Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
13. led 2010

rencav super zprávičky,teď aby byly folíky plné a hurá do toho 🙂

juvik
14. led 2010

Renco, tak to je super, jen tak dál 😉

Vidím, že tu plichtíte tabulu, pokusím se tam dopsat, ale ten můj záznam...bude to dlouhé varuju Vás 😀

juvik
14. led 2010

sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
Beruska-2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
Juvik: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu

gejbik
14. led 2010

sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
Beruska-2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
Juvik: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu
gejbik: 1IVF 10/09 Repromeda(neúspěšné), 11/09 příprava na KET(zrušena) sliznice nedorůstá, 12/09 viz 11/09

rencav
14. led 2010

SUKUBKA: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
BERUSKA: 2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
JUVIK: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed
Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu
GEJBIK: 1IVF 10/09 Repromeda(neúspěšné), 11/09 příprava na KET(zrušena) sliznice nedorůstá, 12/09 viz 11/09
RENCAV: 1IVF 03/09 Fertimed neúspěšné - revize 07/09, 2IVF 01/10 Reprofit - OPU 20.1.2010, KET 23.1. nebo 25.1.20010

teddyna
14. led 2010

tééda,vy jste se rozjely s tabulou. u mě už nemá cenu asi nic psát,výsledek Reprofitu chrupe v košíku. a ty hrůzy před tím...nemá cenu ani raděj vzpomínat 😉 Renčo,to je super výsledek - jsme ti říkaly,Machač je kádr.
Zuza,co je?už rodíš nebo co?? halooooo. čertina halloooooo. a všem,co tu nejsou - hallooooo 🙂
jdu se na chvíli natáhnout než se mi mládě vzbudí a pak máme návštěvu.kdyžtak se ozvu až večer,až bude vykoupáno,nakrmeno a uspáno mládě.

sukubka
14. led 2010

jé tabulka se krásně zaplnuje ted jen aby jsme brzy byli všechny těhulky je to aspon přehledný že?

rencav supéér a ty máš minimálku nebo ivf?

teddy ty jsi naše naděje a aspon víme že nám v reprofitu bude spát taky brzy malá asmenka,gejbík,beruška,juvík,stphanie,rencav no a sukubka a ještě další snažilky 😀

sukubka
14. led 2010

napsala jsem to teda blbě mělo tam být spát mládě z reprofitu v košíku 😀 píšu dnes jak dislektic

sukubka
14. led 2010

rencav už to vidím IVF že? proč jste nechtěli jít do minimálky?

gejbik
14. led 2010

Reni no úžasný.... 🙂 mám radost za tebe
teddynko ty máš ten nejkrásnější výsledek kterého se dostane nám všem... 🙂 doufám... .-)
Luci jasný letos budeme všechny těhulky... 😀 musíme.... 🙂

sukubka
14. led 2010

taky Gábi doufám.
co děláš?mě taky nějak škrábe v krku tak piju čajík a koukám na tv!už je ti líp?

gejbik
14. led 2010

Luci no já už jsem úplně v poho...🙂 jen teda mám ještě rochu rýmu... No ale mám skříplej sval někde pod žebrama tak jsem jak debil...se nemůžu ani pořádně hýbat,ale uklidit jsem musela tak jsem to trochu rozhýbala... 🙂

sukubka
14. led 2010

já taky včera uklízela 😝 nebaví mě to,ale můsí to bejt 😀 jinak se děsně těším na mrchu.kdy vy jedete do toho Brna?aky se ai nemůžeš dočkat co?já na první pohovor s Machačem nemohla dostpat 😀

gejbik
14. led 2010

no moc se těším... akorát si musím zavolat abych si upřesnila zda do Brna nebo do Ol. poznačeno mám Brno,ale nejsem si vůbec jistá... haha to jsem celá já... no na Machače se těším jak něco.... jsem zvědavá co na nás vybalí... 🙂

teddyna
14. led 2010

sukub,to je jasný,že se děsně těším na mensky - to se pak začne zas cosik dík a už to uteče. dneska je Vojtík nějaký nervés,tak nevím,jestli zas nebudou nějaké erupce na slunci.ublinknul a poblil si naprosto úúúžasný bodýnko s medvědama a druhý už takový nemám-chjo.tak má jiný,ale neúúžasný 😀 . taky jsem uklízela,ale jen v rychlosti.s mimčem se moc generálka dělat nedá.teda dá,ale jak spí,tak jsem ráda,že sednu k PC nebo si lehnu a zavřu oko.
Gejbi,tak ty nejkrásnější výsledek nebyl hned.ale to čekání a strasti stály fakt za to.přidám nové foto ze včerejška

sukubka
14. led 2010

teddy na foto není co dodat...ten obleček je úžasnej a ještě k tomu na Vojtíkovi,opravdu krásný 😉
Taky bych chtěla takovej uzlík doma 🙂
Gábi lepší bys to měla do Olmíku taky tě podle mě tam obědnali,no rači brnkni,kdy tam jedete?neboj Machač je úplně super a něco určitě vymyslí!uvidíš jak z něj budeš uněšená!
mě dneska manža oznámil že celý únor bude lítat po služebkách že na OPU by byl 100% (taky aby ne nevím kdo by mi ty vajíčka oplodnil kdyby byl pryč 😀 ) ale na transfer si není jistej to ale u toho manža není už potřeba že?v reprofitu i ve falultce stejně čekal v čekárně.no uvidíme jak to výjde 😵

stephanie
14. led 2010

ahoj holky,

sukub, já bych manžu vzala i na transfér, protože uvidí na monitoru embryjka, je to super...Já z toho byla vykulená a manža jak by smet, až mi slzička ukápla...je to zážitek.

