Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
12. pro 2009

čau holky.tak včerejšíí váha 1996g - no není možný,aby do dnešního vážení neměl už aspoň 2010g. no prostě v pondělí jdem směr Šenov.
Vojtík,jak by to tušil,tak si dneska dávám větší dávky na pití.a teď spí - jednu ruku pod hlavou,druhou na uchu - no prostě v tom má jasno 😀 .
jo Zuzi a teď to s tou velrybou bude už jen horší.já se teda dál nedožila než 3Ott,ale i v tom týdnu už jsem byla nějak míň pohyblivá.a to si nedokážu představit,že bych to dotáhla do 40tt,to by mě manžel vozil asi na dvoukoláku. ale pro Vojtíška by to bylo lepší,kdyby ještě plaval v bříšku.no co už - nenadělám nic a hlavně,že je zdravý,hezky baští a hlavně je nejkrásnější na světě 😀

britka
12. pro 2009

Moni to je krásné že Vojtíšek tak krásně přibírá v pondělí jedete určitě domů. 🙂 My doma řádíme, připadá mi to jak jste doma dělali vy.

zuzka72
12. pro 2009

Teddy-jasně, že je nejkrásnější, vždyť je Váš. 😀 Myslím, že v to pondělí to klapne a jedete domů. Doufám, že jsi to Vojtíškovi vysvětlila a vzkázala mu taky vzkaz ode mě. 😀
Britka-už aby to bylo......snad to teď bude rychle kolem těch vánoc utíkat. 🙂

zuzka72
12. pro 2009

teddy, doufám, že Vojtíšek bude k košíčku s mašličkou pod stromečkem, tak jako já před xxxx lety. 🙂

teddyna
12. pro 2009

Zuzi,vidíš-to mě nenapadlo ten košík s mašlí.ale vzhledem k tomu,že ke stromečku chodíme tak v 18 a to je doba koupanda,pak krmení a pak spaní,tak bych moc nadějně neviděla,že by šel z ruky do ruky.jen ať hezky spočne.

asmeena
12. pro 2009

ahoj holky
teddy: teda malý je velký čiperka, hlavně že mu chutná a o vánocích budete krásná spokojená rodinka u vánočního stromečku. Doma je doma. Moc na vás myslím. Ať je lépe a lépe.

juvik: drž se holka, moc mě to mrzí. Tady jsou slova zbytečná.

ikopretinka
12. pro 2009

Ahoj holky,
prosím vás o radu. Nevíte některá kde by mi v okolí Olomouce nebo někde i jinde udělali testy na alergii na sperma? Nemohu to zjistit. Byla jsem ve FN OL a prý to tam nedělají a vůbec neví kde by se to provádělo, opravdu strašný přístup lékařů. Jsem z okresu Prostějov.
Děkuji 😉

asmeena
12. pro 2009

ikop: to se dělá imunologické vyšetření ne? My byli nejblíž v Brně ve Viamedě, ale musí to být na lékařské doporučení, pak se to dělá ještě v Plzni a nevím jestli i v Praze?

ikopretinka
12. pro 2009

Asmeena, moc děkuji,
lékařské doporučení nebude problém, to mi dr. napíše. V té Viamedě, když mi tedy má dr. napíše doporučení, mi udělají jen tu imunologii nebo budu muset u nich před testem na imuno absolvovat ještě všechna ostatní vyšetření jako např. laparoskopie, gyn. prohlídku...atd.???

asmeena
12. pro 2009

né, to se dělá jen z krve a manžel dá sperma. Dělá to tam na alergologii nějaká paní doktorka ve své soukromé ordinaci a pak s těma odběrama jedete sami do laboratoře Viamedy

ikopretinka
12. pro 2009

Asmeena děkuji ti moc 😉
Pomohla jsi mi!!!

katapola
12. pro 2009

Ve Fertimedu mi říkali, že částečné imuno vyšetření se dělá i ve Šternberku. Velké imunobiologické vyšetření se dělá myslím jen v Praze Podolí a v Plzni.

asmeena
12. pro 2009

katap: a ještě nově v Brně, já tam byla

ikopretinka
12. pro 2009

Díky holky 😉

britka
13. pro 2009

Ahojki holky nějak nás tu přibývá ato je dobře.Tak jsem přemýšlele,že tyhle stránky kdo vymyslel byl dobrý.Jedná druhé poradí.Naší známí byli v Plzni na imun.vyšetření a jsou tam taky dobří.

katapola
13. pro 2009

Asme a kdys tam byla? A co všechno jsi měla ve výsledcích?

asmeena
13. pro 2009

katap: byli jsme tam 9.7.2009 a zjišťovali nějaké výsledky mojí štítné žlázy, potom jestli nemám protilátky proti spg. A jinak jsou tam nějaké hodnoty napsané zkratkama a já tomu teda vůbec nerozumím, ale hlavní je závěr, že vše v normě bez patologických nálezů.

