Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sara.max
4. bře 2010

ahoj asmen, možná tě potěším, ale Machač mi sám nabídnul, že u něj můžu zůstat celé těhu 🙂 Takže jsem to jen oznámila svému gyndaři a tomu to nevadilo. Štěpán říkal, že tam bude mít nějakou novou mladou paní doktorku jako posilu, tak si to prý může dovolit 😉 Tak pokud bys u něj chtěla zůstat, klidně se ho zeptej.

sukubka
4. bře 2010

holky já do ted usla,zbudila jsem se a bylo mi děsně vedro,změřila jsem si teplotu a mám 37,2 tak mám strach,připadí mi že tu teplotu snad mívám při každém Et i minule ve fakultce sem měla po et teplotu ale to sem byla nachlazená ted mi není krom té teploty vůbec nic!no snad to bude dobrý!

stephanie
4. bře 2010

...chvilku jsem tu nebyla a zas je co dočítat...no ženské udrbané 😵 😵 😵

asmeen, nepeřemýšlej nad kontrolou , prý k těhu fakt nechodí...já měla taky skoro od začátku těhu a do konce mi nepřišla ani jedna...ze začátku jsem měla strach, ale pak už mi to bylo jedno, bych za tu dobu doma zešedivěla..pak jsem byla jednou na sociálce, mamka tam má známou a ta říkala, že mám být v klidu, že fakt k těm těhu nechodí - ale to jen mezi námi děvčaty 😵 ...no ale jestli se za tu dobu něco změnilo, to nevím...ale spíš chodí k takovým těm, co chodí přes rok do práce ....

sukub, raději si běž lehnout a udělej si nějaký čajík...může to být i z nervozity...

sukubka
4. bře 2010

holky bazální teplota je jiná než normální co se měří podpaží?našla jsem totiž toto téma:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sukubka
4. bře 2010

jako 100% vím že po 1dnů po ET nemůžu vědět že sem těhu ale dočetla jsem se tam že hodně holek po Et měli tu bazální teplotu a já nevím jestli bazální je jako i ta podpažní? 😀 sem tutan že?

juvik
4. bře 2010

Sukub, neplaš 😀
Bazální teplota se měří ráno po probuzení v pochvě. Já jsem si ji měřila, když jsme se začali snažit o mimi a potřebovala jsem vědět, kdy mám ovulaci.

sukubka
4. bře 2010

juvi neplaším!ale to že utroš ovlivnuje trochu i normální teplotu tomu bych věřila 😀

juvik
4. bře 2010

Sukub, jo je to možné, že je to z těch hormonů a tak.

certina
4. bře 2010

tak jsem taky právě vstala......no spíš mě chlap probudil jak vlítnul do dveří......ale neva....kdybych spala do večera, tak co bych dělala v noci, žejo???

jjo jo bazální teplota - je jak psala Juvi....taky jsem měřívala....a zapisovala do grafu...... 😉

sukub a jak se jinak cítíš?Jako že na Tebe leze nějaká nemoc??jestli ne - tak je to možná normální....tak odpočívej a nabírej sil.........a jestli na Tebe něco leze - tak uvař čaj a zalez do brlochu a spi! 😉

certina
4. bře 2010

jojo Ber - letí to jako blázen...............téééda s Tomíka už je kus chlapa ..... už se těším až přidáš fotečky.......

Sari - tééééda - tak to jsi musela udělat pěknej dojem....když si Tě Štěpán chce nechat až do konce....to jsi ráda, co???týýjo... 😅

sukubka
4. bře 2010

právě že se cítím úplně fajn vůbec si nemyslím že na mě něco leze!já budu ted koukat na zprávy a odpočívat.večer nakouknu!jen sem měla strach aby teplota nebránila v uhnizdování!ale snad ne 😉

certina
4. bře 2010

no nic - jdu sesumírovat co máme k jídlu v zásobě, co bude třeba zítra koupit, aby se mohlo vařit dál.........a pak čekáme večer návštěvu........přítel si pozval kámoše - chce mu oznámit a zeptat se jej - zda mu odsvědčí svatbu??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

asmeena
4. bře 2010

sara.max: Machač si mě asi nenechá, protože jsem z Ostravy a musela bych dojíždět.

sukubka
4. bře 2010

certi svatbu závidím já bych jí měla hned znovu je to krásný den fakt 😀

certina
4. bře 2010

nééé to myslím, že nebrání......tak odpočívej a to bude dobrý....zkus na to nemyslet......to je rada, co? 😅

juvik
4. bře 2010

Sukub, neboj, je to jen zvýšená teplota, určitě to nebude mít na zavrtávání mimísků vliv 😉 Tak hezky odpočívej a nechej se hýčkat 🙂

Certi, no právě...co bys dělala v noci ...pak budeš čumákovat do stropu 😀

certina
4. bře 2010

no sukub - akorát jsem zvědavá jak to bude probíhat s 4-měsíčním mrnětem......a ještě k tomu kojení???

juvik
4. bře 2010

Než to dopíšu, tak tu je dalších X příspěvků 😕 😀

certina
4. bře 2010

tak, tak Juvi - jsme hold drbny..................ale já fakt letím...............přijdu za chvíli 🙂

stephanie
4. bře 2010

certi, co kdybysme všechny přišly na tvou svatbu, co? 😀 😀 😀

juvik
4. bře 2010

Stephi, aby to pak nebyla "nevěsta na útěku", jak by nás tam všechny viděla 😀

juvik
4. bře 2010

Asmee, na kterou zítra jedeš na kontrolu??? Budem tě tu netrpělivě vyhlížet 😉

asmeena
4. bře 2010

certi: tak si pořídíš svatební šaty s otvíracíma kapsama na prsách, aby si mohla broučka nakojit 😀

sukub: možná to máš opravdu z nervů, běž si pustit nějaký pěkný film a zachumlej se na gauči. 😉

asmeena
4. bře 2010

jedeme na 12:00 a pak si chceme zajít do Ráje na obídek.

stephanie
4. bře 2010

asmeen, tak zítra dobře pořid...
kde je ten ráj, kde chodíte?

asmeena
4. bře 2010

je to hned vedle Reprofitu.

juvik
4. bře 2010

As, super, už se těším až nám nahlásíš kolik že tam těch miminek je, jestli jedno nebo opravdu dva 😵
Hmm do Ráje bychom si taky mohli příští týden zajít...ale my pojedem až odpo...jedině na večeři

stephanie
4. bře 2010

no ale kde tam? já jsem tam nikdy nic neviděla...je tam jen obchod s potravinama, pak s nábytkem...

asmeena
4. bře 2010

no, tak musíš vejít dovnitř k tomu modernímu nábytku - mají tam snad centrum nějakých světel.

stephanie
4. bře 2010

aha...to jsem si nikdy nevšimla??? a to se jmenuje přímo Ráj?
já byla z manžou za tím parkovacím domem, chodíme tam pořád a tam mají výborné meníčka - takové samé dobrůtky
...tak to si příště zajdem do Ráje...