Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

albi17
5. bře 2010

Zuzi gratuluju ještě jednou, děkuji za radu. Vidím, že máš dům plný chlapů! 🙂

juvik
5. bře 2010

Jdu dodělat oběd a pak nakouknu 😉
Odpo pak jedu k našim, manžel bude v práci, tak se tam zdržím do večera a zdrbnu s mamkou 😀

stephanie
5. bře 2010

juvik, ty pocity znám, taky nevím, co si mám říkat, jestli na to myslet, nebo raději nemyslet...jedno vím, jistě....musíme tomu věřit 😵
tak hezký den, já utíkám taky něco dělat, zatím pa 😉

certina
5. bře 2010

tak konečně jsem na chvíli tady.......ráno jsem jen rychle přelouskala ten šíleně dlouhý zážitek Zuzi a pak jsme frčeli do tesca na nákup - páč jsem zjistila, že nemám brambory už ani na dnešní oběd.......tak teď se mi peče maso v troubě a já mám nohy hoooore a odpočívám.....

Zuzi - tééda takových zážitků....taky jsem uronila slzu , ale nakonec jsem se taky fakt smála - s tím plesem jsi nás asi tady všechny fakt dostala 😀 😀 😀 .....fotečky jsou moooc nádherné......gratulka veliká....fakt myslím, že Tě tady všichni moc obdivujou....

micinka22
5. bře 2010

Zuzi super 🙂) no na tom sále jsem to měla stejné..ale kolabovala sem jen jednou a blila na prázdno..boužel se tam Pepa bavil se sestrama a ja nemohla mluvit vubec ..jen potichu a neslyšeli mě tak sem se tam "topila"..... no a na tom pokoji po porodu sem byla s manžou a ta moje uzasna PA mi skakala po břichu když už to nebylo mrtvy takže bolest jak prase sem myslela že umřu..prej to tak musi byt..no vyjel ze mě hnus humus krve ..to sem nastetsi nevidela..ale M . si to pamatuje dodnes..fakt projemna byla://nohy sem mela skrceny a prej narovnejte si je..a jak asi když sem je necitila 😅 😅 😅 😅

Ples si užijte!!! snad budou krasne ceny😨) 😵 😵 😵 😵 😵

Veru držím palce..a jakot že do Brna?? proc ne do Ol?

kvakuska
5. bře 2010

Zuzi super, gratuluju ke krásným klučíkům a přeji jim do života jen samé krásné věci 🙂 ... koukám že porod jsi zvládla celkem v pohodě, no nic jiného jsem od tebe vlastně ani nečekala 😅 ... a ten ples, no co na to říct, ty jsi prostě číslo 😀 ... bych se nasmála, kdyby jsi na plese potkala někoho z porodnice ze Šternberka, to by asi nepobrali že týden po porodu plesuješ 😀 😀 😀

zuzka72
5. bře 2010

Jo a ještě jeden poznatek ze Šternberka-laktační poradkyně mi říkala, ať mou novou kojící krásnou podprsenku okamžitě vyhodím, jinak jsem bez mlíka. Prý ty klasicky kojíci podprdy co se prodávají jsou tím, že jsou obtaženy, tak působí, jako bandáž na zastavení laktace a ten trojúhelník, co se zapíná řes to, nadzvedne bradavku a zdeformuje ji. Nejlepší jseu sportovní volné podprdy-takže já už mám 3kousky.

certina
5. bře 2010

Zuzi - tak to je fajn informace.....zrovna s tím trojúhelníkem jednu mám....... 😅

kvakuska
5. bře 2010

certi a co fotečka ve 40 týdnu? 😠

teddyna
5. bře 2010

čaute vespolek.Zuzi,velká gratulace k dvojčátkům - ať dělají jen samou radost.taky budu muset pořídit sport.podrpdu,páč mi z té klasické nějak ty cicky lezou.nicméně je to asi o názoru-každá ta lakt.poradkyně má názor jiný.mě ta moje říkala,že nesmí být při kojení podprsda s kosticema,jinak je buřt jaká je.no,tak si vyber. a ty stavy,co jsi měla při operaci,to jsem měla taky-zkolabovala jsem jim taky 2x a ještě jsem jim prý povídala o psech,páč jsem byla trocha v limbu.nebylo to sice u císaře,ale u operace zlomené hnátky 😀 .jo a taky jsem měla pocit,že mám pokrčené nohy 😀
upekla jsem super buchtu - mám recept od sestry.buchta se jmenuje "orgasmus" a je opravdu vynikající!! manžel to chválí do nebe.tak si tak myslím,že ten plech buchty padne dneska za vlast 😀

certina
5. bře 2010

kvakus - ahooojj - už jdu na to! 😉

Moni - tak hoď recepis...........

a co v Polsku???Byli jste???

