Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

irinka.j
30. pro 2009

Beruško znám ty pocity zklamání, každý tady doufá a přeje si aby to vyšlo. Já zdaleka ještě nemám vyhráno, dokuď nebudu mít pupek pod nosem, tak tomu ani neuvěřím. Jsem úplně na začátku a nevím co mě čeká.
Mě každá pozitivní zpráva, tady od holek spíš povzbudila a nabudila jít dál, nikdy mi to nebylo líto. Vím, každá jsme jiná a vnímáme to jinak. Ale věřím, že dřív nebo později, tady otěhotní všechny.

micinka22
30. pro 2009

Irinko nááádherné dálnice🙂))moc gratuluju a určitě bude vše v pořádku🙂) zázraky se dějí co.-))

Holky testovačky..všechny 3 😀 😀 😀 😀 přeji krásné // v novém roce..ale mužete testovat i dríve .-) jsem zvedavka ...

já se tedka bojim jestli bude srdíčko no..snad jo..v pondeli pujdu k mudrovi

irinka.j
30. pro 2009

Mici, to je fakt zázrak, já se v pondělí budu objednávat na čtvrtek a taky doufám, že na usg bude něco vidět. Určitě tam to srdíčko budeš mít Mici.

b.e.r.u.s.k.a
30. pro 2009

Předposlední den v roce 2009, který byl pro mnohé šťastným, pro mnohé méně a pro někoho smutným, Vám ze srdce přeji, aby rok 2010 přinesl Vám všem jen samé štěstí, lásku a zdraví. Bez zdraví je život hodně těžký a od zdraví se vše odvíjí, štěstí - to potřebuje v životě každý z nás, někdo více, jiný méně, ale potřebujeme, aby štěstí při nás stálo. Láska - žít bez lásky se nedá, nebo dá, ale život bez lásky nestojí za nic.
Ať máte zdravíčka, štěstíčka, lásky v novém roce 2010 vrchovatě, sluníčko v duši a úsměv ať Vás provází a nálada Vám neschází.A hlavně,brzy všem//,těhulkám klidné pupíčkování a maminkám hodné a hlavně zdravé děti

irinka.j
30. pro 2009

Beruško krásně jsi to napsala... Taky přeji všem do Nového Roku, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody, hodně sil jak fyzických, tak i psychických. A hlavně všem splnění snu //.

micinka22
30. pro 2009

berusko co dodat .-) takže se opakovat nebudu 🙂 Krásný nový rok všem.-))

juvik
30. pro 2009

Taky holky přeju vše jen to nej... v celém roce.
Zítra ani na Nový rok oc doa nebudem, tak si to užijte. 😉

Mici a jak se cítíš? Máš už blééé stavy?

juvik
30. pro 2009

nějak mi vypadlo písmenko M 😅

teddyna
30. pro 2009

tak za sebe přiznávám,že my teda doma budem.zatím ven nemůžem,tak čučím furt doma a upřímě - už mi z toho hrabe.dneska jsem předala dítě manželovi a šla aspoň s hafíkem do obchodu.a ten čerstvý vzduch - paráda.jak budem moct kočárkovat,bude super.dneska tu byla tetka Britka - donesla úúúžasné papučky,rukavičky,čepičku a šálek Vojtíkovi.takový šálek jsem ještě neviděla-protahuje se jeden konec druhým a děcka to nemůžou rozvázat.tak mu to hned nainstaluju,jak s ním pojedu v pondělí autem.hned zítra to vyperu,ať to mám nachystané.

stephanie
30. pro 2009

ahoj teddy, tak to jsi měla krásnou návštěvičku...A proč nemůžete ještě ven?
Jinak všem přeji krásnou noc, zítra si to hezky užijte a všem popřeji až po Silvestru 😉 😉 😉

britka
30. pro 2009

Už tu bylo vše napsané a tak všem taky přeji do nového roku,vše nej,nej hlavně štěstíčka,zdravíčka,spokojenosti ,lásky a nejdůležitější ať se nám splní náše největší přání které máme.Dnes jsem byla u Monče a malý Vojtíšek to je takový roztomilý uzlíček,strašně šikovný 🙂

certina
31. pro 2009

Ahooooj holkyyy - tak se hlásím po delší odmlce...............tak nějak jsem před vánocema prostě vypla noťas a řekla si, že si budu doma užívat s přítelem, když teď budeme skoro 14 dní doma spolu..............ale stejně mi to nedalo a průběžně když jsem něco potřebovala na počítači - tak jsem Vás rychle dočítala..............ale je tu toho tolik, že mám z toho trocha zmatek..............

