Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
19. únor 2010

joo to jak me rekl asi v 38 tt že mam maly břicho že bude mít tak 3 kg..ha ha ha :// 4,25kg měla..

Veru mě je to jasný..když už se jednou objeví je třeba si dělat radost častěji..a toto jsou duši?? to jsou krásné čárky!!! tys neviděla mýho ducha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 počkej jaký dálnice budou za pár dní🙂)

Zuzi no jasně že císař..akutka páč vyvolávali až nevyvolali..leda duchy..nakonec byla málá tak přerostlá že by byl císař i kdybych se otevřela(naštěstí neotevřela) měla obrátku kolem ruky a zápěstí...takže tak..proto ted chci císaře v 38tt abych tady tomu všemu předešla a užila si i konec těhotenství a ne jen nervy:///

certina
19. únor 2010

Veru.....krásnej duch - je tam - vidíme ho!!!
Zuzi - no já vím, že jsi to byla Ty - právě proto jsem to teď psala ve spojitosti s tvým krásňoučkým břuškem 😅

zuzka72
19. únor 2010

No Mici Adam měl 2x omotanou pupeční šňůru kolem krku, věděli to i to, že bude mít dost přes 4kg a nic s tím neudělali. Masakr.

ferdice
19. únor 2010

Asmenko to uz neni duch, to je opravdu pekna carecka. obzvlaste 9. den. drzim palecky at to krasne sili.

micinka22
19. únor 2010

Zuzi a jak věděli tu šnuru?? to je na utz videt?? protoze me fakt od toho 30 nedeli utz az ke konci ozvi srdícka a tam jaksi do bricha nevidí že://
sem napsala ruky a zapesti..sem chtela napsat krku a zapesti...

zuzka72
19. únor 2010

Mici-jj podle UTZ, i teˇmi asi ve 25tt říkal doktor, že jedno mimčo má omotanou šňúru a já týden nespala a po týdnu už to bylo OK. A minule na tom UTZ byla krásně vidět-naštěstí mimo krku. 😉

micinka22
19. únor 2010

no tak kdyby mi ho před porodem udělali tak by věděli že a nemusela sem se tam trápit://

zuzka72
19. únor 2010

Mici-ňo jo, co už teď, snad budeme chytřejší my, když né doktoři. ☹

micinka22
19. únor 2010

jj ted už bych spoustu veci odmitla a nenechala to napospas doktorum:/(

b.e.r.u.s.k.a
19. únor 2010

Ahojky,tak nakukuji a ASMEENKO mám z tebe děsnou radost.To je tvůj první duch,že?Minulé pokusy jsi žádného myslím neměla.Musíš mít děsnou radost.Tak tfuj tfuj a ať pěkně sílí. 🙂

asmeena
19. únor 2010

berus: děkuji. Mívala jsem duchy, ale úplně jiné, spíš takové vymyšlené. Ale teď už je duch i světle růžový, tak zítra to zkusím znovu, jestli sílí. Dokud to nebudu mít potvrzené přes ultrazvuk, nebudu ještě jásat.

b.e.r.u.s.k.a
19. únor 2010

Asmeenko,musíš věřit.Určitě to tentokrát vyjde. 😉

zuzka72
19. únor 2010

asmeen-jakéj duch? Já tam vidím čárku a pěknou. 😉

certina
19. únor 2010

hele a já tam náhodou vidím čárky // 😀 😉

certina
19. únor 2010

Zuzi - ty zahradníky ryflové jsou úplně suprovní.........a hned vedle ty botky jsou taky moooooc úžasnýýýý....co to máš za velikost????? 😅

zuzka72
19. únor 2010

Čerti-???? co já to nechápu asi si sedím na vedení-rozeber to...

zuzka72
19. únor 2010

Aha, asi ty fotky, velikost 20 Baťa žirafky kvalita. 🙂

aneta1199
19. únor 2010

Asmeen - bomba !!! Strašně moc držím palce a mám za tebe velkou radost. Fakt umíš vlít optimismus a Jeseníky prostě působí 😀

asmeena
20. únor 2010

Tak asi holky košulka se žirafkama opravdu působí. 😉

micinka22
20. únor 2010

Veru 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no košilka ne spíš Reprofit působí 😵 😵 😵 😵 😵

micinka22
20. únor 2010

krásně sílý 🙂) tak už věříš?.-)

stephanie
20. únor 2010

ameen, super!!! hned jak jsem se ráno probudila, tak jsem na tebe myslela...
moc ti to přeju!!! mamce už jsi to říkala?

a co si mám na sebe vzít, když půjdu na KET? 😨 to v košulce nebude ☹

asmeena
20. únor 2010

mici: teď zrovna tady naši vymýšlí samá nesmyslná jména pro dvojčátka kluky - jako např. Zoran, Bolek a Lolek. No mají tady z toho srandu. Manžel je štěstím bez sebe a moje mamka do něho pořád hučí, že by si měl udělat genetické testy, že pokud to budou holky, tak jestli to není opravdu Machače 😀 Že je to nějaké divné, když se tak dlouho nedařilo a najednou to asi vyšlo.

certina
20. únor 2010

Veru no parádáááá......ale stále raději potichoučku ..... tichá gratulka.......a nepůjdeš v pondělí ještě pro 100procentní jistotu na krev????Tak jak psala Monča???ale testíky jsou fááákt moc krásnýýýýýýýý - pěkně sílííííííí!!! 😉

zuzka72
20. únor 2010

Asmeen-tak to už jsou koleje 😀 JJ, to mi ten můj taky říká, že nemusí být 100% otec, že tam byl ještě Machač! 😀 No ale to by pak tomu Štěpulovi lítalo dětí po světě. 🙂 No jo chlapi, furt si nejsou jistí i když je to 100%.

stephanie
20. únor 2010

asmeen, třeba to budou dvojčátka,když to jde vidět tak brzy 😉

asmeena
20. únor 2010

step: kéž by to byla dvojčátka, to bychom byli moc rádi.
certi: určitě jdu v pondělí na krev, hned v osm hodin ráno.
zuzi: ale mně to bude už potom jedno kdo se o to mimi zapřičinil, hlavně že tam bude 😀 A opravdu to by byl Machač chudák, kdyby tak musel Reprofit zásobit svým semínkem 😀

zuzka72
20. únor 2010

Step-mě to nešlo pořádně vidět ani 16den a jsou to dvojky, takže asmeenn, aby z toho nakonec nebyly trojčátka. 😀

asmeena
20. únor 2010

zuzi: ještě ty mě straš, to už mi říkala i mamka, že se ta dvě embryjka rozrýhují každé na dvě, takže čtyřčátka a to už by se teda moc nesmála 😖

certina
20. únor 2010

hele Verun, ale to by jste mohli aspoň každý vymyslet jedno jméno ne????Rodiče a manžel a Ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