Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
13. bře 2010

já mám vyprané dvě košile, a náhodou jsou na nich sloni. Vemu tu, co bude první po ruce.

juvik
13. bře 2010

Dneska už mě celkem tlačí břicho, tak folíky asi rostou 🙂

Zase mluvili o té holčičce, co jí včera našli, je mi z toho smutno 😢

juvik
13. bře 2010

Kat, takže budou slůňátka 😀
Takže tys vůbec nedopíchávala injekce? 😕 Já rovnou tři dny po sobě, ale už mi to ani nepřijde.

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

ani mi nemluv,já když něco takového vidím,tak se mi chce brečet.Co my bychom za ni dali,že?
Kat já vím,že to nejde hodit za hlavu,ale zas tak moc si to člověk zabírat nesmí.A sloni to jistí,ty jsou pro štěstí 😀 Doufám,že mají chobot nahoře 😉

juvik
13. bře 2010

Berus, už si někdy říká, že se snad na ty zprávy ani nebudu koukat, protože to je každou chvíli něco a já pak furt bulím ☹
No a hodit to za hlavu, to taky neumím, prostě člověk na to myslí, i kdyby nechtěl. Snažím se myslet pozitivně, ale ty pochybnosti se pořád vkrádají.

Jdu dodělat oběd...tak se zatím mějte a přeju dobrou chuť k obědu a hezké odpoledne 😉

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

Tak to jsem ráda,že na tom jste stejně,já si už říkala,že z toho debilovatím. 🙂
Já jsem ještě v práci a čeká mě ještě jedna zákaznice a pak valím směr DOMů

katapola
13. bře 2010

Juviku, ani jedna ampule, pouze clostyl. Machač říkal, že je zbytečné cokoli dopíchávat, já se na to totiž ještě přeptávala, protože vím, že většinou si holky něco dopíchly.

katapola
13. bře 2010

Juviku, kéž by bylo jedno slůně a já za chvíli vypadala jako slon🙂)))))

juvik
13. bře 2010

Kat, tak to je zvláštní...já se ho taky ptala a vyfásla jsem ty 3 menopury. Ale tak musí vědět, proč to dělá...každá reagujem jinak.
Jen abys potom Kat nebyla těhotná 2 roky, sloni to tak mají 😀

katapola
13. bře 2010

Juviku, tak to nevím, podle čeho to rozhodne. Asi podle počtu a velikosti foliků v určitý den cyklu. Mi řekl, že je spokojený a že je zbytečné utrácet peníze za něco, co moje tělo produkuje v dostatečném množství.

ferdice
13. bře 2010

Asmeen gratuluji, to je parada. super super.
Myslim na Juvika i na Katapolku, tak holky chtelo by to zopaknout uspech Asmeenky
Sukub manzel ma pravdu s tim testovanim, ale kdo to ma vydrzet ☹ V pondeli skaknes na krev a verim ze HCG ti krasne poroste
Certi tak jeste nic?
Steph na takovy veletrh bych jela moc rada, byt tak cca ve 20 tydnu, to by byla radost. ale takto verim ze i pro tebe musi byt nekdy tva prace utrpenim, kdyz tak vidis ty mimisky. ja zase pracuju hodne s lekari a gyndari a pediatri budou asi za chvili mou nocni murou ☹ same tehu briska a mimisci 🙂 ale vsak se taky dockame, jen trpelivost.
Mejte pekny vikend. ahojki vsem

stephanie
13. bře 2010

Ahojík Ferdi,
jojo, ty jsi to vystihla, někdy je to pro mě opravdu utrpení...na tom veletrhu to na mě obzvlášť dolehlo, všude samé kočárky, postýlky , plno krásných věciček, úplně jsem těm těhulkám záviděla...pořád jsem myslela na to, že už jsem si taky mohla vybírat a bylo mi z toho nějak smutno...zvláštní je, že někdy to zas se mnou nic nedělá...ale na tom veltrhu byla velká koncentrace toho všeho 😉
jednou jsem měla v obchodě holku a ta mi vykládala, jak málem potratila, že krvácela a že si neumím představit, jak trpěla a jak ji bylo...přesně jsem věděla, jak ji bylo, jak odešla, tak mi ukáply slzičky
a co děláš ferdi? nějakého obchodního zástupce???
já vím ferdi, že se taky dočkáme...

certi, haloooo, kdepak jsi? že by si mimčo vybralo 13? 😀

sukub, držím vše co mám....moc na tebe myslím...ty máš teda trpělivost, já bych určitě dneska testla

sukub a katapol, držím taky pěstičky, a´t máte dobrou úrodičku

holky, která jsete byla na KETu, nevíte, odkdy se bere estrimax? od prvního dne cyklu?

