Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

no já se tím cvičením pořádně napravuji a uvolňuji a prý když to není úplný,tak hrozí mimoděložní nebo brzký potrat,tělo ještě ení připraveno.Takže když jsem s tím začala,tak to musím dotáhnout do konce
Ale zdá se mi to nekonečné,zvlášť,když vidím vás těhulky a bojovnice-stimulantky

sara.max
31. led 2010

díky za povzbuzení, snad je mimísko bojovník a bude zase dobře 🙂

smilers
31. led 2010

saro mimco je urcite bojovnik 😉

berus presne jak pises, bylo by to skoda ted ukoncit, kdyz uz ses do toho pustila

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

to jo smil,ale trpím 🙂
No ale jsme holky bojovnice,tak to určitě zvládnu
A co holky,ty už jsou veliké,když si tak vzpomenu,že jsem začínala jako ty a vy už máte takové slečinky 😢

stephanie
31. led 2010

ahoj holky

sukub, tak držím palce...ale na poslední kontrole jsi měla víc folíků, ne? Tak budu držet pěstičky
sara max, tak lež a nic nedělej...vím, čím procházíš, jsou to nervy...
já jsem ten ascorutin taky brala - je to vlastně vitamín C...a Utrogestan taky bereš, ne? Hlavně zkus na to nemyslet, pusť si nějaký pěkný film...
Jinak Asmeen, minulý týden jsme byli v Bohemalandu ve Zlatých horách- tam to bylo o ničem..
Dneska jsme byli v Jeseníkách na Avalanchi- tam to bylo super- pro malého úplně ideální...až na to, že hned třetí jízdu v plné rychlosti vrazil do jedné holčičky a zlomil si palec na ruce...no my jezdili v klidu dál, protože jsem si mysleli, že to tak vážné není a po zpáteční cestě jsme jeli raději na pohotovost a on to má borasek zlomené, takže mu to dali do sádry - tak jeho první sádra ☹

smilers
31. led 2010

berusko trpis aby si pro sebe a budouci mimco udelal to nejlepsi 😉

toz holky uz budou mit zachvilku 1 rok a 2m, leti to hrozne, sim te, v lete na to vlitnete, a by bylo aby se nepodarilo 😉 to tak nemuzes brat, 😉 ja na to cekala 4 roky, 😉 proste vse ma svuj cas a opodstatneni, at uz je jakekoliv a byt tomu nemusime rozumet

sukubka
31. led 2010

jinak u OPU Machače mít nebudu bude v olomouci v brně bude jen ve čtvrtek takže kdyby byl transfer ve čtvrtek tak ho uvidím v pátek už ne,ale tam jsou všichni ok že?

teddyna
31. led 2010

tak u hl.nádraží nic není-to je cikánská čtvrt-tam raděj ani nezastavovat.leda byste vystoupili na zastávce "stodolní ulice" a je tam super čínská restaurace,na stodilní je francouzská palačinkárna a nebo pak na náměstí je restaurací dost-zastávka "elektra"-je to po cestě k aréně. k aréně pojedete šalinou č.2. na zatávce z ČEZ arény nic není - to je až další zastávku dál na zatastávce "karpatská"- je tam restaurace Nagano-docela slušně tam vaří a mají tam meníčka.záleží na tom,kam přesně jedete a jestli vystupuje přímo u ČEZu a kam pak

sukubka
31. led 2010

step jojo měla jsem jich tam 8 ale doktor říkal že mužou být ještě schovaný že se uvidí v úterý kolik jich bude

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

jé Teddy ty jsi zlatíčko,díky za info.Jedeme s manžílkem do Arény na Lord of the dance,dala jsem mu to pod stromeček a byl z toho úplně paf 🙂

stephanie
31. led 2010

jééé berus, já jdu na to taky ve čtvrtek!!! už jsem na to jednou byla...je to super...tak pak pisni, jak se ti to líbilo 😵

sara.max
31. led 2010

Jé borusko, to je super. Mně se taky hrozně líbí Lord of the dance. Mám doma i jejich DVD. Jsou fakt boží! Tak hezkou zábavu.

teddyna
31. led 2010

beruš,tak jak jedete na Lordy,tak to doporučuju určitě vystoupit ve městě a najíst se tam.U arény a v blízkém okolí nebude k hnutí,šaliny a hospody budou před tím narvaný. ale pokud máte rádi čínské jídla,tak fakt na té ulici vedle Stodolní je super - dvoupatrová restauračka - čisto,výborná kuchyně.mají tam super kachnu na medu.jak se ta ulice jmenuje,netuším - ale jak vystoupíte na zastávce"stodolní ulice",tak je to(teda myslím) hned další ulice,když půjdete po směru šaliny - vlevo.je tam banka ČSOB a hned naproti je dvoupatrová restauračka.pokud nemáte rádi čínské jídla,tak zas pro změnu kousek zpět z té zastávky pěšky je na rohu pizzerie.jinak k té stodolní dojedet jakoukoliv šalinou,která z hlavního pojede.na Lordy bych šla okamžitě taky.ale teď mám s kulturou na nějakou dobu utrum.jak to bude trochu možný,tak vyrazíme,ale zatím to nejde.mládě je kojeno zhruba co 3 hod a stačí zůstat někde v zácpě na Rudné a bude doma kravál a babička mu těžko něco dá.
Sukub-pět folíků je super úroda.když to tak vezmeš,tak ti stačí jedno kvalitní - podívej u nás - jedno vajíčko a teď mi to jedno vajíčko chrupe v postýlce.
sara.max:tak hlavně v klidu a míru a klapne to,nebooojj !
smilers:ty jo,Míšo - vám to letííí ! už rok a dva měsíce!!

smilers
31. led 2010

ähoj teddy jj za par dni uz tomu bude tak, no Vam to uz taky hezky nabejva a co malej, jede s mlickem jak masinka doufam🙂

sara.max
31. led 2010

Teddynko, díky 🙂 Koukala jsem na Vojtíška a nestačím se divit jak rychle roste. Je to už pěkně velkej chlap. Jsem moc ráda, že všechno tak rychle dohnal. 🙂

sukubka
31. led 2010

holky a ten pregnyl si mám píchnout taky do břucha že?