Já se musím učit a vůbec mi to nejde. chvílema je mi líp, ale pořád myslím na to, co se stalo a je mi z toho strašně úzko...snažím se, ale nejde to...je mi to všechno tak líto ☹

sukubka
14. led 2010

stephanie zlatíčko já vím jak to pro tebe musí být strašný,taky bych na to pořád myslela já i ted kolikrát myslím na mimoděložní a říkám si že bych doma měla 2letý dítě ☹ ale musíme jít dál je to opravdu těžký vím.To učení já bych vůbec nedala proto tě obdivuju.mě by to do té hlavy po tom všem nešlo.
Ach jo doufám že ten manža bude doma,ale spíš ne,no uvidíme

stephanie
14. led 2010

sukub díky, jsi hodná...chce to čas, já vím...
ty jsi měla mimoděložní? z IVF?
Já jsem vůbec nevěděla, že je možné mimoděložní po IVF, když ti to dají přímo do dělohy, ale prý to zas může odputovat... 😨

sukubka
14. led 2010

nene neměla jsem mimoděložní z ivf ale přirozeně!pak mi odstranili vejcovody a jediná šance byla jen ivf nebo minimálka tak 2ivf se nezdařili tak jdeme do reprofitu na minimálku a snad se zadaří!
jsme tady všechny proto aby jsme se podpořili,jinak by jsme se asi zcvokli!

stephanie
14. led 2010

...já právě nemám k zcvoknutí daleko 😢 😖 😒

ale je fajn, že si člověk může pokecat s někým o těch problémech 😉

tak já jdu zas na to učení, večer na vák kuknu

gejbik
14. led 2010

stephi kočenko tak to chce nějakou aktivitu při které si trochu pročistíš hlavu... je to strašně smutný... nedovedu si to představit, já sama nebyla nikdy těhotná ani minutu,ale vždycky když se něco takového stane tak soucítím... drž se kočenko...

rencav
14. led 2010

sukubko do minimálky jsme po domluvě s Machačem nešly. Bavili jsme se o 1IVF a to jsem otěhotněla hned ikdyž jsem měla jen jedno vajíčko. Podle něj bylo vše v pořádku, akorát se mimi přestalo v 12 týdnu vyvíjet. Proto jsem musela na revizi.

teddyna
14. led 2010

tak mám Vojtíka v šátku,odpočívá a já mám volné ruce.akorát ještě musím nacvičit jiné úvazy. zatím si vystačím s jedním a ten se mu moc líbí.ale kurnik - to by bylo,aby to nebylo.
renčo neboj,klapne to. ale je fakt,že o tom Bravelle jsem ještě taky neslyšela.nicméně,důležité je,že to s tím klapne.
Stephi,netruchli holka-určitě to klapne

micinka22
14. led 2010

Renco držím palce at je co nejvíc vajíček!! a ono bude..i na zmražení neboj .-)) a kolik prcků si necháte zavést?

Stephanie :/(( je to moc čerství..čas to trošku zahladí a s miminkem si snad už jen semtam vzpomenes na tu strastiplnou cestu.-)) a mimi bude!!!!

Teddy náádhhernej medvídek🙂))

Sukubko transfer s manžou v Reprofitu je zážitek..doporučuji at si čas najde.. to neni ja hruby oplodnovani ve Fertimedu 😝 😝 😝

stephanie
14. led 2010

SUKUBKA: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
BERUSKA: 2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
JUVIK: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed
Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu
GEJBIK: 1IVF 10/09 Repromeda(neúspěšné), 11/09 příprava na KET(zrušena) sliznice nedorůstá, 12/09 viz 11/09
RENCAV: 1IVF 03/09 Fertimed neúspěšné - revize 07/09, 2IVF 01/10 Reprofit - OPU 20.1.2010, KET 23.1. nebo 25.1.20010

stephanie
14. led 2010

mici - šup do tabulky!!!

stephanie
14. led 2010

mici díky, snad ještě mimčo bude...říkala jsem si, jak krásně ten Nový rok začal...bohužel ne na dlouho
ale musím věřit , že se zadaří, ale bojím se, že teď zahraje velkou roli psychika a just neotěhotním. Já si totiž vždycky všechno strašně beru a nad vším moc přemýšlím.

micinka22
14. led 2010

stephanie já už se psát nebudu..at nezavazím.. .-)

stephanie
14. led 2010

mici ty jedeš zítra do olmíku, že? tak at ti to tam dobře dopadne 😵 , pozdrav Machačka 😉