Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
15. únor 2010

Jsem zpět ze Šternberka,dobře jsem nepochodila. ☹ ☹ ☹
Vše prý v pořádku, děti prospívají, to je asi jediny pozitivum 🙂, není důvod je vyndávat teď. 😠 Poloha A hlavou dolů a B bylo hlvou dolů příčně a jak se dělal UTZ tak se při tom otočil koncem pánevním, což by bylo taky dobry kdyby tak zůstal do příště. Primář řekl, kontrola příští týden, pokud se neotočí tak císař za 2týdny i to tam napsal, že na tom trvám a pokud budou obě hlavou dolů tak normálně na vyvolání za 2týdny. Takže při mé smůle....... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

micinka22
15. únor 2010

Zuzi to je pech s těma doktorama co 😝 😝 😝 no už vidím jak mi nebudou chtít udělat císaře v tom 38 a budu funět do konce Srpna ☹ ☹ ☹ ☹
my dojeli taky ve 2 domů....jsem šla až odpoledne..se mi vubec nechtělo..mimčo škytalo a je pěknej hlavounek..jinak vše ok..v pondeli jdu na NT do fakultky..

zuzka72
15. únor 2010

Mici je to děs.....Ach jo....

britka
15. únor 2010

Zuzi stejně je to v háji,ty chceš císaře a oni tě nakonec odrodí normálně.Je to někdy banda prostě to nechápu.Holky to štěňátko je fakt krásné,ale je škoda že nebude mít tak dlouhou srst jak měla britka,ale je fakt hyperaktiv.Až budu mít někdy čas tak bych měla taky dát nějaké fotky,ale jsem antitalent na některé věci.Mici nedávno jsem si sedla a prohlížely všech holek fotky a ta tvoje slečna je krásná princeznička.Máš pěkně udělané fotky.jak jste to zvládli u doktora?Stefi jsem zvědavá jakého pejska koupíš synatorovi,bydlíš v bytě nebo máte domek?podle toho si musíš vybrat.

sukubka
15. únor 2010

zuzi to jsou fakt magoři to naše zdravotnictví je na palici!nechápu 😖

stephanie
15. únor 2010

Brit, my máme domek a celkem velkou zahradu, ale není tam plot, takže sousedi by měli pejska taky, aniž by chtěli 😀
on je celý bláznivý do pejsků, chci nějakkého malého, ale zase ne takového toho malého chlupáče, co jen leží na guači a spí...syn je hyperaktivní, tak pejsek musí být taky 😀
martin s rencou mi taky dail tip na jednoho, tak uvidím...
holky já jsem teď přišla ze cvičení a jsem totálně k.o., ledva chodím 😝

sukubka
15. únor 2010

stephanie copak cvičíš?manžovi se děsně líbý ten psík jak je v reklamě na paralen,takovej bíloflekatej,je opravdu moc pěknej. 😉

stephanie
15. únor 2010

..tak tu reklamu jsem ještě neviděla...jestli to nebude ten jack russel...
šla jsem teď podruhé na zumbu...je to super, ale jsem totálně vyřízená 😝 ...je to vlastně cvičení s prvky latinskoamerického tance, ale je to makačka, potila jsem krev a domů jsem přišla málem po čtyřech..v pátek jsem přišla s vykloubenou pánví 😀
ale musím ze sebou začít něco dělat...

sukubka
15. únor 2010

manža říká že je to jack russel terier
tak na něj kouni 😀

stephanie
15. únor 2010

jjo, tak to je ten, kterého chce syn... 😉
ale kdo se o něj bude starat, to nevím 😲

sukubka
15. únor 2010

manža je z něj hotovej,ale nechce mi psa dovolit,prý by nám zničil dům,fasádu atd.Manža je totiž takovej že opravil celý dům a udělal okrasnou zahradu a jak by mu to pes zničil tak by ho trefilo,ale já mu říkám co bude dělat až bude dítě?to prý je něco jiného,tak až se podaří mimi budu mu až bude dítko ěčí říkat at chce psíka a manža poleví,on má totiž děti děsně rád 😉

sukubka
15. únor 2010

step tak to se u nás nic takového necivčí,šagrovka chodla přímo na bříšní tance,taky by mě to bavilo...

