Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. pro 2009

Ahojky,nám dělali taky u minimálky ICSI.A i v Brně jsou super doktoři,byla jsem tam už čtyřikrát a narazila jsem i na Štelcla a Mudr.Koudelka je taky moc příjemný-klon 🙂

britka
19. pro 2009

Zuzi dívala jsem se na fotky to jsou vaší pejsci?Jsou pěkní a na ně pleteš oblečky jo?O tom spaní jsem ti psala ráno a vidíš Monča by teď spala a ten spánek teď chybí tak se snaž spát co nejvíc.

zuzka72
19. pro 2009

Britka-teď pletu na mimča, na pejsky už jsem uoletla, ale prodala to známé do obchodu stříhá psy, protože to bylo na ty moje špeky maly, teď jim šiju oblečky, protože mám hodně látek a chytlo mě to, mě musí chytit rapl a pak šiju a pletu od nevidim do nevidim a pak na to třeba týden nechytnu až mě to zase chytne. Jo a to spaní, tak to fakt není můj případ já už 2děti mám a ten spánek jsem nepotřebovala ani při nich, zkrátka děti v noci spaly a já šila a pletla, pak sebou na 2hodiny buchla, vstala a zase něco švitořila, já jsem už taková, no co už s tím nic nenadělám, ale zato hodně podělám 😀 😀 😀

zuzka72
19. pro 2009

🙂 Navíc když jsem byla v nemocnici, tak ze mě byly skoro mrtví, dávali mi diazepan na spaní a já ani po něm nespala-jsem na ty léky zkrátka imuní a nespím ani tak, to se nedá vysvětlit, já prostě můžu ležet potmě a stejně neusnu-nejde to. Ale mě to vyhovuje a nestěžuji si. 🙂

zuzka72
20. pro 2009

Tak jsem dumala, že teďkom to asi bude utíkat rychleji ty dny. když jsou vánoce, ale potom se to povleče.... Měla jsem v plánu ještě ykouknout nějakou Olympiu a Tesko, ale v tom mrazu a sněhu se toho docela bojím, abych sebou někde nešvihla, ale slíbila jsem to děckám a tak budu muset.... ☹

britka
20. pro 2009

Ahojki venku mrzne jak hrom jak se říká že by tam psa člověk nevyhnal,ale práce mám habaděj tak mám co dělat.Zuzko jak je vidět tak máš taky pořád co dělat.Venku dávej pozor ať neprochladneš nebo nespadneš.Dárky ještě nemám taky koupené,asi zítra jak pojedeme z Brna tak se kouknem někde do obchoduhlavu si z toho nedělám.

ellaaee
20. pro 2009

britka tak vy jedete zitra do Brna? A na co? na odber vajíček? kolik ivf už jste absolvovali? My jak jsme byli v pátek tak jsme pak šli do Vańkovky, byla tam hodně lidi,ale i fajne slevy. Akorat ja jsem se bala tam neco koupit, kdyby nahodou bylo treba reklamovat, tak je to trochu z ruky.
Zuzka72, zuzi na kolikaty pokus vam to vyslo?
Teddyna vojtíšek je nádherny🙂

britka
20. pro 2009

Elli jedeme si pro dáreček pod stromeček 🙂 Na transfer na 9.30h. akurát mě štve to počasí já zimu nemusím a hlavně na cestách.Tak co Zuzi byla jsi na nákupech?

ellaaee
20. pro 2009

britka tak to na tebe budu myslet a mooooooooc držet palečky. Ta zima je naprd, to mas pravdu

b.e.r.u.s.k.a
20. pro 2009

Brit tak přeji hodně štěstíčka.No my jsme kvůli tomu počasí odložili další pokus na jaro.

britka
20. pro 2009

holky díky,to štěstíčko potřebuji jak sůl.venku ty mrazy ne a ne polevit děs.

b.e.r.u.s.k.a
20. pro 2009

Hlavně jeďte opatrně ať se vám nic nestane a bobíšky dovezete v pořádku domů

britka
20. pro 2009

To víš že pojedeme opatrně. 🙂

zuzka72
20. pro 2009

Britka nákupy mám zítra dnes jsme courali po návštěvách a je tam straaaašná zima, měli jsme jít večer na koncert venku, ale odvolala jsem to.
ellaaee-pokud myslíš to ICSI tak to vyšlo na poprvé. 🙂

britka
20. pro 2009

To bys na tom koncertě promrzla.Já se odhodlávám jít ven a poněvadž máme koně tak vyklízet a mě se do té zimy nechce a musím brr.Já potřebuji ještě nakoupit zbytek dárků a nevím jestli zítra nebo v útery.Doma to máme ještě jak po výbuchu,ale do svátku to vyjde.Pokojíček ještě jednou vylíčit a může se nastěhovat nábytek zpět a hned bude uklizené a já budu spokojená.Jenže od zítřka se už budu šetřit aby se bobíšci uchytili.

b.e.r.u.s.k.a
20. pro 2009

No já jsem byla venku ráno a ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat,pořád je mi zima.Asi si půjdu zacvičit,ať to mám za sebou a naložím se do teplé vody 🙂

britka
20. pro 2009

Relax ve vaně až večer.Nakrmení dravé zvěře zvládnut ještě pejskovi a je to.Je tam zima fakt už ať se oteplí.

ferdice
20. pro 2009

Britko dobre zitra dojedte, embryjka hezky u tebe ulozte a at krasne jezisci prospivaji.

