Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
17. bře 2010

Andi, mladý byl...ale třeba zase myslím, že Štelcl je mladší. I když těžko říct...na věk jsem se ho neptala 😀 Každopádně jsem ho tam nikdy neviděla a když jsem přišla na sál, tak jsem právě vůbec nevěděla kdo je dr., tak jsem se tak přiblble rozhlížela 😅
Hezký den!

kvakuska
17. bře 2010

juvik držím palce, přece se to jednou zlomit musí 🤐 😉

zuzka72
17. bře 2010

Peci-přesně tak.....kurvy jsou to.....nebojím se to taky napsat... 😝
Peci těžko radit-my šli vzhledem k věku hned na IVF-nebyl čas čekat jestli možná se to někdy povede, chtěli jsme to hned a Štěpán to odklepl. 🙂 Pochopil situaci.
Sukub--jj Štěpán mi taky psal z dovolené, on je totiž všudypřítomný i před půlnocí. 😀

juvik
17. bře 2010

Peci, no je to větší hormonální nálož 🙂 Nebereš clostík, ale celou dobu pícháš injekce, jak dlouho záleží podle protokolu, který ti dr. předepíše, podle tvé reakce na léky, apod. Pak taky pícháš pregnyl a je OPU a ET. Je to v podstatě to samé, jen se získá víc vajíček, tímpádem víc embryjek a je větší šance úspěchu. I když záleží....někdo lépe reaguje u minimálky.
Neboj, Machač určo něco navrhne 😉

kvakuska
17. bře 2010

peci mně bez narkózy odebíral i Štelcl a bylo to v pohodě 😉

juvik
17. bře 2010

Kvakus, díky 😉

Zatím se taky loučím, nakouknu později, má dorazit kamarádka....pa 🙂

pecicka
17. bře 2010

zuzi, já mám 39 v listopadu a moc se mu zatím do ivf nechtělo, že jsme zdraví a tak že nejprve zkusíme minimálku a zadařilo se nědy někomu při te minimálce? a pamatuješ si zuzi na kolik tě přišlo přibližně to ivf? Já už bych tak chtěla, aby to bylo

kvakuska
17. bře 2010

andinko tak to máš podobné jako já, já na drahé a silné léky prakticky nereaguju, zkoušeli jsme to 2x a měla jsem 1 folík!, když beru Clostík, tak mám 3-5 folíků a ještě dva měsíce potom mám bez dalšího braní léků pokaždé nejmíň dva folíky ... no jsme každá originál, nemají to s námi mudři snadné 😠

kvakuska
17. bře 2010

peci teď se přece zrovna zadařilo Asmeence po minimálce 😀

pecicka
17. bře 2010

kvakuš, takže se to dá, nemusím mít strach, jo?

katapola
17. bře 2010

Andinko, máte můj obdiv, taky budeme bojovat. Včera mě to dost sebralo, protože s variantou, že se žádné vajíčko ani neoplodní, jsme vůbec nepočítali. Jestli to půjde, chtěla bych to zkusit znova hned příští měsíc, ale bude záležet i na těch financích.

sukubka
17. bře 2010

katapolko,moc přecu at to nakonec dobře dopadne!
ale neboj já to měla přesně jako andinka machač říkal že budeme platit anestezii a nakonec sme neplatili ani tu!

mě ¨Machač neodepsal,tak se mu pokusím dovolat.no uvidím jestli mi to zvedne.Všem držím moc pěstičky.
holky s tím bojováním musím jít hned do boje protože jak se nic neděje tak sem s toho mnohem víc nervozní!

pecicka
17. bře 2010

tak to je super, že se i tak zadaří, no já věřím, že to vyjde, kdyby ale aspoň zůstali 2embryjka na vložení
sukubko a co ty?

zuzka72
17. bře 2010

Peci mě to říkal taky, mě bylo v prosinci 37, ale já jsem mu řekla, že nemíním na nic čekat, že už mám věk, on na to, že je stejně starej jak já a cítí se dobře a na to já, že on je chlap a to je něco jiného.Taky jsme oba byli zdraví, až pak se zjistiilo, že problém byl v tom, že Petr přirozenou cestou mít děti nemůže, takže ještě, že jsme šli hned do IVF. Platili jsme, já už to tu asi 3x psala, tak doufám, že to nepopletu.21000,- celkem-bylo tam IVF,ICSI,ET a zamražení 14ks. Pokud to chceš rozepsat přesně, tak to musím pohledat. Jinak někdo si to tady to moje ukládal, tak možná to napíše přesně po položkách.

