Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
29. lis 2009

asmenko,přeju at se testík umoudří a najdeš // myslím si že na testování bylo ještě brzy určitě se ale později oběví držím pěstičky

asmeena
30. lis 2009

juvik: na kolik vás vyšel ten nativ?

micinka22
30. lis 2009

dobre ranko..
Veru takže nic?:((

ja píchla poslednmí včelky a večer ješte Pregnyl..a musim najít košily a papuče 😅

juvik
30. lis 2009

dobré ráno,
tak stejně nakukuju 😔 , protože jsem byl na mailu, jestli mi neodepsal Machač kvůli tomu utrogestanu. No a odepsal, že stačí dávkování 1-0-1 ...no a já už včera podle té zprávy od Štelcla zvýšila na 3x2 😠
Myslíte, že nebude vadit, když to zase snížím, nějak postupně ???

Jinak Asmee, platili jsme 11.000,- ( 10.000 + 1.000 za ICSI). Je to vlastně jak u minimálky. Ale byli jsme s Machačem domluveni, že kdyby nebylo vajíčko nebo se neoplodnilo, tak nebudem platit nic.

micinka22
30. lis 2009

Juvik myslim že klidně sniž hnedka normalne.. na 2tb denne

juvik
30. lis 2009

Mici, snad jo, taky myslím, že ublížit tím nemůžu, je to vlastně jen taková hormonální podpora...a když byla sliznice vysoká, tak peřinku mimi má
Ráno jsem ještě vzala 2 a jsem jak po flámu 😅

britka
30. lis 2009

mě taky vždy po utrogestanu bylo všelijak.Já brala vždy 3X2.Jsem nějaká na nervy 20.11 jsem dostala stimulační injekci a já to ještě nedostala a 16.12 jsem měla jít pro mimouška tak mě to štve možná hraje psychika.O víkendě děláme topení tak to bude doma pěkný binec potom uklidit honem napéct cukroví a to vše stihnout do transféru a pak už se šetřit.

katapola
30. lis 2009

Holky, tak co nové testíky? Už tam máte jasné tlustice // ?

irinka.j
30. lis 2009

Zdravím, čtu tady že některé holky chtějí omezit koníka, taky jsem nad tím uvažovala, ale ne ptoto abych na to nemyslela, ale zatím nemám čím přispívat ☹ Ale jsem hrozně zvědavá, jak to s vámi všemi, které čekáte na // dopadne. Každý úspěch a radost sdílím s vami a moc mě to posiluje. Nikdy by mě nenapadlo, že se na 2 IVF budu, tak těšit. Pokud se vám všem co jste po ET nebo ještě čekáte na ET zadaří , bude to něco úžasného. Ikdyž jsme si defakto cizí, moc vám držím palce všem.

sara.max
30. lis 2009

ČEKATELKY //

Donnald- 29.11 - od 26.11.2009 // 🙂
Jessica112- 1.12.
Asmeena- 4.12.-KET

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY
Certina - 1 miminko
Lenka_s-1 mimnko
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

micinka22
30. lis 2009

1) donnald 29.11 - //
2) jessica 1.12. - //
3) asmen 4.12.-KET
4) sara 11.12. - 2.IVF
5)Juvik 13.12

STIMULKA

micinka
Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola

TĚHULKY

Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

micinka22
30. lis 2009

¨1) donnald 29.11
2) jessica 1.12.
3) asmen 4.12.-KET
4) sara 11.12. - 2.IVF
5)Juvik 13.12
5) mici 21.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY

Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

sara.max
30. lis 2009

Nevím jaké změny proběhly v tabulce, ale mě už vynechte. Hodně štěstí všem!!!

) donnald 29.11 // od 26.11.
2) jessica 1.12.
3) asmen 4.12.-KET
4)Juvik 13.12
5) mici 21.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY

Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

micinka22
30. lis 2009

saro:(( to je mi líto..proc sis smazala profil?????

irinka.j
30. lis 2009

sari, jestli se s náma loučíš, tak hodně štestí v životě...

certina
30. lis 2009

Asmee Verun.....nevěš hlavu.....ještě není všem dnům konec.......duch se možná ještě vrátí....a když ne....tak nesmutni...budou vánoce a po vánocích na to skočíte znova.....s novým rokem 😎 ......

holky co se to tady děje????Sari - co se stalo???
dneska jsem měla čas Vás jen dočítat.....tak teď jen v rychlosti pár řádků........

