Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
16. únor 2010

ferdi, ty myslíš, že mi ta zumba jako jde? 😀 😀 😀 , kdybys viděla, jak chodím - manžel mi říká kačica..jsem úplně k.o., ale ještě párkárt a půjde to samo - snad 😀

stephanie
16. únor 2010

juvik ten uroval je trošku dražší, myslím že okolo 200, brusinky taky nejsou nejlevnější, ale jak mám močák, tak jsem ochotna zaplatit cokoliv...zkus, když jedeš na hory, ať jsi do té doby fit...

juvik
16. únor 2010

tak to není taková hrůza....však urinal a podobné stojí taky hodně...a pokud je osvědčený, dám na radu....díky moc 😉

juvik
16. únor 2010

Dneska mi přijde, že jsem pořád na záchodě 😒 ....je sice fakt, že piju jak duha 😅 ...ale i tak
A je mi taky jasné, odkud to mám....prochladla jsem od noh, o víkendu a to je pak hned.

juvik
16. únor 2010

Tak a jsem objednaná na příští čvrtek do Brna. Ufff, bylo to sice vysvětlování a domlouvání....nakonec sestra volala Machačovi a pak mě zpátky...tak máme dojet na devátou dopoledne. Není sice jisté, že tam bude zrovna Machač, může být zrovna na sále, ale tak snad tam budou i jiní dr. 🙂 Zákrok není v narkóze a prý se za něj nic neplatí. Cesta do Brna je sice dlouhá, ale pokud by to mělo pomoct, tak pojedu třeba do Honolulu 😀

ferdice
16. únor 2010

Juvik, asi jsi to uz psala, ale ta biopsie byl tvuj napad, ze jo? nebo ti to nabidnul Machac? jsem si trosku googlila a prijde mi ze je to asi fakt novinka, ktera se zatim moc nevyuziva. ale co bychom neudelaly pro mimise.

beru i cestu do Honolulu 🙂

juvik
16. únor 2010

Ferdi, jj s tím jsem za ním přišla já 😀 Ale bylo to tak, že známá to podstupovala v Praze a říkala mi, že slyšela, že Reprofit to taky dělá. Jiná centra moc ne. Tak jsem se ho na to ptala a nic nenamítal. Však co, po tolika pokusech co máme za sebou, nemáme co ztratit, může to max. jen pomoct.

abig
16. únor 2010

Ahoj holky, už od půl deváté se snažím dovolat do OL ... oni tento týden neordinujou ? Dr.Macháč mi v pátek napsal, ať se co nejdřív objednám ... a asi to budu muset nasměrovat na Brno ...

juvik
16. únor 2010

Abig, prý má tento týden dovolenou a v Olmíku bude až příští úterý. Ale zkus zavolat sestřičce na mobil a objednat se, číslo je 774 399 398. Pokud nemáš Brno daleko, tak zkus Brno.

ferdice
16. únor 2010

Juvik a tve zname to pomohlo? Docetla jsem se, ze by to mohlo pomoci i pri potratech (coz je muj pripad), tak mne to zaujalo. i kdyz puvodne to byl spise jen diagnosticky nastroj, zajimave.

abig
16. únor 2010

Juvík děkuju .... nakonec jsem se dovolala do Brna, tam si mě přeházeli jako bramboru, až jsem telefonicky skočila u vrchní ... ale jsem objednaná už na pondělí, takže je to ok ...

juvik
16. únor 2010

Ferdi, nevím jestli pomohlo přímo tohle, každopádně ten další cyklus ji nativ vyšel a je těhotná. Těžko říct...ale něco na tom bude. A taky má za sebou více pokusů a 2 biochemické těhotenství

Abig, není zač 😉 ...tak to je rychlovka, když jedeš už v pondělí...super.

ferdice
16. únor 2010

Juvik, davam si biopsii na svuj seznam ukonu, ktere mam v umyslu absolvovat kdyz se 1.IVF nezdari.
Predstav si, ze ted po biopsii otehotnist? to by bylo suprovni. ale pak chudak Machac, kdyz to budeme chtit vsechny.

juvik
16. únor 2010

Ferdi, kdybych otěhotněla, byla by to nádhera 😵 ...ani si to neumím představit, pro mě to zní jako sci-fi příběh 😅 Ale jestli jo, tak se Machač vážně zblázní 😀 ...na něho všechny zaútočíte s biopsií 😀 😀 😀

Já miziím, dneska tu čumákuju už pěkně dlouho, sice v mezičase odbíhám a dělám jiné věci, ale furt nakukuju. 😎

ferdice
16. únor 2010

Ja uz taky mizim. ahojki

stephanie
16. únor 2010

juvik, tak budu držet palce 😵

já byla dnes u té endokrionoložky...půjdu na odběr a uvidí se..divila se, proč jdu na další pokus hned tak brzy (příští měsíc) po tom potratu..že prý trvá, než to tělo se dá znovu dokupy..
říkala, že je hodně důležité mít tu hladinu hormonů v pořádku, jestli nedopadnou hodnoty dobře a budu muset brát znovu euthyrox, tak budu muset čekat 3 měsíce minimálně...tak uvidíme..
bavili jsme se o tom, že hodně center ty odběry nedělají, nebo podceňujou, kvůli peněz - čím víc pokusů - víc peněz pro ně...říkala, že o tom ví,že se to tak děje - sukub, jsem ji o tobě říkala...
... to je hnus, že...naštěstí to není případ reprofitu 😉
sukub neříkala ti, že nemáš brát vitamíny, které obsahují jod? já je nesmím,ale to je podle hodnot...

