Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
30. pro 2009

čaute vespolek.tak nám moji rodiče nepřijedou.zapadli na Jihu sněhem a na cestách mají ledovku,tak je to takové na prd.takže Soni,jestli chceš,odpo se stav.ale domluvíme se kdyžtak telefénem na čase,jo?pozvala jsem tchánovce na oběd,protože mám vytažené maso a my dva to s manželem nesníme.ale štve mě,že naši nedorazí,protože se mi povedla naprosto úúúchvatná polévka. a když se mi konečně něco povede,tak návštěva neklapne - no chápete to???? 😠 . Vojtík je úžasný,baštil večer ve 23 a pak až v 03 a pak v 07,takže dneska můžu říct,že jsem se i vyspala 😀 . teď jsem ho fikla k manželovi do postele a je to super pohled - dvoumetrový chlap a malý koblížek u něho 😀 . joo a no jasně?kde jsou fotky v albu???honem honem,ať vidíme,jak všechny vypadáte 😅
Zuzi,kolik ti váží miminka?mám ti schovat nějaké úplně malinkaté věci vel. 44?mám jeden overálek a pak něco vel. 50,z toho postupně Vojta roste.píšu to proto,že dvojčátka bývají menší,tím,že jsou dva.ale jen se ptám,jinak to pak dám na MMB.

britka
30. pro 2009

Moni malý si to už upravuje bude to lepší a lepší s tím spaním a ty si taky odpočineš.To ti musí být líto že vaši nepřijedou,ale tam u Vás to je samý kopeček já tam byla na operaci a tenkrát napadl sníh a cesta domů to byl děs tak vaší přijedou až bude lepší než by se mělo něco stát.Ale je to jak naschval těšíš se a blbé počasí to zkazí.To máš pravdu že dvojčátka jsou malí jak se narodí.Já se ti odp.ozvu Moni co a jak jo?

zuzka72
30. pro 2009

Moni to by byla taky super podívaná to vyfoť taťku dlouhána s Vojtíkem. A velikost 44? Ty brďo, já myslela, že nejmenší je 50. No každopádně to schovej, bude se to hodit, pokud nebudu ty moje ještě nakonec přenášet, váhy nevím, budu chytřejší 5.1. to jdu na UTZ tak jsem zvědavá. Holky mě je od včera tak blbě, že nevím,nevím, je mě tak-no těžko se to popisuje, v hubě jak v polepšovně, chuť na nic a strašnej tlak do spodku, jako by se mi mělo břicho roztrhnout. Taky mi tvrdne. No a jestli jsou to nějaky příznaky-tak to já , jako zasloužilá matka nevím, bo už si na žádny příznaky nepamatuju, ach jo, snad je to jen nějaká blbost, uvidíme, naštěstí dnes je Petr naposledy v práci a dojede brzo v 11hodin a pak už mě bude hlídat 😀 , tak alespoň na to nebudu sama, jenže to zase nebudu moct až do 4.1 než půjde do práce ani pohnout končetinou 😒 , hlídá až moc.......

irinka.j
30. pro 2009

Ahoj holky, stalo se něco pro mě naprosto neuvěřitelného. Dneska mám 6. den zpoždění MS, udělala jsem si test a je POZITIVNÍ. Po 5. letech vidím poprvé //. Brečím jak malá holka a vůbec tomu nemůžu uvěřit. Pořád se chodím dívat na ten testovací proužek. Každopádně jistotu budu mít až z krve.

zuzka72
30. pro 2009

irinka.j - 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak to moc a moc gratuluji.to je SUPER-takovej opožděnej Ježíšek.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

irinka.j
30. pro 2009

Zuzi, to je ježura jak blázen, porád chodím po bytě tam a zpátky a nechápu to....

britka
30. pro 2009

Irinko to je super zpráva,to máš radost co? 🙂 To máš ježíška krásného to bude manžel rád.Zuzi dávej na sebe pozor a hlavně nic nepodceňuj,kdyby ses necítila dobře tak radši zajeď na kontrolu.

b.e.r.u.s.k.a
30. pro 2009

irinko to je nádhera,tak už se to začíná obracek k lepšímu a to ještě není nový rok.Irin a to je přirozeně nebo jsi na něčem byla

stephanie
30. pro 2009

ahoj holky. tak co, jak je před Silvestrem?