jinak hezkou sobotu 😉

zuzka72
13. bře 2010

Čerti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

juvik
13. bře 2010

Certi, zeby? 🙂 A nebo jen odpočíváš? Co taky v tom počasí dělat jiného. 😒

My jsme byli ve městě a kupovali jsme kytky babi a mamce, měly narozky, tak jim jdeme zítra přát. No a tak jsem se v tom květinářství nervla...mamce jsme koupili 3 kaly a chtěli jsme to nazdobit...pak nám ženská řekla cenu 373,- a já jsem se málem vyvrátila 😕 ...1 kala stála 70,- tj 210,- za tři. A za tu "zeleninu" kolem chtěli 163 Kč chápete to??? 😠 Jsem se tam s babou pohádala, jako jedna větvička zeleniny 25,- , další 30,-, apod. ceny...přitom žádný zázrak. Kytku jsme sice nakonec vzali, je to pro mamku 😉 ...ale nějak to furt nemůžu rozchodit. 😖 Jsem asi z levného kraje nebo nevím, ale přijde mi to přehnané....už aby mi kvetly moje na zahradě a bude 🙂

stephanie
13. bře 2010

ted koukám, že jsem zas napsala sukub a katapol, místo juvik a katapol...to jsem ostutda, co?
juvik, to tak v těch květinářstvích je, za každou trávu účtujou hříšné prachy...se musím vždycky smát, když ji řeknu, že chci třeba kytku do 300, tak zaplatím 305...
to je hnus venku, že? já už se raději nedívám z okna, jen se vždycky nervnu...chtěla jsem dělat velikonoční výzdobu, ale při tom pohledu ven nejsem ani nějak motivována...

juvik
13. bře 2010

Stephi, no velikonoční výzdoba v tomhle počasí je zatím bezpředmětná 😀 Taky mě to štve, že je tak hnusně...cestou z města jsme potkali 2 auta ve škarpě...začíná to tam parádně namrzat 😒
A jinak, já si to domyslela, že myslíš asi mě a ne Sukubku, to je v pohodě 🙂

asmeena
13. bře 2010

step: já ho brala před KET hned od 1DC.

stephanie
13. bře 2010

asmeen, díky, nebyla jsem si jistá... 😉 ...cítím, že jde na mě mrška (ale to už cítím asi tak týden 😀 )...tak ať to pak nezkoním...
juvik, ale ty velikonoce už jsou za chvilku...ale alespoň jsem věnec na dveře pověsila 😵 , zbytek dodělám, až to jako velikonoce bude venku vypadat...

juvik
13. bře 2010

Stephi, to jo podle kalendáře jsou za chvilku, ale podle situace venku to vypadá na advent 😅
Dneska měli dojet švagři s dvojčaty, tak jsem se těšila,ale zatím se neukázali...asi se jim v tom počasí nikam nechtělo.

Asmee a co podnikáš ty?

certina
13. bře 2010

ja su tuuuuuuu a ještě stále 2v1....................... 😝 😀 ..........13 asi neeee..............samotné číslo se mi teda vůbec nelíbí, ale 13.3.2010 by bylo hezké 😅
já vím, jsem blbá, co??Tady řeším nějaké koniny s datem!!!!!!!!!!!!!
jsem si dala odpo šlofíka.......přesně tak - co dělat v tom počasí....ale já už stejně jen přebývám doma, takže počasí nepočasí.....ale už mě tu ani tak nic nebaví....když člověk musí pořád skoro jen sedět a ležet....páč mě fakt děsně bolí záda a nohy mám šíleně nateklé....tak se stejně už těch pár posledních dní nic dělat nedá 😝 😝 ....už se těším až začne nějaký kolotoč 😉

Juvi s těma kytkama máš naprostou pravdu.....je to děs, jak je to drahé....člověk si říká, tak vemu tady ten květ a lehce ho nazdobím a když se to pak suma sumárum sečte tak je to hrůza........já si zase vždycky když kupuju kytku dávám záležet aby byla co nejvíc nazdobená a načančaná, ale když jde pak do samotného finále, tak ta kytka je vlastně stejně drahá, jako ten dárek, co k ní koupím 😝

stephanie
13. bře 2010

certi, už se musím smát..... 😀 😀 😀 !!!!!
já myslela, že už ležíš na porodním sále!!! 😀

certina
13. bře 2010

ne ne ne.... 😀

no snad nebudu , jak ta sany79 na první stránce této diskuze....už tam má 93tt 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

certina
13. bře 2010

jéééééééééééééé Zuziiiii - Vy jste v novinách..............tož gratuluju......sem se tam dívala už minulý týden, ale nic.......tak až teď, jo????téééda tak kluci jsou i slavní 😀 no bodejď by nebyli, že???takoví frajeři, a že jim to tam sluší 😅

zuzka72
13. bře 2010

jj, jsme slavní 😀
http://olomoucky.denik.cz/miminka/miminka_babyb... ten chlapeček se svými 5609kg-ten teda je....toho bych rodit nechtěla. ☹

stephanie
13. bře 2010

certi, tak to je dobré s tou sany 79, to jsem se zas nasmála...kde jsi to objevila? já bych na to nepřišla... 😀 😀 😀 😀 😀
zuzi mi se na tom odkaze objevilo, že stránky neexistují 😨

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

mně taky zuzi

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

už jsem kluky viděla,no a ten chlapeček s 5609 ten teda je,chudák maminka,snad měla císaře

certina
13. bře 2010

http://olomoucky.denik.cz/miminka/miminka_babyb...

Steph - zkus teď....už by Ti to mělo jít......

certina
13. bře 2010

holky, ale mně ani nepřijde, že je tak velkej.....když je tam vyfocená jen hlavička.....a velký taky moc není - jen 51cm......někdy když jsou tak velké děti, tak už to na té hlavě jde vidět ta hmotnost....ale u něj mi to nějak nepřijde........

jitulik24
13. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem se mrkla na hodnocení dr Machače a nejsem z toho moudrá 😖

http://www.znamylekar.cz/29170/mudr-stepan-mach...