Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
15. led 2010

Stephi-jasně, že od Machače. Teda spermie nejsou Machače-aby nedošlo k omylu. 😀

britka
15. led 2010

Ahojki holky tak vše jsem si přečetla bylo toho hafo nějak jste se rozjely.Těhulky jsou v pořádku a to jsem ráda,čekatelkám držím palečky.Moni Vojtíškovi to sluší je to takový roztomilý uzlíček a teď už bude potřebovat více společnosti 😀 už nebude jen spát.Já dělala ve středu odp.a noční a včera mi bylo dopoledne tak zle že jsem myslela že na odp.nedojdu už je mi lepší už jsem asi přepracovaná,když člověk potřebuje každou korunku samoplátci to nemají lehké ☹ Holky ať se vám podaří mimča do 40let pak je to na hlavu a ještě jak se nedaří. ☹

stephanie
15. led 2010

ahoj brit, já myslím, že na hlavu je to tak či tak, ať je ti 30 nebo 40 😎 ...a dneska mají problémy i mladé holky, tak nezoufej...vem si třeba takovou Basikovou, té už táhne na 50 a má mimčo...

brit já jsem tak nad tím uvažovala, nejde to udělat třeba tak, že bys přešla k jiné pojišťovně a měla zäs 3 pokusy? jde to?

juvik
15. led 2010

Stephi, tohle bohužel nejde...máš hrazeny pouze 3 pokusy za život 😒 ...což většinou nestačí

stephanie
15. led 2010

aha...tak to je blbé...no mě to jen tak napadlo, jestli se to dá ještě nějak ošulit 😵

juvik
15. led 2010

no blbé to je...hodně ženským to na ty tři pokusy vyjde, ale je spousta dalších, které jich potřebují víc...a kde na to furt brát že, když to není jen o tom otěhotnět, ale pak to mimi i zabezpečit 🙄

stephanie
15. led 2010

...no je to hrozné...už to i tak stojí, i když pojišťovna přispívá... 😖

juvik
15. led 2010

no mě vždycky rozohní jak někde slyším, že tři pokusy ti "hradí" pojišťovna a spousta lidí si pak myslí, že to je teda zadarmo...a přitom každý druhý úkon je nadstandartní a musíš si ho hradit sama a to v řádech tisíců...

gejbik
15. led 2010

Dobré ráno holky...
Micinko tak tfuj tfuj tfuj... pak hned musíš říct co a jak... a přiložit i fotečku... 🙂

No holky pořádně jste se rozjely taky nestíhám dočítat... Mě strašně bolí ten sval nebo nerv- kujwa ani nevím co to přesně je... tak počkám po víkendu a pokud to nepovolí tak půjdu k dr...
Jinak holky dnes jedu na 12:30 ke svýmu gydaři a prohlídku a čípek tak jsem zvědavá... bojím bojím 😒 jinak ho chci poprosit jestli by mi neprohmatal prsa.... Myslíte že to nebude problém???

Holky jaký kontryhel jste pily? Sypaný nebo sáčkovaný??? kujííí a jakou tu listovku? Já to hned taky začnu brát od 1DC...

juvik
15. led 2010

mě "pobavil" dr. , když jsme byli v Ostravě a on nám navrhoval vyšetření embryí než je dají zpět do dělohy, že je vyšší šance... no jo, ale pokud nemáš nějakou genetickou poruchu nebo tak, tak pojišťovna to nehradí a stojí to od 20.000,- nahoru, podle počtu embryí a tak. A on nám řekl: " to zas není taková částka, ne? " 😠
Já nevím, pro něj asi ne...

Ale co... na druhou stranu těch peněz, co jsme vydali na ivf nelituju...protože za mimíška to stojí 😵

juvik
15. led 2010

Gejbik já kontryhel nepila, tak neporadím...pila jsem akorát Geršíkův ženský čaj, sypaný...tam v tom kontryhel taky je + další bylinky.
A listovku jsem brala nějakou obyč, už nevím název, v lékárně mi to tehdy nabídla...ale teď beru Femibion, je sice dražší, ale i dr. mi ho doporučil, že tam je ta listovka nějak štěpená a tělo ji líp využije.

gejbik
15. led 2010

No já jsem právě někde četla že ten femibion je lepší... tak si ho taky koupím...... 🙂 a ty jsi na tom jak???

juvik
15. led 2010

myslíš s dalším snažením??? jsem totiž dnes nějak mimo, tak musíš po lopatě 😀

gejbik
15. led 2010

jj... 🙂 tak co tebe teď v nejbližší době čeká? já totiž jaksi nestíhám a nebo se mi to mele všechno dohomady.... 🙂

juvik
15. led 2010

no nás čeká asi další minimálka, teď na podzim jsem měla jednu minimálku a jeden nativ a nic, tak budem bojovat dál...ale asi až někdy v březnu, až nebudem furt nachlazení...teda doufám, a bude lepší počasí...jezdit v tomhle do Brna se mi nechce.

stephanie
15. led 2010

juvik ten femibion jsou vitamíny? hned si to značím...

jo gejbi a ten kontryhle jak budeš pít, tak si ürčitě kup sypaný, ne sáčkovaný!!!

