Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
3. únor 2010

pro dnešek se s vámi loučím a jdu koukat na Comeback a pak hned na Dva a půl chlapa. 😉

daisy14
3. únor 2010

Taky se loučím,mějte se hezky!

sukubka
3. únor 2010

taky na to koukám,ale stíhám vás i číst.jojo asmenko na 9:1ř tam dojedeš a OPU musí být do 13:30 to tak bude já píchala pregnyl ve 21h měla jsem dojet na OPU na 8h a v 8:30 jsem šla na řadu.šli jsme na řadu né jak kdo dojel ale kdo píchal dřív večer pragnyl

teddyna
3. únor 2010

ahojte vespolek.vidím,že už jste šly chrupat.nějak časově nedávám internet.Vojta roste jak z vody,má dneska 4110g,vše dohání statečně.akorát hůře usíná,je to dycky s kraválem.navečer je dycky hlodavec hladovec a neví,co by zbaštil.přes den v pohodě s jídlem a na noc se dycky přežere a to fakt doslova.pak samozřejmě ublinkává,takže do toho ještě převlíkáme pyžamko.ale snad se to upraví.

juvik
4. únor 2010

ahoj,
tak dneska dorazila rudoška...už jen měsíc a jdeme zase do boje 😵 ...snad nám to nic nezhatí a v březnu tady budu plašit s testem 🙂

přeju hezký den všem 😉

zuzka72
4. únor 2010

🙂 🙂 Holky svitla mi naděje, zkusila jsem zavolat do Šternberka a oni mi řekli ať v pondělí nejdu už do Olomouce, ale k nim do poradny a že při takovém postavení dvojčat, jako mám já automaticky rodí císařem. Holky, já jsem tak šťastná, tak jen ať se neotočí. Kdyby se to povedlo, to by mi zase spadl jeden kámen ze srdce. Tak držte pěsti. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Juvik-to uteče, jak voda-----

certina
4. únor 2010

ahoj.......
tak jsem dorazila z nemocnice - včera v podvečer jsme se nakonec vydali raději na vyšetření....vzali mě hned, točili ozvy a přitom zjistili, že i když nejsem ještě otevřená, tak mám stahy.....a nevěděli proč.....tak mně začali dělat plno různých vyšetření (jsem z toho byla celá úplně KO ☹ ) a samozřejmě, že si mě tam nechají.....celou noc mě sledovali, pořád mi točily ozvy a ráno při vizitě mě naštěstí pustili dom, že se to prý asi uklidnilo.....no tak jsem zase zpátky doma.....sice hormony semnou cloumaj - sem to tam dokonce i ořvala....tak jsem zvědavá co budu dělat v šestinedělí????Ptala jsem se jaktože mám stahy a nic necítím - tak mi to nedokázali vysvětlit, že prý to tak někdy je...tak jsem zvědavá jestli vůbec jednou poznám , že rodím??? No jinak máme 2900g, a odpovídáme tt.....tak aspoň , že tak........

Asmee - Tobě držím moc palečky na pondělí.....
Juvi a u Tebe to taky uteče jak voda.....a bude tady březen....uvidíš.........vždyť nedávno jsme mluvili o vánocích a ejhle je tady únor - šílené, jak to letí.......
Zuzi - tak to jsi ráda, co??Že v pondělí pojedeš tam....tak ať se o Tebe pěkně staraj a je všechno tak jak má být....tak dej pak vědět - co a jak???

juvik
4. únor 2010

Zuzi, tak to je fajn, že ti vyšli v tom Šternberku vstříc...hlavně, abyste byli všichni 3 v pořádku

Certi, to je teda zvláštní, že máš stahy a vlastně je necítíš. Ale hlavně, že prcek je OK a už je to kus chlapa nebo ženské 😵 ...vy jste si to nedali říct,že? ...bude překvápko?

