Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
12. čer 2009

Ahoj Zuzi - tak co jak je????
Hele už dlouho se tady neukázala Donnald, že??? A co Micinka - ta se taky někde toulá - doufám, že nás holky neopustily, co????
Zuzi a co plánuješ na tento víkend???
Já dneska ještě douklízím a zítra ráno si jedu pro synovce (16měsíců) a bude se mnou ouřadovat až do nedělního večera - v sobotu budem jen tak doma a v neděli plánujeme výlet do Dinoparku a zoo ve Výškově - tak snad vyjde počasí 😕

zuzka72
12. čer 2009

Má být o víkendu krásně a tropicky vedra-tak nezapomeňte na kšilty. My v sobotu jdeme na oslavu těch dědovych 90tin. Je to v kulturáku u nich na dědině-účast 80lidí, bez obsluhy, takže já a máti budem fungovat, jako vždy. 😒 a v neděli jedem do Přerova koupit nějaky papoušky, Petr je chová, mě to nic neříká. A taky příjde kamarádka veterinářka stříhat Bonifáca, už asi po třetí, má strašně moc chlupů, teď jak je napolo ostříhanej, tak vypadá, jako pásovec co se svlíká z kůže. To by mě taky zajímalo, kde ty ostatní holky jsou??? 🙂 🙂

certina
12. čer 2009

Tak to máš docela nabito 😀 😀
Jjj pásovec, co se svlíká - hnedka jsem si vzpoměla na včerejší díl přátelů 😀 😀 😀 - taky tam Ross fungoval jako pásovec - neb nesehnal převlek za santa klause - ale to nic.......
Jo, jo - hlásí vedra, ale dneska ráno už hlásili, že tropy příjdou až v úterý - oni to taky furt posunujou jak se jim zlíbí?????Na sobotu hlásili polojasno s přeháňkama, tak doufám, že budu moct vyjet na procházky s kočárem - bo doma bych s nim asi zešílela - no kdyby jsme tam neměli tu naši retrívřici, ale i s ní - je to dost šílený!!!!!!!!!A ještě k tomu zrovna hárá - děs......nakrúcá se u plotu jak páv 😀
Jo nicméně - plánujeme už 2 roky štěňata.......a plánujem to tak , že až já budu doma na mateřské....tak doufám, že z ní nebude stará panna, až já budu doma s mimi 😠 😠 😠 😠 😠 😠

teddyna
12. čer 2009

čaute ve spolek. Zuzi,fakt máš v Opatkách příbuzný??to není možný-fakt,svět je malej. jak se jmenujou?klidně písni do IP,jestli nechceš sem.tak jsem v noci nespala,páč se mi zdálo o krokodýlech - no kraviny 😝 teď znova zkouším tu žehličku a fakt to nedělá co má - mě z toho picne. Kdo tam psal,že Dvídek je šikovnej klučina??Davušán je celej taťka,takže taťku má Léňa taky šikulu🙂)ale Davča dokáže být pěknej raubíř,hlavně jak jsou s neteřinkou-to našemu taťkovi-jejich dědovi - lezou poslední vlasy z hlavy.
Peti a co máte za rasu psiny??nemáte taky westíka??chtěla bych ještě jednoho psího kluka,ale manžel mi to nechce dovolit - prej se mám podívat,jak to je.Teddy má problémy s packama,já jednu nohu pošroubovanou,druhou vymklou...pak prej by to tady byl lazaret hotovej 😀

zuzka72
12. čer 2009

jj, to my plánovali taky, že Maggie bude mít 1x štěňata, až bude větší. No, ale vykládej to pedofilovi Edovi, neuhlídali jsme to a naše štěně mělo štěňata a tím se ji zarazil rostoucí hormon a je pořád malá, jako štěně a hloupá, jako víc štěňat. 🙂 🙂 🙂

teddyna
12. čer 2009

Zuzi a co vy máte za rasu?? já bych chtěla od Teddyho štěnata - mý výbornou klidnou povahu.ale nemůžem najít solidní nevěstu.a když jsme ji už našli,respektive ona si našla nás,tak panička otěhotněla a do malometrážního 2+1 nechtěla jít se šťanatama.takže z toho je zase prd

