Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
11. únor 2010

Myslím, že ne, já byla tehdy 11.DC a 13.DC mi ho odsáli. Měli jsme dokonce embryo jedničkové kvality, což normálně nemáme, ale nechytlo se 😒

juvik
11. únor 2010

No ale je fakt, že záleží jak dlouhý míváš cyklus a tak.
Jdu vařit, protože manžel pak jde na odpolední, tak ať neřve hlady 😀

stephanie
11. únor 2010

ferdi, mám ještě zamraženo, takže půjdu na další KET

Neboj, Machač je super, on ti navrhne to nejlepší...

No taky mě napadlo, jestli tady nekouká 😀 😀 😀 ...Nakonec Machač může být kterákoliv z nás pod jiným jménem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to snad ne 😀 😀 😀

stephanie
11. únor 2010

ferdi klidně se ho na biopisii zeptej, ale asi se bude smát 😀

juvik
11. únor 2010

Stephi, ještě jsem nakoukla....si mě pobavila 😀 😀 😀 ....takže ženské, s pravdou ven 😅

stephanie
11. únor 2010

😀 😀 😀

micinka22
11. únor 2010

hehe no nevim jestli si to čte přímo on..páč jeho pracovní nasazení..a ještě zvládat ty ženský doma 😅 😅 😅 😅 bych se na nejaky diskuze vyprdla..ale tak jako nekdo mu muze rikat co se tu deje že 😀 😀 😀

stephanie
11. únor 2010

mici, že by jsme tu měli nějaké špeha? 😀

...no nevím, já být doktor, tak by mě i zajímalo, co se o mě píše...s myslím, že on si najde čas vždycky. dyť on je jak zajíček duracell, je pořád plný energie 🙂

micinka22
11. únor 2010

hehe zajíček 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 jestli on nemá ty hodinky na vracení času..aby jako všechno stíhal a všichni byly spokojení 😀

sukubka
11. únor 2010

ahoj holky.
taky jsem se Machače chtěla zeptat na tu biopsii takže to odkládám 😀 to by čučel co holky?Chudák Machač 😀 😀 😀

Asmenko tak at se mimča 9měsíců nepustí držíme pěstičky 😉 embrijka jsi měla určitě super kvality!

no holky mě by měla tak v neděli dorazit mrcha takže příští týden zase stimulka a jsem zvědavá jestli nedopadneme zase s jedním vajíček myslíte že je šance že když budu mít stejné dávkování při stimulce že by mohlo být vajíček víc?protože mě Machač říkal at stimuluju úplně stejně zase 3x1 clostí,ale asi OPU uděláme prý později.no není to žádná sranda ty nervíky.

Machač určitě o koníkovi ví i já se honkrát na cosi ptala a on mi to vysvětloval a já na to NO JÓ to psali na koníkovi tak se smál 😀

stephanie
11. únor 2010

ahoj sukub, nemysli tak na to, to bude dobrý, uvidíš, machač je kabrňák 😵

...jo mi machač říkal, at si to nečtu 😀 😀 😀 ....ale já mu nic neříkala!!! jen jsme se oba smáli 😀

sukubka
11. únor 2010

Machač říkal at nečteš koníka?on je opravdu dobrej doufám že nám brzy pomůže co?

stephanie
11. únor 2010

... no on neřekl přímo koníka, jsem ani nedutala...prostě ať si nic nečtu... 😎

teddyna
11. únor 2010

čaute - jak tak čtu,že by tohle měl číst Machač - tak se asi posměje.no,ale kdyby to četl mistr Sobek-ten by se taky asi divil - debil jeden 😝 . bych ho pověsila nejraděj za koule do průvanu.hele,ale něco na tom bude,že on ví,že kecáme.páč když jsem tam chodila já na stimulaci,tak říkal - teda,dneska to tady mám samé ostravačky,že vy se holky domlouváte,co?? tak jsem řekla že určitě néééééé.no a pak jsem šla na OPU a měla košili s žirafou a to už taky prohodil něco ve smyslu,proč mu tam teď poslední dobou chodí všechny ženský s žirafovou košilkou 😀 .

stephanie
11. únor 2010

teddy, tak to je dobré s tou žiraafou, to jsem se zasmála 😀 😀 😀

sukubka
11. únor 2010

a já zrovna zítra měla v plánu jet nakouknout k tamanům na tu košilku s žirafkou jak mi doporučila asmenka.
asmneka měla taky žirafku tak je určitě v Brně pobavila 😀 ale koupím si ji pokud seženu,sranda musí být

teddyna
11. únor 2010

sukub:bez žirafy tam ani nechoď-to prostě muší bejt🙂)a Zuza je důkazem toho,že iháčková košilka je těhu dvojmo.

zuzka72
11. únor 2010

Jasně Ijáček. 🙂

kvakuska
11. únor 2010

sukub jestli jsem to dobře pochopila, tak počítáš že teď koncem týdne ti dorazí menstruace a chceš začít stimulovat, ale bacha, Machač celý příští týden nebude ordinovat ... v Olomouci bude zítra a potom až 23.2.! 😠

stephanie
11. únor 2010

Ahojík kvakus,

ty tak všechno víš...včera na utz mi pan dr. řekl, že právě ovuluji (jsem měsíc po revizi) a mezes se dostaví ca do 14 dnů...Ona ale dorazila dneska. Myslíš, že to je normální v době ovulace menstruovat?