ještě jste tam v té tabulce vynechali Lenku_s?????
Ale nevím jestli se taky něco neděje - dost dlouho tu nebyla, ne????

juvik
30. lis 2009

Holky Sara asi nebude mít chuť teď psát...
Saro, v IP jsem ti už psala, tady ještě jednou, drž se!!!

b.e.r.u.s.k.a
30. lis 2009

donnald 29.11 // od 26.11.
jessica 1.12.//
asmen 4.12.-KET
Juvik 13.12
mici 21.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY

Lenka-1miminko
Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

b.e.r.u.s.k.a
30. lis 2009

Tak jsem tam Lenču dala,jináč taky koukám co se tu děje. ☹

asmeena
30. lis 2009

holky, proč smutná atmosféra, sari co se děje? Jestli o tom nechceš mluvit, tak držím pěstičky ať je lépe.

certi: zatím nic nevzdávám, raději jsem už ani nekupovala test, koupím až zítra a testnu ve středu a ve čtvrtek zajdu na krev a pokud to nedopadne, tak budu zkoušet další minimálku v lednu a pak další a pak své 3.IVF.

b.e.r.u.s.k.a
30. lis 2009

As tak se mi to líbí,BOJOVAT,BOJOVAT!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

certina
30. lis 2009

ano, ano......bojovat.....však si ta mimiška tady vybojujeme každá , ne???Jen někdo malinko dřív a někdo malinko pozdějc........hlavně, že už se to tady zase po dlouhé době prolomilo.............jjjo - mám z Tebe Veru radost....že to hned nevzdáváš..........tak pak pisni co a jak......

asmeena
30. lis 2009

já jsem bojovnice, musí se to brát pozitivně, jinak je to potom na složení. Samozřejmě hormony hrají taky velkou roli, jsem se včera rozbrečela jsem viděla nazdobený stromeček v Jeseníku.

sara.max
30. lis 2009

Hezký večer, tak asi jedena z posledních zpráviček ode mě. Bohužel ne každý má to štěstí, že má alespoň naději a může to zkoušet 2x, 5x nebo 10x. My nemůžeme. Potvrdilo se podezření z minula a náš genetický materiál je nekompatibilní. Hold můžeme se snažit jak chceme, je nám to k ničemu. Podle dr Machače spadáme do 1% párů, kteří prostě mít spolu děti nemůžou, ikdyž by s jiným partnerem nejspíš mohli.

Mám vás ráda, byly jste se mnou pár týdnů, kdy jsem byla šťastná, protože jsem alespoň věřila. Už je to pryč, ještě to bolí a dlouho bude, ale život jde dál. Hodně štěstí a spoustu zdravých miminek pro všechny snažilky.

daisy14
30. lis 2009

Saro, tady jsou slova zbytečná, ale přesto, bylo fajn, že jsi tu byla mezi námi. 🙂
Přeji Ti v životě hodně štěstí a hlavně spoustu lásky kolem sebe!

sara.max
30. lis 2009

Díky 🙂

micinka22
30. lis 2009

SAro je mi líto :( také přeji mocc lásky od partnera a štěstí v dalším životním boji..mej se..

britka
30. lis 2009

Holky teď jsem přišla z práce a koukla se na stránky nějak mi to rozum nebere.Saro já taky se dala s manželem na to,že chceme dítě a já věděla že normální cestou to nebude,pak jsem se dozvěděla že vajíčka se mi netvoří a za druhé mám už věk.Taky jsem byla na nervy co dál a nakonec jsme se domluvili na darovaným a 3 transfery a nic.Teď čekám na další a nevzdáváme to.Sáro je třeba vyzkoušet všechny možnosti a navěšet hlavu a nezávirat do sebe.

micinka22
30. lis 2009

britko ..ano jenže celkem málo párů je schopno akceptovat dárce ....a u Sary by musel být..bud vajicka nebo spermie:(manžova sestřenice měla s přítelem to samé.. ☹( je to hrozne..

britka
1. pro 2009

Víš mici život je těžký,já mám stavy že je toho na mě někdy moc.Mám známé co několik let se snažilo otěhotnět vystřídali hodně center stálo je to dost peněz,ale až v plzni přišli na to,že ona má v sobě mužský hormon a nikdy dítě nebude mít a tak se dali na adopci a čekají.