Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

beras
13. kvě 2009

Ahojky holky.Tak já vás povzbudím ve snažení.Měla jsem tři neúspěšné ivf ve Fert. v Ol.Po tomhle už jsem to skoro zabalila až jsem narazila na téma Reprofit a jejich individuální přístup k pacientkám.Tak jsem nás tam vloni v září s manželem objednala a ještě předtím jsem si zavolala a chtěla vyšetření imuna.To jsem nechala udělat v Brně ve Viamedě kde je taky moc fajn dr.Výsledky jsem měla do tří týdnů.Dr. Machač proti tomu nic neměl a hned jak jsem měla papír se zprávou z imuna tak jsem jela opět za dr. Machačem.Jeho přístup je nepopsatelnej a kdo ho nezažil tak nepozná.Mrkl na nás a říká,že bude strašně rád když do tří měsíců budu těhotná.Na to jsem se začala smát a řekla jsem mu,že ve Fert. se nedařilo pět let a on mi dal takovej pěknej termín a určitě ,že si hraje na kouzelníka.Ještě dodal,že nám bude šetřit korunky ,protože ty stimulace už nás musely vyjít na pěknej balík.Nafasovala jsem clostil a ,že začneme s minimální stimulací.No jenže mě se posunula jako na potvoru menstruace a dr. potom letěl do Ameriky.Takže jsem to nestihla.Pak už jsem nechtěla před vánocema tak jsem si řekla,že hed v lednu jdeme na to.Taky se tak stalo.Začala jsem jíst clostil a šla na kontrolu kde bylo docela dost folíků.Dostala jsem na další tři dny po jedné ampulce fostimonu .Pak se naplánovala opu na kterou jsem jela do Brna.Opu mi vyšlo nádherně dělal ho sám dr.Byl zrovna v Brně.Pak za mnou přišel a řekl,že se bohužel podařilo odsát jen jedno vajíčko.Ale prý nemám propadat panice.Druhý den jsem si volala a vajíčko se oplodnilo a za 72 hodin jsem měla transfér.No a závěr je ten,že dnes jsem v 19 tt.Dokud neporodím neuvěřím,že se opravdu po těch letech zadařilo a velký podíl na tom má i dr. a jejo skvělej přístup.A ještě na závěr jeho slova.Pokud to nevzdáte tak věřte,že určitě se nám to společně povede.Takže holky neváhejte a fakt to zkuste.Přeju hodně štěstíčka .

petista
13. kvě 2009

Beras, děěěěěěěěěkuju 🙂 Teď mám za sebou 2 IVF ve FN OL, sice si mám ještě teď odpol. jít pro výsledky krve teď po 2. pokusu, ale už vím, že to bude negativní a dr. nemá ani čas si se mnou o tom promluvit a říct co a jak. Jak popisuješ dr. Machače, tak to bude úžasný člověk, uvidíme co mi řeknou dnes, ale už se na dr. Machače začínám těšit.

smilers
13. kvě 2009

petis 😉 ono se podari

kikav
13. kvě 2009

Ahoj, chtěla bych vás poprosit na email na sestřičku Reprofitu Olomouc. Chci se objednat k Mudr.Machači, který je mým doktorem ještě od dob, kdy působil ve FN OL. Děkuji za rychlou odpověď a ochotu. Přeji krásný den všem. Kika

petista
13. kvě 2009

Kika, tak email nevím, ale dr. Machač mi napsal do maila telefon, který zrovna nemám u sebe, ale napiš normálně na stránky reprofitu a oni ti pošlou telefon

beras
13. kvě 2009

kikav zavolej si tam dnes odpoledne.Dr. ordinuje od 15 hodin .Pokud ti to nikdo nebude brát tak to zkoušej kolikrát je tam frmol a sestřička tam je sama a třebas bere krev a pod. takže není přímo u telefonu.Pokud se nedovoláš dnes tak jsou tam.Úterý od 8-14,středa 15-18,pátek 11-14.Jinak mejlík přímo na dr. pokud se ho chceš na něco poptat předem tak se snaží co nejdříve odpovědět je machac@reprofit.cz.petis začni věřit.Já jsem při téhle stimulce byla neuvěřitelně v pohodě a věřila tomu,že pokud se nezadaří ted tak dr. se bude snažit něco jiného nakoumat at se povede.Holky klidně berte sebou do ordinace i na kontrolu manžela.Dělají to tam skoro všichni a dr. je rád,že může mlivit s vámi oběma.

beras
13. kvě 2009

Jinak možná ,že ted ta objednávačka bude trošilinku delší dr. prý údajně odlítá na tři týdny mimo republiku.Ale i tak to za to stojí.

smilers
13. kvě 2009

je faktem, ze ja brala manzela taky vsude sebou a bylo to hned lepsi a hlavne si vic pamamtoval nez ja😀😀 ale ja nechodila k machacovi ale do fertasu 😉

kikav
13. kvě 2009

Děkuji za odpověď. Zkusím to dnes. Mail na Mudr.Machače mám, právě mi včera psal, ať se objednám emailem přes sestru, který je v cc, což tedy nevím, co to je.

