Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
27. lis 2009

Jinak já budu dělat asi 6 druhů, jako obvykle. Nejradši bych jeden druh vypustila, ale nevím který: linecké, vanilkové rohlíčky, karamelové kuličky, punčové košíčky, plněné ořechy a kokosky.

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

Kat a můžeš mi ho napsat,vyzkouším

britka
27. lis 2009

irinko 1 injekci poněvadž já budu mít darované takto je stimulační injekce a měla bych kolem 16.12 jet na transfer víš.Co se týče chřipky te je kolem hodně.Už jsem si uvařila matový čaj.dala babovku do trouby.Zajdu ještě nakrmit pejska je nemocný tak ho krmím jak mimino už jsme mysleli že bude konec a včera po pár dnech začla žrát,ale vyhráno není.Ještě máme kobylu a 3 ovečky a beránka a 3 kočky celé ZOO.Beruš jak budu mít čas na košíčky se ti podívám na recept já je dělám každý rok.

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

díky brit

katapola
27. lis 2009

Košíčky s punčovou nádivkou

těsto:
23 dkg hladké mouky
10 dkg cukru
12 dkg másla
3 žloutky

nádivka:
20dkg piškotů
4 lžíce rumu
4 lžíce malinového sirupu
1 dcl vody
10 dkg cukru
6 dkg másla
3 dkg kakaa
5 dkg ořechů
Uvažit vodu s cukrem a sirupem, vychladit. Piškoty rozdrtit, zalít rumem a vychladlou šťávou. Vmíchat máslo s kakaem, přidat ořechy.

Naplnit vychladlé košíčky, polít čokoládou a ozdobit mandlí.

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

kat díky,už mám chutě

katapola
27. lis 2009

Tak snad budou chutnat. Já to dělám do těch nejmenších formiček, které se dají koupit. Drobné cukroví mi připadá esteticky nejhezčí.

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

je to sice piplačka,ty malé,ale mně se taky víc líbí

britka
27. lis 2009

koukla jsem se na recept tak si ho napíšu taky,já dělám taky košíčky a pod krém dávám višně co mám namočené v rumu.Těsto mám podobné máslové.

irinka.j
27. lis 2009

Brit, to jsem nevěděla jak to chodí s darovaným.
Jé, to máte pěkný zvěřinec. Taky jsem se starala o nemocného pejska od svém švagrové,ale boroček byla moc nemocná, a když jsme s ní museli na veterinu,tak jsem to obrečela. Pro mě to bylo horší jak s nemocným člověkem. To jsem byla poprvé na veterině a asi i naposled, protože poté zkušenosti už pejska nechci.

britka
28. lis 2009

katapolto tu nádivku tu si může udělat každý podle sebe,ale tu tvoji fakt vyzkouším.Za chvili jedem do Polska se kouknout na věci na topení,nebo příští týden manílek chce dělat topení to mám radost,ale musí pakt dálší týden bych měla jet na transfer a budu se pak šetřit celé vánoce.

donnald
28. lis 2009

Ahojte holky,

prominte že jsem tu tak dlouho nebyla. Důvodů bylo víc - jak pracovních tak i strach ze zakřiknutí 🙂. V práci jsem si ale při obědové puze pročítala, jak se máte, co děláte, ... .
A teď:::::::::::::::::::::::::::::::

ČEKATELKY //

Donnald- 29.11 - od 26.11.2009 // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jessica112- 1.12.
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY
Certina - 1 miminko
Lenka_s-1 mimnko
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

donnald
28. lis 2009

Holky, ale vím že nemám vyhráno ☹. Test jsem si dělala ve čtvrtek a dnes a dnes je čárka výrazně tmavší. Do toho ale špiním 😖 🙄 ☹ . Takže mám pořád strach ... .

