Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
10. čer 2009

Peti,jdeme taky do Myrona.do konce června ještě hrají a pak mají prázdiny,tak si to jdem užít. mají tam super hry.byli jsme na "saturinovi" a to jsme se chlámali ještě doma. dneska jdeme na http://www.ndm.cz/inscenace_detail.php?insc=132.... tak snad to bude za něco stát.no a když ne,sbalit a odejít můžem dycky.páč jsme lístky dostali a neplatili,tak houby zle.akorát je problém,že te´d jsem si byla zkoušet oblečení a je to bída.půjdu asi v hadrech na hory a bude to 😠

micinka22
10. čer 2009

Peti ty jsi až takova ouřednice jo?.)) tak to je fajn ..no my razíme snad tam v poledne nebudou lidi 🙂)
mejte se krasne a zitra ahoj .)

certina
10. čer 2009

Jo , jo Mici......todle spadá pod můj rajón, ale jen OV 😉
Škoda Moni, že Šenov spadá do centra OV????To bys pak dávky přišla vyřídit ke mně 😀 😀 😀 (Původně jsem pracovala v centru, ale už pár let jsem ve Vítkovicích). No ale i tak bys mohla pak přijít ke mně - a já bych jim to tam přeposlala interní poštou 😀 😀 😀 😀
Tak pak napiš jaké bylo divadlo - dívala jsem se - je to činohra - taky chodíme převážně na činohru (no chodíme - snažíme se abychom nebyli až tak zaostalí kulturně chodit cca 1-2x do roka) - ale na toto jsme nebyli - herci tam nějací jsou známí - tak uvidíte, jaké to bude......

Mici - a jak to že se s náma už loučíš dneska????Ty už nenakoukneš????Neboj lidi tam nebudou - teď v červnu se moc věcí nevyřizuje,to začne teprve v červenci a potáhne se to až do listopadu.............to bude zase mazec!!!

teddyna
10. čer 2009

Teda Peti,no vidíš,jaká jsi šikula s tím ouřadem.hele,ale co se budu k tobě přehlašovat?dy´t ty vlítneš za Machačem,na první šup bude mimin a dál tě v práci nikdo neuvidí.takže zůstanu tam,kde patřím a ty to jen zkoukneš odborným okem,jo?my chodíme do divadla častěj než 2x do roka,ale taky to není žádná sláva.manžel celý léto jezdí po hudebních festivalech fotit,takže jsem se přidala a na něco jezdím s ním,pak to celej rok vydjchává a fotí svatby nebo si dělá svoji servisní práci no a jak vybyde čas,tak přijde na řadu manželka s divadlem- tož afi tak 😝

certina
10. čer 2009

teda Moňulino - Ty umíš rozesmát......s tím prvním šupem 😅 ale po tom, jak dopadla Verun, se už moc k němu netěším...prostě to nějak na mě dolehlo ☹ ☹ ☹
No musím říct, z toho jak to tady čtu - tak ten tvůj manža na Tebe asi taky nemá až tak moc času, co????

teddyna
10. čer 2009

peti,kurnik,depky stranou nebo ukážu svoji svalovou výbavu!!!nedolehlo nic,páč všechno dopadne dobře.Já šla ke Štěpánovi zcela zhroucená v depkách a odcházela jsem a vznášela se na obláčku-on to s ženskýma umí,neboj!!no,manžel je zaneprázdněn hodně,ale já jsem byla taky,když jsem chodila do práce a k tomu podnikala,tudíš jsme si neměli co vyčíttat.teď jsem doma,času mám více na věnování sama sobě a bytu.teď nám budou měnit dvoje okna,takže už se těším,jak budu malovat zdi a vybírat nábytek atd.... ale řeknu vám,holky,jsem doma 14 dní a utíká to pekelně.teď už jedu třetí týden doma a ani se mi to nezdá

