Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
15. led 2010

čaute babizny.............Vy jste toho za ty dva dny co jsem tu nebyla ale naklábosily 😀 😝 bylo to těžké to všechno dočíst!!!!!!!
Ale tabulka je úplně supr............fakt dobré pro přehled....páč už i já jsem v tom měla hodně velký guláš 😝
Zuzi monitor dechu si určitě pořiď - tím nic nezkazíš a než aby sis to pak vyčítala - tak ho raděj měj doma!!
Jinak MOni - ten monitor dechu do plíny prý není zrovna moc dobrý....tak nevím , zatím jsem na to slyšela jen negativa 😢 😲 😖

Miciiiiii- ozvi se - jak dopadla KO???

certina
15. led 2010

joooo Gejbi....a na kdy máte letní termín svatby????Konečně nějaká spřízněná duše 😅
My máme termín 17.7.2010 - tak snad stihnu shubnout do šatů 😝 to bude sranda až se do nich neobleču.....mých momentálních 17kg hóre to bude junda 😖 😕

gejbik
15. led 2010

ceti ještě nevíme.... 😀 měly jsme termín na únor a na léto ještě nevíme,ale vidím to třeba na 20tého... 🙂 uvidíme... teda to jsi dobrá tak rychle shazovat... no ale proč né že? neboj shodíš to...většinu necháš v porodnici... 🙂

sukubka
15. led 2010

ahoj holky,teda vy jste toho naštěbetali 😀
nám má dojít malá návštěva,tak musím pak nachystat nějaký hubky,snad nás nevtáhnou na pivko,není mě nějak nejlíp ale manža má nějaký roupy a beze mě nechodí.

jinak s tou endometriozou mě dělali 2roky zpátky laparo a nic neříkali tak je snad vše ok.¨
Gábi minulý týden mi doktor taky dělal citotesty,dneska jsem si měla volat pro výsledek,ale samozdřejmě ještě výsledky nebyliJinak s tím prohmatáním prsu mě dělá gynekolog 1za půl roku kontrolu ale má na to nějakej přístroj,takovou kuličku a tím jezdí o prsu,já mu totiž tenkrát říkala že mě děsně bolelo pořd levé prso,tak mi pro kontrolu dělá tohe vyšetření!ale určitě bych mu řekla!

sukubka
15. led 2010

my měli svatbu 6.9 08 a měli jsme nádherný počásí.
jinak Gábi mějte určitě kameramana,my měli super z Postřelova,dali jsme mu fotky od toho jak jsme byli mimika až po dobu jak jsme spolu chodili a z dovolených atd a udělal nám k tomu super video a melodii a pak jsm sešli projít do zámku řekl at jdeme teba na proti sobě dáme si pusu atd a tomu taky udělal hudbu a vypadá to super a ještě lepší památka,mnohem lepší než je foto!

sukubka
15. led 2010

teda já to po sobě čtu a jsem jak retard!!!!! 😀 😝

gejbik
15. led 2010

Luci toho s Postru budeme mít taky... máme na něho tel... 🙂 ale prdlajs retard.. 🙂 Luci já vůbec nevím kde mít obřad... ☹ chjo... ☹ no já dnes jedu do ŠPK za kámoškou k ní dom... budeme 4 holky tak pokecáme popijeme a pak pojedu domů... Já taky nechodím pařit sama.. S holkama posedět to jo,ale pařit chodíme spolu s Márou.... 🙂

certina
15. led 2010

no taky nevím jak to budu shazovat.....když u kojení (jestli se mi teda podaří kojit - z toho mám taky hrůzu - jak to všechno bude) se nemůže moc cvičit , aby se nezačalo ztrácet mlíko - páč to se tvoří částečně ve svalech.....tak asi pořídím nějakého osobního trenéra a budu muset docházet pravidelně na nějaké hodiny....doma se moc nedonutím cvičit a i tak ty domácí cviky jsou jen na procvičení a protáhnutí - moc na hubnutí to není (teda alespoň u mě to nějak nefunguje 😖 ) já potřebuju dát pořádně a často do těla.......tak uvidíme jak to všechno po porodu bude a nebude..........

sukubka
15. led 2010

ÓÓÓ Gábi ty se máš!posedět s holkama je super a podrbnit 😀
ty jedeš domu potom vlakem když budeš pít?
Obřad směr zábřeh neporadím,neznám tam nic co by mě napadlo.My měli v Losinách na zámku.něco už tě ale aspon napadnout muselo nebo vůbec nic?

certi neboj kila půjdou dolů a kdybys měla opravdu trenéra tak to určitě.
Taky bych rači cvičila pod dozorem protože jinak já žádný cviky neumím a oni ví na jakou partiii jaký cvik 😉 kolik tak takový os.trenér stojí?

sukubka
15. led 2010

Gábi kam ty jsi chodila na školu?

gejbik
15. led 2010

No prosím tě měla jsem vymyšlenej Úsov,ale každej básní o Losinách... Ono je fakt že u zámku je úžasná zahrada... ach jo... vím prd... Už jsem ti napsala na FCB na jakou školu... 🙂

sukubka
15. led 2010

Úsov ale může být úžasnej,Losiny jsou fajn,brácha tam měl svatbu normálně venku u rybníka to jde taky domluvit!ale úsov je fakt taky pěknej

gejbik
15. led 2010

no,ale já už tam nechci... víš jak už jsme to přesunuly tak už nechci... 😀 hehe musím něco vymyslet.