asmeena
11. únor 2010

step: tak ty si mě s tím zajíčkem teda pobavila. Se tady chlámu na celé kolo. Ale máš pravdu, nechápu kde Machač tu energii bere a je stále usměvavý. Včera mi u ET říká co chceme za pohlaví a já mu říkám, že dvě holčičky a on na manžela, ale né dáme holčičku a chlapečka ne? A manžel mu řekl, že mu to je jedno a Machač říká, tak dobře budou to holky, protože já mám 3 holky. No, docela jsme se i pobavili. A to je fajn, že je tam člověk takový uvolněný. V Reprofitu mi přijde, že je taková rodinná atmosféra. A taky se mi líbí, že když přišla sestřička, tak nám ji hned představil jménem, pak přišla laborantka, tak zase řekl její jméno. Kdež to, když jsme chodili do Fertimedu, tak jsme ani nevěděli jak se kdo jmenuje a natož, aby Sobek pozdravil a popřál hodně štěstí. 😠
A co se týká té žirafkové košilky, tak to já spíš pobavila Koudelku, protože toho jsem měla u OPU, ale myslím, že takové košilky má kde kdo. Při první OPU mi to přišlo blbé, tak jsem měla pruhovanou, ale teď už mi to tak nepřišlo a vyrazila jsem se dvěma žirafkama - takže doufám, že to budou taky dvojčátka jako má Zuzik. 😵 😀

kvakuska
11. únor 2010

stephi nevím jak tě napadlo, že já všechno vím 😀 ... ono každé tělo je jiné, a i to moje třeba po každém ukončení těhu reagovalo různě, až když se hormony zase srovnaly tak se srovnala i menstruace, ale během toho 6tinedělí jsem zakrvácela třeba 3x ... a je to fakt menzes? ... není to třeba jen nějaké jednorázové zakrvácení po tom včerejším vyšetření? ... na tvém místě bych asi stejně ty další dva týdny počkala co bude, tělo může být ještě zblblé hormonama ... a jak vlastně Machač okomentoval to, že ti před měsícem tak bleskurychle udělali diagnózu a těhu ukončili?

kvakuska
11. únor 2010

jinak já jsem dnes po hysteroskopii a dopadla dobře, tak příští měsíc bude další pokus 😵

stephanie
11. únor 2010

asmeen - jak byly dvě žirafky, tak to budou dvě holčičky 😵 , drž se, přeji hodně štěstí!!!

kvakus - jo, je to fakt krvácení. on už jak mi včera dělal UTZ, tak jsem mu říkala, že jde na mě už menzes a on že ne, že až za 2 týdny, že během dvou dnů budu ovulovat, ukazoval mi i vajíčko. Přitom podle hlenu jsem asi ovulovala před dvěma týdny... Mi by ani nevadilo, kdyby mrška dorazila později, jen mě znepokojuje to, že začla když mám ovulovat?

Jinak jsme se o tom potratu nějak nebavili...Původně jsem měla připravených spoustu otázek, ale už se mi to nechtělo nějak rozebírat a řešit, už se nechci k tomu vracet. On sám mi hned řekl, že z 90% ti procent dochází k potratu kvůli poškozenému embryjku, těch zbylých 10 % pak bývají ostatní příčiny - štítná žláza, špatná srážlivost atd atd...příčiny se zjišťuj až pokud došlo k více potratům...jen mi řekl, že mu to je líto a víc už jsme se o tom nebavili...
další pokus bude další cyklus, tak se už těším

jinak gratuluji k dobrým výsledkům a hurá do boje kvakuš 😵

sukubka
11. únor 2010

kvakusko to jsi mě teda nepotěšila s tím že tam Machač nebude,ale mrcha by měla dorazit tak neděle-pondělí,kdyby dorazila v pondělí tak by kontrola byla 7den cyklu a to toho 23.3 kdyby dorazila v neděli tak bych byla v pondělí 8den cyklu a to by taky nevadilo,až na to že nemám doma ten clostík na 8den,ale to už se možná ani clostík už nejí že?jinak by m ho klidně předepsala obvodačka.

kvakus jinak je dobře ř´že vše dopadlo dobře a začne se něco dít!

stephanie ty už to máš taky cubydup že?to nás potom bude těhulí 😀

sukubka
11. únor 2010

holky a žirafky jen k Et že?

b.e.r.u.s.k.a
11. únor 2010

ahojky,tak vidím,že to tu žije a stále se bojuje.
Asmeenko hodně štěstí s bobíškama.
Sukub a ty žirafky při opu při et jsi ve svém oblečení

ferdice
12. únor 2010

Steph jsi mne fakt pobavila se zajickem duracellem uplne si ho predstavuji. manzel nechape jakemu vtipu se to u PC smeju 🙂
Ja jsem po revizi to krvaceni mela vzdycky taky takove vselijake, rekla bych ze az ten dalsi cyklus se to srovnalo. a jeste se blbe zeptam, nemuzes to mit ovulacni krvaceni? to pry nekdy byva. ja jsem to mela za svuj zivot cca 2x, ze jsem krvacela u ovulace, ale jen trosku.

jinak jsem opravdu zvedava jak dneska poridime. vubec se na tu cestu netesim, zas tolik snehu pripadlo. chjo

kvakuska
12. únor 2010

capenko myslím na tebe, ať ti to dnes dobře dopadne, drž se!

stephanie
12. únor 2010

ahojík

..tak ať ti to dobře dneska dopadne a napiš, jestli ses ho ptala na biopsii 😀 😀 😀
jinak to je opravdu klasická menstruace...psala jsem machačovi, tak mi jen napsal, že je to divné a že nezbývá jen čekat - asi je to hormonama...Já jsem ráda, že už jsem dostala první menzes, že všechno funguje , jen jsem teď nervozní z toho, jetli to funguje teda jak má...chci být do dalšího pokusu ready...