beras
13. kvě 2009

kikav tak to já teda taky nevím.Já jsem se vždy objednávala přes sestřičku.

donnald
13. kvě 2009

Beras, tak ten příklad je fakt krásnej......,
kéž bychom tio mohli zažít taky.
Ale jak se říká, naděje umírá poslední, tak uvidime,....

certina
19. kvě 2009

Ahooj - holky
tak co je tady někdo????
Mně čeká první návštěva v reprofitu Olomouc 24.6.2009 - jste tady někdo??????

teddyna
19. kvě 2009

ahojte všem. taky jsem klientka Reprofitu a dr. machače. jsem 2.5. po ET a jsem z toho těhule.dneska mi hlásili z laboratoře HCG 4096,což jsem teda fakt nečekala.to je skok šílený. nicméně,dr Machač je fakt machr!!! Certino - nic se neboj,machač je fakt skvělej.

donnald
19. kvě 2009

Teddda,
další šťastná. Mě nezbývá než jen čekat, jak vše dopadne. Jsme na začátku. Tento cyklus mám za sebou Clostík+Pregnyl a uvidíme jak to dopadne. Pokud to skončí MS (což i tak je už vlastně úspěch) mám tam jít na odběry a na další ultrazvuk a pak asi pujde i manže znovu na spg.
Certina - jak to že tam jdeš až tak pozde???

certina
20. kvě 2009

Jsem ráda, že se tady někdo taky mrknul.....
Teddy a jak dlouho tam chodíš???A ve kterém jsi teď týdnu???
donnald - nevím....ale zrovna tady v nějaké debatě jsem se dočetla, že dr.Machač je někdy v květnu 3 týdny mimo republiku, tak asi proto.....
holky a co tam tak všechno řeší při první návštěvě????Já loni v létě potratila a chodila jsem do vítkovické nemocnice tady v Ostravě, ale jejich přístup při tom byl tak šíleně hnusný, že jsem začala vyhledávat nového doktora - k němu jsem se dostala hned v září a do teď jsem měla clostilbegyt, duphaston, pregnyl .....a papám vitamíny (teď je budu kupovat i svému příteli), no a stále nic......
Teddy a Vy jste se začali snažit kdy????A ty máš problém s MS???Jestli to teda není tajné.....

donnald
20. kvě 2009

Ahojky,
té dovolené se trochu bojím..... . Mám tam jít 10DC a když tam nebude tak nevím nevím ach jo ☹.
JInak jsme na tom podobně, já prodělala loni v létě zamlklé těhotenství a od té doby taky nic... . Tak uviddíme. Jinak první návštěvy se neboj, šla jsem tam i s manželem. Zeptal se nás co a jak. Měla jsem výhodu, že můj dr. má stejnou ordinaci jako Machač, takže se podíval i do jejich programu a tam si vše vyčetl.Tento cyklus mi dal clostík + pregnyl + domácí snažení. Pokud cyklus skončí MS - tak odběry, ULT a další stimulace...

certina
21. kvě 2009

Donnald - a kdy čekáš MS????Já příští víkend.......
a co tím myslíš??? - že se dovolené trochu bojíš??Nic tu zatím o dovolené nepíšeš??tak jsem z toho trochu zmatená....
Jo jinak taky tam jdeme s přítelem.....a prosímtě - tvůj manžel byl na spermiogramu???Za jak dlouho jsou výsledky???
A ty jsi přímo z Olomouce???My plánujeme v arboretu v Horizontu příští rok svatbu. Už máme zamluvený termín a teď v červnu se tam chceme stavit domluvit ještě na nějakých podrobnostech......

teddyna
21. kvě 2009

certino,dneska začínám 6tt,včerajsem byla na ultrazvuku,tak máme gestační váček s viditelnou strukturou plodu.srdíčko by mělo být tak za dva týdny + -. k dr machačovi jedu 2.6. a to budu 6+6 a to už by srdíčko mělo být. od 1.6. zůstávám doma na PN - mám rizikovou a náročnou práci.certino,tak jsem z Ostravy-jak čtu,tak ty taky.u první návštěvy se tě doktor zeptá na tvoje problémy,prodělané vyšetření atd..... a pak začne dlooouze uvažovat a určitě na něco přijde🙂)

teddyna
21. kvě 2009

jo a teď do konce května tam dr Machač není,má dovču. je tam až od 1.6. My jsme měli problém oba.manžela jsem poslala na spermiogram na Fifejdy,kde se to dělá každou středu a výsledek máš zhruba do dvou hodin.