stephanie
15. únor 2010

...sukub, my už to tu máme taky všechno doničené, ale už to neřeším...dříve jak mi něco spadlo na zem (máme dřevěné podlahy), tak mě manža málem zabil, teď tu padá běžně několikrát za den něco a už to neřešíme...
nedávno jsme vymalovali na tmavě hnědo, malý tu měl kámoše a hráli hoňku a brzdili se o stěnu...takže stěná plna dětských ručiček 😀 😀 😀 ...tak pes už mě asi nevytočí 😀
a po zahradě nám chodí pořád plno koček od sousedky a není nic horšího než kočičí výkal a těch máme plnou zahradu...tak by byl aspoň pokoj
neboj sukub, on ti pejska dovolí, bude tak blbý z prcka, že pro něho udělá všechno 😉

stephanie
15. únor 2010

sukub koukni na YouTube, je to super...ale je to taková novinka, aspoń u nás...

aneta1199
15. únor 2010

Ahojte holky!
Moje první návštěva v RF Olomouc se blíží, příští týden !!!

Asmen - kdy plánuješ testík? Ještě tento týden? Moc držím palce, jeseníky ti určitě prospějí 😉

Ještě mi prozraďte, když jste psaly o té plné čekárně u Macháče, jak dlouho se max čeká, když jste objednané na určitou hodinu?

sukubka
15. únor 2010

aneta ahojík,já jedu do olomouce taky příští týden jaký jdeš den?
holky zítra určitě dorazí mrcha břicho už bolí jak čert,ale obědná mě někdo do olmouce když tam Machač není?jako jestli mi to tam tento týden někdo zvedne,když se musím obědnat na příští

stephanie určitě na to mrknu.a s těma dětma máš pravdu,já vidím bráchovi pindoury jak demolují pokoj to manža ani neví co ho čeká 😀

sukubka
15. únor 2010

jo a holky clostík se jí jen do 7dne že?kdybych měla mít kontrolu 7den je to další týden v pondělí,co ale kdyby mě obědnali na 8-9den cyklu co se ten 8-9den jí?nic?

sukubka
15. únor 2010

už to čtu minule sem píchala po clostíku bravelle tak do olmiku v pondělí 100% musím no snad se tam někomu dovolám 😒

kvakuska
16. únor 2010

Až ti cyklus dorazí, tak volej do ordinace v Ol., měl by tam někdo být ... pokud, ne, tak volej Marušce na mobil ... v pondělí tam ale Machač není, nejdřív budeš obědnaná na úterý ... a clostík se ji třetí až sedmý den, další dny prostě nic nejíš a čekáš na kontrolu ... hlavně se nestresuj 🙂

kvakuska
16. únor 2010

Zuzi a pokud ti nebudou chtíít udělat císaře, tak půjdeš stejně rodit do Šternberka? ... pokud vím, tak od té doby co se ve Šternberku změnil primář (je to rok), tak už to tam není jako dřív 😒 ... myslím že když dorazíš do Ol. porodnice v 39 týdnu ještě celá, tak tě fiknou hned na vrátnici, ani o to nebudeš muset žádat 😀

kvakuska
16. únor 2010

b.e.r.u.š.k.o v Olomouci je asi jako nejlepší endokrinoložka braná dr. Šarapatková, ale ta má šílené objednací doby ... u ní v ordinaci je ale i dr. Coufalová, k té chodím já, je moc fajn, příjemná, pečlivá ... termín k objednání je jak kdy ... mají ordinaci kousek od nádraží ... já jsem u ní začínala na Euthyroxu 25 1x denně a dnes už bohužel beru Euthyrox 150 1x denně ... ta štítnice je fakt sviňucha 😠

ferdice
16. únor 2010

sukubko mi minule rekli, at si zavolam v pondeli rano po 8 a maruska tam byla a uplne v pohode jsem se dovolala, ona je asi zamestnana u Polaka a byva tam asi casteji nez Machac.

