Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
11. led 2010

renci: ve Fertimedu se píchali do zadku a v Reprofitu se píchají pod pupík, prý si chytneš tu kožní řasu pod pupíkem - já mam mám špek, tak je to jednoduché. 😉

sukubka
11. led 2010

ach jo,moc pozitivní zprávičky jsem se nedočetla
Stephanie já vím úplně jak ti já měla 2roky zpět mimoděložní,pořád sem krvácela a lítala po nemocnici až mi nakonec řekli že to musí pryč že je to mimoděložní a po probuzení sem se ještě dověděla že nemám vejcovody,taky sem brečela cestou na sál i po probuzení!byl to můj nejhorší den!!!!

certi mi na to s asmenkou ´vlítneme koncem ledna,tak nějak nám má dorazit mrcha!!!!

gejbik
11. led 2010

stephi... to nééé jsme s tebou... kočenko bude to dobré...

holky já jsem totálně vyřízená... dnes mi je hrozně.... mám aji teplotu, teče mi z nosu z očí... no vypadám opravdu úžasně.... to je hnus fakt....

asmeena
11. led 2010

gejbik: tak se dej co nejdřív dohromady.

sukubka
11. led 2010

asmenko to já mám taky špek ale to mám po těch ivf!hrůza jak ty hormony pracují s postavou!

gejbik
11. led 2010

renco, píchás si to správně... chytneš řasu píchneš tam- jak píchneš tak pustíš řasu vypustíš lék počkej tak 3sekundy a vydělej... hehe škoda že já si břicho po stimulce nevyfotila... 🙂 měla jsem samou pidi modřinku.... 🙂 a to díky tomu že jak jsem chytla řasu tak jsem píchla, zapomněla pustit... tak proto se mi dělaly.. občas mi i tekla krev... 🙂

gejbik
11. led 2010

asmeenko no čoveče 21.1 jedu na kotrolu tak musím být ready aby se mě nelekli... 😀 haha vypaám totiž opravdu úúúúúúchvatně... 😀

asmeena
11. led 2010

Tak to já jsem ten špek nepustila a modřinu jsem taky neměla, asi záleží jestli napíchneš nějakou žilku.
sukub: už se taky tak moc těšíš na stimulaci?

gejbik
11. led 2010

asmeen máš pravdu já většinou chytla žílu a proto mi to i krvácelo,ale ty modřinky jsem měla prý z toho že jsem si pořád držela řasu,ale prd vím řekla mi to sestřička... 🙂

jessica112
11. led 2010

ahoj holky,zdravim všechny maminky, těhulky a snažilky,dlouho jsem tady nebyla a právě jsem vše dočetla. 3 týdny jsem ležela i v nemocnici,hematom v děloze. Před 3 týdny velké krvácení a kusy sražené krve, myslela jsem si že je po všem,naštěstí mimina v pořádku, teď už jenom špiním. Můj gynekolog mě předal do poradny pro rizikové těhotenství do fakultky v OL, byla jsem tam dnes, mimi mají 4 cm, prospívají dobře, ale hematom tam stále je, všechno mi zakázali i chodit do práce. Nemáte některá zkušenost s hematomem v děloze?

asmeena
11. led 2010

jess: ahojky, drž se, taky to nemáš jednoduché.

gejbik
11. led 2010

jess- drž se... nemám s tímto zkušenost tak nemůžu radit.. jen se šetřit co jen to jde..

juvik
11. led 2010

Jess, taky neporadím...ale opatruj sebe i mimča

Já nevím, když už se nám podaří otěhotnět, tak pak zase samé stresy s krvácením a hematomy 😒 ...jak si to pak má člověk užívat...

sukubka
11. led 2010

gejbík tak se dej hlavně do kupy!at jsi pro Machače ok 😀
asmenko to je jasný že se těším na stimulku,pošli mi prosím ještě jednou ten email na toho Machače manža mi ho s emailu smazal,uložila sem si ho tam a zase mi mazal co nemě!
jinak doufam že jak mu 1den cyklu napíše tak mi dá svolení stimulovat,to mám tedy papat 3 až 7 den cyklu a co když pak na ultrazvuk pojedu třeba až 9 den cyklu tak ten 8 a 9 den to už jíst nemám?já si vždy jen píchala injekce s tímto nemám vůbec skušenost

sukubka
11. led 2010

jess s hematomy taky zkušenosti nemám tak bohůžel neporadím

teddyna
11. led 2010

ahojte vespolek.tak zase šátkujeme.opět máme bolesti bříška a šátek jedině pomáhá.ale vyfotit se sama nemůžu a manžel je zase v čoudu.ale přijde na koupání,to je jeho práce.čistě teoreticky by měla kamoška dovést z Polska probiotické kapky,tak uvidíme,jestli doveze a jestli to zabere.je to fakt trápení,jak dítěti se nedá pomoct.
renčo,modřinky se občas dělají.teda neměla by se udělat,ale ne každej je profík. ale neboj,na modřiny se neumírá a hormonální dávka se do tebe dostane

gejbik
11. led 2010

Luci dám, ono to zase za chvíli ustoupí.... a běda jak nééé... tak tu kujwu co na mě vlezla zruším sama.... 😀

asmeena
11. led 2010

sukub: no já nevím jak mi vyjde kontrola, ale když jsem byla minule 6DC na kontrole (musela jsem tak brzy, protože Machač pak neordinoval), tak už tak brzy jsem měla krásné folíky a hned 8DC jsem začala píchat fostimon. Tak si říkám, že když přijdu třeba na kontrolu až 9DC, jestli nebude třeba pozdě. No uvidíme