sara.max
28. lis 2009

Donnald, velké gratulace 🙂 Drž se, moc ti to přeji 🙂 🙂 🙂

micinka22
28. lis 2009

donnald super!!!!!!!!!!!!!!! spinení je v pohode ..nesmí být čistá krev .-)) no konecne se to tady prolomilo 🙂) hned mam lepsi naladu!!!! tak tfuj tfuj tfuj..a tichá gratulace 🙂)

micinka22
28. lis 2009

Jsem hrozne zvedava jak dopadne Verca a Jessieka uz taky testnout mohla co..-)

donnald
28. lis 2009

Ahojte holky,

díky moc 😉 .
Já špiním myslím od úterý. A to jsem měla šok - ráno jsem šla na WC a tam špinění a trocha tmavé krve ☹. Takže jsem to histericky ořvala, psala Machačovi co dál, protože jsem čekala, že se to rozjede v normální MS. Ale ono naštěstí zatím neenenenenenenene. Včera mi psal, ať si zajdu na krev. Tak uvidím.
Zuzi - jako olomoučák, kde jsi byla na krvi? U nich?

micinka22
28. lis 2009

Donnald tak snad se jen mimis dobre zavrtava .-) drzim palce at je vse Ok a hcg vysoké🙂)

donnald
28. lis 2009

Snad jo .... .
Holky myslíte, že můžu jíst takové ty vitamíny Calibrum Baby plan??????? Ted beru 3x2 Utroše.

juvik
28. lis 2009

Donnald, to je zprávička po ránu 🙂 ...gratuluju a přeju ať je všechno v pořádku 😉
Vitamíny určitě nic nezkazíš, taky jsem tyhle posledně brala, teď beru Femibion, je ale dražší 🙄

juvik
28. lis 2009

Jen jsem nakoukla a jdu něco dělat, ať mi ten čas do jedné rychle uteče a nemusím se nervovat...budu péct koláče s jablíčky a musím vymyslet nějaké maso na oběd.
Teď jsem četla na netu zase o té chřipce...nejdřív jsem si říkala, že to moc medializují, ale teď z toho začínám mít strach, hlavně kdybych měla bublinku v bříšku 😒

kasa
28. lis 2009

Ahojki nechodím na vaše stránky ,ale vím že tu chodí Asmenka tak jsem jen nakoukla,jesli už náhodou není něco nového.Dobrá zpráva,že se brouček dobře zavrtal.A tak chci reabovat jen na Donnald.Ahojki určitě můžeš vitamínky užívat,to jen pomůže.Já ještě taky užívám utroš na udržení a předtím jsem ho taky užívala,a celou tu dobu k tomu užívám Femibion-kys.listovou s vitamínky a navíc ještě vitamín C.A to mi doporučil sám i doktor.Takže určo jo.Tak hodně štěstí v cestě za mimískem. 🙂

micinka22
28. lis 2009

donnald jasne proc ys nemohla.. nebo listovku a hodne ovoce..ale pozor at se neosypes .-)) ja teda brala vitaminy cele tehu pac moc ovoci a zelenine nedam.-)
no a pripomelas mi ze bych mela zacit listovku zase zobat..ta je nejdulezitejsi🙂

Juvik jj tehuliny asi nikam moc nechodit...ale zase to muze pritahnout domu manzel ze:/(( je to naprd...ale kazda chripak je zakerna...pro mimi

juvik
28. lis 2009

No raději na to nemyslet a nestresovat se...co má být to bude...budu manžela po příchodu z práce dezinfikovat 😀
V tom Femibionu co beru, je právě víc té listovky a je tam i nějak štěpená, to znamená že ji tělo lépe vstřebá a využije...tak mi to říkal doktor...stojí ale 30 tbl. cca 300,-