katapola
13. pro 2009

Máš tam i výsledek ohledně buněčné imunity proti spermiím manžela, cizím spermiím a trofoblastu? Pokud ne, tak to není to velké imunovyšetření, co se dělá v Praze a Plzni. Pokud jo, buď ráda, že máš bun. imunitu v norměl. Já ty hodnoty, cos psala mám taky v pořádku, ale buň. imunita mírně pozitivní proti všemu☹

beras
13. pro 2009

Ahojky holky,po delší době zdravím.Už máme 2 měsíce a ve čtvrtek v poradně Tomík vážil 5030 gr a měřil 58 cm.Však má taky řádnej apetit a ještě,že mám dost mlíčka a nemusím dokrmovat.Už se krásně směje a povídá a to nevíc v koupelně na přebalováku bez plínky 😀 to mu je hej.Sem tam nakouknu jak bojujete.Jste tady všechny bojovnice a statečně bojujete 😀 Ono se to jednou podaří až to budete nejmín čekat jako já.Často si vzpoemnu na Štěpána ,že za to jak jsem ted štastná může on 😀 😀 Když někdo řekne,že je malej krásnej ,že se nám povedl tak si v duchu říkám kdybys věděl kdo ho dělal a kde 😀 😀 Katapol já jsem taky byla v Brně na imunu a je to komplet imuno vyšetření jako dělá Praha a Plzen. 😀 Krásny vánoce a příští rok at už je Vás u stromečku víc 😀

asmeena
13. pro 2009

katap: nevím co je to vše za vyšetření, protože tam jsou akorát hodnoty ve zkratkách a to něco řekne maximálně doktorovi. Nevím co to tam všechno je. 😖

asmeena
13. pro 2009

beras: tak to máš fajn, že pořád kojíš. A zvládáš teď ještě nějaké přípravy na vánoce? Je malý hodný? A co tvoje slečna, ta pomáhá? Nežárlí?

sara.max
13. pro 2009

Ahoj všem, tak jsem si říkala, že se tu už asi nějakou dobu neobjevím, ale nemůžu jinak. Dnes jsem se dověděla, že manželka mého exmanžela je opět těhotná. Májí už jedno dítě o které se stará kdo má ruce a nohy, protože jeho manželka šla po 6 měsících do práce. Nechtěla se starat a nechtěla být doma. Po pár dnech co jsem se trošku vzpamatovala z našeho ortelu, jsem si myslela, že vánoce už nějak zvládnu, ale teď jsem na tom ještě hůř než na začátku. Jsem totálně v pr..... s nervama a nemůžu už myslet na nic jiného.

Nezlobte se holky, že vám sem vnáším takové nevánoční atmosféru, ale já mám takovou chuť se vyřvat a vynadávat a vyvztekat, ale stejně mi to k ničemu nebude. Stáli jste při mě když mi bylo nejhůř a tak se na vás obracím i teĎ. Sobecké, já vím. Omlovám se, ale já už nevím jak dál.

Jinak si vás pročímám denně a sleduji vaše úspěchy i nezdary. Strašně ráda bych vás všechny povzbudila v dalším snažení, ale nějak nemám sílu.

Vojtíškovi moc a moc chuti k papaní, ať je s mamkou a taťkou o vánocích doma!!! 🙂 🙂 🙂

b.e.r.u.s.k.a
13. pro 2009

Ahoj saro.max já tě chápu jaké máš stavy,sice u nás žádny špatný ortel nezazněl,ale ty nezdary si vybraly svou daň.Ale budu bojovat.A vůbec se nezlobíme za to,že píšeš,každý se potřebuje vyzpovídat a na to tu jsme.Líbí se mi jak si navzájem dodáváme odvahu.Já jsem dnes byla v kostele a křtili tam dvě holčičky,tak jsem těm rodinám záviděla a musím se přiznat,že se mi chtělo děsně brečet,že my nemáme štěstí.
A co Vojtíšek,dohnal už tu konečnou váhu?Moc vám přeji,aby jste byli na vánoce spolu doma u rodinného krbu 🙂

daisy14
13. pro 2009

Ahojky všem, už taky konečně musím napsat a ne Vás jen číst 😉

Teddy, to máš šikovného Vojtíška, přeju ať jste brzo doma ve svém!

Saro, naprosto Tě chápu, já to mám teď stejné, když jsem se včera dozvěděla něco podobného. Bratranec co se před půl rokem ženil teď čeká rodinu, prostě šup šup. Taky mi to přišlo líto, i když jim to moc přeju protože to jsou fajn lidi. No co postýskám si, ale myslím na příští rok a na to jak zase začnem bojovat 🙂 A čím nás tu je víc, tím víc se navzájem podržíme, mě to fakt hodně pomáhá. Takže holky díky! 🙂

Jinak mám už napečeno, dárky skoro všechny, jen mi chybí pár blbůstek pro pobavení a je to 🙂 A s úklidem rozhodně neblbnu jak některé ženské u nás v práci, na to mě neužije 😀

Přeju Vám hezký týden, ať jsou vánoční přípravy co nejdřív z krku a užijem si svátky!

sara.max
13. pro 2009

Taky už mám skoro všechno napečeno a nakoupeno. Dnes jsem i všechno zabalila. Pořád mám pocit, že nemůžu ani na chvilku vypnout. Pořád se snažím něco dělat a když mám náhodou volnou chvilku, tak si zase něco vymyslím. Jsem už děsně unavená, ale nemůžu si pomoc. Jsou to blbý vánoce. Už se na ně vůbec netěším. Snad to ale nepokazím i těm ostatním.