TAky se chci přidat k Novoročnímu přání...............takže jak už tady bylo několikrát zmiňováno - Všem čekatelkám, těhulkám a maminkám přeji do Nového roku 2010 jen a jen zdravíčko (bez toho to opravdu nejde), štěstíčko, lásky, spokojenosti a rodinné pohody a hlavně splnění všech tajných i netajných přáníček........... a hóóóóóódně moc // všem čekatelkám!

No už se nemůžu moc rozepisovat - páč jsem před vánocema začala otékat vodou a mám stále dost nateklou pravou nohu..........už ani nevydržím celý den na ni stát - pořád ji musím dávat hore, ale moc to nepomáhá no a z toho jsem následně dostala syndrom karpálního tunelu (pro Ty co neví - ani nevím jak to popsat! - no prostě zůžil se mi průtok cév do rukou a mám šílené brnění v rukách až do křečí - musím dávat pozor ať něco neupustím a dost to taky bolí..........nejhorší je to ale v noci...........takže se teď moc nevyspím.......) No a pak k tomu všemu mám ještě skřípnutý asi nerv na pravé půlce zadku............a občas se to přihlásí a pak to zase zmizí, ale když to bolí - tak to stojí za to!!! Fakt horší jak stařečka!!Včera jsme byli pochodit po obchodech a občas jsem byla na přítelovi zavěšená jak totál 80-tiletá babička - hrůza...........

Mici nebooooj srdíčko bude.............a bude tlouct jako zvon!!! Taky se teď trocha obávám, aby bylo všechno ok - páč ULZ jsem měla naposledy před 2 měsíci a na další jdeme i s přítelem 6.1. - bude to velký ULZ - kde se dovíme jak je mimi velké a kolik váží a jak prospívá...........no samo, že už se mi o tom zdálo a vzbudila jsem se s hrůzou, že mi gyndr nechtěl nic říct????Už z toho fakt šílím...........
Iriiiii - a u Tebe taky nádherná zprávička!!!!!!!!!!!!!!!Dálnice fakt jak hrom - krásnéééééé - tak teď už jen tfuj, tfuj a opatruj se !!!
A taky vítám nově příchozí!!

Tak hezký Silvestrovský den všem a zítra vykročit tou správnou nohou!!!!!!!!!!!!!!!pa, pa

zuzka72
31. pro 2009

čerti-je dost, že si na nás taky vzpomeneš. 😀 Už jsi skoro jako Donnald-ta se taky ozývá jednou za 2měsíce. 😀
Donalld-ozvi se, je čas. 😀

irinka.j
31. pro 2009

Ahoj holky tak HCG mám 1883,7 🙂 ještě dneska doklepávám poslední denní 12.

teddyna
31. pro 2009

Jiři,to je super zpráva! takový tisíce už se opravdu počítají !!! 😀 gratuluji moc a ohlaš,co gyndař na to. přeji všem do dalšího roku spoustu sil,lásky,štěstí a splnění všech tajných přání.

zuzka72
31. pro 2009

Iri---SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sukubka
31. pro 2009

ahojík holky tak Vám přeji krásného Silvestra a pro nás netěhulky ať se nám v Novém Roce zadaří a pro vás těhulky at se mimísci krásně vyvyjí a jsou z vás štastné maminky!!!!

certina
31. pro 2009

Irin - tak to je opravdu krásné čísilko............jen tak dál 😀 😎 parádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

micinka22
31. pro 2009

Irin hmmm tak to je už hodne vysoké 🙂)))
ja jdu nakonec ve stredu na UTZ 😅 😅 😅 jsem desna mela sem jit uz toto pondelí..ale to by srdíčko nebylo ještě tak sem si řekla že další..ale v Po je tam divnej dr..ve středu je tam mladej a fajn..tak pujdu ve středu ..pátek už mi u manžy neprošel..to je tam doktorka 😅 😅

micinka22
31. pro 2009

Juvik ..ble stavy zatím nejsou..teda obcas..tak jednou za den se mi trosku navalí..ale hnedka to rozdejcham..jinak nic..si ani jako tehu neprijdu..tak snad porad jsem 😕

katapola
1. led 2010

Ahoj holky. Chtěla bych všem popřát šťastný, láskyplný a po všech stránkách úspěšný celý nový rok. Já už sem moc chodit nebudu, nějak to nezvládám.