certina
28. lis 2009

Ahooj holky.........
Veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuun tak Ty jsi mi hnedka navodila takovou krásnou náladu............je to supr...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavně nestresuj - špinit můžeš....to už tady ale holky všechno psaly......a buď v klidečku...já vím, že se to dobře říká....ale nestresuj se a mysli kladně...... 😉 jejda - Ty jis fakt udělala tááákovou radost..........tak ještě stále raději tichoučká gratulace....no a co dál???Kdy jdeš a kam????
Jo a vitaminy brát určo můžeš......já taky brala femibion - sice už rok dopředu před těhu, ale gyndr to velice vychvaloval atd.....a dlouho ještě před tím jsem brala jen listovku, ale tu jsem občas zanedbávala....no a v tom femibionu jsem pokračovala do cca 3tího měsíce těhu....pak mi gyndr řekl, že to mám přestat brát a soustředit se hlavně na čerstvé ovoce a zeleninu a jíst zdravě.......no a pozor jak píše Míša - na osypání .... všeho moc škodí, že 😀 😝
ono se taky uvádělo, že zobání všemožných vitamínů v tabletách, že jsou pak z toho velké děti.....tak pak si vyber.....každopádně teď Ti to určitě neuškodí............tak papej, papej a dopřávej tomu prďouskovi v Tobě 😎

micinka22
28. lis 2009

certin k tem velkejm detem..z vitaminu to nebude..znam dvoukilovi deti co jedli mamky vitaminy stejne jako 4 kilovy..ja maly dite necekala pac sem sama mela 4 kg v termínu.)))
takže spis je to takova ta fáma..ja to brala obden aby se nereklo 🙂

certina
28. lis 2009

jjjo Mici.....jasně - o tom by se dalo debatovat na hodiny a hodiny...............co gyndr to jiný názor , co člověk tak taky.....ale teď když jsem byla na těhu přednášce - tak tam ta porodní asistentka mluvila, že toto se týkalo kdysi dávno z nějakého výzkumu tabletkám myslím, že to byl Calibrum Babyplan....ale to si teď vůbec nejsem jistá............... 😖
holky se na to totiž na té přednášce ptaly.............ale je to fakt věc názoru.............já osobně tím, že jsem to brala takhle dlouho dopředu, jsem to přestala pobírat a začala jíst hodně vitamínu v syrovém stavu 😕

certina
28. lis 2009

a co jinak máte o víkendu v plánu Mišo 😅
My se budem ještě doma oba dokurýrovávat a teď nám tady instalujou textilní rolety do oken.....měníme to místo žaluzek.....nějak jsme s nima nebyli spokojeni....byly kazové....a už jsme na to neměli nervy....bylo to tehdy při stavbě uděláno přes několik lidí...tak to je pak složité nějak reklamovat a domlouvat se .... i tak to tady jezdili opravovat každý měsíc jinou žaluzku.......a neměli jsme je ještě ve všech oknech a teď jsme to chtěli doplnit - tak jsme se raději rozhodli pro roletky.............tak uvidíme - jak budeme spookojeni teď 😝

micinka22
28. lis 2009

certin tak zaluzky naprd jsou jeste dobry..my mame naprd okna i dvere..a to je horsi..uz tady byly milionkrat a stejne to netesni..oni jen utahnou jeden sroubek a jedou pryc..tak uz si to manza dela sam:///

no nam prijel deda..muj tata..a bude se instalovat vana a umyvadla🙂) takze dasli tyden se snad poprve vykoupu..po 3 letech 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 malá se koupe jen u našich že..takže je taky nadtěšená a furt chce do vany lízt.-))
manža ted dělá dveře..to byla poslední místnost nedodělaná 🙂)
no a ted sem teda male delala druhej pokojik tak já budu natírat nábytek na bílo dneska..at uz to ma taky komplet.-)

no a pak nas ceka rekonstrukce loznice a druhyho pokojiku..snad pro dasli mimi...ono za 3 roky jak si barak sedl a vysklo to tak ty sadrokartony ve spojich popraskali tak musíme opravovat.-) loznici chci teda vytapetovat ..tím se ty díry pěkně zadělají 😀 😀 😀 😀

jessica112
28. lis 2009

Ahoj holky, taky se hlásím po dlouhé době. Omlouvám se ,ale taky toho bylo nějak moc. V neděli jsem začala taky špinit až večer a trvalo to do středy,a tak jsem z toho byla nějaká špatná a tak jsem šla do práce. No a ve středu večer špinění přestalo. Ve čtvrtek ráno jsem neodolala a udělala test, nechci nic zakřiknout ale jsou tam// 🙂