Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

mauska
28. led 2010

já jsem to pochopila 😀

kvakuska
28. led 2010

mauska ano, musela by jsi do Brna, pokud ti jde o samotnou cestu, tak dárkyně z Ostravy a z Olomouce vozí na odběr do Brna řidič a zase je přiveze zpět ... čili by to chtělo hlídání dítka na ten jeden den 😉

sukubka
28. led 2010

kvakus opravdu je vodí řidič?teda to je fakt luxus ten Reprofit že holky?

sukubka
28. led 2010

asmenko a co dorazila mrcha?

mauska
28. led 2010

kva: fakt jo? no to by bylo super 🙂 . a kolik hodin to cca zabere, nevíš? díky

sukubka
28. led 2010

mauska já myslím tak dopoledne 😉

asmeena
28. led 2010

ahoj holky, jdu vás zkusit dočíst. Jen hlásím, že MS dorazila, tak od soboty najedu na klostík. 😉

stephanie
28. led 2010

asmeen a já myslela, že napíšeš, že nedorazila 😉
a kde je zuzi, není už v porodnici?

asmeena
28. led 2010

sukub: bravele nevím co je, já měla fostimon, ale asi to bude to samé. Renča tím myslím stimulovala. Zítra se hned obědnám na středu na kontrolu a už to zase pojede jako po másle. Jupííí. Ale nejvíc se těším až bude po ET, protože si vezmu 14 dní dovolenou a budu se válet u našich v Jeseníku.

micinka22
28. led 2010

no to je tak když ma človek v hlave jen Reprofit 😀 😀 😀
s tím odvozem je to dobrý .-)) taky chci v budoucnu darovat .-))

Zuzi se snad ozve ..i když ten břuch už byl tak proklatě nízko pod pasem... 😀 😀 😀 😀 kdo ví .-)

micinka22
28. led 2010

Veru super .-)) mrška už pak dlouho nedorazí 🙂)

asmeena
28. led 2010

mici: to si piš, protože mám závazek teď už konečně otěhotnět. A s tím darováním jsem taky uvažovala. Pokud se nám zadaří a budeme mít své, tak do toho taky asi půjdu. Když má pomoci i dalším.

stephanie
28. led 2010

asmeen, nebyla jsi včera u mcdonalda? byla tam holka, která jako by ti z oka vypadla 😉

micinka22
28. led 2010

no já nad mekáčem akorát slintala..minule sem totiž nestihla ochitnat ty sýrové burgry...a teď je mají zase 😅 😅

juvik
29. led 2010

Ahoj,

Asmee, takže ty už v tom taky lítáš, jo? 🙂 Já se tak těším na březen, až to vypukne i u nás a bude se zas něco dít. Tak držím palce, ať to jde jak po másle. 😵

Holky a kde je Zuzka? Je ještě 3 v 1 ?

My máme doma jak po výbuchu atomovky. Muž se rozhodl malovat kuchyň...jak já tyhle práce nesnáším, všude bordel, nic nemůžu najít 😒 ....ještěže vím, kde je noťas 😀 😀 😀 Už se těším, až to bude hotové.

teddyna
29. led 2010

bréé rááánnooo ! tak jsem trochu vysmejčila chýši a čekám než se mládě probere a bude hladovec.na noc se mi tak přežral,že se dvakrát poblil a pak byl spokojenej a šel chrupat - kluk jeden ušatá.
Mici,to máš dobrý,že máš břuch proklatě nízko - to já ho mám teda proklatě všude a nemůžu se ho zbavit 😀
Juvik,tož to máš akčního manžela takhle v zimě-bych se na to vyprdla.my malovali v létě,to schlo během jednoho dne,během dalších dvou bylo uklizeno a hotovo dvacet.taky to nesnáším-prachu všude,bordelu všude-to chlap samozřejmě nevidí,nějaké to smítečko.budem muset vymalovat a oškrábat zdi v dětským pokoji- chtěla jsem teď na jaře,protože jsme to s mojí rychlostí porodu tak nějak nestihli udělat,takže Vojtík má v pokojíčku žlutý stěny-není to špinavý,ale je to tam už dva roky,co jsme tam původně měli ložnici.polepila jsem aspoň zdi obrázkama,ale není to ono. nicméně,manžel naznal,že to necháme na příští rok-tak uvidíme-třeba ta malba sama opadá a budem malovat taky 😀 nebo že bych té malbě trošililililinku pomohla?? 😎
holky,jste dobré,že dobrovolně jdete darovat vajíčka - já,po své zkušenosti ve fertimedu,kdy jsem tam málem nechala kejhák, bych do toho nešla.takže si zasloužíte můj obdiv.jasně,že Reprofit je jednička a tam by mě ohlídali,ale už stačilo.Machač říkal,že mají hodně prověřených dárkyn-hodně studentek - tak nechám vydělat jim. doufám,že to nezní moc sobecky,ale už mám strach z další stimulace
Zuza,kde lítáš?? čertina a ty lítáš kde? jo a donnald se neozvala sto let - Veruš,čteš nás?kdyžtak písni pár řádků
asmen,ty jsi dobrá s tím závazkem - tak tfuj tfuj ať to klapne