donnald
21. kvě 2009

Ahojte holky,
já myslela tu jeho dovču 🙂.
protože tam mám přijít 2-3 den na odběry a 10 na ULT. Ale pokud tam není jen do konce května, což je příští týden, tak je vše OK 🙂 .
Já MS čekám tak o tomto víkendu nebo začátkem příštího týdne, tak uvidíme. Jsem přímo z Ol, takže je to v pohodě.
Jo a co se týče Horizontu, tak prostředí je skutečně krásné. Také jsme přemýšleli o tom, tam mít svatbu, ale pak jsem od toho raději upustili. Byli sjme na tam svatbě známým, teda na obřadu a byli jsme zklamaní ☹. Jak tam totiž ti snoubenci stojí v altánku, tak před nimi jsou mikrofony a ostatní sedí o pár schodů níž. V ten den foukalo, jen tak mírně žádný hurikán, ale i tak jsme my, jako svatebčané toho moc neslyšeli, protože ty slova prostě letěly s větrem, ale ne do mikrofonu.
Teď musím běžet, takže jestli budeš chtíti napíšu ti víc 🙂. Ale prostředí fakt krása - taková americká romantická svatba 🙂.

teddyna
21. kvě 2009

donnald,v tom Horizontu jsem nikdy nebyla,ale prý je to fakt hezké. tak jestli budu doma,tak se tam určitě zajedu podívat při cestě za Machačem🙂 tam je to jen kousek,ne??když přijedu z dálnice od OV,tak u peugeotu odbočím směrem na ZOO?? mám pocit,že jsem tam někde nějakou ceduli viděla.

certina
21. kvě 2009

Čaute holky.....
Donnald - a jak jsi to myslela s tou MS, že bude i úspěch, když ji dostaneš???Měla jsi s ní od toho zamkl.těh. nějaké problémy???Už jsem se ptala jednou, ale nějak se mi tam prohodily jména 😖
Teddy a Ty jsi přímo z Ostravy (z jaké části) nebo z okolí??Já v Ostravě pracuji - jinak bydlím s přítelem v baráčku kousek od Ostravy......
Ještě jsem Ti chtěla k tomu těhotenství pogratulovat, ale jen tak tiše....aby se nic nezakřiklo......budu držet palečky, aby to bylo vše O.K......a už máš foto drobečka????Budeš si zakládat nějaké albíčko???Já mám na beremku, ale zatím bez fotek......chtěla jsem si tady dát své foto, ale stále mi to hlásí velkou velikost fotky - nevíte jak to tam mám nahodit????
Holky a kolik Vám je???Jestli to není tajné???Teddy a co prosímtě znamená vždycky to číslo druhé jako 6 + 6??To jsou týdny + dny???
My do toho Horizontu jezdíme pravidelně každý rok - vždycky na výročí???Už asi +- 7 let a prostě jsme si to tam nějak oblíbili a už se nám nic jiného nelíbí???Je to tam sic dost drahé, ale proto si na svatbu šetříme bokem.....
Co plánujete na víkend??? Já jsem k vánocům dostala dárek od přítele - změna image - tak tam zítra odpoledne jdu - jsem strašně zvědavá co se mnou udělají???Přítel na to tak trošku zapoměl, tak bude dost překvapený 😝
No a o víkendu (spíš v neděli - poněvadž přítel stále pracuje) pojedeme zrovna do Olomouce do ZOO! Paráda - zase ta Olomouc 😉

teddyna
21. kvě 2009

Certino,taky pracuji v Ostravě,ale bydlím v Šenově-to je cca 10 km od OV. a máš pravdu,ty čísla jsou týdny a dny. takže když jsem dneska 5+1,znamená to,že jsem v pátém týdnu a jeden den.a jak píšeš o změně image,tak chodím do Ostravy k paní kosmetičce(studio Bosorka),která dělá proměny a má teda úspěchy neskutečné.

certina
21. kvě 2009

Teddy - jo, jo, jo - tak přesně tam jdu.......

certina
21. kvě 2009

Haloo - dneska už tu nikdo nebude?????Kde jste kdo???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzka72
21. kvě 2009

Ahoj, tak já se také přidávám, chodím k dr. Machačovi, je super, dnes jsem mu psala a došla blesková odpověď, tak, jako vždy, rok se snažíme o mimčo a zatím bohužel nic, 3x jsem brala Clostil a teď měsíc musím vynechat a pak jdu na umělé oplodnění. Měla jsem pojišťovnu 211, ale ta prý nemá s Reprofitem uzavřenou smlouvu, takže jsem se přihlásila ke všeobecné, tak snad to bude lepší. Všem držím palečky ve snažení.

certina
21. kvě 2009

Ahoj Zuzko....vítám Tě mezi nás......
a odkud jsi????

zuzka72
21. kvě 2009

Jsem z Olomouce a ty?

certina
21. kvě 2009

Já z Ostravy.......

certina
21. kvě 2009

Jé Zuzko - teď jsem si všimla, že už jsi tady v květnu byla, co???
😀 😀 😀
A kdy máš další návštěvu u dr.Macháče???