ferdice
20. pro 2009

Ja jsem z Ostravy, tak koukam, ze nas je tady z okoli dost co si vybraly Reprofit.

britka
20. pro 2009

já jsem to zkoumala včera a máš pravdu Ferdi z okolí OV je nás dost.

b.e.r.u.s.k.a
20. pro 2009

cvičení i koupel mám za sebou a jdu koukat na super star,jsem zvědavá kdo to vyhraje

micinka22
21. pro 2009

Britko tfuj tfuj tfuj !!!!! 😵 😵 😵 😵

teddyna
21. pro 2009

krásný den všem.u nás sice svítí sluníčko,ale je mrazivá sibérie.Vojtíška jsem si odvezla v košíku k oknu na sluníčko.ať nachytá nějaký paprsky.dneska jsem v noci opět vstávala 3x.já teda nevím-to noční kojení je děs.nevím,jestli toho mlíka pro něj nemám málo,když má pořád hlad.nebrečí nějak,je spokojenej. včera váha sice stagnovala,tak uvidíme,co dneska.ve střede máme poradnu,tak jsem zvědavá,co doktorka řekne.
Britka dneska frčela do Brna,co?určitě mi mávala,jak jela kolem nás 😀 .doufejme,že státní silnce budou rozsolený a budou mít dobrou cestu.tak tfuj tfuj-ať se tam mimča udrží a můžem kočárkovat spolu.
beruško,vidím,že jsi koukala na superstart.my s manželem taky,fandili jsme jak o dušu.naštěstí vyhrál Chodúr-má super hlas.Šmajda zas není k zahození vzhledem.
hele,už píšu o chlapech,tak to mám po šestinedělí a hormony se srovnaly 😀 😀

micinka22
21. pro 2009

Teddy Lilča jedla po 3 hodinách takže noční vstávání taky bylo...asi do roka a pul jedla v noci..

micinka22
21. pro 2009

a hlásím gestační váček 4,6mm 🙂 Ko za týden..

stephanie
21. pro 2009

ahoj holky,
jsem taky z okresu ostrava a jezdím do reprofitu.
Už jednou jsem tady brouzdala po icsi, to bohužel nevyšlo. Dneska jsem byla ještě v Brně na KET. Pan doktor Machač byl nějaký optimistický, tak mu věřím, nic jiného mi nezbývá. I když pořádně nevím, jak se mám chovat, jestli na to myslet, nebo raději nemyslet...a teď zas to dlouhé čekání. Kéž by to vyšlo.
Měly jste to taky tak, ty, které byly na Ketu, že Vám embryjka rozmrazily během 3 minut? Jsem nevěděla, že to tak jde.
Mici, jsi to ty, která Machače přemluvila místo IUI na ICSI? Moc Ti to přeju.
JEště jsem se chtěla zeptat, jestli jste se nějak omezovaly, nevím, jestli mám ležet, nebo můžu normálně fungovat.
Moc děkuji za odpověď a za rady....
😵 😵 😵

teddyna
21. pro 2009

Mici,gratulace ke gestačnímu váčku!
vítám Stephanie-jeslti jsi byla dneska na KET,tak ses možná potkala s Britkou,ta byla dneska na ET. před chvílí jsem s ní mluvila - odpočívá. a co se režimu po transferu týče - moc bych to neřešila.já chodila do práce až do 8tt.určitě nelež,ale normálně funguj.samožřejmě,když budeš unavená z utrogestanu,tak si lehneš,ale nuceně bych neležela.pokud v práci netaháš bedny s pivama nebo melounama,tak bych normálně fungovala a vánoce si užila v klidu a míru - toť moje skromná rada.

stephanie
21. pro 2009

ahoj teddy
děkuji za odpověď, jsi hodná....je fakt, že když jsem byla porpvé těhotná (to bylo tentkrát bez problémů- syn 5 let), tak jsem taky dělala všechno , dokonce i těžší fyzickou práci, protože jsem nevěděla, že těhotná jsem...Dr. Machač říkal, že k uhnizďování dochází dnes, tak tak polehávám, ale pak už míním normálně fungovat. On sám říkal, že není třeba se nějak omezovat.
Tak ještě někdo odtud byl dnes na transfér? Byla u Machač? já tam byla mezi 10-11h, to tam seděla v čekárně jedna paní a pak jsem tam viděla ještě 2 páry - z toho jedna blondýna a jedna černovláska nakrátko ostříhaná, tak nevím, jestli to byla zrovna britka.
Jinak ti moc gratuluji k Vojtíškovi, když jsem měla čas, tak jsem tady občas koukla, takže o tobě všechno vím 😵 ...Já jsem taky rodila dřív, sice jen o měsíc, ale taky jsem si užila svoje.
Tak ti přeji hodně štěstí, snad se taky dočkám

micinka22
21. pro 2009

Stephanie..gratulka ke Ketu a snad se přes ty svátky mimčo chytne .-)))
jo a asi jsem to ja kdo ukecal na IVF..a jsem ráda.. .-) Machač určitě taky ,že se snad zbaví dalši zajemkyně o mimi.-))

jinak jsem se nijak neomezovala..popravde jak to bylo vse tak v pohode a nic nebolelo tak mi to ani neprislo že sem byla na ET 😀 😀 😀 😀

Britce držím palce at se mimča brzo zakuklí 🙂)