juvik
15. led 2010

Stephi, jj vitamíny nebo vlastně se tomu říká doplněk stravy, že ? 😀 Tak to píšou na obalu. A je to listovka + komplex B vitamínů, C,E a jód

juvik
15. led 2010

jo a jsou dva druhy Femibion 800 do 12.tt a pak Femibion 400 pro 2.a 3. trimestr...to složení je tam nějak upravené

stephanie
15. led 2010

jo díky, ale to já asi nemůžu...měla jsem něco se štítnou žlázou a doktorka mi říkala, že nemám vůbec brát ty vitamíny v těhu - jako calibrum a tak, protože pro mě není dobrý jód a tam je obsažen a kukám, že v tom Femibionu taky, tak si asi koupím jen tu listovku..
já chci zkusit ještě ten femigard, mám strašně nepravidelnou menstruaci

juvik
15. led 2010

aha, tak to asi fakt nebude pro tebe...musela by ses jedině dr. zeptat...ale jód tam je, takže asi opravdu raději jen listovku

juvik
15. led 2010

No kecá se mi s váma krásně, ale musím jít chystat něco k obědu...ještě ani nevím , co budu vařit...ale asi udělám zapékané brambory, se šunkou, zeleninou a nahoru nivu 😵 ...hodila by se i brokolice, ale tu nemám
Tak já mizím, pak zas nakouknu

gejbik
15. led 2010

stephi o já teda nemám ráda sypaný,ale koupím ho... to zvládnu... 🙂 já mám naštěstí MS pravidelnou přichází na návštěvu 31-33 DC... 🙂

Juvik: děkují taktéž si značím a hned ho koupím ať jsem připravená.. No to počasí je na pytel... My měly mít teď svatbu,ale přeložily jsme to až na léto- skrz počasí a hlavně skrz umělko... 😀 tak snad už budeme na svatbě s vetřelcem v bříšku...🙂

zuzka72
15. led 2010

Holky nám to vyšlo napopvé a taky zadarmo. 😀 😀 😀 Hradila to pojišťovna. 😀 😀 😀 Platili jsme 24000,- 😀 😀 😀 taky mě vždycky pobaví, jak si nezasvědcení myslí, že zadarmo je úplně zadarmo!!! ☹

gejbik
15. led 2010

juvi tak to zní moc hezky.... 🙂 dala bych taky.... 🙂 tak pošly vzorek.... 🙂 Mňááááááám... tak teda zatím papa

Zuzi to je krásný.... ty peníze za to stojí.... My máme první pokus za sebou až už lezeme k 50tis... no jsme tak nějak na 43tis asi... 😠 😖

stephanie
15. led 2010

gejbi já vůbec nemám ráda bylinky, ale pít se to dá, nedávala jsem tam ani cukr, bylo to takové trošku nasládlé a slyšela jsem, že ten sypaný je rozhodně lepší - má prý lepší účinky

zuzi to je super, že to vyšlo napoprvé...jestli ty nebudeš ten případ¨, o kterém mi říkal Machač. Koukala jsem, že jsi taky dost reagovala a měla dost vajuch, jako já...On mi říkal, že zná paní, která reagovala jak já, že hned otěhotněla..

gejbik tak ty ses měla vdávat, jo? nikam se nežeň 😀 😀 😀 , nech to v klidu na léto...

stephanie
15. led 2010

já taky letím, musím se zas učit... 🙄

gejbik
15. led 2010

stephi jo jo měla,vše jsme měly zamluvené,ale rozhodly jsme se že v létě bude hezky a pak pojedeme i na nějakou svatebku.... 🙂 a kdybych už byla těhu tak tady po česku nějaký welness.... 🙂 No tak pokud se to dá vypít tak je to dobré... já ty sypaný nemám moc ráda skrz to že ikdyž mám sýtko tak tam plavou stejně kousky těch bylin a je mi z toho pak zle.... 😀 ale když musíš tak musíš... 😀

teddyna
15. led 2010

tééda,vy jste se rozjely v diskuzi.než jsem vás dočetla už abych šla vařit 😀 na to dneska prdím -vytáhla jsem zbytky z mražáku,co mám zamražené - manželovi to musím vysvětlit tak,že je třeba vyčistit mražák,aby se tam vlezlo moje mlíko,co mrazím,kdyby náááhodou byl nějaký prsní výpadek 😀
Zuzi,monitor dechu mám - bez toho ani ránu.u nedonošenců je to nutnost. Má ho v postýlce i v převozovým košíku. mám dvě desky a přendávám jen tu ovládací krabičku.a jak se do košíku nevleze,dám obě desky do postýlky a k těm konektorům je rozbočka,která se zapojí do ovládací krabičky.
jestli o tom uvažuješ,teď prodává jedna holka na koníkovi monitor za velmi solidní cenu - pokud by ti teda nevadil použitej a chceš do postýlky monitor.jinak existuje ještě monitor,který se zacvakne za plenečku a miminko to má na sobě stále.to mě mrzí,že jsem nekoupila tohle.tím,že to má stále na sobě,tak je monitorované pořád,včetně auta.páč dozadu na něj nevidím. ale ten monitor je cenově trošku výš než jsem si představovala a jen baterka do toho stojí 800.
jo a ty informace,jak 3x hradí IVF pojištovna - to mě taky baví.toho se chytnou fakt jen nezasvěcení a děsně se diví,že si ti lidi tak stěžujou,když jdou na IVF,co to stojí peněz

zuzka72
15. led 2010

Stephi-že bych byla slavná 😀
Teddy-hoˇmi prosím odkaz na ten monitor co se prodává. děkuji.

teddyna
15. led 2010

Zuzi,na hlavní stránce koníka dole v těch inzerátech - mrkni tam.monitor dechu NAnny.ale ty potřebuješ dva,takže zadej na mimibazaru do vyhledávače monitor dechu a to by bylo,abys něco nenašla za solidní cenu.