certina
10. čer 2009

jo, jo, už je to lepší - když tady mám Vás všechny.......nebudu raději na to myslet.....teď je čas si pořádně užívat..., že jo??....třeba se zadaří samo a bude to!!!
Tééda - to tady máme holky podnikatelky......, co???No a výbava obydlí - to je vždy paráda.......už to máme všechno za sebou - teď už budeme jen vybírat postupně rostlinky a stromečky na zahradu....ale v tom mám já teda trošku poslední slovo, neb ten můj je zahradník - takže to má v rukávu...... 😀

zuzka72
10. čer 2009

HOLKY !!!
Vy jste mi na to včera nikdo neodpověděli, tak to zkouším ještě jednou, prosím poraďte. Děkuji.
zuzka72 • 2d, snž • Včera ve 21:27

Která pravidla porušuje: | Zruš Holky tak mě napadlo, to on pozná přesně, kdy se ty vajíčka vyndají, nemůžou třeba přes noc, nebo tak odejít a že by se to jako prošvihlo? No blbej dotaz, já vím, ale napadá mě cokoliv. Já mám 36let, takže jsem tady asi nejstarší, no co už, alespoň nějaké vedení.

zuzka72
10. čer 2009

To , která pravidla porušuje, tam nepatří, asi nějakej šotek

certina
10. čer 2009

Hmm, Zuzi asi to vypadá, že budeš muset počkat až se naše znalá Monča vrátí z kultury a dá Ti nějaké info na tvůj dotaz 😕 😕 😕
A jak dopadlo tvé dnešní dávkování injekcí???Píchala sis to sama????

zuzka72
10. čer 2009

No doufám, že se to Monče bude líbit ta kultura, taky bych někam šla. JJ , píchala, jsem zvyklá, rvala jsem do sebe Pregnyl, takže mám nějakej nácvik. Ovšem dnes jsem si poprvé píchla to novy, představa, že jsem do sebe píchla dnes 4000,- je děsivá, musím si sama sebe začít víc cenit 😉 , no a reakce na injekci, to, že mě to po vpichu bolí, je logicky, to se dá, ale nechápu, že zvracím a je mi všelijak -no to bych asi taky pochopila, ale, že necítím konečky prstů na rukou a to dost drasticky(je to jako stádo mravenců)-to nechápu. 😖

certina
11. čer 2009

Dobré ranko holky.....
Tak co Moni - jaká byla kultura???Už se Ti to číselko v profilu zase pěkně přehouplo, co???
Zuzi a řekli Ti, že to bude mít nějaké vedlejší účinky???To zní dost blbě?

teddyna
11. čer 2009

čaute vespolek. tak vám teda řeknu,že ta kultůůůra stála pěkně za prd. ještěže jsme ty lístky neplatili. chvílema jsem tam absolutně nechápala jestli jsme v přítomnosti nebo minulosti.... ani divadlo nebylo plný.
Zuzi,k tvému dotazu:odběr vajíček je přesně načasován dle ultrazvuku- proto se na něj chodí tam často.tudíš,jakmile doktor uzná,že mají folikuly správnou velikost,píchne ti Pregnyl(čili hormon k vyvolání ovuolace,ktrá přijde za 36 hodin přesně).tudíš,když ti řekne,že si ve 22 hod píchneš Pregnyl,tak odběr vajíček máš na 8:30 za dva dny a ani o minutu dýl.Dále potom beztak dostaneš poslední tři dny píchání ještě lék,který se píchá podkožně (do břucha) k dozrání těch vajíček.Jmenuje se to Orgalutran.Teda aspoň ten Orgalutran jsem měla já.ale co jsem tak slyšela,tak to má kde kdo-aby ty vajíčka byl eňo ňuňo.
Zuzo a ještě tak čtu tvoje negativní reakce - kam to pícháš ty injekce?do svalu nebo podkožně?a jak se to jmenuje ta látka,co máš??