Zdravím Kvakus - no to je teda pěkný trapas 😲 😲 😲 , my jsme to tak nemyslely, ale moc se omlouvám, ale proti tobě jsme byli fakt prcci, ale mi se zas všichni smějí, že jsem malá...no ale trapas to je řádný
Jak jsem přišla, tak jsi seděla u recepce, ale sama- jestli to jsi ty...na záchod jsem šla, ale že bychom se míjely, tak to už si nepamatuji. A ty jsi byla na ET, nebo KET? A jak se cítíš? Už jsi testovala?

IRINKO, moc a moc gratuluji, to bude krásný vstup do Nového roku 😵 😵 😵 ...a ty jsi byla na transfér, nebo je to přirozeně? Snad se holky už konečně na nás uměje štěstí, co? 😵 😵 😵

irinka.j
30. pro 2009

Holky právě, že přirozeně, nemůžu tomu stále uvěřit, letěla jsem si koupit druhý test a opravdu je to tam, dálnice jak blázen. Já měla naplánovanou návštěvu v Reprofitu na 2. února, tak jsem se těšila, že už ani nebudem muset jet. Zítra si nechám vzít krev, tak jsem zvědavá na to numero.

stephanie
30. pro 2009

...tak moc gratuluji, to je nááádhera!!!! a zítra ti vemou ještě někde krev?

irinka.j
30. pro 2009

Nechám si jí vzít v práci, jsem zdrv. sestra.

stephanie
30. pro 2009

jo tak to jo!!! 😀

teddyna
30. pro 2009

Jiři,to je super zpráááávaa!!!!!! tak to většinou bývá - to už jsi tady druhá,co měla naplánovanou návštěvu Reprofitu a otěhotněla přirozeně těsně před tou návštěvou.moc ti to přeju a hlavně,aby vše klaplo,jak má.
Zuzi,to víš,že jsem to nafotila. a taky mám super fotku -manžel držel Vojtu na odbrknutí,on se mu chytil za chlupy na hrudi a tak usnul - to je prostě nádherná fotka.jak to stáhnu z foťáku,dám do alba.a mládě se už ozývá z košíku,tak jdem zas krmit toho našeho hladovce.

irinka.j
30. pro 2009

Děkuji holky za gratulace, jsem z toho tak na větvi, že už jsem byla 3x na záchodě 😀

juvik
30. pro 2009

Ty brďo, to jsou zprávy 🙂
Irinko, nádhera 😵 😵 😵 ... a pak, že se zázraky nedějí...držím palce 😉
A vy už jste někdy na nějakém ivf nebo iui byli...nebo to mělo být poprvé?

irinka.j
30. pro 2009

Byli jsme v květnu a dubnu na IUI a pak v září na IVF. A nic z toho, pak jsem našla tuhle diskusi, která mě úplně dostala a objednala se. A dneska tohle, jsem z toho úplně vykolejená, nevěřila jsem,že to snad půjde přirozeně, byla jsem smířena s umělým.

teddyna
30. pro 2009

Jiři,to tak bývá.jak rezignuješ a smíříš se s tím,že ti pomůžou doktoři,tak to klapne.moc moc moc držím palce.a vůbec,založ album a dálnice na testech chcem viděěěttt !!
odpo dorazí teta Britka ormknout Vojtíka,tak poklábosíme.hele,neuděláme nějaký srazík?aspoň třeba ostravský??? nebo samozřejmě se může přidat kdokoliv,kdo chce přijet aj třeba z Aše.my budem moct zhruba od poloviny ledna ven,tak bych dojela někam.