juvik
29. led 2010

Teddy, jj manžel je expert...chtěla jsem taky až na jaře, ale on si nedá říct...tak malujem v - 20 🙄
Do toho furt někde lítá, takže bordel tu bude ještě dlouho 😠 ...jenže jak píšeš, chlapy to tak neznepokojuje 😅

sukubka
29. led 2010

ahoj holky 🙂

ráno jsem byla u obvodačky si nechat píchnout tu injekci a zítra ráno mám ještě jednu tak ji píchne manža a v neděli hurá za Machačem ještě mu pak musím brnknout na kolik teda máme dojet!!!

asmenko no super že mrcha už dorazila(ikdyž lepší by bylo kdyby ne co)ale aspon se zase začne něco dít,hold musíme přírodě trochu pomoct když se jí nechce! 😉

jak je to holky pak s Ketem na to se může jít hned další měsíc?nechápu to protože když totiž enajdu // pak příjde mrcha a to přeci člověk nemá doma léky aby hned zase mohl něco začít papkat.Ale myslím pozitivně musí a výjde to ted věřím tomu,ale pro zichr at vím jak je to ketem já totiž nikdy žádný neměla neměla jsem sněhurky 😠 😉

juvík březen je tu cubydup to uběhne hrozně rychle vždyt onehdá byli Vánoce a těd bude únor.Ale já jak se na něco těším tak to pomaleji ubíhá je to pravda.

micinko já byla v mekáči v úterý jak sem byla v Olomouci dala jsem si tam chisburger óóó byl dobrej 🙂

tedy ty jsi se zase rozepsala co?my máme opravenej baráček ale obýváme jen spodek,protože pro dva je zbytečný a akorád na úklid bydlet i na vrchu.ale kdyby jsem otěhotněla tak tam hned vymalujem(to sme se totiž nemohli domluvit na barvách tak sme to nechali na bílo)a ložnici by jsme tam přestěhovali,Plánuju totiž jeden dětský pokojík nahoře a jeden dole když člověk vaří at má dítko pod kontrolou a slyší ho 😉

rencav
29. led 2010

Ahoj holky,
tak vás nějak dočítám. Koukám že tu máme zase další adeptky na OPU. Tak držím palce ať to dobře dopadne.
Nás nejspíš čeká 3IVF až někdy v dubnu, záleží teda co řekne Machač. Snad to nebude protahovat ještě déle.
Martin se už ted těší.

asmeena
29. led 2010

sukub: já šla do Ketu hned další měsíc, protože jsem měla doma Estrimax. Musí se totiž hned 1DC užívat estrogeny. A pak jsem 3DC jela hned za Machačem a ten mi napsal Estrofem. Ale pokud bych doma léky neměla, tak do KETu hned nemůžu. Zkus se raději hned zeptat po ET jestli ti je taky napíše, kdyby to náhodou nevyšlo, ať je máš v zásobě. Ale stejně ti v zásobě zůstanou, protože teď už to klapne. Já to cítím. Stejně jak to cítím u sebe.
teddy: ty tak malého vykrmuješ, že už to jeho bříško nezvládá a musí to ven 😀 ? 😀

step: kde u Mekáče? Já chodím hodně nakupovat do Carrefouru, a do jiného Mekáče né.