zuzka72
17. bře 2010

Mám fotky 🙂 🙂 🙂 Adélky 🙂 🙂 🙂 v albíčku-tak mrkněte-mno dost dobrá nevěsta, už jsem ji i chlapečkům ukazovala, tak uvidíme za pár let. 😀

asmeena
17. bře 2010

peci: opravdu, mně se zadařilo po minimálce, každé tělo asi reaguje jinak na minimálku a klasické IVF, já lépe reagovala na minimálku, dokonce z ní pokaždé máme jednoho mrazáčka.

pecicka
17. bře 2010

holky, tak to je super, to jste mi udělaly radost, tak já doufám, že ví co dělá a uvidíme, co 26navrhne
a myslíte, že bych mohla začít hned v dubnu nebo se musí na něco čekat?

stephanie
17. bře 2010

Ahoj holky,

adélka je kráásnáá, a ty puclaté tvářičky 😵 a má i dost vlasů, že? že moc pozdravujem!!!
zuzi jen nevím, jak se klluci o ni podělí 😀
juvi držím pěstičky 😉
katapol, nevzdávej to, někdy se dějí zázraky 😵 😵 😵 - můj syn je taky zázrak, takže nezoufej...
peci ty jsi teď měla klasické IVF?
jinak všem přeji hezký den a samé dobré zprávy 😉

pecicka
17. bře 2010

Adélka nadherná i tvoji kluci jsou nádherní, hned bych je pomazlinkovala 🙂
staphani-ne, já měla 2krát minimálku

stephanie
17. bře 2010

peci, tak to můžeš v poho do další minimálky 😉

pecicka
17. bře 2010

když já nevím, jestli mám jít do minimálky nebo na klasické ivf?

juvik
17. bře 2010

Adélka je nádherný puclíček 😵 😵 😵 A nevíš Zuzi, jak se jim jinak vede? Kdy půjdou domů?

ellaaee
17. bře 2010

peci, já začínám ted na konci března s minimálkou a jsem domluvena že jestli nevýjde tak hned další cyklus jdu do klasického ivf. Bude to moje první minimálka i první ivf. A doufám, že aspon jedno z nich i poslední 🙂 Já bych asi být tebou taky zkusila klasické ivf vzhledem k věku, ale nejsem dr. tak nevím.

asmeena
17. bře 2010

peci: to bude asi nejlepší, když se domluvíš se Štěpánem, ať on ti navrhne nejlepší možnou variantu. Já mu po minulé neúspěšné minimálce taky psala email a ptala jsem se ho, jestli máme zkusit další minimálku, nebo raději podstoupit nějaké vyšetření, tak mi napsal, že zkusíme ještě minimálku a hned další cyklus se šlo do toho a vidíš, co mám v bříšku. 😵

zuzka72
17. bře 2010

Asmeen-to je super, že c´vámto vyšlo 🙂 , no ale každému to prostě ta minimálka nevyjde a já a myslím, že ani Peci už dlouho čekat nemůžeme. Já tedy chtěla děti, abych je stihla vychvat a né aby se v dětském vě´ku strali o důchodce. Já bych dnes zase neváhala a šla hned do IVF, ale rozhodnutí je na každém. 😎

asmeena
17. bře 2010

třeba bude peci lépe reagovat na klasické IVF, těžko říct, když ho ještě nikdy nezkusila. Já mohla srovnávat, protože jsme měli za sebou jak klasické IVF tak minimálku.

pecicka
17. bře 2010

holky, jste zlaté, 2krát neuspěšná minimálka možná stačila a zkusím raději to ivf, samozřejmně počkám, co navrjne Štěpán a po poradě s ním začnu konat. Holky a jak to je s tím ivf a pojištovnou?

zuzka72
17. bře 2010

Já musela pojišťovnu změnit na 111, měla jsem 211 a s tou nemá Reprofit smlouvu. Měnila jsem ji od 7/2009 a IVF bylo 6/2009-vše jde domluvit, pomůžou a jsou lidští, dají ti slevu a s platbou i počkají. (myslím tím Reprofit)

pecicka
17. bře 2010

zuzi-já mám 201 to je vojenská, tak snad nebude problém a to se žádá předem?

zuzka72
17. bře 2010

To oni si Peci sami nějak v tom Reprofitu s tou pojišťovnou vyřídí. Pokud by s ní neměli smlouvu, tak by ti to už asi řekl, ale myslím, že jen ta 211 byla špatná.