Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
5. únor 2010

jjjojjo MOni - už se chystám - no ne spíš já , ale to uvnitř 😀 😝 je to síla....ale možná se to teď uklidní a ještě budu měsíc čekat 😝

certina
5. únor 2010

hele Moni a co takhle zase přidat nějaké čerstvé foto???? 😎

zuzka72
5. únor 2010

Čerti!!!! Co to čtu? Ty už se chystáš? A není ti to blby? Nechceš mi dát přednost? Mám přece jenom dvě? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
5. únor 2010

beras: tak doufám, že mi ty poslední prošlé injekce přinesou štěstí a mohlo by být klidně i dvojnásobné a vůbec bych se nezlobila 😀
sukub: jojo, už tak brzy jsem psala z práce. Hold musím makat, ať to stihnu všechno udělat než nastoupím za týden na dovolenou.
capenko: vůbec se nemusíš bát, já absolvovala taky obojí a vůbec to nic nebylo. Opravdu je asi nejhorší to čekání co s tebou budou dělat, ale jak tě uspí a pak se probudíš, tak to z tebe spadne. Uvidíš. 😉

certina
5. únor 2010

hele Zuza vždyť ty taky ne????V pondělí si určo jdeš domluvit císaře a pak to poletí!!!!!Jo a chceš mít Petra u císaře??Když se to domlouvá dopředu, tak se to prý v některých špitálech zajistit dá???

certina
5. únor 2010

jjjojjjojjjo Moni je to fešák............a za chvíli 3 měsíce - šílené!!!

asmeena
5. únor 2010

certi: už máte vybraná jména?

certina
5. únor 2010

asmee 😀 😀 😀 jo vybrané a jisté je holčičí, ale s klučičím se neustále přeme......máme 3 tipy.....tak jsem zvědavá jak to dopadne 😀 😀 😀

asmeena
5. únor 2010

nakonec to bude holka a tak se nebudete muset rohodovat 😀

certina
5. únor 2010

no šak přítel už říkal, kdyby jsme to věděli, že to bude holka, tak se tady nemusíme o tom vůbec dohadovat 😒 😀 😀 😀

zuzka72
5. únor 2010

Čerti u císaře asi být nemůže v celkové, jelikož do lokájní nejdu, na to jsem posera a pokud budu rodit přirozeně, tak tam taky nebude, je pořád v práci daleko na cestách. 😢

certina
5. únor 2010

aháá tak to jo....no u celkové nemůže být - to je pravda.....já taky myslela lokální...........hmmm tak to sse pak bude na klučiny ještě víc těšit, co??Až vykouknou na svět 😅

micinka22
5. únor 2010

Zuzi lokální je v pohodě...do celkove nejdu ani za prase 🙂)) fakt je to super..jen ležíš a čekáš pár minut na miminka..cítíš že neco delaj ale bolest žádná ...a manža muže byt s tebou když to neni urgent..u nas bouzel byl..ale pak si malou hlídal..a me ji dali asi 4 hodky po porodu na pokoj..manza byl se mnou teda ..po celkove ses jeste takova oblba furt:/

certina
5. únor 2010

no to máš Mišo pravdu.....celková asi na tom bude trocha horší než lokální......i to, že pak se vlastně díváš co to jsou za miminka, když Ti je po pár hodinách donesou........ale popravdě taky nevím, jestli bych to chtěla nějak vnímat toho císaře...asi je to indivindi....
no a co Ty - jak se cítíš??Vše v poho??

certina
6. únor 2010

Dobré ranko všem.........
co plánujete hezkého na víkend???U nás pěkně taje.......
já tedy neplánuju nic - dnes odpočinek, jako vždy a zítra čekáme jednu návštěvu....tak akorát trocha pořádek....

zuzka72
6. únor 2010

Mici, já vím, ono je to krásný pocit děti hned vidět a mít je u sebe, já už to 2xzažila a jsem tomu ráda, ale o té lokální jsem četla i , že někdo to snáší blbě, jak s tebou škubou atak, a mě se dělá zle jenom slyším třeba nůž přejet po křupce, nebo mlaskat maso ve vodě a tak, jako krev, řezání atd. mi neva ale ty zvuky jo. A navíc nevím, jestli bych nezkolabovala, když ležím na zádech je mi strašně špatně, ucpává se mi ta tepna, tak nevím, jestli bych to vydržela. Pokud by to proběhlo Ok, tak jdu do lokální, ale kdo ti to zaručí, že?

certina
6. únor 2010

jjjo jo Zuzi - tak když máš jakékoliv obavy a strach atd....tak to asi je lepší jít do celkové.....a i tím, že tam Tvůj chlap nebude, tak je to vlastně jedno....jestli lokál nebo celková...........to už je na Tvém zvážení...a na kolik hodin v pondělí jedeš????