certina
15. led 2010

sukub.....no vůbec nevím, kolik takový trenér stojí....už jsem se jen tak letmo koukala na net...ale není to tam....ale šaty jsou zaplacené, takže něco se s tím pak bude muset udělat 😒 😝 😀 jako s těma kg..... 😅 😕
ale snad aspoň půlka z toho co mám je voda.....páč nateklá jsem asi všude.............. 😀

micinka22
15. led 2010

Pekný večer..
tak hlásím ,že mi je OK ..moc se panu dr líbilo .-) vše jak má být..měří 1,5cm 😀 😀 😀 foto snehulaka v albu.-)

Certin veř že šaty jsou hodne velka motivace zhubnout..ja šla vybírat asi dva měsíce před svatbou...a když sem se v nich videla..teda to co mi nabídly za šílenosti...od te doby sem zhubla asi 12kg..a měla šaty normální...v pondělí sem si šaty vybrala a v sobotu vdávala.-))

certina
15. led 2010

Míšo..............supr!!!!!!!!!!Jupíííííííí - to jsem ráda, že je vše OK a tak jak má být.............dávej na sebe pozor a užívej si to!!!Fotečka krásnááááááááá - jak už se tam ten prďolka rýsuje - krása!
jjjo - budu se muset po porodu na ně jít podívat (na ty šaty) abych měla inspiraci.......... 😀 ale já spíš budu mít strach že do nich nezhubnu ☹

stephanie
15. led 2010

aho mici...to je super, krásné fotečky...až mi vhrkly slzy do očí...taky jsem mohla mít takové fotečky 😔 😔 😔

je mi z toho pořád úzko

micinka22
15. led 2010

certin tak si vybereš jiný ne?? hele ted už není problem vybrat par dnu před svatbou .-)) ale věřím že se do nich dostaneš 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
15. led 2010

SUKUBKA: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
BERUSKA: 2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
JUVIK: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed
Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu
GEJBIK: 1IVF 10/09 Repromeda(neúspěšné), 11/09 příprava na KET(zrušena) sliznice nedorůstá, 12/09 viz 11/09
RENCAV: 1IVF 03/09 Fertimed neúspěšné - revize 07/09, 2IVF 01/10 Reprofit - OPU 20.1.2010, KET 23.1. nebo 25.1.20010
ASMEENA: 9xIUI, 2xIVF + 1xKET Fertimed (neúspěšné), od 9/08 Reprofit - 1xIVF+KET s minimální stimulací (neúspěšné). Únor 2010 to jistí
BRITKA: 3xET ve Fertimedu a 1xET Reprofit (vše s darovanými vajíčky a neúspěšné)

asmeena
15. led 2010

mici: to je krásná fotečka

asmeena
15. led 2010

gejbi: já teď po poslední minimálce začala brát femibion 800, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějaký vliv a kontryhel jsem vyzkoušela, když jsem loni chodila na IUI a byla jsem překvapena, že jsem po něm měla sliznici nižší než normálně, takže jsem ho hned od dalšího cyklu přestala užívat.

asmeena
15. led 2010

Pro dnešek se s vámi loučím. Byla jsem dlouho přesčas v práci, tak jsem totálně vyčerpadlovaná 😲

certina
15. led 2010

jjjo - já se taky pro dnešek loučím.....................asmee a všem dobrou noc! 😔

irinka.j
15. led 2010

Ahoj,
Mici, ten krásně roste, já jdu ve čtvrtek na kontrolu, tak doufám, že bude už srdíčko, to budu v 6tt.

Jinak já pila kontryhel sypaný, a on kromě na plodnost působí i celkově dobře na ženské orgány, však si o něm můžete přečíst na netu. Femibion 800 jsem začla užívat až teď v těhotenství, jinak jsem brala kys. listovou 400.

stephanie
15. led 2010

iri a kdy jde vidět to srdíčko?

Víš co mě zarazilo? Minulý pátek, to jsem byla v 5tt jsem si zašla na to hcg a bylo přes 7000!!! v neděli jak jsem byla na sonu, tak ten doktor říkal, že za ty dva dny bych měla mít hcg 14 000 a že by muselo jít při takovém hcg vidět srdíčko a že on nic nevidí a poslal mě na tu revizi....byl to takový mladý arogantní doktor

a jak jsem se ho ptala, proč to tak skončilo tak mi řekl , že mám být ráda, že se to stalo teď a ne později...co k tomu dodat

irinka.j
15. led 2010

Srdíčko by mělo být vidět v 6tt, aspoň mi to tak říkaly zkušené matky kamarádky.

irinka.j
15. led 2010

Myslím,že i Mici byla v 6tt na kontrole a bylo vidět srdíčko, teď je v 8tt, já jsem o 2 tydny později.

stephanie
15. led 2010

já prostě do teď žiju s pocitem, že to ten doktor s prominutím "zdupal"...o to hůř se s tím vyrovnávám

irinka.j
15. led 2010

Nejhorší je jak zrovna trevíš na nějakého mladého blba doktora,který ti není schopen rozumě nic vysvětlit. Z toho mám taky strach. Já si brala hCG 6.den zpoždění a bylo 1883 a pak už ne,takže nemůžu srovnávat.

irinka.j
15. led 2010

To ti věřím, já taky věřila tomu,že ti jeden bobek zůstane a vypadalo to dost nadějně a pak taková rána...