Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
4. bře 2010

Já se holky taky loučím....ta mrcha se mnou cvičí...bolí mě břicho 😖 tak si půjdu taky lehnout...dobrou 😵

asmeena
4. bře 2010

juvik: no, tak mrcha si dávala na čas, tak teď chce, aby si o ní věděla. Tak doufám, že to brzy přejde

daisy: doubrou.

sukubka
4. bře 2010

zuzi no nazdárek holka tak já budu dneska do 21h napnutá jako struna 😀

holky pamatujete na holčinu Gejbík?chtěli si tenkrát otvírat ten obchod a měla mít nějak v únoru svatbu.a chodila na naši diskusi no a dneska mi psala že je těhu přirozeně,že ještě nechce na koníka chodit protože chce klid ale pak nám určitě napíše.takže rok 2010 je fakt ok 😀

daisy takže já tě s testováním předběhnu?já nevím já to do 14dne teda nevydržím 😀

sukubka
4. bře 2010

daisy jinak s tím spaním teda holky já to mám taky tak dneska jsem vůbec v noci nespala nevím jak to!

juvik
4. bře 2010

Sukub, ještě jsem od TV nakoukla a tady taková zpráva 😵 Zrovna včera nebo předevčírem jsem vzpomínala, že tu Gejbík nějakou dobu byla a pak zmizela, co s ní je? Tak to je paráda, letošek bude plodný 😵

stephanie
4. bře 2010

sukub no nekecej, na gejbik si pamatuju, ona má ten internetový obchod s pracovníma věcma...tak to je super...holky ted je asi nějaké příznivé období...doufám, že to do mojeho KETu nepřejde...
no já fakt žasnu!!!

stephanie
4. bře 2010

sukub, tak že ji pozdravujeme a at nás příjde brzy navštívit

sukubka
4. bře 2010

holky nevím co s ní je jen napsala že chce být zatím vklidu.psala mi na skype!měla jsem úplně radost!

hned sem vám to musela napsat!

no říkala jsem manžovi že se vrátila zuza domů a on ježiši to budeš zase večer jako datel(pořád nadává že v ložnici mm notebook a píšu pozdě večer) 😀

step neboj nesmí to přejít bude to ok 😀

asmeena
4. bře 2010

Holky pro dnešek se loučím, jsem nějaká unavená, tak si půjdu asi číst a pak to zabalím.
Zprávičky od Zuzi si přečtu až zítra, tak doufám, že večer ještě napíše.
Dobrou.

stephanie
4. bře 2010

asmeen, hodně štestíčka zítra!!! budu na tebe myslet...takže večer šup fotečku 😵

sukubka
4. bře 2010

asmenko na zítra pfuj pfuj pfuj a podej pak hned info a dobrou chut v Ráji 😀

sukubka
4. bře 2010

teda zuzi ty mě napínáš šup sem s těma fotkama 😀

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2010

sukub taky nakukuji,jináč už bych šla zalehnout
Asmeenko na zítřek tfuj tfuj,já budu napnutá až do soboty odpoledne,jedu za mamkou

juvik
4. bře 2010

Holky, mě to nedalo a taky jsem přišla kouknout, jestli jsou fotečky. A Zuzka už je v albíčku má, tak koukejte 😉
Zuzi, malí jsou nádherní, budulínci roztomilí 😵 😵 😵

juvik
4. bře 2010

Tak a můžu jít spát....story přečtu zítra 🙂 Aspoň to budu mít na pokračování, jako seriál 😀

micinka22
4. bře 2010

Zuzi vítej doma a kluci jsou nádherní🙂)))