Já vím, měsíc hrozně rychle uteče...hlavně, abychom byli zdraví a zase nám ten pokus něco nenabouralo, protože když se na něco těším, tak to pak blbě dopadne...u mě to je pravidlo, takže musím říkat, že se vůbec netěším a neraduju 😀 😀 😀 ...ale víte jak? 😅

certina
4. únor 2010

jjojo Juvi - plně chápu.....tak to hold v životě chodí....člověk prostě nikdy nemůže nic plánovat, jakmile plánuje - rázem je vše jinak.....dávej na sebe pozor - šetři se ať někde nenachladneš atd.....a všechno bude dobré..... 😅 😉
no nenechali jsme si to říct, a tím, že mi ani můj gyndr nedělal nějak často ULZ-ky, tak se to dalo přečkat, ale včera se mi zdálo u toho vyšetření, že jsem tam ??něco viděla??, ale doktorka mě ujišťovala, že jsem nic nemohla vidět, že mezi nohama ještě nebrouzdala, tak nevíml....buď mě uklidňovala a nebo jsem tam fakt nemohla nic vidět - no každopádně prostě překvápko..... 😉

juvik
4. únor 2010

Certi, už zanedlouho překvápko vykoukne a ukáže se v celé své kráse 😀 ... švagrová čekala dvojčátka a taky si nedali říct pohlaví a pak když vykoukl kluk a holka, tak byli hrozně nadšení, že mají páreček 😵

Já jedu nakupovat do kaufu, tak se zatím loučím...pa

certina
4. únor 2010

jéééé tak to se jim povedlo, co???Dvojčátka - páreček to musí být něco..... 😎
tak dobře nakup.....já jdu odpočívat....pa

sukubka
4. únor 2010

ahoj kočky
zuzi tak to je super s tím šternberkem jsou tam moc hodní já tam byla na laparoskopii a opravdu se o mě pěkně starali,na stejným patře byli i těhulky s kterým a jsem vykládala a taky si to nemohli vynachválit.Vše dobře dopadne neboj a pěstičky budeme určitě držet.

Švagrová čeká taky dvojčátka v pátek jde na předoperační vyšetření,v neděli nastupuje do nemocnice a v pondělí v 8h ráno má naplánovan císař,ale tady nedávají plnou narkozu ale jen epidural,tak se bojí.ta čeká 2 holčičky.

juvík tak to budeš v zápětí za mnou s tím bojováním 😉 taky se už těším na mrchu.Neboj březen bude cubydup 😉

zaneta82
4. únor 2010

sukubka asi ivf říkal Machač vše bude probíhat stejně jen my zvíší hormonální dávku na píchání já ani nevím co to ta minimka je 😅 zuzi ať ti všechno dobře dopadne taky držím palečky je to až neuvěřitelné nedávno jsi tady psala že na těch stránkách jsi poprvé a hele už budeš zachvilku rodit doufám že se toho někdy dočkám taky tak ahoj holky

britka
4. únor 2010

ahojki holky na počítač se moc nedostanu neboť manžílek maroduje pořád a sedí u něho a teď usnul tak jsem si sedla a pročítám co se je u vás všech nového.jsem nachlazená jak hrom a to trápení v práci jak je člověk marod tak se člověk kouká na hodiny kdy bude padla.Dneska má smůlu ztratila jsem naušnici taková smůla.Zuzi a Certi tak už se vám to blíži tak přeji ať vše je oukej a máte uzlíčky v náručí 🙂Asmen ať ti to taky dobře dopadne a sukub nezoufej vše bude oukej.Já to taky nevzdávám,ale brzdí mě finance to je pech ☹tak musím počkat.Moni já tě taky viděla jela jsem zrovna do práce na odp.moc ti to s kočárkem slušelo 🙂Ale je vidět s čím vším jezdím když sis mě všimla 😀A co irinka?

sukubka
4. únor 2010

zaneta poslala jsem ti do ip odkaz co je to ta minimálka,píší to na ztránkách Reprofitu tak jsem ti to přeposlala tak na to koukni.

britko to je jasný,finanční ztránka je hodně důležitá,to jak nám to ted nedopadlo tak jsem rádi že je Machač aspon tak solidní a budeme platit jen anestezii a 800kč za léky a né 10 000kč za minimálku.
jinak my nějaký penízky našetřili a hodně nám pomohli rodiče,ale kdyby jsme měli dávat každý měsíc za minimálku 15tisíc tak na ni pojedem tak 2x a zase bude šetření.no sand to ale pro příště výjde-sakryš už musí!!!!!
jinak s nemocí do práce je to opravdu utrpení to moc dobře znám a to ještě k tomu jak jsem v minulé práci dělala tak tam byli dvanáctky takže úplná katastrofa,bulo to strašně nekonečný!

