice mene ale má:/ a to ted zalivam jinou vodou 😝
ja nemam kosulu se zirafou..a ani ji do pondelka nestihnu poridit..

teddyna
26. lis 2009

britka-soni,žirafovou košulu maj vietnamci v havířově u labužníku-mrkni tam.nebo ji tam aspon měli jeden čas.

britka
26. lis 2009

mici víš,že holkám přinesla štěstí tak si ji kup.Já ji taky musím sehnat mám na to 3 týdny.Moni jak pojedu do Havířova tak se kouknu,přece si nekoupím zajíce ne?Když žirafu tak žirafu. 🙂

micinka22
26. lis 2009

britko..no jak kterejm.-) v žirafach to nei...

micinka22
26. lis 2009

ja si vezmu tu co sem mela s Lilcou..asi jedina vypada celkem solidně 😅 😅 😅 😅

katapola
27. lis 2009

S těma košulkama fakt neblázněte. Pokud se to má podařit, podaří se to, i kdybyste tam ležely nahaté. Mi košulka štěstí nepřinesla, takže pokud ji doma nemáte, tak ji speciálně kvůli tomu nekupujte. Ale pokud vám to pomáhá psychicky, tak zas proč ne.

juvik
27. lis 2009

Ahoj,
viím, že zase řešíte košulky se žirafkou 🙂
Já ji taky včera neměla, já jsem vůbec žádnou košulku včera neměla...nahá jsem nebyla, nebojte se 😀
Ale holt to byla rychlovka a já byla v civilu ...ale už vidím jak by se chlamali, kdybych požadovala, že na sobě musím mít košulku s žirafou 😀

micinka22
27. lis 2009

juvik hehe to by byla prca..stejne uz si musi rikat že tam maji stado žiraf 😀 😀 😀 😀 😀 😀
já košule doma skoro nepouživam..ted atedka jo pac je mi zima v noci..ale pres leto vubec..tak jich moc nemam nebo mam takovy ty sexi do kterejch uz nenarvu zadek 😀 😀 😀 😀 😀

juvik
27. lis 2009

Mici, já teda košulek mám dost a spím v nich, ale ve většině bych asi před lidi nevylezla 😅

micinka22
27. lis 2009

ja mam jednu uplne novou..kojící..byla draha jak šlak ale nosila se mi pekne blbe ..takze sem ji mela asi dvakrat :/ ale tu si brat nebudu teda:/

juvik
27. lis 2009

Mici, a kdy máš zase kontrolu folíků? Nebo už jdeš přímo na OPU?

micinka22
27. lis 2009

Tak jsem doma..folíky trošku porostly, zvíšil mi dávku na 3 fostimony..a ve středu v 8 bude OPU 🙂