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2010

zuzi to jsou zlatíčka,já chci takyyyyyyyyyyyy 🙂

sukubka
4. bře 2010

panebože zuzi ti sou úžasní úplně překrásní teda ti se vám povedli.fakt sem úplně dojatá,hned bych si je pochovala.a ta jizva je úplně na dobrým místě krásně ji zakryješ kalhotkama to není jak dřív jizva přes celé břicho!
teda to je sranda švagrová má 2holky a ty takový kluky jako buky no fakt nemám co říct 😉

stephanie
4. bře 2010

zuzi ti jsou sladcí...a jak mají ty ručičky nahoře, jak spinkají 😵
ještě jednou gratuluji... 🙂

sukubka
4. bře 2010

asmenko tak pfuj pfuj pfuj a zítra napiš!

berus a ty si užij mamči 😀

holky jdu dělat hají dobrou 😀

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2010

tak dobrou sukub
zítra si to užiju,budeme mít dámskou jízdu ještě se ségrou a neteří,tak snad to vyjde 🙂

stephanie
4. bře 2010

holky dobrou...
sukub at se ti dobře spí s mimčama 😉
certi už se neukázala, jestli to už na ní nepřišlo ??!! 😕 😉

certina
4. bře 2010

uffff holky.......téééda Vy jste toho napovídaly......teď jsem to rychle doluštila............
Steph - neboj....nepřišlo...jen jsme měli návštěvu, trocha se to protáhlo a teď když jsem viděla, že Zuzi už je doma, tak jsem to tady musela rychle přelouskat..................

Vítám Albi17........

Zuzi - ještě taky jednou velká gratulka...............kluci jsou fakt úžasňoučcí....tak vidíš - a já furt 2v1.......no jsem z nich úplně paf....fakt nádherní hošani.........Ti se opravdu moc povedli.........tak piš , piš - ať máme zase co číst.... 😀 já tedy odcházím do hajan a těším se na zítra až si to přečtu.................

tak holky pro dnešek taky dobrou...........no snad to na mě nepřijde zrovna dneska v noci - páč bych to musela odřídit - můj drahý si samo, že musel zapít svého svědka na svatbu.....takže dneska v noci fakt Neee......

certina
5. bře 2010

jéé - tak jsem tu zase jen já...... 😲
dobré ranko holky.......

certina
5. bře 2010

Verun - tak na dnešní kontroličku hooooodně štěstíčka.....držím palečky.............pak se ozvi...... 😉

albi17
5. bře 2010

Dobré ráno, a taky jsem tu já. 🙂
Certi ahoj 🙂
Já se sem moc nedostanu, teď jsem poslala malýho do školy, tak mám trochu volno.
No holky chtěla jsem se zeptat, s tím utrogestanem mi nikdo neřekl, že bych ho měla zavádět. Taky mi po tom bývalo děsně blbě. I když jsem volala do Reprofitu s nějakým problémem a asi sestra se mě ptala jestli to polykám, tak mi neřekla, že by bylo něco špatně. 😒 Tak nevím. Jo a ze své zkušenosti vím, že utrogestan mi zvedal teplotu. Někdo se tady na to ptal.

albi17
5. bře 2010

Asmeen taky hodně štěstí, jsem zvědavá jaké budou novinky 🙂

certina
5. bře 2010

ahoj albi - a Ty už máš jedno dítko....???Tak to doplň do profilu??Ať je aspoň trošku přehled........a odkud jsi??

No a kdy se chystáte na to druhé IVF - jak a co teď????

beras
5. bře 2010

😀 😀 Zuzi ,kluci jsou nádherni .Ty šik modry dupačky a kabátek měl na sobě i Tomík. 😀 😀 Mám to v albu ale je zrovna v zavince na první fotce.Vypadal v tom jak strašáček. 😀 Tak to máte poděděny po nás 😀 😀 😀

sukubka
5. bře 2010

pěkné ráno holky

asmnko pfuj pfuj držím pěstičky!to bude jasnej klouček a holčička!

no já budu mít veselo chystá se sem brácha s celou famili ale aspon si užiju malou je úžasná 😀

albi s tou teplotou jsem to byla já,ale už vím že to dělá utroš volala jsem tetě dělá vrchní na gyndě a něco o těchto věcech ví!aspon se mi ulevilo 🙂