teddyna
29. led 2010

renčav:hele a to se Martin těší na tu odběrovou místnost v Reprofitu,co?no beztak,co by jinak z toho ti chlapi taky měli,že?ženský si to užijou s píchancema a narkozou,tak aspoň ti chlapi mají ten odběrovej kutloch 😀
jéé,ale teď jste mi nahodily slinu na mekáč - bych si tak dala ty kuřecí kousky se sladkokyselou omáčkou - mňááám.kurnik,mi sliny tečou.
sukub:to víš,jsem se minula povolání.jsem původně měla být spisovatel,ale rodiče nechtěli povolit,že prej budu mít ruku otlačenou od péra
😀

sukubka
30. led 2010

Teddy od péra jo?já jedu zítra za Machačem tak se s manžou určitě stavíme v mekáči na něco dobrého 😉 pak vám udělám chutě 😀

asmenko tak to já Machačovi rači taky řeknu at mi dá domu léky aby jsme kdyžtak mohli hned do Ketu (ikdyž snad to nebude potřeba,ale pro zichr že?) kdyby jsem neměli sněhurky tak se s ním chci domluvit jestli bych mohla hned od 3dne zase s clostíkem,ale asmnenko nám to výjde já to taky vím 😉

rencav a proč ty nemůžeš mít minimálku a jdeš do IVF? já mám 2ivf vyplýtvaný a machač říkal že 3ivf budeme šetřit 😉

rencav
30. led 2010

Sukublo, já mám ještě 2IVF nevyplýtvané. S Machačem ještě nejsme domluveni na 3IVF. S Martinem jsme se domluvali, že jdeme na poslední pokus,takže je úplně jedno jestli to bude minmálka nebo IVF. Když už to bude poslední pokus...
Jinak držím palce ať dobře dopadnete u Machače.

teddyna
30. led 2010

čaute při sobotě. Renčo,proč poslení,když ti ještě pokus zbývá?není to škoda?když pojištovna zaplatí aspoň něco,proč toho nevyužít.bych jim,šmejdům,nenechala ani kačku.mám revírku a taky pěkně krouhli ty bonusy,co dávali klientům.aspoň těm dětem by mohli dát něco navíc.
sukub:no jasně,z péra nebo od péra?no,každej ať si to náko přebere,že? 😀 😀
hele a kde se toulá Zuza?a brituš,kde jsi?teda prásknu,že Britka žije-jsem ji viděla-jela až až až v autě 😀 .

rencav
30. led 2010

teddy to víš no nezáleží to jenom na mě, ale i Martinovi. Už poprvé jak jsme do toho šli tak to mělo být první a zároveň poslední... No tak uvidíme může se stát že snad už bude poslední a že dalším nebude třeba.... Tak to bychom byli nejraději.

micinka22
30. led 2010

ahoj
Renco tak určitě bych šla od IVF..jednak je tam větší mnořství vajíček ..a případně požnosti zamrazení ..a pak můžete chodit jen na KET..což už není tak finančně náročné...

rencav
30. led 2010

Mici,myslela jsi jít do IVF.

aneta1199
30. led 2010

Ahojte holky!
Po delší době jsem si vás zase přečetla. Teď jsem si totiž chtěla nějakou dobu oddechnout, ale stejně to moc nejde. K Machačovi jdu poprvé na konci února
Já mám za sebou zatím první IVF (+ 1 KET) a nevím, do čeho teď jít, jestli minimálka a nebo 2. IVF. U IVF mě odrazuje ta dlouhá pauza, která by měla být mezi jednotlivými pokusy - ve Fertimedu říkali 5 měsícu a proto mám další akce naplánované až na březen. A myslím Asmenka mi psala, že minimálka se v Reprofitu může dělat teoreticky každý měsíc... tak uvidím co dr. doporučí, ale pro mě to čekání 5 měsíců je asi nejhorší. Ale na těch přestávkách něco bude, po OPU, které bylo v listopadu mě vaječníky kolem ovulace bolí každý měsíc a to dřív nebylo.
Jinak Sukubce držím palce na zítřejší kontrolu a jsem zvědavá na pokračování.

sukubka
30. led 2010

aneta1199 moc děkuji za držení palců,snad tahle minimálka bude pro nás první a poslední 😉

rencav určitě to tentokrát výjde ale jak píše teddy tak kdyby to náhodou nevyšlo určitě bych šla do dalšího pokusu je pravda když něco proplácí tak toho využij!!!

holky ráno mám volat Machačovi tak dám vědět na kolik nás obědná 😀

stephanie
31. led 2010

hezké dobré ránko,

sukub hodně štěstí dneska 😵 ...pak poreferuj, co a jak 😉
Hezkou neděli všem 😎