irinka.j
30. pro 2009

Moni až mi přijde manžel s potápění,tak mu řeknu ať mi ty testíky zkusí hodit do alba, já to totiž neumím. 😅

britka
30. pro 2009

Hele teto Moniko neměla sis na chvíli lehnout?Venku mám koníčky a dávají pryč podkovy tak jsem byla na chvíli venku a je tam chladno.Ten srazík by nebyl špatný nápad 🙂 Za chvíli se jdu pokochat s Vojtíškem už se na něho těším i na Monču.Stefi tak jak pohoda?Co zuzi je už lepší než ráno?

stephanie
30. pro 2009

ahoj brit, jojo, pohoda, čekám , čekám...a ty? pozdrav tedy a vojtíška 😵
To s kvakus, to se teda povedlo, co? takže jsme tři v jeden den... 😎

daisy14
30. pro 2009

Ahoj holky, všechny moc zdravím po vánocích! Dalo mi zabrat Vás dočíst 🙂 ale samé super zprávy a to není ještě konec roku!
Irinko gratuluju, zázraky se dějí, moc ti to přejem!
Teddy, Vojtíšek je kouzelný, opatrujte se!
Zuzi, nech se obskakovat a odpočívej, sice vím, že jsi pořádný živel 😀 ale kluci ti přece jen dávají zabrat čím dál víc, tak se neužeň!
Zdravím i ostatní žehlící maniačky 😀 taky mě to včera popadlo, tak nevím jestli nebylo něco ve vzduchu 🙂 nebo už mě nebavilo z té hromady tahat věci po jednom 🙂 Ale ještě jedna kupa mě čeká, ale tu až příští rok 😵

Čekatelkám na // držím palečky, ať brzy hlásí dobré zprávy!

britka
30. pro 2009

Stefi ani mi nemluv trapas jak hrom.Já jsem nemohla usnout,ale i tak blbě spím.Dnes mě po dlouhé době bolí hlava a člověka to musí přejít samo,žádné prášky.Tak já ještě musím do spořky pak na chvíli k Monči.Tak pa.pa.

irinka.j
30. pro 2009

Holky podařilo se mi dát mé dva testíky do alba, tak koukněte. 🙂

asmeena
30. pro 2009

holky nedočítám nestíhám, jsem u našich v Jeseníku, ale koukám, že irinka má super zprávičky, jupí, to je nádhera, když se zázraky ději.

b.e.r.u.s.k.a
30. pro 2009

jé irinko to je nádhera,tak jsem se zasnila,kdy i já konečně uvidím//Zatím to vidím jen na fotkách ☹
Ale moc ti to přeji

irinka.j
30. pro 2009

Berusko nesmutni, to přijde, uvidíš. Můj manžel tomu stále nevěří, snad ho přesvědší zitřejší krev.

juvik
30. pro 2009

Irinko, to jsou teda dálnice 🙂 Držím palce na krev.
Já mám svoje jediné pozitivní testíky z února pořád schované a občas na ně kouknu.... jsem blázen 😔

b.e.r.u.s.k.a
30. pro 2009

Irinko já doufám,že to přijde a to brzy.Jen je mi to líto,ale nemysli mocinky vám to všem přeji,vím co to je,když se nedaří a všechny jsme si to několikrát zažili.Snad ten příští rok nám to všem ostatním vyjde ať přirozeně nebo s pomocí doktorů.Mně se pomalu ozývá mrška,tak jen doufám,že u ní nebude platit-jak na nový rok,tak po celý rok 😒

b.e.r.u.s.k.a
30. pro 2009

Jináč taky jste mě donutili vyžehlit a už to mám taky za sebou,v poledne jsem se do toho pustila a když přišel manžel,tak jsme se rozhodli,že se pojedeme kouknout do elektra na novou žehličku.Dostali jsme pod stomeček penízky,tak jsme je hned utratili za ni a teď ji ani nemůžu vyzkoušet 🙂