asmeena
4. únor 2010

ahoj holky, jdu vás dočíst

asmeena
4. únor 2010

zuzi: tak to máš super, že tě vezmou do toho Šternberka, tak snad to bude v pohodě a půjde to pak jak po másle 😉

juvik: neboj, taky ti to za chvilku začne a pak budeš jenom čubrnět jak to rychle uletí a budeš testovat.

sukubka
4. únor 2010

asmenko ahojík jak se cítíš?co těšíš se na pondělí,že?úplně závidím že za chvíli budeš mít bobíšky u sebe,už se taky těším.

asmeena
4. únor 2010

sukub: ahojky, to víš, že se těším jako malé děcko, ale naštěstí na to zase až tak moc nemyslím, protože v práci mám fofry, abych to do ET všechno stihla a pak mám 14 dní dovču. Neboj, ty už to máš taky za pár

asmeena
4. únor 2010

Jinak po tom menogonu mě lechtá kolem pupku, tak doufám, že to není reakce na to, že to bylo prošlé a bude to maximálně účinné.

asmeena
4. únor 2010

Jdu si udělat šopáček a koukat na ulici. Dnes to asi zapíchnu směr postel už v osm hodin, protože jsem totálně K.O. 😉

sukubka
4. únor 2010

asmenko to mě injekce zase vždycky svědí,to nic není neboj.Machač určitě věděl že je to prošlé a nikdy by ti to nedal kdyby věděl že by ti to mohlo uškodit.

irinka.j
4. únor 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, protože mi je fakt špatně. Dneska jsem byla na kontrole, prcek má 2,5 cm, začínají mu růst ručičky a nožičky, zatím to jsou takové bambulky. Příští týden jdu na odběry a za dva týdny na genetický ultrazvuk, tak doufám,že bude vše ok. Dala jsem do alba fotku, tak jukněte, hlavička je trochu rozmazaná,ale to je tím jak se to naskenovalo do počítače.

asmeena
5. únor 2010

iri: teda krásně brouček povyrostl, pěkná fotečka.

sukubka
5. únor 2010

irinko opravdu hezkýý brouček pěkně rozte!

asmenko teda jakto že píšeš tak po ránu,už jsi v práci?tak at ti to uteče.dneska konečně pátek co holky?

certina
5. únor 2010

Dobré ranko.....
Iri - fotečka krásná.....jjjojjo - taky už Ti to pěkně naskakuje už 10tt.......letí to jako voda!Počkej za chvíli to budou velké ručičky a velké nožičky....tak se drž, odpočívej a za chvíli snad to období nevolností zmizí....... 😉

capenka
5. únor 2010

holky dočítám vás asmenko´bojuj držím pěstičky já za týden přesně už valím na hysteroskopii a laparku ,mám strach jak s....ale snad už nebudu mít bolesti ale vidím to endometriozu,bolí to jak čert,to jsem zvědavá za jak dlouho se můžu snažit,mám hrůzu ,klystýr ,močák vyprázdnit a nafouknutá budu jak žába ,holky mám fakt moc strach

beras
5. únor 2010

Asmi neboj mě tenkrát Štěpán řekl,že injekce jsou použitelny ještě půl roku po projití tak neboj a hodně štěstíčka 😀 😀

sukubka
5. únor 2010

capenko a tu endometriozu pozná normálně doktor na ultrazvuku?nebo když mi dělají co půl roku kontrolu čípku atd?já byla na laparo před rokem a neboj taky jsem se bála a bylo to v pohodě.mohem horší bylo mimoděložní když jsem měla z břicha vývod-DREN to jak pak vytahovali byla hrůza!jinak jsem šla taky před rokem na laparo jestli funguje můj zbylý vejcovod a zjistili že je na tom hrozně a odebrali mi ho a po operaci jsem šla za 2dny domů fakt neboj se!nejhorší je než tě uspí,pak jak se vzbdíš se budeš jen těšit domů

teddyna
5. únor 2010

hezké odpoledne všem.vrátila jsem se z prochajdy -dneska je tam fakt hezky.ale jsem zbitá děsně.to noční vstávání je opravdu vyčerpávající.do toho jak má člověk fungovat nějak doma,aby domácnost nějak klapala...no,jsou to místy opravdu točky.jak tady čtu,tak už se tady rozrůstají OPU a ET -ale nějak ztrácím přehled kdo a co a jak.a co to čtu?Čertina se už chystá?