Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

sukub neboj,hlavně že tam je 😀 A zítra už tam nudou pořádné tlustice a kdy máš oficiálně testovat?

juvik
13. bře 2010

Stephi, no já většinou ani testnout nestihla...mrcha byla rychlejší 😖 Ale při minimálce jsem testovala 😅
Ale když ty testy doma nemám, není to takové pokušení. Do města to mám kus, takže kvůli testů se mi tam nechce.

sukubka
13. bře 2010

berus oficiálně 17.3 😉

smilers
13. bře 2010

sukub sice je testik rozmazany, ale duch tam teda neni a jak uz tu psaly holky, HCG bude urcite vyssi 😉 drzim palce

certi ja uz myslela, ze rodis 😕 😀

vsem ostatnim preji pohodova tehu a zacinajicim stimulantkam , brzky darecek🙂

jitulik24
13. bře 2010

sukub, to nebude pregnylem, určitě tam bude miminko 😉

asmeena
13. bře 2010

sukub: já měla taky pocit, že nesílí, ale když budeš testovat každý den, tak za tři dny zjistíš, že sílí. Já to měla taky tak. Takže žádné nervy, protože už máš miminko v sobě, tak ať ho negativně neovlivníš.

juvik. víš co já dnes dělala? Byli jsme na aquaburze kde jsem si koupila rybičky a rostlinky (máme sice jen malinké akvárko 10l), pak jsme přišli domů a já rychle upekla pstruhy a šli jsme se válet k televizi. No a teď před chvilkou jsme vyčistili akvárko, abychom ho mohli nově osadit a přidat ty nové rybičky. Už to potřebovalo, protože jsem si tam nechtěně zatáhla šneky a ti se tak šíleně rozmnožili - fuj. Bych mohla zásobovat nějakou dobrou francouzskou restauraci. 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

jé tak to je za chvíli 🙂 a to tam učo dvě tlustice budou,MUSííííííííííííííííííííííí

juvik
13. bře 2010

Asmee, teda...já se jen lekla, jak jsem to četla, žes upekla ty rybičky 😀 ... a pak jsem si to četla znovu a byli to pstruzi 😅 ...z těch rybiček byste se nenajedli 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

Holky mě trefí,dnes jsem konečně vyžehli koš prádla a koukám,že musí zase prát a už mám plný jeden věšák,tak můžu začít nanovo a přitom já tak nerada žehlím 😠

juvik
13. bře 2010

Berus, nápodobně, taky žehlení nesnáším 🙄

Holky přeju hezký večer...jdu za manželem, cítí se zanedbávaný 😀 😝

stephanie
13. bře 2010

beru, já taky ted zrovna žehlím...mi připadá, že pořád jen peru a žehlím, ale došel mi dnes prášek, tak jsem ráda, že si na chvíli spočnu 😀
sukub držím moc moc přemoc pěstičky a hlavně neplaš... 😉 , musíš být te´d v klidu...

stephanie
13. bře 2010

juvi, tak si to s manžílkem užij...to můj manža si už zvykl, že jste součástí naší domácnosti 😀 😀 😀 (ale chvíli mu to trvalo 🤐) 😅

asmeena
13. bře 2010

berus: taky nesnáším žehlení. Ale už mi dopírá pračka, tak se na to budu muset zítra vrhnout.

juvik: tak z těch pavých oček, bychom se asi moc nenajedli, takže pstruh byl lepší. 😉

kvakuska
13. bře 2010

sukub ty jsi hroznej plašan s tím "duchem" 😀 ... a víš proč máš testovat až 17.3.? ... no protože počítej: včera bylo HCG 4, každý druhý den se má zdvojnásobit, čili zítra by mělo být 8 (samozřejmě přiblížně), v úterý 16, ve čtvrtek 32, čili ve středu (17.3.) to bude přibližně 20 jednotek ... a jakou citlivost má test? 20 jednotek!!! ... čili lékaři přesně vědí proč říkají určitý termín, chtějí aby byl výsledek jednoznačný, ne aby se maminy zbytečně stresovaly ... jedno je jisté, HCG ze 4 na 20 přes noc neskočí, takže klídek, tu tlustici si budeš muset vyčekat 😉 ... ale potom už tě bude čekat jen samé příjemné čekání, první ultrazvuk, srdíčko, první pohyby a jako třešnička na dortu - první porod 😎