Teddy s těma vajíčkama mi říkal i Machač že stačí jedno a kvalitní 😀

To my dostaly lístky na Ramštajn do ostavy na březen ale nepojedem lístky prodáme.to manža chtěl jet s jeho ségrou ale my nepojedem bud budu těhule nebo se budeme snažit 😉

teddyna
31. led 2010

sukub:no,dyť to říkám - to jsou slova Machače - jedno kvalitní a úspěch je doma.a ten pregnyl taky klovni do břicha.je to jednodušší.
sara:jo jo,Vojtík dohání,co se dá.je opravdu šikovný,je klidnější - huláká když má hlad.Bříško ho netrápí,tak v tomhle máme klid.sice samozřejmě popláče-to by nebylo ani dítě,ale žádná tragédie.dneska má 3940g.
smilers:Míšo,stále kojím a zatím to Vojtíkovi stačí.sice jsou dny,kdy mi tu večer huláká hlady-ale mám odstříkané mléko každý den v lednici,takže jsem mu to už dvakrát šoupla z lahvičky a byl klid.

sukubka
31. led 2010

teddy teda Vojtík je už kus chlapa už má krásnou váhu 😉 Je hodný že?to brácha má kluka a toho trápily hrozně prdíky a tedka se jim narodila holčička a ta je mnohem klidnější! 😉

smilers
31. led 2010

no je to proste sikulka, to rikam porad 😵 hlavni je, ze mu chutna a ma se cile k svetu 😀

asmeena
31. led 2010

step: tak to je blbé, když jste měli lyžovačku završenou sádrou
sukub: pěkná úrodička a neboj, určitě z těch pěti folíků jedno vajíčko bude. Bych řekla, že i více. A co Štěpán, nevypadal moc unaveně, když tak pořád lítá? On je z Olomouce?

sari: zbytečně se nestresuj a odpočívej, hlavně nepracuj. PN je dobrá volba.

stephanie
31. led 2010

asmeen, no je to blbé, ještě že je manžel doma, protože malý ani do školky te´d nemůže. ale bere to malý statečně
ty ten avalanche určitě znáš, ne?
no já už jsem taky uvažovala, odkud je machač, ale podle mě asi z brna...no určitě z brna, protože na tom svojem Lexusu si vzpomínám má brněnskou SPZ

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

stephi,tak to se tam možná potkáme 🙂

stephanie
31. led 2010

...no to možná jo beruš...kde sedíš? my až někde na D...poprvé jsem byla hned u podia, to byly pecky... byla jsem v 8. měsíci a musela jsem si zakrývat břicho, jaká to byla řacha... 😵
ale je to zážitek, opravdu nádherné...

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

stephi my sedíme na E,manžel už na tom taky byl a moc se mu to líbilo.Akorát mě připravuje na to,že tam bude pořádná zima,jo?

stephanie
31. led 2010

jé beruš, tak to nevím, já na to tehda byla v červnu...no raději se dobře obleč, tím nic nezkazíš...uvidíš, že budeš nadšená,,,učitě mi pak dej vědět...ale je to fakt nádherné

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

už se těším,konečně zase vypadneme z domu,teď v zimě se nedá nic pořádného podniknout,už se těšíme na jaro a výlety.Loni jsme to celkem flákali,bála jsem se moc chodit,abych něco nepokazila,když jsme se pokoušeli o mimi.Vždy po pokusu jsme to raději nepřeháněli,takže to letos chceme dohonit 🙂

stephanie
31. led 2010

jj beruš, ono je právě někdy nejlepší vypadnout z domu a přijít na jiné myšlenky...mi to teda pomáhá

no a jara se taky už nemůžu dočkat 😵

b.e.r.u.s.k.a
31. led 2010

moje řeč stephi a ty to teď potřebuješ a nejen ty,já už taky sem tam úplně magořím 🙂

stephanie
31. led 2010

no ono je to těžko přes tu zimu, to se fakt nic moc podnikat nedá...
já se úplně třesu, až začnu chodit po šestinedělí do cvičení, ať se uvolní aspoň jaký ten endorfin 😵
a jak se cítíš po tom cvičení podle Mojžíšové? Moje kámoška tam taky chodí a ta fyzioterapeutka ji řekla, že nemá v pořádku pánev a má něco s kostrčí, proto prý neumí otěhotnět...no asi na tom něco bude

sukubka
31. led 2010

holky já taky přemýšlela odkud je macháč,ale nevím nevím.Jen vím že tady od šumperka má rodinu,protože když tam přijedu pokaždé se mě ptá co tu nového 😉

asmenko on tedka byl myslím do soboty ve španělsku ale jestli na dovči nebo služebně nevím,ale byl jako vždy vysmátý 😀

pergnyl mi manža píchnul,úplně se mu klepaly ruky aby ho nevylil.Štěpán mu totiž ještě říkal jak by to bylo v háji 😒 ted už jen doufám že v úterý nebudou mít zase ty vlaky mega spoždění!

jinak v mekáči jsem se asi dneska nestavovali,manžu ještě bolí ty záda tak v úterý to v Brně napravíme 😀

jiank holky já sem taky pro vypadnout z baráku a přijít na jiné myšlenky,už tedka si plánuju s mamkou co budu příští týden dělat abych pořád neseděla doma a nemyslela zda to výjde nebo ne