certina
12. čer 2009

Zuzi - tak to je dobré.......
Máme zlatého retrívra.......čistokrevného, ale bez papíru - nechodíme na výstavy - nemáme na to čas - tak proč papíry - viděli jsme oba rodiče - tak to bylo v pohodě..........
jóoóo a taky jsem poslední dobou začala mluvit o druhém pejsanovi - už něco malinkého - třeba pražského krysaříka nebo tak něco - hlavně něco co moc neštěká a má to krátké chlupy - páč ta naše Ennina má kožich všude!!!!!!!No ale má drahá polovička o druhém nechce slyšet......takže až letos postavíme plot - pořídím si kočku - škoda, Zuzi , že nemáte kočičku - hnedka bych si vzala jednu....
Moni a téj Vaší třetí ségře je kolik???A ta už taky má nějaké děti????A vlastně jóóó - Ty jsi psala , že rostou tam spolu, že????

certina
12. čer 2009

Moňa - vím o mnoha westíků kolem mně, ale všichni mají chlapáka 😒 😒 😒 - to by asi nešlo, že???? 😝 😀

certina
12. čer 2009

Moni napiš mi to číslo na ICQ do IP jestli chceš - snad to už dám o víkendu do kupy.....jestli mně teda ten malý k tomu pustí?????

teddyna
12. čer 2009

Certino,jestli chceš něco malého neštěkavého,tak si zaručeně nepořizuj krysaříka,čivavu,jorkšíra či jinýho takovýho smetáka.to všechno řve jak pominutý.sousedka má čivaváka a ten tu hubu nezavře.ale čím menší pes,tím pisklavější hlas. pořiď si westíka - ti nelínají a jsou to miláčci.
naší další sestře bude letos 35 - ta má děti dvě,Léňa jedno(ta je mladší než já o 6 let) a teď jsem na řadě asi já a Leńas do druhýho kola🙂
no,s chlapákem westíkem to asi neklapne.Teddy je na holky

zuzka72
12. čer 2009

My máme mopse Eda je béžovej a Maggie černá, mám fotky na lidé v tom profilu goldsteel . 😝

teddyna
12. čer 2009

Zuzi,tak jak se jmenujou ti vaši vopatovský příbuzný?

zuzka72
12. čer 2009

Jo a Bomnifác je peršan-kocour a je venkovní(doma néééé).

zuzka72
12. čer 2009

Kovářovi a bydlí tam nahoře, jak jsou ty paneláky.

teddyna
12. čer 2009

Zuzka,myslíš na Hliníkách??no,to bude znát spíše Léňa,páč já už tam 11 let nebydlím.letí ten čas jak šílenej. co v to úterý?bude se něco konat?já jsem vázaná na tu manželovu sestřenku-leda bych ji vzala s sebou.ona jde na první pohovor ke Štěpánovi.páč tak nějak chci,aby mi navazoval vlak.včera se mi totiž posralo auto a to doslova,tudíš jsem na nějakou dobu dojezdila.

teddyna
12. čer 2009

taky máme kocoura-ale klasickýho pruhovanýho kočičáka,jmenuje se Matyáš.a chvílema mi přijde,že na to jméno i slyší.a nebo je zvyklej na intonaci hlasu.teď má novej hit,začal lovit krtky 😒 a ňáko mu to nemůžu vysvětlit,že krtek pro něho není to pravý vořechový

zuzka72
12. čer 2009

Hele tak to úterý je dosti nabité, jdu 7,50 na očkování s Adamem, ale to je v poho, na 9hod k Machačovi s Petrem a mezitím spousta věcí, které se dají přesunout a v 11hodin úřad práce-tam musím. Takže tím, že se mnou bude Petr, tak je to dost na prd na plkačku, leda, že by jsme se sešli tak 11-30, ale to už je na tebe asi pozdě. No, ale stejně se uvidíme u toho Štěpána, protože když ta kámoška jde na 8 a já na 9, tak to by jsme se mohli vidět. 🙂 Ještě to promyslím, jak to bude.

