Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

krejculka
19. čer 2009

Dobré dopoledne,

tak já jsem od rána aktivní 😀 ,v 6 jsem vstávala,vypravila a odvezla Davídka do školky,nakoupila,hodila vařit obídek a dala prát pračku a teď se za odměnu budu válet 😀 .

Toto teda utíká 😵 ,jen tak dááááál 😵 ,já si oddychnu,až tam bude mít Móňa 38tt 😉

teddyna
19. čer 2009

Leňas,to spíš budu mít za chvílu těch 38 let 😀 no to je fakt,páč s tím nervákem tady,co tu furt mám,se budu taky divit,jak se dožiju aspoň 36tt

micinka22
19. čer 2009

Dobre ranko 🙂)
dneska ma za ukol upect dort k narozeni chlapecka...tak musim pustit diteti krtka at muzu neco delat🙂)

Jo ZUzko..ja chodim na nechty k tamanum jak jdes od Gema do mesta..po prave strane...muzes tam prijit kdykoliv bez objednani a jsou fakt dobří .-) sice umi prd česky ale dycky se nejak dobereme vysledku 😀 😀 😀 a oni delaji pokazde nove..cena 380 za francouzskou , když chces malovaní tak plus 150kč za všechny nechtíky...ještě mam zakaznickou kartu a 6 navsteva byla za polovinu a 12 zadarmo .-) jo a kdyz se ti nakej necht urve do 3 dnu tak ti ho udelaj novej zadarmo 😀 😀 😀

krejculka
19. čer 2009

do 38 máš ještě móóóóóc daleko 😵 ,to stihneš ještě pořídit Agáji sourozence 😀

zuzka72
19. čer 2009

Dík, tak tam zajdu a to dělaj ti ťamani aji ty keramicky? To je jako vedle Excelu? Jo holky, já jsem pako, pořád tady čekám, až někdo napíše a teď vidím, že vy už jste rozvykládany na další stránce.

certina
19. čer 2009

jo jo - Zuzi to se mi už taky stalo - a ne jednou .....
Holký hoja - já se tady na chvíli zakecala s kolegyní a Vy jste se tu za tu chvíli pěkně rozpovídaly..............tak se připojuju - taky - doufám, že už zase nejdu pozdě a všichni mi mezitím utekli!!!!!!!!!!!!!

Míšo a budeš mít toho dortíku fotku????

Jó Moňa - zrovna jsem Ti včera chtěla psát ať mi ty nehty vyfotíš a dyť ty už vlastně žádnej foťák nevlastníš, co???Budete kupovat nový, nebo dostanete nový??????

Já teda mám gelovky.....a mám je vždycky suprově zpilované, že to vůbec není poznat......myslím, že mi říkala, že já porcelánové nemůžu mít , že mé nehty jsou moc slabé, že by to nedělalo dobře, ale teď se na to optám znova až půjdu na další nehty.........

certina
19. čer 2009

Zuzi a to jsi dneska celý den u sousedky???? 😀

zuzka72
19. čer 2009

Tak holky včera mi bylo šíleně blbě, myslela jsem, že prasknu, jak jsem byla nafouklá a měla tvrdy břicho. A ty prsa bolej čímdál víc, no snad do té neděle neprasknu. jo a někdo tady psal, že má seznam nás všech, jak se jmenují jménem atd. nemůžete mi to poslat, já nejsem schopná to projet od první stránky a už ztrácím přehled, hlavně když napíšete třeba Moni, Míšo atd. a já nevím kdo je kdo. ☹

certina
19. čer 2009

Zuzi - Micinka22 = Míša
Krejculka = Lenka
Teddyna = Monika
Certina = Petra
Donnald = Veronika
no snad jsem na někoho nezapoměla 😀 😝

zuzka72
19. čer 2009

Díky moc, teď budu mít konečně jasno. 😀

certina
19. čer 2009

jjjjj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zuzi už jenom 45 hodin a 15 minut a šup nato, to ujde ne?????????????? 😎 😎 😎

teddyna
19. čer 2009

Peti,novej mi tchán nekoupí,ale Jiří říkal,že koupí novej.ale mám pocit,že zas nebude "JEN" můj a budu se muset dělit.je to prostě na prd v baráku žít s tchánovcema.je to vo nervy a vo ničem a to zcela.
Zuzi,to si pozjišťuj s těma ťamanama.tady v Ostravě jsou taky a slyšela jsem na ně taky jen chválu.ale připadaj mi děsně k smíchu,jak jdu kolem a oni mají ústenky na ksichtech a pilujou jak o život.asi zjistili,že prodejem hader se neuživí,tak dělaj pedi+manikúru

zuzka72
19. čer 2009

No, ale těch 45hodin bude sekra dlouhých. A nevíte někdo to pak po tom transferu se krvácí, nebo tak něco, četla jsem to v jiné diskusi, ale nedočetla konce, tak nevím, jestli to tak mělo být, nebo ne. 😖

certina
19. čer 2009

Tak to Zuzi nevím - musíš počkat na odpověď odborníků......jjjjjinak o těch ťamanech jsem slyšela zatím jeden ohlas a to takový - že nehty super, ale pocit u nich a domluva šílená.....že se tam ta klioša prostě necítila dobře, ale to je asi o lidech - bych řek..................jo a srandovní to teda jsou..........