sukubka
16. únor 2010

ahoj holky takže do Olomouce jsem se nedoolala.Mate někerá číslo na tu Marušku,že bych to zítra zkusila jí?potřebovala bych se obědnat na úterý to budu 8den cyklu.
já se ted vrátila z té endokrinologie a hormony mám v normě,ale euthyrox beru (a prý už budu brát pořád)řesně štítka je mrcha stephanie.Jiank o jódu mi nic neříkala.tak hlavně at ti to dobře dopadne..

asmenka nějak nereaguje,přece jen ji asi mamka hlídá at není ozářená z notebooku 😉
kdy asi bude testovat,co?pořád na ni myslím a držím pěstičky,musí se to tu už prolomit

ferdice
16. únor 2010

Juvik tu uz dnes psala cislo na Marusku, tak prikladam:

juvik • snž • Dnes v 11:25
Abig, prý má tento týden dovolenou a v Olmíku bude až příští úterý. Ale zkus zavolat sestřičce na mobil a objednat se, číslo je 774 399 398. Pokud nemáš Brno daleko, tak zkus Brno.

jste mne s tou endokrinologii uplne nahlodaly, machac mi delal hormonalni profil v prosinci, to by tam videl i kdyby byl problem se stitnou, ze jo?

sukubka
16. únor 2010

ferdice dočítala jsem vás ale to číslo jsem teda úplně přehlídla.moc děkuju!
jinak myslím že by něco určitě poznal,protože mě tam poslal gynekolog.Měla bys zvíšení TSH a to už je náznak že není něco se štikou v pohodě.každopádně kdyby sis zašla na endokrinologii mohla by jsi být 100% v klidu že je vše ok a kdyby nebylo za včas by na to přišli.přece jen koukni já měla štítku blbou už dávno (to říkala endokrinoložka ) a ve Fertimedu ani ve fakultce na to nepřišli 😒

juvik
16. únor 2010

Tak mi manža donesl ten uroval a urologický čaj....vyplázl 300,- 😒 ....v té lékárně člověk vždycky nechá majland. Takže už jsem lupla tablety a popíjím čajík.... doufám, že to zabere, antibiotika se mi jíst fakt nechce. Hlavně musím být příští týden fit.

sukubka
16. únor 2010

juvík a proč nejedeš do Olomouce v ten čtvrtek?

sukubka
16. únor 2010

s tou lékarnou je to hrůza já to znám,člověk chce vitamínky a pak jen kouká na tu sumu!
nic jedu pro manžu do práce potřebovala jsem dneska k vůli té endokr.auto a on je lenoch jet busem 😀

juvik
16. únor 2010

Sukub, jednak tam nejsou ve čvrtky a jednak mi napsal, že na tu biopsii musím do Brna, v Olmíku to nedělá.

ferdice
16. únor 2010

jsem si pro jistotu cislo na Marusku taky ulozila 🙂 kdovi kdy to budu potrebovat.
u endokrinologa jsem byla cca pred 2 lety, vse relativne v poradku. mam se ale hned dostavit az budu tehotna. asi se pro jistotu poptam, zda se v prubehu let mohlo neco zmenit k horsimu.
juvik, tak vyzdravuj vyzdravuj. hlavne musis hodne pit.

sukubka
16. únor 2010

ferdice mě se za rok co sem tam nebyla změnilo hodně,naštěstí k lepšímu 😉

ferdice
16. únor 2010

holky nezkousely jste nektera ten gel pre seed? jsem si jej objednala i kdyz stoji majlant. jsem asi fakt uz uplne blba, uverim skoro cemukoliv. ale zase si rikam, ze kdyz by to pomohlo jen k lepsimu komfortu, tak to bude fajn a uskodit snad neuskodi.

juvik
16. únor 2010

Ferdi, nezkoušela ...ale chápu tě, člověk furt hledá, co by pomohlo a je ochotný do toho vrazit i ty prašule. Četla jsem tady diskuzi na koníkovi, kde to rozebírali.

A piji, piju, až je mi z toho blééé 😝 ...zas oak nebudu moct čaj ani vidět. 😀

stephanie
16. únor 2010

ferdi, to je zas co, ten gel? 😨

juvi, to musíš vydržet...a ten uroval manosa máš? to by taky mělo zabrat...

sukub, tak co, měl manža radost z včerejšího bronzu? já taky koukala 😀

juvik
16. únor 2010

Stephi, jj mám, už jsem 2 lupla. 😉 Stál sice dost, ale i lékárnice říkala, že pokud to není ještě moc rozjeté, tak by měl zabrat.

Nějak mi koník blbne....nebo lépe řečeno celý net...furt mi to padá a všechno odesílám na dvakrát. 😠

ferdice
16. únor 2010

Juvik mi konik taky pada a haze chyby.
Steph ten gel by mel byt pratelsky ke spermijim, narozdil od jinych zvlhcujicich gelu. vidim to jako vybornou pomucku pro nas, co se "musime" milovat na povel. cetla jsem o nem uz kdysi davno a ted na konikovi jsem se docetla, ze je od unora v prodeji v CR. www.pre-seed.cz tam jsem to objednavala. dnes posilaji, tak jsem zvedava.
juvik v tehotenstvi se urologicky caj pit nesmi, tak si ho ted uzij, po biopsii jej skoro rok opravdu nebudes moci 🙂
juvik mam pocit ze uz jsem pro mimco vyzkousela kde co od femigardu, maca, zensen, kotvicnik, kontryhelovy caj, nemluvim o navsteve astrologa (to bylo ciste sarlatanstvi) a o tom jak mne cikanka na parkovisti ukecala, ze mi vesti brzo ze budu mit miminko... 🙂 to uz bylo pred par lety, se trosku sekla.