teddyna
12. čer 2009

no na 8 jdu já.ona má přijet se mnou a bude čekat,až na ni přijde řada.takže právě nevím,kdy ji vezme - to je to.takže já bych mezitím zběhla za váma do centra než ona se vymamlasí.zpět dom chci jet opět IC/EC.tak to necháme tak,však se můžem sčuchnout jindy.páč tvůj chlap by z těch babských hovorů asi oplešatěl

certina
12. čer 2009

Moňa , ale my bychom se mohly ščuchnout - jak tady bude Léňa???Teda pokud by ona chtěla?????Hele a její malý je vlastně David junior, že???
Jo, jo - právě, že čivavu ani jorkšíra nechci - to vím, že děsně ječí a piští - to není nic na mě , ale o krysaříkovi jsme právě slyšela, že moc neštěká - že je trošku klidnější než ty všechny ostatní rasy........No tak uvidíme - stejně to nedostanu povoleno...........spíš budeme asi přemýšlet o nějakém hlídačovi???Ale to zase asi nevidím růžově já - já se totiž všech cizích neproklepnutejch psů bojím - natož mít doma nějakou dogu nebo dobrmana - to bych asi nepřežila ☹ 😒 😠
Hele Lenka je asi zrovna u toho dr., že????

zuzka72
12. čer 2009

Tak to se uvidíme v čekárně, jen abychom se poznali 🙂 , musíme si dát nějaké znamení, třeba růži do klopy 🙂 🙂 🙂 . Jo a s těma chlapama je to tak, asi by zplešatěl-no on vlastně už těch vlasů moc nemá 🙂 🙂 🙂 , tak ho musím šetřit. 🙂 A slezinu pak domluvíme při další tvé kontrole a to se nás určitě zúčastní víc, protože budem všechny těhotny a nebudem mít co dělat, tak budem plkat o miminách. 😀 😀 😀

teddyna
12. čer 2009

Peti,tak klidně doraz a uvidíš,jak se chová westík. Léňa má doma maltézáka - to taky moc neřve,ale líná. a malej Davušán je junior,to máš pravdu.Leňas dorazí někdy v červenci.takže to musíme domluvit tak,aby chlapi zůstali doma a my můžem vyrazit na pokec.teda jestli bude Leňas chtít.ale retrívři jsou krásný,ale fakt děsně pouštěj chlupy.jenže každá rasa má něco-bu´d líná,nebo se jí kazí zuby,nebo je štěkavá nebo hysterická ...to máš těžko.naši sousedi mají drsnosrstýho jezevčíka a to je tak děsně vykrachanej čokl! hnusnej,bez východy a jen piští - hrůůůza.jsem se kvůli tomu chtěla už několikrát stěhovat

teddyna
12. čer 2009

Zuzi,já mám totál plešatýho chlapa a co - aspoň ušetříme za šampoonnn.co růži do klopy,noviny do ruky,ne??páč kde urvat růže po cestě z nádraží,to fakt netuším 😀
Peti,my se můžem sčuchnout klidně samy,takže spíše písni ty,kdy bys mohla.já mám toho čsu teď víc,takže se můžu přizpůsobit.

certina
12. čer 2009

Zuzi - to máš naprostou pravdu - ale už aby to bylo........ty břuchy jedny 😕 .......fakt toho času bude víc, že Moni?????

zuzka72
12. čer 2009

No musím něco vymyslet, představ si plná ordinace bab, všechny v ruce denní tisk a jak já chudák tě mezi něma najdu. ☹

certina
12. čer 2009

O.K. - Moni beru na vědomí 😉

zuzka72
12. čer 2009

Jdu píchat,au,au,au.... 😲

certina
12. čer 2009

Holky - já se fakt musím smát 😀 😀 😀 😀 😀 Chtěla bych být taková ta muška - co bude na Vás čekat v čekárně a pozorovat Vás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
12. čer 2009

Zuzi - to si to pícháš všechno najednou v jednu dobu - nebo jak to vlastně máš?????

zuzka72
12. čer 2009

To ale není k smíchu, to je k pláči 😀 😀 😀 , dovedeš si ten trapas představit, pozorovat to jako muška, to bych se asi taky smála, ale zažít to, jejda, já asi vezmu tu růži do klopy, to bude jistější. 😀

zuzka72
12. čer 2009

Píchám si v 10hodin 1tekutou ampuli+4tuhy ampule-vše smíchám a píchnu. Může se to i na 2x, ale já to dělám za jednou. Nechápu ty narkomany, že se v tom vyžívají. Bolest mi nevadí, ale bodat se mi dělá zle, fuj... 😒