teddyna
13. bře 2010

čaute.tak jsem si po celým dni sedla.jsem hin. Vojtíšek už chrupčí,ale kolem deváté bude vstávat na jídlo,jestli to nebude dřív.už tak moc nechraptí,ale stále to není ono. zvlhčujem jak o dušu.
taky jsem dneska žehlila dvě dávky prádla a už mi tu visí další dvě pračky.samá plenka.vojtík je děsnej blijavce.
co zítra vaříte?vytáhla jsem tresku z mrazáku,tak s tím podniknu cosik na másle.na žádný extra recepty mi nezbyde čas.v pondělí mají přijít kolegyně z práce,tak je třeba udělat úklid a upeču opět orgasmus - ten má úspěch,tak snad se mi povede.
kvakus:jak tady píšeš o tom HCG - mělo by se zdvojnásobovat,ale embryo Vojtíšek si dělal co chtěl. začínal s 19ti IU a za dva dny měl 200IU. holt kluk nějak poskakoval

certina
13. bře 2010

holky díváte se někdo na Medvídka????my joooo
Moniiii my měli tresku dneska - obalovanou a plněnou brokolicí.....je to už hotovka jídlo , jen se to v troubě dodělá....

kvakuska
13. bře 2010

teddy no jo, Vojtík je osobnost už od početí 😀 ... tak jak mu hup šup skočilo HCG, tak on hup šup skočil na svět 😀 ... přece nepojede podle nějakých tabulek 😀 ... je prostě ta vyjímka která potvrzuje pravidlo 😀

certina
13. bře 2010

kvakus - to jsi to krásně napsala........to je hezké 😉

teddyna
13. bře 2010

kvakus,téééda - to máš asi pravdu. jak se rychle chňapnul sliznice,tak se jí zas velmi rychle pustil 😀 ale všechno dohnal,u všech doktorů máme pochvalu,tak je to dobré.
čerti,o té tresce s brokolicí jsem už slyšela. já na ty polotovary ale moc nejsem,tak to zkusím zítra uplácat sama - brokolku mám.no,uvidíme jak to dopadne.

certina
13. bře 2010

Moni já taky nee...ale já to dostávám nekupuju to v obchodě....tak neber to 😀

a ještě navíc ryby bych strašně ráda vařila, ale neumím to.....tak jsem za toto ráda....vždycky jsme kupovali pangasiuse, ale už nás to taky omrzelo, když to jíš 2x týdně....tak se nám to přejedlo.....

teddyna
13. bře 2010

no to jo,zadarmo - neber to.taky jsem toho názoru.akorát mě zadarmo nikdo nic nedá - u nás platí fakt,že zadarmo ani sléépka nehrabe 😢 . dneska chrupčí Vojtíšek už od 19ti,tak jsem zvědavá,kdy vypukne noční krmení.

certina
13. bře 2010

holky dobrou - já to dneska balím.......tak hezký zbytek večera všem......pa zítra - brou 😔

certina
14. bře 2010

hezké nedělní ráno............

tak mi právě asi odešla hlenová zátka 😖 a mám už hodinu silné bolesti v podbřišku......a nedá se u toho ležet....tak jsem Vás tady šla pozdravit........ale Vy asi všichni nynáte, co???

jitulik24
14. bře 2010

Certino, tak to vypadá že už brzy budeš mamča🙂). Držím palce ať je to co nejdřív.

certina
14. bře 2010

ahoj jitul.....utíkám do sprchy.....mám šílené bolesti co 4minuty.......ale břicho netvrdne, jen podbřišek a záda...a špiním krví, tak uvidíme co řeknou v porodnici.................buď pisnu jak dojedu zpátky nebo dám vědět Monči.............tak se tady všechny držte a na všechny budu mocinky myslet a držet palečky!!!!!!!!!!!!!!!

jitulik24
14. bře 2010

Já myslím že už se ti rozjíždí porod. Tak se drž 🙂

kvakuska
14. bře 2010

certi hlavně ty se drž 🙂 ... nemysli na nás, ale na mimčo 😵 ... a palečky tentokrát držíme my tobě 😎 ... hodně štěstííííííííííííííí 😉

stephanie
14. bře 2010

dobré ráno holky,

no to jsou zprávičky, konečně čerti!!! tak se moooooc drž!!! těšíme se na zprávičky z porodnice!!! hodně štestí a síly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

micinka22
14. bře 2010

Certinko krasny porod přeju a malá bude na světě cobydup🙂) sama se už z porodnice nevrátíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pecicka
14. bře 2010

certi i já držím palečky, hodně štěstí 🙂