steph kam chodis na zoombu jestli to neni tajemstvi? kamaradka byla tusim v DK Poklad, ale pry je problem se tam dostat. chtela jsem to vyzkouset, ale jak to tak licis, tak to bych asi mela problem 🙂

ad pes, protoze bydlime v byte, tak mame psa maleho, manza o velkem nechtel ani slyset. teda on nechtel slyset ani o malem. bohuzel uz si nepamatuji jak jsem ho ukecala, coz mne mrzi, protoze se uz delsi dobu snazim ukecat jej na druheho psa a vypada to ze je ochoten se radeji odstehovat nez mit 2. psa ☹

ferdice
16. únor 2010

holky, kdyz vam vezmou v reprofitu v olomouci krev, tak vysledky jsou az druhy den, ze ano?
mi totiz machac napsal takovou divnost do zpravy, pokud nebude MS mam prijet 2.3. na krev, tak jsem z toho jelen, byl tam takovy frmol, ze mi to vubec nedoslo, ale to budu 28. den cyklu, takze MS rozhodne nebude a presto to nebude znacit nic o tehotenstvi. tak mi pripada hloupe jet tam jen si odebrat krev a jeste k tomu tak trochu zbytecne. tak nevim zda nemam napsat machacovi dotazujici e-mail, ale zas ho nechci otravovat, kdyz rozkaz zni jasne.

juvik
16. únor 2010

Ahoj,

ferdice, tak to nevím...ale asi bych mu napsala a zeptala se, jak to myslel.

Já taky řeším, kde se mám objednat na tu biopsii. Napsal m tehdy,že ji dělá 20.-22.DC a že ji dělají v Brně. Tak nevím jestli volat přímo do Brna a objednat se, s tím, že se na něho odkážu nebo se domluvit ještě nejdřív s ním? Jenže jste tu něco psaly o tom, že má volno.
A ke všemu se o mě asi pokouší zánět močáku 😖 .... taky musím mít všechno 😠

micinka22
16. únor 2010

Ahoj holky..
Verco tak coo už mas doma testiky??? 🙂))
Aneto ono je celkem jedno na kdy jsi objednaná..když přijdeš o pul hodinky dřív tak tě prostě napíše do pořadníku jak ji tam chodí ženský.....čekačka tak tu hodinku když je plno..

Ferdice asi bych mu naspala ještě jednou že budeš 28dc a na co tu krev atd..že by sis ji pripadne udelala v Ove kdyby to bylo dulezite...on si to obcas splete..ja tam taky asi dvakrat jela zbytečně.-)se nedivim v tom frmolu 😝

ferdice
16. únor 2010

diky holky, napisu mu, mi se zda opravdu zbytecne jet si tam jen vysosnout krev. fakt tam byl v ten patek blazinec.
juvik asi kdyz ma ted dovcu, zkusila bych rovnou to brno. jsem na tu biopsii fakt zvedava.
na zacinajici zanet mocaku (ale spise mocovych cest) mi vzdycky pomohly hodne brusinky ve vsech podobach tabletky, susene, dzus. ze pry ze zacatku to dokaze nahradit i antibiotika.

juvik
16. únor 2010

Ferdice, jj budu brusinky zkoušet... už jsem manžela nainstruovala, že když půjde z práce, ať skočí do lékárny. Nejlepší je, že máme jet ve čvrtek na hory...tak doufám, že se to nerozjede.

stephanie
16. únor 2010

Bré dopoledne holky 😵

ferdi, zkus mu napsat maila, za to nic nedáš, já myslím, že on běžně odpovídá pořád...buď odepíše, nebe ne...já bych mu ručitě pisla...

jinak na zumbu chodím tady k nám na dědinu, to bys měla daleko, ale švagrová mi říkala, že je v Ostravě toho plnbo 😉

juvik, zánět močáku, to je hnus,,,já na to trpím od 18ti...chodím s tím už na nefrologii...mi zabaerou vždy jen anbtibiotika...musíš pořád pít a pít a pít...kup si ten urologický čaj a střídej to s normálním, hned jak dopiješ jeden, lij do sebe hned druhý...musí se to vyplavit a ty brusinky jsou super - i jako prevence...jinak je v lékárně ještě k mání Uroval manosa, tak to zkus...

ferdice
16. únor 2010

ten uroval manosa mi doporucovala i moje mudr. jsou tam taky brusinky, ale je to i v nejake te lepsi forme lepe vstrebatelne ci co. pry fakt ucinne.

steph no ja prave nechapu ze je pry o tu zumbu takovy velky zajem, ze se tam musi dopredu objednavat. budu se muset po necem poohlednout tady v okoli. chci to alespon zkusit. zkousela jsem minuly tyden s kamoskou kardio kix, bylo to takove boxovani s prvky aerobiku, na hudbu a bylo to fajn, ale uvedomila jsem si, ze fakt ale fakt uz nemam zadnou kondicku.

juvik
16. únor 2010

Holky, díky moc za radu, zkusím se na ten uroval zeptat....kolik tak stojí?