zuzka72
1. led 2010

Jinak holky mě šíleně bolí pravy prso, ale hrozně, bojím se, abych tam neměla zánět, nesetkali jste se někdy s tím, co to může být? Nalévání prsů to není, to už mám za sebou, ale občas mi tečou, tak si říkám, jestli se mi tam netvoří dokola mlíko a nevrdne tam, jako při kojení, ale to zase tvrdy nemám. Tak nevím, no v úterý jdu k dokimu, tak to zjistím, ale víte jak, do úterka daleko.

gejbik
1. led 2010

Ahojky, jak jsem se tak dočetla tak přestup do Reprofitu v Ol. bude výborná volba je tak? Už jsem všech doktorů kteří mě při položené otázce říkají- v literatuře se píše.... takže už se s tím nechci setkat a když jsem četla na kolik Vás vyšlo IVF s ICSI tak jsem šla do mdlob já to měla 35tis + 2x příprava na KET (neúspěšně) se se vším všudy i s dopravou blížíme k 50tis. ale co už pro ty vysněný miláčky všechno

sukubka
1. led 2010

ahoj holky,
gejbik Reprofit je dobrá volba jsou tam opravdu moc příjemní a Machač je zlatej a umí zázraky!
micinka jasně že jsi pořád těhulka bud ráda že tě zatím moc blee netrápí 😉

gejbik
1. led 2010

sukubka: koukám že bydlíš kousek ode mě... Já jsem ze Zábřeha tak bysme mohly třeba někdy zajít na kávu kdybys chtěla... 🙂 a ty jsi už těhulka?

sukubka
1. led 2010

jasně to by sme mohli,já si toho vůbec nevšimla nene nejsem těhule,začínáme od ledna s minimálkou,chodila jsem před tím do Fertmedu(1x ivf) a 2ivf ve FN Olomouc. a ty?

gejbik
1. led 2010

Já mám za sebou 1x IVF Brno Repromeda z toho jsem si odnesla ještě 4zmrzlíky a 2x jsem se připravovala na KET ale zůstala jsem jen u přípravy a z přístupy v Repromedě nejsem moc nadšená nehledě ty nehorázný peníze co chtějí a nejsou ti skoro schopni nic vysvětlit. Jinak za to aby se nám zadařilo bysme daly cokoliv to je jisté,ale přístup je to nejdůležitější... Tak jsem dnes psala email do Reprofitu abych věděla co a jak a pokud se mi neozvou tak tam příští týden zkusím zavolat.. 🙂 ty tam jedeš kdy?? tak už se těšíš co???

sukubka
1. led 2010

já tam byla už 2x na konzultaci a v lednu až dostanu MS tak začnu užívat tabletky a 7den cyklu tam jedu na kontorlu bude to koncem ledna,protože mrcha mi ted skončila a nemohla jsem ty prášky jíst ted protože mají do 11.´1 nebo tak nějak dovolenou.
to my bysme taky pro mimi ´dali a udělalai cokoli,ale máš pravdu ten přístup je opravdu důležitej a Machač je hrozně příjemnej,ještě jsi s ním nemluvila?bydlíš přímo v Zábřeze?já tam bydlela do svých 2let pak do 4let v postřelmov

gejbik
1. led 2010

nene já s ním ještě nemluvila, dnes jsem tam teprve napsala email a uvidím zda mi příjde odpověď... Pokud ne tak si tam teda 12.1 zavolám a pozjišťuju co a jak... Jj já jsem přímo Zábřežačka.. 🙂 A ty bydlíš kde? Jsem hlavně moc ráda že jsem našla někoho kousek od sebe, protože tady v zábru neznám nikoho kdo by na tom byl stejně jako já,ale snad už letos budeme těhulit. Takže Machač je v Reprofitu takovým kouzelníkem?

sukubka
1. led 2010

já jsem kousek od šumperka z Rapotína,znáš?Já sem taky ráda že sem našla někoho kousek od sebe!a kde pracuješ?Až Machače uvidíš tak budeš vědět že holky opravdu měli pravdu co tady o něm píšou!On opravdu umí povzbudit dodá energii je zlatíčko.snad tento rok už pro nás bude štastným,už mi s toho někdy hrabe!měla sem před 3 lety mimoděložní těhotenství a od té doby se snažíme,ale jen uměle nemám totiž vejcovody!