zuzka72
5. bře 2010

Moni-receptík chci taky-jo orgasmus-už aby to bylo. 😀

certina
5. bře 2010

..... 😀 😀 😀

certina
5. bře 2010

40tt je v albu........hrůza

zuzka72
5. bře 2010

Čerti-dobrej pupík, ty tam snad máš mimčo schovany. 😀 , ale to neutajíš a už umíš i zmenšit foto, to jsi šikovná.
Moni-já chci orgasmus.......................... 😀

teddyna
5. bře 2010

kurnik,mě furt neštvěte s tím orgasmem - už ani nevím co to je 😝 . nicméně je to jednoduchý jak facka a moooc dobrý.
tož si pište:
těsto: 1,5 hrnku mouč.cukru
1.5 hrnku polohrub.mouky
1 prášek do pečiva
1 lžička jedlé sody
1 plechovka ananasu(nebo meruňky) - ta velká - zhruba 0,7l
3 vejce

krém: 2 pomazánkové másla neochucené
1 lžíce cukr moučka
1 vanilkovej pudink se šlehačkou(kupovanej v kelímku)

ananas rozmixujeme ponorným mixérem,vysypeme do mixéru a vyšleháme se vším ostatním. nalejeme na plech vyložený pečícím papírem - upečeme.
věci na krém vyšleháme ve šlehaci,natřeme na upečený korpus po vychladnutí a posypeme strouh.čokoládou - strčíme do lednice,ecnáháme zatuhnout a pak zbodneme

certina
5. bře 2010

Zuzi - toš jsem musela zmenšit to rozlišení ve foťáku.....a pak už mi to šlo.....ale když už jsem to tehdá měla stáhnuté z foťáku v tak velikém rozlišení, tak mi to zmenšit nešlo........................nemůžu přeci být na Tobě závislá furt, ne??? 😅

Hurááá orgasmus je tu 😀

teddyna
5. bře 2010

hele,peti,že ty zmenšuješ břuch🙂. co děláš zítra odpo??jsme s Vojtíkem sirotci 😉

daisy14
5. bře 2010

Zuzi, kluci jsou nádherní, až mi ukápla slza! Moc gratuluju a přeju vám hodně štěstí!
Popis porodu mě uchvátil 🙂 to je přímo fejeton do časopisu a jak holky psaly s tím plesem 😀 jsi třída, máš můj obdiv!

Certi, super břuško!
Tedy, orgasmus bude u nás zítra 😀 teda ten upečený!

zuzka72
5. bře 2010

teddy zítra upeču. dík.

certina
5. bře 2010

jéé Moni kéž by to šlo ho zmenšit....ale ani né břuchoš, ale spíš ty šíleně nateklé nohy....mám na nártu z dětství jizvu a začíná mě tím pnutím a otokama tak šíleně bolet, až kolikrát skoro kulhám.....dnes jsem si řekla, že se budu snažit sedět celé odpo s nohama hooore.....ale stejně to moc nepomáhá.....

hele Moni - prosímtě jak se provádí ten zátěžový test při přenášení????

jo a s tím zítřkem......byla bych moc ráda....kdybychom se mohli potkat...ale já už fakt na to teď ani nějak nemám pomyšlení a náladu a ani se už na to necítím....fakt už chci prostě mít ten porod za sebou a pak už se strašně mooooooooooooooooooooooooooc na Vás oba dvaja těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kde vlastně máte taťuldu???

Už by se mohla ozvat Veruš, co????Jsem napnutá jak hrom!

certina
5. bře 2010

kvakus dík....už na to najíždím.... 🙂

asmeena
5. bře 2010

Ahoj holky, vůbec vás nestíhám dočíst. Hlásím, že bohužel nepůjdu ve šlépějích Zuzky, na UTZ se nám ukázalo pouze jedno miminko (měříme 2mm a zatím nemáme srdíčko) na srdíčko máme přijet další pátek.
Míšou my jsme byli dnes v Olomouci, já jsem nepsala, že jedeme do Brna.

kvakuska
5. bře 2010

asmeen gratuluju k miminku a držím palce dál, ať je příští týden srdínko 🤐 😵 ... a asi jsi se spletla, ráno jsi psala že dočteš odpoledne, protože už vyrážíte do Brna 😀

certina
5. bře 2010

jjjojjo Asmeee - to už byly nervíky......to Brno...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak tichouná gratulka......a už se těším až budeš příští týden hlásit srdíčko........no a jak jsi dopadla s tou PN??a vycházkama???a nesmutni....hlavně , že je aspoň jedno.....a bude zdravé a čilé......!!!!!!

asmeena
5. bře 2010

Já jsem debil, jeli jsme do Olomouce. No, aspoň vidíte jak jsem byla ráno mimo.

asmeena
5. bře 2010

já jsem ráda, že je jedno, myslím, že to takhle zvládnu lépe.

certina
5. bře 2010

kvakus ještě jednou dík....musím si to uložit...je to tam dost hezky popsáno.......... 😉 ale snad se toho nedočkám 😝

certina
5. bře 2010

Veruuu - neváááá.............hlavně , že jste do Olomouce dojeli a máte mimiško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