teddyna
11. čer 2009

jo,holky k tomu úterku.Nejedu sama,ale s manželovou sestřrenicí,která má první konzultaci u Machače.takže si domluvte termín a já písnu třreba Zuzce,jesti můžu dorazit na náměstí nebo ne.podle toho,kdy tu sestřrenku vezmou na řadu.přijede se mnou na těch 8 a bude prý čekat.už jste se nějak domlouvaly na čas a místo konání??

zuzka72
11. čer 2009

Jmenuje se to Menogon a píchám to , no nevím, nejsem odborník do špeku na břiše. A co se týká toho dotazu vajíček, jde mi o to, jestli nemůžou třeba rychleji utéct a já bych pak jela do toho Brna a oni mi řekli, bohužel, po cestě došlo k úniku vajíček. No nevím asi už mi z toho hrabe, ale třeba pochopíte někdo, jak to myslím.

teddyna
11. čer 2009

Zuzi,vajíčko uniknout nemůže - to je přesně spočítáno.ale co se může stát,tak je to,že může folikul prasknout.nicméně se neboj,páč Štěpán je machr a všechno má spočítaný do puntíku.Právě proto dostaneš beztak ještě ten Orgalutran,aby vajíčka dostatečně dozrály.folikuly se punktují zhruba ve velikosti 20 mm - to je tak ideální velikost.on ti na každé kontrole řekne,kolik se jich vylíhlo a jakou mají velikost a kdy to zhruba vypadá na odběr.

krejculka
11. čer 2009

Móňo??? 😕

zuzka72
11. čer 2009

Už teď se toho bojím, aby to všechno vyšlo, no budu tomu věřit, už aby to bylo za mnou, to odpočítávání dnů, je jako stříhat metr na vojně, ale za ten výsledek to stojí, jen, aby to klaplo... 😠

teddyna
11. čer 2009

krejčulko-my se známe?? tož ne ke cej - jsem už sto let neviděla 😎

teddyna
11. čer 2009

zuzko,klííííídd - pohoda.právě se tady pokouším vyrobit chlupatý knedle na oběd,tak to je teprv nerfáák a ne štěpán v Olmiku 😀

krejculka
11. čer 2009

😀 ,pamatuješ si na mě? 😀

teddyna
11. čer 2009

krejčulka-ale joo,cosik se mě v té hlavě čéče honí,že jsem tě už kdesik viděla.ale ted si neuvědumuju kde?nakopni mě 😝

krejculka
11. čer 2009

😀 ,máme společnou mámu,tátu,ségru,dědy,babičky,tety,strýce,bratrance,sestřenice,synovce,neteř.....už víš? 😀

teddyna
11. čer 2009

😀 no vidíšš - jsem čula,že ty budeš ňáká příbuzná 😀 😀 😀 to je děs - jak tady mám zabydlenýho toho Němce,co mi pořád přehazuje ty věci,tak člověk zapomene na vlastní ségru 😀

certina
11. čer 2009

Holkýýýý - Vy jste fakt ségry!!!!!!!!Vy jste na těch fotkách probůh úplně stejnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Krejculko a kolik těch dětí teď vlastně máš???Jsem z toho albíčka nějak zmatená????

krejculka
11. čer 2009

certi,jedno 😀 😀 😀

krejculka
11. čer 2009

tak toho Němce vyhoď,dělá ti doma akorát bordel,co, 😀

certina
11. čer 2009

Ahááá 🙂 🙂 🙂
Holky a co dneska děláte???Krom těch co jsou v práci.......a tvrdě makaj jako já 😎

zuzka72
11. čer 2009

Certino, jak jsi se dostala na to albíčko krejculky? Ráda bych se na její i jiných podívala, ale nevím, jak tam najet. ☹

krejculka
11. čer 2009

Já jsem právě dovařila obídek,trochu to tu pofackovala,pověsila prádlo a za chvilku pojedu pro Davídka do školky 🙂 .