b.e.r.u.s.k.a
11. led 2010

Ahojky,holky nebojte,já jsem už byla na kontrole 9 den a nic,jen jsem začala píchat později,ale nic se mi nezkrátilo.Opu byla jako vždy.
Stephi drž se!!!!Je mi z toho moc smutno a říkám si proč jsem se sem koukala. ☹
Tak honem holky stimulantky,ať už jsou tu samé dobré zprávičky.Držím vám pěstičky ať vše jde jak má. 🙂

stephanie
11. led 2010

holky mluvila jsem s Machačem a byl z toho všeho hodně překvapený, strašně se divil, jak doktoři postupovali a že mě hned poslal na revizi...Byl naštvaný, proč jsem mu nezavolala z nemocnice...ale copak by člověka napadlo mu v neděli volat a říkiat mu, že mě poslali na revizi? Řekla jsem mu, že jsem dělala co doktor řekl...ale pro příště jsem ponaučena

je to pocit k zbláznění, chodím sem a tam a pořád nad tím dumám...nejenže že člověk je zdeptaný z toho, jak to dopadlo, ale ještě navíc mám výčitky, že to třeba mohlo dopadnout jinak

sukubka
11. led 2010

stephanie asibych s toho měla taky nervi,nejhorši je že ted se s tím už nic nenadělá a užírat se myšlenkama že by to mohlo dopadnout jinak ti moc nepřidá.Přece snad ten doktor nemůže být magor a udělat revizi kdyby tam byl plod?každopadně i tak i tak je to strašné!já bych se chovala asi stejně!

holky takže nejlepší by bylo 3-7 den papat lostík a 8den jet do olmika,pokud mi to teda nevyjde tak že by tam nikdo nebyl!přinejhoršim jak dorazi mrcha už bydu vidět na jaký den mi to vychazí a poslala bych machačovi email že?pošlete mi teda na něj ten email,když mi ho manža smazal?

sukubka
11. led 2010

kam jste se poděli?

rencav
11. led 2010

Tak to jste mě holky uklidnily už jsem si myslela že to píchám špatně. Nevíte bude tam už zítra někdo ? Potřebovala bych se na tento týden objednat na kontrolu. Jsem tak s Machačem domluvená tak snad tam zítra už budou.

sukubka
11. led 2010

holky a co je to ta vaše kožní řasa?prostě si chytnu špek,píchnu a pusím ne?

rencav odedneška už v olmiku 100% jsou 😉

b.e.r.u.s.k.a
11. led 2010

sukubko máš ho v poště
Stephi musí ti být strašně,hlavně po tom co řekl Machač,drž se.

rencav
11. led 2010

Tak to jsem ráda že tam jsou. Hned ráno žhavím telefon a budu volat.
Holky už ted vidím ty vaše kožní řasy. To jste ještě neviděly ty moje..
To jsou špeky ale jak já říkám alespoň mám do čeho píchat.

kvakuska
11. led 2010

Stephi je mi to moc líto ☹ ... drž se, tady nic jiného než čas nepomůže 😒 ... mně když se stalo, že v desátém týdnu můj gynekolog najednou neviděl srdeční akci, tak ač jsem mu věřila, řekla jsem mu, že bych byla ráda kdyby se na mě podíval i Machač ... řekl že mu to rozhodně nevadí, domluvila jsem se s Machačem, ten také srdíčko neviděl a druhý den jsem šla na revizi ... ono v tom počátku jako jsi byla ty vůbec nevadí když se na revizi nejde hned, někteří doktoři takhle časně revize ani nedělají, vysadí všechny léky a čekají až žena normálně odkrvácí ... když mi zamlklo těhu v sedmém týdnu, tak i Machač mě nechal až se mi sama dostavila menstruace, jen mi na popohnání píchnul včeličku ... drž se holka, myslím na Tebe, přebolí to a zase půjdeš do boje, to mimi za to stojí 😉

sukubka
11. led 2010

kvakuska pěkně jsi to napsala!
aha tak špeky jsou kožní řasy 😕 a já pořád dumala!
jinak děluju za email na machače
rencav tak zítra dej vědět co říkaly jo?

irinka.j
11. led 2010

Ahoj holky,
Stephi, je mi to moc líto, a když má člověk pochybnosti, to pak musí být dost těžké. Držte se.

Jinak, koupila jsem si zázvorové lízátka a těhotemský čaj, obojí mi chutná, ale nevím jestli zabírá na tu mojí celodenní nevolnost. Nejlépe mi je, když spím. Nevěřila bych, že těhotenství dá tak zabrat.

Mici, ty jsi vpohodě, žádné nevolnosti?

stephanie
11. led 2010

kvakus díky, jsi hodná...teď už jsem chytřejší...mi se nic takového nestalo, vůbec nevím, kdy se chodí na revize a kdy ne...jen si teď dělám velké výčitky, ještě po tom, co mi Machač řekl...strašně se divil, proč jsem šla na revizi, ale co jsem měla dělat? já nejsem doktor a nerozumím tomu, myslela jsem, že ví, co dělá...bylo to hrozné, už ve čtvrtek jsem si myslela, že jsem potratila, pak mi doktorka v reprofitu řekla, že to tam ještě je, pak jsem zase v pátek začala krvácet, to mi zas doktor řekl, že tam váček je a pak jak jsem krvácet přestala a myslela si, že už je to ok, tak mi doktor řekl, že tam nic neviíd...byly to nervy, vůbec jsem nevěděla, na čem jsem...

ke všemu jsem ležela na pakoji s cigánkou, nebyla špatná, ale na návštěvy ji tam chodila celá rodina, se to tam pořád střídalo a jak mě přivezli po té revizi, a já se probouzela z narkozy, bylo mi strašně, pořád jsem brečela a to za asistence tlupy cigánů. příjemné to nebylo

chce to čas, ale bolí to hodně...navíc ty výčitky....