Krásný večer holky a díky za podporu 🙂

b.e.r.u.s.k.a
13. pro 2009

Ahojky,tak já už mám taky skoro napečeno,ještě chci udělat marokánky a kokosovou nepečenou roládu a končím.Jináč sáro zkoušela jsem ten tvůj mazanec je to mazec,mňam mňam.Jo a nevím,kdo to psal recept na vanilkové kuličky,myslím že Kat,tak ty byly taky úspěšné,že jsem musela ještě připéct 🙂 Už mě čeká jen zdobení a úklid

jaja35
14. pro 2009

Ahoj holky,
hlásím, že se nám nezadařilo. Vypadalo sice nadějně, doposud ani nešpiním, ale testy i krev byly negativní. Takže v lednu zkusím asi zase minimálku. Třeba počtvrté to konečně vyjde. Musím se ještě poradit s Machačem. Ze 4 holek, co jsme ležely na pokoji při odběru vajíček, se zadařilo jen jedné, která byla na klasickém IVF.
Jak tady čtu, vy už máte napečeno, to já jsem ještě ani nezačala. Čeká mně ještě i vánoční úklid. To bude fofr.
Mějte se hezky.

beras
14. pro 2009

Pěkné ráno holky 😀 Tomík usnul tak sjíždím v rychlosti net.Saro to je prostě ta nespravedlnost 😒 Já jsem z toho aky byla vždycky zdrblá když jsem zjistila,že je někdo těhotnej.To jsem byla bez nálady a vzteklá na celej svět.A ještě kor když se o miminko nechce starat. ☹ Asmi jasně,že stíhám s přípravama.Napečeno teda s mamkou jsem pekla když Tomík 3.5 hodinky chrupal v kočárku ,dárky zabaleny ,stromeček koupenej no prostě pohoda.Ještě chceme jet ve středu do Ol.ale bez Tomíka.Nechci ho nikam táhat at něco nechytne.Tak ho nakojím a jedno krmení mu odstříkám a babička ho nakrmí z flašky.Už jsem to zkusila a šlo mu to tak není problém.Jinak ta naše slečna pomáhá a Tomíka miluje.Sice ze začátku to pro ní byl vetřelec ale brzo si k němu cestu našla 😀Beruš marokánky jsem taky dělala a pravielně na ně chodím 😀

micinka22
14. pro 2009

Dobré ráno holky,
tak na horách bylo krásně..sice pár akciček typu- nacouvání do sloupu (rozbylo se zadni sklo) a kdyz jsme 2 autama jeli na výlet a vraceli se tak pred nama v kopci zastavil jeden chytrej pán a už jsme se nerozjeli nikdo..ledovka jako prase..sem vystoupila a malem sjela až dolu ..takže akce..nase auta to pak vyjeli jak jsme je dostali ke kraji na sníh..a pro chlápka poslali z hotelu 4kolku s řetezama..ktera skocila v prikope že...takže dobrodružo..ale hotylek moc peknej ..vše udelano pro děti..akorát malá mi pred odjezdem tam zacla kaslat a celej p=obyt skoro nic nesnedla a byl rozmrzela....ale včera už ji neteklo ani z nosu tak dobry..si to odmarodila tam ...

Teddy tak to je super!!! vidíš stihl to chlapák dřív než před štědrým dnem!!!! 24. už bude mít 2,5kg 🙂))
už asi balíte a chystáte propouštěcí zprávu že?..-)) štastnou cestu a hod sem fotečky z domova🙂

Saro je to těžky ,ale zvladneš to ..boužel kopance od života jsou někdy nesnesitelné a pekelně bolí :(((držím palce!

beras tak to je super že už máš všechno pod střechou 🙂 my včera ještě jeli koupit stromeček..no je velikej a krasnej..nevím kam ho dáme 😀 😀 😀

jinak u nás to zatím vypadá nadějně..ale dokud člověk neuvidí aspon srdíčko...a to bude tak v lednu..

juvik
14. pro 2009

Ahoj holky,
zdravím po víkendu...byli jsme skoro pořád pryč, snažila jsem se dát dohromady, ale moc mi to nejde. 😖
Hlavně včera, když dojeli malí od švagrů a manželův bratránek s manželkou, taky čekají mimi...tak jsem měla knedlík v krku a držela jsem se, abych se nerozbrečela.

Mici ??? vysvětli nám to...tys už testovala? 🙂