Móni - tak co to jsou za pořádky.........on Ti ztratí foťák a nic z toho????To je ale binec.................
jo jo žít s tchánovcema..........to už bych asi byla někde............... 😝 😝 😝

Zuzi a těch 45 hodin sběhne jako voda....uvidíš..........vždyť už teď je to jen 44 hodin a 45minut....no vidíš jak to ubíhá 😀 😀 😀 😀

certina
19. čer 2009

Holky jdu si dát obidek---- pak zase přijdu - papapapapapa
a tomu kdo právě obědváte - dobrou chuť.........

teddyna
19. čer 2009

Peti,on by to možná zaplatil tchán,ale nemá z čeho.tak mi Jiří říkal,že mu řekl,že po něm nich nechce.stát se to může aj nám,jak někde budem.nicméně - holt stáří je stáří a není to nic veselýho-hlavně v našem případě 😒

zuzka72
19. čer 2009

Holky a ještě ke všemu mám nějakej bílej výtok, tak nevím, co si o tom mám myslet. 😲

micinka22
19. čer 2009

Jo tamani jsou v klidu ..sice prd rozumis ..ale me to neva 😉 😉 😉 hlavne ze vysledek je peknej...
Zuzko ja ty obchody v Ol moc neznam..je to asi v pulce ulice..vedle je galanterka? v tech mistech no.-)
ja si dycky donesu obrazek malůvky z internetu a podle toho to delaji...jo a jedna vec...oni jsou potvory a furt rikaji dobry dobry i kdyz se ti to nezda.... tak trvat na svym .-)) ja chtela malovat kyticky http://rodina.cz/micinka24/album/p1040400_1.jpg a porad ze neee ze moc času ..sem rikala že ja mam casu dost 😀 😀 😀 byl ze me na nervy 😉 😉 😉 porad ukazoval nalepky že je to jednoduchy...ale me se to neliby ja chci malovat 😀 😀 😀

zuzka72
19. čer 2009

Jujky, to je nádheraaaaaa! To je strašně pěkny ty kytičky a takovy jemny a navíc modry-jůůůůůů, já chci taky!!! Jo a je to vedle toho excelu a hned objedno je galanterka, já už si vzpoměla, šla jsem kolem kdysi.

certina
19. čer 2009

jjj - jo Moni - tomu rozumím........... 😕

krejculka
19. čer 2009

Móňo,já ti taky rozumím 😅

zuzka72
19. čer 2009

Moni, já ti také rozumím, navíc bydlím s rodiči, teda už jen s mámou, má samostatný byt v patře, ale i tak je to mazec. kam jdu, s kým, co, jak , proč? atd a to je mi skoro 40 !!! 😲

micinka22
19. čer 2009

Zuzi 🙂) no jestli si je nechas udelat tak je asi klepne .-) oni maji ty jejich vzorniky a ze vseho ostatniho jsou namol 🙂

certina
19. čer 2009

šák to neva.....aspoň je s nima pak větší sranda, ne?Míšo.....u mně v práci taky když je nějaký problém, tak vždycky nerozumim, nerozumim - a najednou nic jiného neumí!!!!!!!!!!By mě kleplo vždycky......raději s nima nic neřešit!!!!!!!!!!!§
já právě dorazila dom............a začíná mi víkend!!!!jupíííí

micinka22
19. čer 2009

Peti jooo jsou vtipni .-) uzij si peknej viikend 🙂)
Lilca mi nespala po O tak tu řádí..aspon treba usne brzo u tchanu 😎

certina
19. čer 2009

Míšo děkuji - i Vám ostatním přeju hezký víkend.................

Holky myslíte, že to mohla být ovu ( z 15 na 16 DC)???? když jsem naměřila tyto BT???Doufám, že to pochopíte...
9,10 a 11DC - 36,8
pak jsem sice 2 dny neměřila a pak
14DC 36,7
15DC 36,6
16DC 36,8
17DC 36,8
18DC 37,0......??????????????????
Nevím, ale dr. mi napsal do zprávy pro Macháče anovulační cyklus a minulý měsíc když jsem měřila, tak to pořád skákalo nahoru, dolů, nahoru, dolů atak pořád dokola a teď mi to připadá takové ustálené, nevím...........poraďte....................... 😖

zuzka72
19. čer 2009

Tak to ti musí poradit někdo jiný, já s těma teplotama zkušenosti nemám... 😒 .

teddyna
19. čer 2009

Peti,tak v tom ti já neporadím,páč jsem nikdy žádný teploty neměřila a ani se v tom nevyznám.tož uvidíš,co ti poradí ostatní

teddyna
19. čer 2009

tak mám novej foťák,ale nějak se nemůžu domluvit s instalací do PC.tak musím počkat,až to Jirka udělá - přeci jen,je profík a já pouhý amatér obecný

certina
19. čer 2009

super....moni - tak to mi můžeš - teda až to jiřík zapojí a nainstaluje....poslat ty tvé nehtíky 😉 😀