Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
14. bře 2010

Tak mě napadlo, snad nebude čerti blbé psát takhle pozdě 😠 ... aby třeba nečekala s napsáním zprávy až na ráno 😨 ... asi si dám noťas k posteli a při každém otočení budu nakukovat jestli úúúž 😀

britka
15. bře 2010

Za chvili jedu do práce a žádné zprávy co Certi tak nic dovím se to až odpoledne.Jinak přeji krásný den všem tak pa.pa 🙂

kvakuska
15. bře 2010

Doufám že čerti už má malé čerťátko u sebe, jen my o tom zatím nevíme 😵

asmeena
15. bře 2010

Tak jsem hned letěla nakouknout, jestli jsou nějaké zprávičky od certi, ale zatím nic, tak doufám, že je vše o.k. Jen to tady ještě není napsané.

katapola
15. bře 2010

beruš, ty jdeš k rehabce dneska??? Mi psala sms, že mám volat v pondělí večer, tak jsem si myslela, že se teprve večer vrací z dovolené.

micinka22
15. bře 2010

aa ještě niiccc..no bude hodně unavena..celkem se to vleklo :/(( snad už to mají teda za sebou 😔

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

jj kat dneska na čtyři,tak doufám,že tam bude 🙂 Ale možná ti to říkala,protože bude mít plno,přede mnou říkala,že učí a pak má určitě ještě někoho.

stephanie
15. bře 2010

Dobré ranko,

😕 😕 😕 😕 😕 ...snad už to má za sebou a nechtěla jsen v noci teddy budit smskou...

juvik
15. bře 2010

Dobré ránko holky,
vidím, že jsme všechny hned letěly nakukovat... a žádné zprávy...snad jsou v pořádku a už spolu 😵

teddyna
15. bře 2010

holky,furt níííc. kurnik,to je čudný!peta by psala i v noci.takže se bud ještě trápí a nebo je po narkoze a nebo je tak vyřízená,že nemá sílu psát. mobil i notas jsem měla u sebe celou noc,abych mohla dát vědět. je ve stejné porodnici jak jsem byla já.porodní sál super,šestinedělí o ničem,tak snad tam nechňapne psych.krizi

juvik
15. bře 2010

Hlavně, aby byli v pořádku...asi si vytrpěla chuděra 😒

ferdice
15. bře 2010

ja jsem to vcera po 9 uz zalomila, ale koukam dneska a od Certi tu zadna zprava neni. ach jo. tak treba jeste opéravdu spi.

juvik
15. bře 2010

Holky, taky u vás zase tak sněží 😖 ...mě už je z toho nanic 😠 Slíbila jsem mamči, že za ní dneska dojedu, hlídá malou od bráchy, tak že ji pomůžu...ale v tomhle počasí to asi vzdávám...když si představím jízdu busem...by mi popraskaly moje pracně vypěstované vajca 😅

stephanie
15. bře 2010

juvik a ty jedeš na opo zítra, že?

juvik
15. bře 2010

Stephi, jj zítra

teddyna
15. bře 2010

furt nííííícccccccc ☹

aanetta
15. bře 2010

Ahojte.Baby vedeli by ste mi povedat kolko vyjde v reprofite PiGD ako samoplatca?Lebo to nemaju v cenniku.Dakujem

juvik
15. bře 2010

Nakukuju a vidím, že stále žádné zprávy 😖

Aanetto, to opravdu nevím. Ale zkus napsat dotaz na jejich mail, určitě ti odpoví. 😉

aanetta
15. bře 2010

Skusim.Dakujem juvik 🙂

pecicka
15. bře 2010

juvíku, držím na zítra palečky 🙂

juvik
15. bře 2010

Aanet, není zač 😉

Peci, moc děkuju 😵

zuzka72
15. bře 2010

To só nervy. To už musí být!!! Asi chyba spojení, jinak to nevidím. 😢

pecicka
15. bře 2010

zuzi, ty jsi z Olomouce?

krejculka
15. bře 2010

Ahojda holky,

jdu vás po dlouhé době pozdravit a kouknout,co je tu nového.Hlavně jsem byla zvědavá,jestli už Peťka má mimiško u sebe a teď koukám a nevím,co říct..snad jen,že doufám,že je vše v pořádku 😔 .
MOC na Tebe myslím,Peti!!!

Zuzi,moc gratuluju ke krásným klukům 😵 😵 ,jsou úžasní!!!!

Jinak taky obr gratulace novým těhulkám, a těm co je teprve všechno čeká,tak pevný nervy a hodně štěstí!!!!

Já jsem nakonec k Machačovi nešla..jsem si to rozmyslela a raději nastoupila do práce 😉 ...třeba ho ani potřebovat nebudu a půjde to samo..no uvidíme,necháme se překvapit 😉 ..

Moňouchu,oprav si název alba prosím tě...Už máte Vojtíška a ne jakysiho Theofila 😠 😠 😀 ..za takovy jméno by ti možná pěkně poděkoval 😀 😀 😀 (pro ostatní vysv.-Monča si myslí,že Vojtíškovi vybrali špatny jméno,že se mu nebude líbit a že jim za něho poděkuje,až bude velkej) 😀 .

tak jdu něco pracovat...

zuzka72
15. bře 2010

Krejcu-nazdáááár, kde furt trajdáš, že ti unikají zdejší novinky 😀
Peci-jasan z Olomouce. 😀 U vás bude asi dneska dortík, že? 🙂

krejculka
15. bře 2010

to víš 😀 😀 😀 ...se flákám na zadku v práci 😀 .Co kluci?Jsou hodní?

zuzka72
15. bře 2010

Kluci jsou ukázkoví a zlatí,vůbec nevím, že je mám, snesla bych i 10dalších, bo se nějak nudím. 😀

krejculka
15. bře 2010

😀 😀 nudíš???..já mám teda taky moc hodny dítě,ale že bych se nudila,to nééé 😀

Kruci,jsem nervózní z toho,že nevím,co Peťa 😒 ...

zuzka72
15. bře 2010

jj-nudím, furt čekám řev, zlobení a nic. 😀
to jsou kšandy 😖

pecicka
15. bře 2010

zuzi-jak to myslíš s tím dortíkem?