teddyna
6. únor 2010

čau holky.new foto v albíku. Zuzi,za mě určitě spinální anestezii.je to výhodnější z hlediska bondingu po porodu.
a taky samozřejmě k nastartování laktace,když ti děti přiloží k prsu. po celké anestezii se budeš nějakou dobu vzpamatovávat.po spinální ti je dovezou k lůžku,budeš je moct hladit,koukat na ně. bolest jizvy bude stejná,takže co se jizvy týče,je to na stejno. měla jsem spinál 3x při úraze nohy.a pokud ti dělá zle slyšení nějakých zvuků není problém to říct anesteziologovi,dají ti do žíly něco na utlumení vnímání,ale při vědomí budeš,takže děti budeš slyšet křičet.a anesteziologové si povídají s pacienty,aby odvrátili pozornost-tuhle info máš přímo od zdroje 😀 . Mě tohle umožněno nebylo být s miminkem a laktaci jsem startovala s odsávačkou u inkubátoru,kde jsem proseděla X hodin. bylo to na palici,ale zadařilo se. Nutrilon se sice kvalitní mlíko,ale já to v šestinedělí brala jako prohru-holt hormony hrály svou roli.te´d už bych se na to dívala jinak.nicméně v tom šestinedělí je všechno nějak horší. ale ať se rozhodneš jakkoliv,tak budem držet palce,ať je to rozhodnutí správné a kluky máš brzo u sebe a budem čekat na fotkýýýýýýý
čertině se to taky už krátí.není to tak dávno,co jsme seděly v dětském koutku u zákusku s Léňou a davídkem(dneska přijedou) a čerti nevěděla,že je těhule.a vidím to na Vojtíkovi,že čas letí-za 4 dny má 3 měsíce.

britka
6. únor 2010

Ahojki holky venku je tak krásně a ještě mám víkend sama pro sebe manžílek jel na víkend pryč tak mám klideček 😀 Zuzi i Certi vám se to krátí a za chvíli budete mít prcky v náručí a začnou jiné starosti a krásné.Zuzi neboj všechno bude oukej i zdravíčko se spraví.A jestli bude porod takový nebo onaký budeš mít doktory u sebe a jak budeš mít prcky v náručí tak na vše zapomeneš.Sukub víš finance to je děs a jak jsi samoplátce tak to je na dvě věci.Už jsme do toho dali dost kolem 26O OOOkč a teď 5 má vyjít na 40000kč tak to je dost,ale nevzdáme to.Někdy mě to štve že mimča se rodí takovým co se o ně nestarají a ti co si to moc a moc přejí tak mají takové trápení. ☹ Irin neboj na začátku má každá nevolnosti ale pak se to ustálí a bude dobře uvidíš. 🙂 Moni fotky jsou super malý roste jako z vody a to druhé mimčo je kdo?

certina
6. únor 2010

heléééé Moni - to je fakt - to mi ani nedošlo....bylo to přesně 25.6. a já už byla těhule, aniž bych o tom věděla...dyť joooo - ani mě to nějak nedošlo.............. 😀 no vidíš a za chvíli už budu mámou!!!!!!!!!! 😝
tak mi mocinky pozdrav Lenku.....i Davídka......a oni asi přijedou jen do zítra co???To je škoda.....to se nestihnem potkat..... ☹ no neva............hlavně Vy si to společně pořádně užijte......... 😅 😀 😉

zuzka72
6. únor 2010

Teddy, čerti-díky za podporu, já to ještě zvážím, uvidím, jak dopadnu v to pondělí. Jedu tam na 9,30, veze mě skorotchán 🙂

certina
6. únor 2010

Zuzi - tak hnedka podej info - ju???
a kde jsou dneska všichni ostatní????Nějak to tady utichlo....... 😒

sukubka
6. únor 2010

ahoj holky o víkendu je tu vždycky mrtvo,všeci někde trajdají po návštěvách 😀

britka
6. únor 2010

Zuzi netrap se a hlavně si užívej víkendu a v pondělí to dobře dopadne.Kluky jsi měla předtím normálním porodem?Jestli jo tak teď to budeš mít rychlejší a nebude tě to tak bolet.Když já rodila před X lety tak několik hod.na sále na kapačkách a jak se Lucka narodila tak jsem zapoměla na vše co bylo před tím akurát předtím mimča nosili jen na kojení a nebyly s mamčama to byla nevýhoda.

teddyna
6. únor 2010

brituš,jaké druhé mimčo?? žádné druhé v albu nemám

zuzka72
6. únor 2010

Brit, kluky jsem rodila normálně a měli 4,5kg a 55cm, nebojím se toho porodu, jako toho, že se to mimčo co je příčně vzpříčí a nepůjde ven a třeba se naloká, nebo tak, stalo se to jedné mojí známé v jiné diskuzi, měla stejnou poloho mimin, jako já a chlapeček na tom nebyl dobře a je trošku opožděnej. Víš, tak o to jde.

certina
6. únor 2010

Moniiii - Brit asi myslela toho mejlika...... 😉

britka
6. únor 2010

Moni já myslela toho mejlíka certi má pravdu.Zuzi já tě chápu a cítím s tebou,ale neboj kluci budou v pohodě věř mi.Vím,že se bojíš o kluky,ale jsou bojovníci a už jsi zkusila během celého těhotenství dost tak teď budeš mít kluky jak buki.Někdy člověk jak čte jiné články a pak v tom mozečku to pracuje že?Ale neboj vše bude v pořádku.Já už dolezla z venku byla jsem nakrmit dravou zvěř a už mám klid.Pohoda sama samotinká do zítřka 😀

britka
6. únor 2010

Moni ty jsi mě tak zblbla že jsem se byla podívat na emaily jestli nevidím dvojtě jak klerenc,ale vidím dobře jsou tam 2 mimča. 😀 😀 😀 😀